• Iba online
 • -30,00 €
 • novinka

Lawless Labs Ligandrol 30 ml

Lawless Labs Ligandrol liquid 30ml je doplnok zo skupiny SARM alebo látok so selektívnym účinkom na androgénne receptory. Ligandrol je vynikajúci na budovanie čistej čistej telesnej hmoty, dokonale buduje silu a zabraňuje hromadeniu prebytočného tuku. Neovplyvňuje hladiny aromatázy, takže nedochádza k nadmernému zadržiavaniu vody ako pri klasických anabolických látkach. Ligandrol sa považuje za veľmi dobrý hmotnostný zisk, ktorý poskytuje vysoko kvalitné zisky porovnateľné s turinabolom. Je tiež ideálny pre takzvanú rekompozíciu. Má silný antikatabolický účinok a zabraňuje ukladaniu tuku.Ligandrol vám umožňuje dosiahnuť vysoko kvalitnú svalovú formu.

95,00 €
65,00 € Ušetríte 30,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Lawless Labs Ligandrol liquid 30ml je doplnok zo skupiny SARM alebo látok so selektívnym účinkom na androgénne receptory. Ligandrol je vynikajúci na budovanie čistej čistej telesnej hmoty, dokonale buduje silu a zabraňuje hromadeniu prebytočného tuku. Neovplyvňuje hladiny aromatázy, takže nedochádza k nadmernému zadržiavaniu vody ako pri klasických anabolických látkach. Ligandrol sa považuje za veľmi dobrý hmotnostný zisk, ktorý poskytuje vysoko kvalitné zisky porovnateľné s turinabolom. Je tiež ideálny pre takzvanú rekompozíciu. Má silný antikatabolický účinok a zabraňuje ukladaniu tuku. Ligandrol vám umožňuje dosiahnuť vysoko kvalitnú svalovú formu.

Ligandrol poskytuje silné zisky v suchej svalovej hmote a je považovaný za jeden z najsilnejších SARM.

Lawless Labs Ligandrol kvapalina je:

 • Pohodlná kvapôčková forma podávania,
 • Zvýšenie čistej telesnej hmotnosti,
 • Nearomatizuje,
 • Nespôsobuje zadržanie,
 • Chráni svaly pred katabolizmom,
 • Zvyšuje mineralizáciu kostí,
 • Umožňuje väčšie ukladanie glykogénu,
 • Poskytuje účinok plných a tónovaných svalov,
 • Zodpovedný za regeneračné procesy.

S čím by ste mali kombinovať Lawless Labs Ligandrol?

Ak chcete maximalizovať prírastok svalovej hmoty, LGD dokonale doplní OSTA, MK 677 a RAD 140 a môže byť tiež kombinovaný s populárnymi PH, ako sú Superdrol, Epistane alebo M1T

Pre koho je Lawless Labs Ligandrol určený?

LGD je perfektný ako doplnok pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť veľmi kvalitné prírastky svalovej hmoty. LGD vám umožní získať 4 až 6 libier kvalitnej svalovej hmoty, ktorá zvýrazní vašu postavu. Je tiež skvelý pre ľudí, ktorí nie sú úplne presvedčení o používaní prohormónov. SARM majú silný anabolický účinok a premietajú svoje účinky do významných zmien vo vašom tele, ktoré nedosiahnete s konvenčnými doplnkami stravy. Ligandrol je ideálny na budovanie svalovej hmoty. Jeho pôsobenie je zamerané na svalové tkanivo, kde umožňuje výrazné zvýšenie svalových vlákien a ich vývoj. Podporuje tiež citlivosť na inzulín, ktorá ochráni vaše telo pred hromadením tuku. Ak hľadáte rýchle a trvalé zisky vo svalovom tkanive, potom bude MAS 4033 jedným z najlepších spôsobov, ako získať svoju vysnívanú postavu.

Lawless Labs Ligandrol zložky:

1 porcia, 1 ml:
Ligandrol - 10 mg - je látka zo skupiny SARM, ktorá ovplyvňuje iba vybrané receptory v našom tele. To znamená, že Ligandrol nebude mať negatívne účinky ako v prípade klasických steroidov, ale bude mať iba anabolický účinok na svaly a kostné tkanivo. MAS bola vynájdená ako látka pôsobiaca proti účinkom kachexie, napr. po rozsiahlych popáleninách kože, čo potvrdzuje, že ide o úplne bezpečný produkt, ktorý má priaznivé účinky na organizmus.

Lawless Labs Ligandrol dávkovanie:

 

2-krát denne 0,5 ml. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov dodržujte 6-8 hodinový interval medzi dávkami.

Lawless Labs
Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward