• Iba online
  • -20,00 €
  • novinka

HTP N'Gorge 120 caps NO Pumpa

HTP N'Gorge 120 caps - bez posilňovača bez stimulantov je doplnok výživy určený pre ľudí, ktorí hľadajú spôsoby, ako zvýšiť fyzickú výkonnosť a zlepšiť účinky tréningu. Na rozdiel od mnohých iných čerpadiel HTP N'Gorge neobsahuje stimulanty, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť vedľajším účinkom spojeným s kofeínom alebo inými stimulantmi. Unikátny vzorec účinných látok, vrátane glycerolu, je zodpovedný za zvýšenie objemu svalov prostredníctvom prítoku krvi a vody do svalového tkaniva. Táto akcia sa tiež prejavuje anabolickým účinkom, ktorý zlepšuje schopnosť budovať svalovú hmotu.
59,00 €
39,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

HTP N'Gorge 120 caps - bez posilňovača bez stimulantov je doplnok výživy určený pre ľudí, ktorí hľadajú spôsoby, ako zvýšiť fyzickú výkonnosť a zlepšiť účinky tréningu. Na rozdiel od mnohých iných čerpadiel HTP N'Gorge neobsahuje stimulanty, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť vedľajším účinkom spojeným s kofeínom alebo inými stimulantmi. Unikátny vzorec účinných látok, vrátane glycerolu, je zodpovedný za zvýšenie objemu svalov prostredníctvom prítoku krvi a vody do svalového tkaniva. Táto akcia sa tiež prejavuje anabolickým účinkom, ktorý zlepšuje schopnosť budovať svalovú hmotu.

HTP N'Gorge 120 caps je:

  • Žiadne stimulanty
  • Účinná hydratácia
  • Zvýšená svalová sila
  • Maximálne čerpadlo

Ako funguje HTP N'Gorge?

Hlavným mechanizmom účinku HTP N'Gorge je zvýšenie produkcie oxidu dusnatého (NO) a zvýšenie množstva vody vo svalových bunkách. Oxid dusnatý je molekula, ktorá hrá kľúčovú úlohu pri dilatácii krvných ciev. Keď sa krvné cievy rozširujú, zlepšuje sa prietok krvi, čo umožňuje dodávať do svalov viac kyslíka a živín. Tento proces môže viesť k zvýšeniu vytrvalosti, lepšiemu výkonu a väčším svalovým pumpám počas tréningu. Glycerín obsiahnutý v produkte zase zlepšuje transport vody do svalových buniek, čo sa prejavuje výrazným zvýšením objemu svalovej hmoty. Kombinácia týchto dvoch mechanizmov dáva pocit maximálnej pumpy a svalového tonusu.

Účinky používania zosilňovačov oxidu dusnatého:

1. Zvýšená svalová pumpa
Jedným z najvýraznejších účinkov HTP N'Gorge je zlepšenie svalovej pumpy počas tréningu. Vďaka zvýšenému prietoku krvi do svalov môžu užívatelia cítiť plnšie a pevnejšie svaly, čo sa premieta do zvýšenej motivácie a intenzity tréningu.

2. Vylepšená trvanlivosť
Zvýšený prietok krvi v dôsledku zvýšenia oxidu dusnatého môže pomôcť zvýšiť vytrvalosť a silu. To znamená, že môžete trénovať tvrdšie a dlhšie bez predčasnej únavy. Pokiaľ efekt svalovej pumpy nechce roztrhnúť vaše svaly.

3. Lepší prísun
živín Zvýšený prietok krvi tiež znamená lepšie dodávanie základných živín do svalov. To môže podporiť rast a regeneráciu svalov tým, že dostane viac aktívnych zložiek.

4. Žiadne vedľajšie účinky stimulantov
Pre ľudí citlivých na stimulanty ponúka HTP N'Gorge vysokú úroveň intenzity tréningu bez účinkov trasenia rúk, úzkosti alebo podráždenosti. Posilňovač pred tréningom je navyše možné použiť aj večer.

HTP N'Gorge 120 čiapky bez posilňovača bez zloženia stimulantov:

1 porcia, 3 tablety:

GlycerSize* (65% glycerolový prášok) - 1500 mg - je inovatívna zložka, ktorá obsahuje 65% glycerolu v práškovej forme. Glycerol je známa zložka, ktorá pomáha zvyšovať hydratáciu svalových buniek. Vďaka tomu môžu svaly lepšie absorbovať vodu, čo vedie k ich zväčšeniu a posilneniu efektu svalovej pumpy počas tréningu. Zvýšená hydratácia buniek tiež podporuje lepší transport živín a kyslíka do svalov, čo zlepšuje ich výkon a vytrvalosť. GlycerSize* tiež podporuje regeneračný proces po intenzívnom cvičení, čím znižuje riziko zranenia a svalovej únavy. Okrem toho sa väčší objem svalov a lepšia výživa premietajú do intenzívnejšieho a efektívnejšieho tréningu, ktorý je rozhodujúci pre ľudí, ktorí sa snažia zvýšiť svalovú hmotu a zlepšiť svoju fyzickú kondíciu.

Extrakt z koreňa repy 1,1% Dusičnany - 500 mg - dusičnany obsiahnuté v červenej repe sa v tele transformujú na oxid dusnatý, ktorý rozširuje krvné cievy. To zvyšuje prietok krvi a tým aj prísun kyslíka a živín do svalov počas tréningu. Lepšie okysličovanie a výživa svalov sa premieta do väčšej vytrvalosti a účinnosti, čo umožňuje intenzívnejšie a dlhšie cvičenia. Okrem toho môže extrakt z červenej repy pomôcť s rýchlejšou regeneráciou svalov po cvičení, znižuje pocit únavy a urýchľuje opravné procesy.

Dusičnan sodný - 200 mg - je prekurzorom oxidu dusnatého, ktorý hrá kľúčovú úlohu v procese dilatácie krvných ciev. Zvýšený prietok krvi znamená lepší prísun kyslíka a živín do pracujúcich svalov, čo sa premieta do lepšej výživy a vytrvalosti. Okrem toho môže dusičnan sodný zlepšiť fyzickú výkonnosť a skrátiť čas zotavenia po intenzívnom cvičení. Pravidelné používanie doplnku dusičnanu sodného vám môže pomôcť dosiahnuť maximálne tréningové výsledky a zároveň poskytnúť bezpečný a efektívny spôsob, ako zvýšiť účinnosť cvičenia.

Extrakt z borovicovej kôry 95% - 200 mg - extrakt z borovicovej kôry s vysokou koncentráciou (95%) je zložka známa svojimi mnohými zdravotnými výhodami, najmä v súvislosti so zlepšovaním krvného obehu. Obsahuje silné antioxidanty, ako sú proantokyanidíny, ktoré chránia bunky pred oxidačným poškodením. V súvislosti s doplnkom svalovej pumpy pomáha extrakt z borovicovej kôry rozširovať krvné cievy, čo umožňuje lepšie okysličovanie a výživu svalov. To zvyšuje efektivitu tréningu a pocit svalovej pumpy je výraznejší.

Európsky extrakt z hroznových jadierok 95% - 100 mg - je bohatý na proantokyanidíny, ktoré pôsobia ako silné antioxidanty. V súvislosti s doplnkami svalovej pumpy pomáha extrakt z hroznových jadierok s 95% koncentráciou zlepšiť prietok krvi, čo sa premieta do lepšej výživy svalov počas fyzického cvičenia. Antioxidačný účinok chráni svaly pred oxidačným stresom a poškodením, čo podporuje regeneráciu a rast svalov. Tento extrakt tiež podporuje pružnosť krvných ciev, čo je rozhodujúce pre udržanie zdravého obehu a optimálneho výkonu počas tréningu.

Extrakt z agátového katechu 40% Epikatechín (kôra) - 250 mg - obsahujúci 40% epikatechínu, je inovatívna zložka používaná v doplnkoch svalovej pumpy. Epikatechín je flavonoid, ktorý má schopnosť zvýšiť hladinu oxidu dusnatého v tele, čo vedie k dilatácii krvných ciev a lepšiemu prietoku krvi do svalov. Okrem toho môže epikatechín podporovať syntézu svalových bielkovín, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii a rastu svalovej hmoty.

Posilňovacia dávka HTP N'Gorge 120 caps:

1 porcia, 3 tablety, 30 minút pred tréningom.

Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward