• Iba online
  • -30,00 €

Blackstone Labs Superstrol-7 60 tabliet

Blackstone Labs Superstrol-7 60 tabliet.Superstrol-7 Blackstone Labs, nový, účinný prípravok podporujúci dosiahnutie suchej, tvrdej svalovej hmoty. Použitie troch zložiek s anabolickými účinkami: 7-hydroxy DHEA, epiandrosterón a (25 R)-5aplha-spirostan-2alfa, 3beta, 5alfa-triol-6-OH umožňuje výrazné zvýšenie tréningovej vytrvalosti bez zvýšenia hladiny estrogénu v tele. Prípravok sa odporúča používať pre mužov a ženy. Je ideálny pre hromadné cykly, zvyšovanie svalovej hmoty a redukčné cykly, čo vám umožní udržiavať vyvinuté svaly počas kalorického deficitu. Superstrol-7 dychtivo používajú kulturisti, podporuje sekréciu oxidu dusnatého a urýchľuje syntézu bielkovín, čím podporuje vysoký anabolický stav tela.

99,99 €
69,99 € Ušetríte 30,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Blackstone Labs Superstrol-7 60 čiapky anabolický zásobník

Superstrol-7 Blackstone Labs, nový, účinný prípravok podporujúci dosiahnutie suchej, tvrdej svalovej hmoty. Použitie troch zložiek s anabolickými účinkami: 7-hydroxy DHEA, epiandrosterón a (25 R)-5aplha-spirostan-2alfa, 3beta, 5alfa-triol-6-OH umožňuje výrazné zvýšenie tréningovej vytrvalosti bez zvýšenia hladiny estrogénu v tele. Prípravok sa odporúča používať pre mužov a ženy. Je ideálny pre hromadné cykly, zvyšovanie svalovej hmoty a redukčné cykly, čo vám umožní udržiavať vyvinuté svaly počas kalorického deficitu. Superstrol-7 dychtivo používajú kulturisti, podporuje sekréciu oxidu dusnatého a urýchľuje syntézu bielkovín, čím podporuje vysoký anabolický stav tela.

Blackstone Labs Superstrol-7 60 čiapok je:

  • Anabolický zásobník,
  • Podporuje budovanie čistej svalovej hmoty
  • Zlepšuje kvalitu svalov,
  • Prudký nárast sily

Anabolické zloženie zásobníka čiapok Blackstone Labs Superstrol-7 60 caps:

7-Hydroxy DHEA- je prirodzene sa vyskytujúci metabolit DHEA. Zlúčenina je zodpovedná za aktiváciu enzýmov zodpovedných za metabolizmus mastných kyselín a sacharidov. Štúdie ukazujú, že množstvo látky klesá s vekom, takže suplementácia 7-dhea môže pôsobiť proti starnutiu tela. Žiadny vplyv na hormonálnu rovnováhu a vedľajšie účinky vám umožňujú využívať výhody zvyšovania svalovej hmoty, zlepšovania pamäti, vyššej imunity a účinnej antioxidačnej ochrany.

Epiandrosterón - zlúčenina sa transformuje do tela v stanolóne a stáva sa veľmi androgénnym. Epiandrosterón nearomatizuje na estrogén, takže sa nevyskytuje zadržiavanie vody a gynekomastia. Zlúčenina je obzvlášť účinná na zvýšenie sily a svalovej hustoty a definície, vďaka čomu je ideálna na použitie počas redukčného cyklu alebo spolu s prohormónmi, ktoré pomáhajú budovať hmotu. Ďalšou výhodou použitia epiandrosterónu je, že má okamžitý neurologický účinok, takže od prvej dávky dochádza k zvýšenej cvičebnej agresivite a vytrvalosti. Ako nemetylovaná zlúčenina by nemala nepriaznivo ovplyvňovať testy funkcie pečene. Ako taký má vplyv hlavne na zintenzívnenie redukcie telesného tuku a zlepšuje svalovú hustotu.

(25 R) -5aplha-spirostan-2alfa, 3beta, 5alfa-triol-6-OH-zlúčenina s anabolickým a androgénnym pomerom 33: 1. 6 Derivát keto diosgenínu významne zvyšuje syntézu proteínov bez aktivity androgénnej dráhy. Vysoko anabolická látka účinne podporuje zadržiavanie dusíka. Počas liečby zlúčeninou sa pozorovali vyššie plazmatické koncentrácie testosterónu. Zvýšená hladina testosterónu podporuje anabolizmus a pozitívnu dusíkovú bilanciu, čo vedie k zrýchlenému rastu svalov.

Blackstone Labs Superstrol-7 60 caps dávkovanie anabolického zásobníka:

1 tableta 2-krát denne

Blackstone Labs
Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward