• Iba online
  • -20,00 €
  • novinka

MAN SPORTS BPC 157 500 mcg 60 caps peptide

MAN SPORTS BPC 157 je regeneračný peptid odvodený z prirodzene sa vyskytujúceho proteínu nachádzajúceho sa v ľudskom žalúdku, nazývaný BPC. Peptid má silný regeneračný účinok na rôzne tkanivá a orgány v tele. V súčasnosti sú regeneračné peptidy veľmi populárnymi produktmi, ktoré dobývajú trh s doplnkami vďaka svojim jedinečným účinkom. Výskum naznačuje, že BPC-157 funguje tak, že reguluje viaceré biologické dráhy zapojené do opravy a regenerácie tkanív. Ukázalo sa, že stimuluje tvorbu nových krvných ciev (angiogenéza), podporuje produkciu kolagénu a znižuje zápal, čím urýchľuje proces hojenia.
105,00 €
85,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

MAN BPC 157 60 caps peptid podporujúci regeneráciu

MAN BPC 157 je regeneračný peptid odvodený z prirodzene sa vyskytujúceho proteínu nachádzajúceho sa v ľudskom žalúdku, nazývaný BPC. Peptid má silný regeneračný účinok na rôzne tkanivá a orgány v tele. V súčasnosti sú regeneračné peptidy veľmi populárnymi produktmi, ktoré dobývajú trh s doplnkami vďaka svojim jedinečným účinkom. Výskum naznačuje, že BPC-157 funguje tak, že reguluje viaceré biologické dráhy zapojené do opravy a regenerácie tkanív. Ukázalo sa, že stimuluje tvorbu nových krvných ciev (angiogenéza), podporuje produkciu kolagénu a znižuje zápal, čím urýchľuje proces hojenia.

MAN BPC 157 60 uzáverov je:

  • Regeneračný peptid
  • podporuje liečbu zranení
  • znižuje zápal
  • užitočné pri chorobách tráviaceho systému
  • až 500 μg v 1 kapsule

Pre koho je odporúčaný peptid BPC-157?

BPC-157 sa môže odporučiť ľuďom s poraneniami pohybového aparátu, ako sú svalové trhliny, poranenia šliach, vyvrtnutia kĺbov alebo iné poranenia svalov alebo spojivového tkaniva. Je obľúbený najmä medzi športovcami, profesionálnymi aj amatérskymi, ktorí chcú urýchliť proces hojenia zranení a návratu k fyzickej aktivite. Okrem toho môžu BPC-157 používať ľudia trpiaci chronickými problémami s kĺbmi alebo svalmi, ktorí hľadajú alternatívne terapeutické metódy na zmiernenie bolesti a zlepšenie motorických funkcií.

BPC-157 môže mať niektoré pozitívne účinky na gastrointestinálne zdravie znížením zápalu a zlepšením hojenia poškodených tkanív v črevách. Odporúča sa najmä ľuďom, ktorí trpia gastrointestinálnymi problémami, ako je ulcerózna kolitída. BPC-157 môže mať ochranný účinok na tráviaci systém znížením poškodenia spôsobeného toxickými látkami a liečbou črevných vredov.

Čo robí BPC-157 MAN Sports?

Podpora regenerácie
svalov Pre športovcov a tréningových nadšencov je rýchle zotavenie po intenzívnom cvičení rozhodujúce pre dosiahnutie optimálneho výkonu. MAN BPC 157 dokáže podporiť regeneráciu svalov urýchlením opravy poškodených svalových vlákien a znížením zápalu, čo umožňuje ľuďom rýchlejšie sa dostať späť do formy a efektívnejšie trénovať.

Podpora zdravia
kĺbov, poranenia kĺbov a degeneratívne stavy môžu významne ovplyvniť mobilitu a kvalitu života. Ukázalo sa, že MAN BPC 157 podporuje opravu poškodených kĺbových tkanív, čo by mohlo potenciálne poskytnúť úľavu ľuďom trpiacim chorobami, ako je artritída a športové zranenia.

Vlastnosti
hojenia žalúdka Tráviaci trakt hrá kľúčovú úlohu v celkovom zdraví a poruchy jeho fungovania môžu viesť k rôznym zdravotným problémom. MAN BPC 157 bol skúmaný pre svoju schopnosť chrániť a opravovať žalúdočnú sliznicu, čo môže byť prospešné pre ľudí bojujúcich s ochoreniami, ako je syndróm dráždivého čreva IBS alebo ulcerózna kolitída UC.

MAN BPC 157 60 viečok peptid podporujúci regeneračné zloženie:

1 porcia, 1 kapsula:

BPC-157 - 500 mcg - skratka pre Body Protection Compound. Je to 15-aminokyselinový peptid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. BPC-157 má potenciálne liečivé vlastnosti, najmä v súvislosti s liečbou športových zranení. Skúma sa jeho schopnosť urýchliť hojenie tkanív, znížiť zápal a chrániť pred poškodením. Predpokladá sa, že funguje tak, že stimuluje opravné procesy v tele, posilňuje tkanivové štruktúry a zlepšuje prietok krvi v oblasti poškodenia. BPC-157 má tiež analgetické a protizápalové účinky, ktoré môžu byť prospešné pre ľudí s poraneniami pohybového aparátu. Niektoré výskumy naznačujú, že môže byť účinný pri liečbe rôznych typov zranení, ako sú svalové slzy, poranenia šliach a vyvrtnutia kĺbov.

MAN BPC 157 60 caps peptid podporujúci regeneračné dávkovanie:

1 porcia, 1 kapsula denne.

 

MAN Sports
Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Iron Legion XI-KT 30ml Iron Legion XI-KT 30ml
  • Iba online
  • -30,00 €

Iron Legion XI-KT 30ml

Cena 69,99 € Bežná cena 99,99 € -30,00 €
arrow_upward