• Iba online
  • -20,00 €

Universal Nutrition Animal Creatine Powder - 500 g

Animal Universal Nutrition, Animal Creatine Powder - 500 g.Creatine Powder 500g Universal Nutrition kreatín je celosvetovo uznávaným doplnkom pre hmotu a celkovú výkonnosť. Existuje dobrý kreatín aj zlý kreatín, no a potom existuje špička, a tou je CREAPURE od nemeckého výrobcu.Svojou čistotou a spracovaním je najlepší na svete a je chránený patentom. Je to presne ten kreatín, ktorý už od začiatku používa WEIDER.Je to jeden z najlepších zdrojov ATP vôbec. Mnohými štúdiami bolo dokázané pozitívne pôsobenie na výkonnosť a silu športovcov.Nežiadúce účinky, naproti tomu, boli vždy pripisované nekvalitným kreatínom.
54,00 €
34,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Animal Universal Nutrition, Animal Creatine Powder - 500 g.Creatine Powder 500g Universal Nutrition kreatín je celosvetovo uznávaným doplnkom pre hmotu a celkovú výkonnosť. Existuje dobrý kreatín aj zlý kreatín, no a potom existuje špička, a tou je CREAPURE od nemeckého výrobcu.Svojou čistotou a spracovaním je najlepší na svete a je chránený patentom. Je to presne ten kreatín, ktorý už od začiatku používa WEIDER.Je to jeden z najlepších zdrojov ATP vôbec. Mnohými štúdiami bolo dokázané pozitívne pôsobenie na výkonnosť a silu športovcov.

Nežiadúce účinky, naproti tomu, boli vždy pripisované nekvalitným kreatínom.

Ideálne je kreatínový produkt zaradiť do výživy spolu s proteínmi, aminokyselinami, či inými živinami, pretože kreatín pomáha hydratovať, zväčšovať objem bunky, tým sa jej schopnosť prijímať živiny, zvyšuje.

Dávkovanie: ak chcete začať nasycovacou fázou, 5 dní užívajte 5g 4 x denne, pridajte lyžičku do obľúbeného nápoja, nemiešajte do mliečnych a horúcich nápojov! Po ukončení nasycovacej fázy kreatínu, prejdite na dávkovanie 2 x denne 5g, najlepšie po záťaži a minimálne hodinu pred ňou.

Upozornenie pre užívanie kreatínu:

Nie každý kreatín je rovnaký. Najkvalitnejšie sú označené registračnou ochrannou známkou. Za najkvalitnejší je považovaný WEDIER - KREA-GENIC, postavený na CREAPUR-e od AlzChemm Trosberg, Nemecko, a rovnako i čistý monohydrát CreaPure. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s problémami pečene, s problémami obličiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Nový produkt
4 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

RedCon1 Big Noise 315g RedCon1 Big Noise 315g
  • Iba online
  • -30,00 €

RedCon1 Big Noise 315g

Cena 29,99 € Bežná cena 59,99 € -30,00 €
arrow_upward