• Iba online
  • -20,00 €

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar 180 tabliet

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar 180 tabliet.Anavar® z Hi-Tech Pharmaceuticals je dusík-zadržiavanie vzorec - čo znamená, že zvyšuje anabolické prostredie na podporu rastu svalov a množstvo voľného testosterónu v krvi.Prítomnosť voľného testosterónu inhibuje glukokortikoidné hormóny - to znamená katabolické hormóny: ako je kortizol. Nadbytok týchto hormónov podporuje ukladanie tukového tkaniva.

99,99 €
79,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Anavar® z Hi-Tech Pharmaceuticals je dusík-zadržiavanie vzorec - čo znamená, že zvyšuje anabolické prostredie na podporu rastu svalov a množstvo voľného testosterónu v krvi.

Prítomnosť voľného testosterónu inhibuje glukokortikoidné hormóny - to znamená katabolické hormóny: ako je kortizol. Nadbytok týchto hormónov podporuje ukladanie tukového tkaniva.

Je to perfektná kombinácia pokročilých nutraceutík a najúčinnejších anabolických zlúčenín! Silný vzorec Anavar® obsahuje 4-androstenolone a 1-androstenolone. Ďalšou dôležitou zložkou je epiandrosterón. Androstenolón a Epiandrosterón sú multifunkčné steroidné hormóny, ktoré majú mnoho výhod pre telo.

Vedecký výskum naznačuje, že zložky pôsobia geneticky cez androgénny receptor (AR), ako aj prostredníctvom receptorov povrchu buniek. Schopnosť viazať androgény je hlavnou výhodou Anavaru, pokiaľ ide o svalovú hmotu zisk, silu a nedostatok vedľajších účinkov.

Výhody používania produktu sú zachované aj po skončení cyklu, takže Anavar® ešte neobvyklejší produkt!

Anavar® používa vysoko pokročilý systém známy ako "Controlled-Release Korálková technológia". Vďaka tomu zlúčeniny obsiahnuté v produkte zostávajú neporušené v žalúdku, keď je prípravok v tenkom čreve, živiny sa postupne uvoľňujú do 2-8 hodín. Pri porovnaní Anavar s inými pravidelnými andro produkty, štandardný systém dodávania je typické tablety alebo kapsuly s približnou biologickou dostupnosťou 1,5% -4%. To znamená, že štandardná 150 mg kapsula Andro poskytne iba 2,25-6 mg užitočných miligramov, čo je menej ako to, čo telo môže produkovať prirodzeným spôsobom počas dňa. Pre porovnanie, Anavar poskytuje 30 až 42 užitočných miligramov. To je významný rozdiel!

Okrem zjavného zvýšenia produkcie testosterónu, Anavar ďalej stimuluje syntézu kreatínfosfatázy vo svaloch, čo zvyšuje produkciu ATP. ATP alebo adenozíntrifosfát je energia, ktorá poháňa svalovú kontrakciu. Zvýšenie produkcie ATP je pre kulturistov mimoriadne dôležité, pretože nízke hladiny ATP môžu výrazne znížiť syntézu bielkovín. Anavar poskytuje neprerušované dodávanie kreatínu z dvoch dôležitých dôvodov: podpora objemu svalových buniek prostredníctvom mechanizmu pre zvýšenie syntézy bielkovín a zvýšenie koncentrácie PCr pre rýchly a predĺžený prenos pre ATP resyntézu.

Stručne povedané, Anavar vám dá viac energie na vykonávanie série opakovaní v telocvični. Jednou z najnovších a najobľúbenejších kategórií športových doplnkov je čerpadlo N.O. alebo Oxidu dusnatého. Napriek širokej škále čerpacích produktov však tradičné výrobky s oxidom dusným stále nie sú také účinné, ako by mali byť.

Najúčinnejším spôsobom použitia L-arginínu na zvýšenie produkcie oxidu dusnatého je zamerať sa na inhibíciu enzýmu Argináza, čo je enzým, ktorý rozkladá arginín. Tým sa zastaví výroba oxidu dusnatého. Hi-Tech Pharmaceuticals v Anavate používali abh a BEC-arginínové inhibítory, ktoré podporujú vysokú dávku L arginínu v opísanom lieku.

Anavar doplnky obsahujú niekoľko kľúčových anabolických zložiek, vrátane 25R, spirostan-5a-diol-6-one-3-one (Ecdybolin ™), 6-keto diosgenín derivát (6-keto-diosgenín) a hydroxyecidyl 20-dekanoát izolovaný z extraktu z Rhaponticum carthamoides. Tieto tri zlúčeniny sú štrukturálne a biochemicky veľmi podobné a ukázalo sa, že významne zvyšujú syntézu bielkovín. Anavar vzorec používa niekoľko esterov Androstenolone, jeden z najsilnejších v súčasnosti dostupných právnych hormónov.

Stručne povedané, Anavar od Hi-Tech Pharmaceuticals je najúčinnejší produkt na zvýšenie produkcie testosterónu, urýchlenie regenerácie po cvičení, stimulácia syntézy bielkovín a zvýšenie produkcie ATP na zlepšenie vytrvalostného tréningu, podporu výstavby hustej a kompaktnej svalovej hmoty.

L-arginín - zvyšuje prívod krvi do svalového tkaniva, čím zlepšuje tok energie a stavebných materiálov na intenzívny tréning kostrových svalov. Suplementácia touto aminokyselinou spôsobuje, že cvičenie sa stáva účinnejším a svaly sú lepšie zásobované krvou, okysličené a vyživované. Použitie L-arginínu HCl uľahčuje rozvoj svalovej hmoty, zlepšuje fitness a vytrvalostný tréning. Okrem toho môže L-arginín HCl znížiť akumuláciu nežiaducich metabolitov, ako je kyselina mliečna a močovina, ktoré vznikajú počas svalovej práce a vedú k predčasnej únave.

5 hydroxy Laxogenin-laksogenin je sapogenín izolovaný z rastliny Smilax sieboldii. Laksogenina je známa svojou podporou rastu rastlín. Zlúčenina je jednou z mála zložiek, ktoré môžu rýchlo zvýšiť silu a hmotnosť. Pri budovaní svalovej hmoty laksogenina zvyšuje chuť do jedla, čo pomáha pri dosahovaní väčšej telesnej hmotnosti. Stojí však za zmienku, že napriek zvýšeniu chuti do jedla osoby, ktorá konzumuje laksogenín, si nevšimnete žiadne zvýšenie telesného tuku. Je možné si všimnúť, že látka nielen uľahčuje zvýšenie svalovej hmoty, ale tiež spôsobuje stratu zbytočného tukového tkaniva. To uľahčuje získanie zdravej, svalovej a kompaktnej postavy. Laksogenina zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200% v prípade rastu. Použitie tejto zložky je bezpečné, pretože nemá žiadny negatívny vplyv na hormonálnu rovnováhu tela. Zaujímavé je, že pravidelné používanie sa jasne premieta do zvýšenia fyzickej vytrvalosti.

1 Androstenolone - tiež známy ako 3b-hydroxy-5a-androst-1-en-17-one alebo 1-Andro a je vysoko anabolický steroidný hormón, ktorý sa nekonvertuje na estrogén alebo DHT. 1-Andro zlepší pomer androgénov k estrogénom, čo z neho robí prohormón, ktorý môže byť pridaný do cyklu alebo použitý ako nezávislá zlúčenina.

4 Androstenolone - tiež známy ako 4 androsten-3b-ol, 17-one alebo 4-andro. 4-Androsteron pracuje synergicky s celým Anavar® vzorec účinne zvýšiť hladinu testosterónu bez vedľajších účinkov, a zlepšiť celkový výkon cvičenia.

Epiandrostenolone-3b-hydroxy-etioallocholan-17-one, alebo Epiandro, je redukovaný na 5-alfa androgén (odvodený z DHT), ktorý ne aromatizuje estrogén. Táto anabolická zlúčenina sa prirodzene vyskytuje v peľu borovice a má podobnú štruktúru ako Androsteron. Epiandrostenolón ide dobre s inými anabolickými zlúčeninami a podporuje silové zisky, ako aj zvyšuje hustotu svalov.

DHEA - v ľudskom tele je prírodný steroidný hormón produkovaný vrstvou nadobličiek kôry z cholesterolu. Vzhľadom k svojej podobnosti s testosterónom a estradiolom, to môže byť ľahko prevedený na jeden z nich. Predpokladá sa, že jeho produkcia dosahuje vrchol asi 35 rokov a potom klesá a dosahuje stopové množstvá u starších ľudí. Bolo pozorované, že ľudia trpiaci kardiovaskulárnymi ochoreniami, rakovinou, cukrovkou, osteoporózou a depresiou majú zníženie produkcie DHEA.

Dávkovanie:

3 tablety ráno a 3 tablety večer

Nový produkt
3 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

MyoBlox ILLA II 376g MyoBlox ILLA II 376g
  • Iba online
  • -20,00 €

MyoBlox ILLA II 376g

Cena 29,98 € Bežná cena 49,98 € -20,00 €
arrow_upward