Revange Nutrition Detox+Omeprazole 60 kapslí

Revange Life Detox, nový doplnok, ktorý čistí receptory po použití všetkých psychoaktívnych látok. Silný detoxikačný vzorec obnovuje citlivosť receptorov na účinky stimulantov a eliminuje zvykanie si tela na použité účinné látky. Vďaka použitiu Life Detox si budete môcť vychutnať rovnako účinné účinky prípravkov, ako keby ste ich používali prvýkrát. Prípravok obsahuje memantínovú zložku - antagonistu NMDA receptora, ktorý stimuluje kognitívne a intelektuálne funkcie. Doplnok posilňuje imunitu tela, odstraňuje nahromadené toxíny a posilňuje imunitu. Obsahuje pridanie zložiek, ktoré obnovujú normálnu funkciu nadobličiek a enzýmov, ktoré uľahčujú trávenie.

 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Revange Life Detox, nový doplnok, ktorý čistí receptory po použití všetkých psychoaktívnych látok. Silný detoxikačný vzorec obnovuje citlivosť receptorov na účinky stimulantov a eliminuje zvykanie si tela na použité účinné látky. Vďaka použitiu Life Detox si budete môcť vychutnať rovnako účinné účinky prípravkov, ako keby ste ich používali prvýkrát. Prípravok obsahuje memantínovú zložku - antagonistu NMDA receptora, ktorý stimuluje kognitívne a intelektuálne funkcie. Doplnok posilňuje imunitu tela, odstraňuje nahromadené toxíny a posilňuje imunitu. Obsahuje pridanie zložiek, ktoré obnovujú normálnu funkciu nadobličiek a enzýmov, ktoré uľahčujú trávenie.

NAC -je modifikovaná forma cysteínu, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. má za následok zvýšenie hladiny antioxidant-glutatiónu, čo zase znižuje poškodenie na bunkovej úrovni, urýchľuje posttraumatické regeneračné procesy a podporuje budovanie suchej svalovej hmoty. Zníženie poškodenia na bunkovej úrovni úzko súvisí s oneskorením procesov starnutia. NAC viaže a vylučuje toxické metabolity, ktoré vznikajú pri prechode steroidov pečeňou.

Ostropestrec mariánsky - bodliak mliečny je zdrojom silymarínu. Silymarín je flavonoligánový komplex prítomný v škrupine semien ostropestreca mariánskeho. Okrem vyššie uvedeného silymarínu obsahuje surovina aj cenné zlúčeniny, ako sú fytosteroly, flavóny, fenolové glykozidy, ako aj vitamíny E a F. Látka pôsobí ako stabilizátor bunkových membrán, má cholagogický, detoxikačný, protizápalový a spazmolytický účinok. Účinne reguluje priechod potravy a chráni pečeňové bunky pred škodlivými účinkami alkoholu a mykotoxínov. Má antioxidačný účinok, zabraňuje cirhóze obličiek a srdca. Vďaka svojej schopnosti znižovať zlý cholesterol v krvi sa odporúča na liečbu prírodnej hypercholestrelolémie. Okrem toho zabraňuje tvorbe usadenín a žlčových kameňov.

Kurkuma 95% - Koreň kurkumy je bohatý na silný kurkumínový antioxidant. kurkuma je hepatoprotektívna - chráni pečeňové bunky pred toxínmi a môže dokonca pomôcť regenerovať bunky tohto orgánu. Kurkumín ako jedna z bioaktívnych zložiek kurkumy inhibuje degeneratívne procesy v kĺboch výrazným protizápalovým účinkom, ktorý má osobitný význam pre ľudí bojujúcich s reumatizmom, t.j. degeneratívnymi zmenami pohybového aparátu, ako aj športovými zraneniami.

Ashwagandha- vysoko kvalitný extrakt z koreňa Ashwagandha ako adaptogén má pozitívny vplyv na energetický manažment tela. Prispieva k ochrane tkanív pred poškodením - pôsobí ako antioxidant a podporuje budovanie svalového tkaniva. Pomáha pri udržiavaní vitality, pohody a emocionálnej rovnováhy, ako aj pri stavoch zníženej koncentrácie, vyčerpania, únavy a nervového napätia. Okrem toho podporuje procesy učenia, zapamätania si a udržiavania duševnej kondície v dobrom stave.

Kyselina rosmarynová - kyselina rozmarínová - má protizápalové a antioxidačné účinky na organizmus. Je tiež inhibítorom enzýmov zodpovedných za rozklad kyseliny hyalurónovej, ktorý určuje pružnosť a mladosť pokožky zadržiavaním vody v nej.

Extrakt z echinacey- extrakt z koreňa fialového kužeľa, liek rastlinného pôvodu stimuluje imunitný systém. Doterajší výskum ukazuje, že môže ovplyvniť hlavne nešpecifický, t.j. nezávislý od antigénov a protilátok, obranný systém tela stimulujúci odolnosť organizmu.

Kyselina alfa-lipoová, je prírodná organická zlúčenina zo skupiny karboxylových kyselín, ktorá hrá dôležitú úlohu pri odstraňovaní voľných radikálov, má tiež schopnosť chelátovať ióny kovov, čo zlepšuje proces odstraňovania ťažkých kovov z tela. Kyselina alfa-lipoová aktívne podporuje chudnutie, čo podporuje stratu nadmerných kilogramov, ďalej znižuje nadmernú chuť do jedla a nekontrolované záchvaty hladu.

Eleuthero Root - sibírsky ženšen je adaptogénna bylina, ktorá sa už dlho používa na pomoc telu prispôsobiť sa všetkým každodenným stresovým situáciám. Táto zložka pomôže oživiť vašu myseľ a telo, aby sa zvýšila vaša pamäť a znížila únava. Vďaka použitiu ženšenu sa stanete pokojnými, vyváženými a budete robiť informované rozhodnutia.

Fospatidylserín- je jedinečný a cenený doplnok výživy určený ľuďom, ktorí sa intenzívne starajú o životný štýl, bez ohľadu na typ činnosti. Fosfolipidy vykazujú najväčší potenciál u ľudí s veľmi rýchlym životným štýlom, náchylných na stres a fyzicky aktívnych. Suplementácia fosfatidylserínom sa stala veľmi populárnou v kruhu ľudí vo vysokých sociálnych pozíciách kvôli účinnosti výskumu potvrdeného na mnohých úrovniach. V modernej suplementácii je tiež čoraz viac predmetom profesionálneho záujmu športovcov v mnohých disciplínach.

Rutín- je flavonoid rastlinného pôvodu, posilňuje a utesňuje krvné cievy. Zabraňuje tvorbe pavúčích žíl, zlepšuje pružnosť krvi, čo zabraňuje vzniku opuchu nôh.

Ascorbyl Palmitae- esterifikovaný vitamín C, askorbyl palmitát je v tukoch rozpustná verzia kyseliny askorbovej s vysokou biologickou dostupnosťou pre telo. Vykazuje silný antioxidačný potenciál, zvyšuje energiu.

Vitamín D3- spolu s vápnikom má priaznivý vplyv na nervový systém, zabraňuje krivici, posilňuje srdce a zmierňuje zápaly. Okrem toho vitamín D reguluje sekréciu inzulínu, čo ovplyvňuje správnu hladinu cukru v krvi. Štúdie ukazujú, že stimuluje kostnú dreň k produkcii obranných buniek a zabraňuje niektorým druhom rakoviny.

Horčík - kostná zložka - stabilizuje hladinu fosforečnanov vápenatých, čo zabraňuje ich demineralizácii, kofaktoru mnohých enzýmov (napr. kináz), hrá dôležitú úlohu v procese svalovej kontrakcie, stimuluje obranyschopnosť tela, potrebnú v počiatočnej fáze procesu steroidogenézy, nepriamo reguluje syntézu rastového hormónu , inzulínu a inzulínu podobného rastového faktora (IGF).

Zinok- potrebný na syntézu proteínových a nukleových kyselín, riadi svalovú kontraktilitu, má svoj podiel na procese tvorby inzulínu, urýchľuje hojenie rán, zlepšuje duševnú výkonnosť, je kofaktorom mnohých enzýmov.

Selén -pomáha chrániť telo pred voľnými radikálmi, zabraňuje predčasnému starnutiu, podporuje imunitný systém, ktorý je nevyhnutný pre správny rast.

Adrenal Pro Recovery System & Digest Support - sada zložiek na regeneráciu nadobličiek a tráviacich enzýmov na uľahčenie trávenia.

Omeprazol- je inhibítor protónovej pumpy (PPI). Protónové pumpy sú zodpovedné za uvoľňovanie kyseliny do žalúdka. Táto látka blokuje uvoľňovanie kyseliny a znižuje kyslosť v žalúdku. Vďaka tomuto mechanizmu účinkuzmierňuje pálenie záhy neutralizáciou žalúdočnej kyseliny.

Cordyceps- tiež známy ako čínska macea - druh húb z vysokohorských oblastí Tibetu, nazývaný himalájska viagra pre svoju sexuálnu výkonnosť; klasifikované ako adaptogény, t.j. bylinné látky (extrakty) podporujúce odolnosť organizmu voči stresovým podnetom a traumatickým zážitkom, používané v stavoch únavy alebo úzkosti. Obsahuje mnoho bioaktívnych zložiek, okrem iného adenozín, cordycepín, vitamíny (E, K, B1, B12), fytosteroly, flavóny, nukleozidy, beta-glukány a množstvo minerálov. Má antidiabetické, protirakovinové, protizápalové, antibakteriálne, antivírusové, protiplesňové, tonizujúce, antireumatické, hepatoprotektívne a imunomodulačné vlastnosti (zvyšuje aktivitu a produkciu leukocytov).

Memantín HCL- antagonista NMDA receptora, zvyšuje kognitívne funkcie, látka zvyšuje pamäť a intelektuálne schopnosti. Memantín účinkuje hlavne blokovaním typu receptorov nazývaných NMDA, na ktoré sa neurotransmiter glutamát zvyčajne viaže.

Dávkovanie:

2 kapsuly denne.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

MHP Up Your Mass 2135g MHP Up Your Mass 2135g
  • Iba online
  • -30,00 €

MHP Up Your Mass 2135g

Cena 29,99 € Bežná cena 59,99 € -30,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward