Matrix Labs Post CT 60 kapslí 11-OXO

Matrix Labs Post CT 60 kapslí.Matrix Labs Post CT 60 čiapky je silný testosterón booster určený pre liečbu po cykle. Obsahuje vysokú dávku arimistanu, 11-oxo a DHEA. Silný anabolický účinok, inhibuje estrogén, znižuje kortizol. Buduje svaly.
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Matrix Labs Post CT 60 kapslí.Matrix Labs Post CT 60 čiapky je komplexný PCT doplnok, ktorý môžete úspešne použiť počas odrazu. Produkt kombinuje prírodné zložky, ako je Tribulus Terrestris, DIM, Bioperine, Purifikovaný shilajit prášok, ktorého synergický účinok dokonale reguluje hladinu estrogénu v tele a stimuluje voľný testosterón. Jedná sa len o osvedčené látky, ktoré majú vysokú účinnosť v mnohých štúdiách. Okrem toho Matrix Labs Post CT kombinuje Arimistan, DHEA a 11-OXO, ktoré majú veľmi silný vplyv na hormonálnu rovnováhu.
Ergopharm bol prvý, kto priniesol 11-OXO na trh a vďaka svojim unikátnym účinkom proti kortizolu a jeho schopnosti pridať štíhlu, pevnú, suchú hmotu sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších pro hormónov. Užívatelia lieku 11- OXO zaznamenali výrazné zvýšenie sily a prírastkov svalovej hmoty, spolu so zlepšením straty tuku v oblasti pása. 11- OXO sa prevádza na vysoko anabolický 11-ketotestosterón, ale tiež vykazuje vlastné anabolické vlastnosti, čo znamená, že by sa nemal považovať za miernejšiu formu 11-ketotestosterónu, ale samostatnú anabolickú zlúčeninu ako takú.

Nasledujúce stránky odkazujú na Matrix Labs Post CT:
 • Znižuje hladinu estrogénu,
 • obsahuje Arimistan a 11-OXO,
 • podporuje libido,
 • urýchľuje zotavenie,
 • zlepšuje náladu,
 • buduje svalovú silu,
 • Znižuje kortizol,
 • Podporuje hustotu kostí.
 • prírodná postcyklová terapia,     
 • silný antikatabolický,   
 • Skvelé pre PCT,
 • Skvelé pre samostatný Test Booster.

Pre koho sa Matrix Labs Post CT odporúča?
Matrix Labs Post CT sa odporúča pre každého, kto chce zvýšiť hladinu testosterónu a zároveň znížiť aktivitu iných hormónov, ktoré majú menej priaznivý vplyv na vašu postavu. Matrix Labs Post CT účinne inhibuje aktivitu estradiolu a kortizolu. Podporuje rast testosterónu, ako aj androgénny účinok. Špeciálna zmes iných doplnkov, stimuluje produkciu testosterónu, rovnako ako sa stará o vašu pohodu.

Výrobok je ideálny po cykle so SAA alebo prohormónmi. Obnovuje správne fungovanie osi HTPA, ktorá je prirodzene zodpovedná v našom tele za udržanie správnej hormonálnej funkcie. Okrem toho, Matrix Labs Post CT vám umožní stimulovať vnútornú produkciu testosterónu, inhibovať katabolické účinky, udržiavať rozvinuté svalstvo,

Zloženie:
1 porcia, 2 kapsuly:
Myo-inozitol - 300 mg - tiež známy ako vitamín B8, má komplexný vplyv na ľudské telo. Jeho hlavnou funkciou v Matrix Labs Post CT je účinok inozitolu na plodnosť. Okrem toho sa ukázalo, že podporuje nervový systém, zlepšuje náladu a ukázalo sa, že zlepšuje citlivosť na inzulín.

11-Oxoandrostenedione - 300 mg - tiež známy ako 11-Andro (Androst-4-ene-3,11,17 trione) alebo Adrenosterone je látka so silnou inhibičnou aktivitou kortizolu - stresového hormónu so silnými katabolickými účinkami. Má ochranný účinok na svalové bielkoviny, čo umožňuje väčšiu aktivitu syntézy bielkovín. Účinne podporuje rast čistej svalovej hmoty. Je to veľmi dobré pre ľudí, ktorí sú vystavení stresujúcim aktivitám.Ergopharm bol prvý, kto priniesol 11-OXO na trh a vďaka svojim unikátnym účinkom proti kortizolu a jeho schopnosti pridať štíhlu, pevnú, suchú hmotu sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších pro hormónov. Užívatelia lieku 11- OXO zaznamenali výrazné zvýšenie sily a prírastkov svalovej hmoty, spolu so zlepšením straty tuku v oblasti pása. 11- OXO sa prevádza na vysoko anabolický 11-ketotestosterón, ale tiež vykazuje vlastné anabolické vlastnosti, čo znamená, že by sa nemal považovať za miernejšiu formu 11-ketotestosterónu, ale samostatnú anabolickú zlúčeninu ako takú.

Tribulus Terrestris (40% saponíny) - 200 mg - steroidné saponíny sú už roky známe na trhu suplementácie ako prírodné rastlinné látky, ktoré podporujú testosterón. Tribulus tiež funguje dobre ako posilňovač libida, zvyšuje našu sexuálnu aktivitu a túžbu po sexe. Podporuje tiež fyzickú zdatnosť tým, že vykazuje adaptogénne vlastnosti.

Čistený prášok Shilajit - 100 mg - je látka, ktorá má silný vplyv nielen na produkciu testosterónu, ale aj na neuroprotekciu, chráni nervový systém pred voľnými radikálmi a zápalom. Shilajit funguje dobre ako testosterón booster. Látka má tiež silný adaptogénny účinok. Dokonale podporuje náladu, posilňuje telo a zlepšuje fyzickú kondíciu.

Punica Granatum (99% Urolthin B) - 100 mg - extrakt z granátového jablka, ktorý má nielen posilňujúci účinok na nervový systém, ale aj anabolický účinok na svalové tkanivo. Vďaka vysokému obsahu urolthínu B, ktorý má aktivačný účinok na AMPK kinázu, je zložka ideálna na udržanie svalovej hmoty, jej ochranu pred katabolizmom, ale aj na stimuláciu syntézy bielkovín.

Arimistan (Androsta-3,5-diene-7,17-dione) - 75 mg - je silný inhibítor aromatázy, ktorý blokuje konverziu testosterónu na estrogén. Táto akcia nielen znižuje hladinu estrogénu v tele, ale prispieva k výraznému zvýšeniu hladiny testosterónu. Je to inhibítor na jednej strane a silný posilňovač testosterónu na strane druhej.

DHEA (Dehydroepiandrosterón) - 50 mg - sa počíta medzi steroidnými hormónmi, ktoré vykazujú množstvo funkčných vlastností. Podporuje náladu, zlepšuje libido, zvyšuje kvalitu erekcie a zlepšuje citlivosť na inzulín. Jeho anabolické účinky sú zodpovedné za udržanie štíhlej telesnej hmotnosti a prispievajú k zvýšeniu hustoty kostí.

Dim (Diidolylmetán) - 25 mg - vo vedeckých štúdiách sa preukázalo, že DIM znižuje hladiny estrogénu a podporuje liečbu hypertrofie prostaty. Pri športovej suplementácii sa používa pre svoj inhibičný účinok aromatázy, ktorý umožňuje cirkuláciu väčšieho množstva testosterónu v tele.

Bioperine - 10 mg - je patentovaná aktívna zlúčenina nachádzajúca sa v čiernom korení so silnými biologickými vlastnosťami. Jeho účinok dokonale podporuje absorpciu iných účinných látok. Bioperine podporuje vstrebávanie vitamínov, minerálov, rastlinných extraktov, aminokyselín, ako aj mnohých ďalších aktívnych zlúčenín, ktoré sú umiestnené spolu v doplnku.

1 PORCIA = 2 kapsuly. Balenie obsahuje 30 porcií.

Dávkovanie: 1 porcia, 2 kapsuly denne.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

PEScience Amino IV 381g PEScience Amino IV 381g
 • Iba online
 • -3,00 €

PEScience Amino IV 381g

Cena 24,99 € Bežná cena 27,99 € -3,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward