• Iba online
  • -30,00 €

Blackstone Labs Brutal 4CE 60 tabliet

Blackstone Labs Brutal 4CE 60 tabliet.Blackstone labs Brutal 4ce testosterón booster je vysoko anabolický produkt, ktorý sa vďaka zmesi najkvalitnejšieho prohormónu "4-DHEA" v tele veľmi účinne premieňa na testosterón. Brutal 4ce je posilňovač testosterónu, ktorý je dvojstupňovým prekurzorom, ktorý sa najprv premení na androstendiol, potom na androstendión a potom na testosterón. 4 Androsten-3b-ol je prirodzene produkovaný nadobličkami z DHEA (dehydroepiandrosterón), ale jeho množstvo klesá s vekom. To je dôvod, prečo mnohí športovci a kulturisti užívajú doplnky so 4 androsten-3b-ol na zvýšenie hladiny testosterónu a zlepšenie ich výsledkov.

99,99 €
69,99 € Ušetríte 30,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Blackstone Labs Brutal 4CE 60 tabliet. Blackstone labs Brutal 4ce testosterón booster

Blackstone labs Brutal 4ce testosterón booster je vysoko anabolický produkt, ktorý sa vďaka zmesi najkvalitnejšieho prohormónu "4-DHEA" v tele veľmi účinne premieňa na testosterón. Brutal 4ce je posilňovač testosterónu, ktorý je dvojstupňovým prekurzorom, ktorý sa najprv premení na androstendiol, potom na androstendión a potom na testosterón. 4 Androsten-3b-ol je prirodzene produkovaný nadobličkami z DHEA (dehydroepiandrosterón), ale jeho množstvo klesá s vekom. To je dôvod, prečo mnohí športovci a kulturisti užívajú doplnky so 4 androsten-3b-ol na zvýšenie hladiny testosterónu a zlepšenie ich výsledkov.

Aké sú výhody posilňovača testosterónu Blackstone Labs Brutal 4ce?

4 Androsten-3b-ol má niekoľko výhod oproti iným prohormónom. Po prvé, nie je metylovaný, čo znamená, že nezaťažuje pečeň a nespôsobuje negatívne vedľajšie účinky. Po druhé, ľahko sa premieňa na testosterón, čo ho robí efektívnejším a rýchlejším v akcii. Po tretie, nie je premenený na estrogén alebo DHT (dihydrotestosterón), čo môže spôsobiť gynekomastiu (zväčšenie prsníkov u mužov), vypadávanie vlasov alebo akné.

4 Androsten-3B-OL sa môže používať v hmotnostných aj sochárskych cykloch v závislosti od stravy a tréningového cieľa. Zvyčajne sa používa 4-8 týždňov v dávke 300 až 900 mg denne. Aby sa zabránilo aromatizácii (premene testosterónu na estrogén) a strate účinkov po cykle, odporúča sa použitie inhibítorov aromatázy a deblokačnej terapie (PCT).

Blackstone Labs Brutal 4ce testosterón booster je:

4-DHEA nearomatizuje na estrogény a v porovnaní s 5-DHEA. Brutal 4ce je účinný anabolicko-androgén potvrdený ako prohormón, používaný predovšetkým za účelom detailných hmotnostných cyklov. Na rýchlu konštrukciu podstatného, hrubého a odtučneného svalstva. Zlepšenie sily a svalovej vytrvalosti. Ukazuje účinky účinkov účinkov

4-DHEA osýpky, ale s brutálnym 4ce, sa vo vás objavujú tak, ako ste to nevideli. Brutal 4ce je 99% biologicky dostupný vďaka aplikovanému dvojstupňovému procesu premeny na testosterón a je extrémne zariadený. 4-DHEA ako nemetylovaná zlúčenina (non-17aa) je určená pre lipidy.

Dávkovanie:

1 kapsula dvakrát denne.

Blackstone Labs
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward