OxyO2 5L-kyslíkový koncentrátor, oxygenoterapia

OxyO2 Oxygenoterapia 1-5L kyslíkový koncentrátor+Anion.Až 90% našej energie získavame z kyslíka. Nie zo vzduchu, ale z kyslíka. Vzduch obsahuje 21% kyslíka, 78% dusíka a 1% oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Oxygenoterapia zvyšuje príjem kyslíka až na úroveň 90-95% vdychovaného vzduchu.Oxygenoterapia+kyslíková mezoterapia.Pri aktivácii funkcie Anion – koncentrátor fyzikálne upravuje polaritu ihnalovaného kyslíka a emituje záporné ióny (anióny).

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

OXYO2 1-5L Kyslíkový koncentrátor+Anion-oxygenoterapia.Kyslíkový multifunkčný systém na dýchanie kyslíka

1) Oxygenoterapia-Dýchanie-inhalácia kyslíka

Oxy Skin: přenosný systém pro široké použití. 

Malý jako taška,Oxy Skin je určen pro velké procedury v oblasti tváře, a pokožky a na celém těle. Tato technologie i přes svoji malou hmotnost 5,4 kg disponuje vysokým výkonem potřebným pro estetické zásahy v oblasti tváře a na těle, dále pro využití v kadeřnictvích a je k dispozici pro inhalaci čistého kyslíku a také obohaceného kyslíku pro uvolnění negativních iontů. Díky aplikační rozprašovací pistoli Oxy Gun, která je určena pro kyslíkové procedury obohacené výživnými látkami je Oxy Skin nejmenším a nejvýkonnějším malým kosmetickým systémem na svétě!

Pri aktivácii funkcie Anion – koncentrátor fyzikálne upravuje polaritu ihnalovaného kyslíka a emituje záporné ióny (anióny).

Ako to funguje?

80% pokožky je tvorenej kolagénom. Pri jej starnutí, sa úroveň kyslíka v žilách zmenšuje.
To blokuje vytváranie kolagénu, veľkú stratu vody a zníženie metabolizmu na povrchu
pokožky.
Obnova pokožky, bude fyzický stav pokožky znovu vytvorený biologicky.
Účinok molekuly čistého kyslíka a molekuly chloridu sodného. Pomocou tohto zariadenia je možné podľa požiadaviek vykonať ošetrenie do hĺbky pod pokožku.

Systém používa zmes 99% čistej
molekuly kyslíka a chloridu sodného do novej molekuly vody, molekuly kyslíka (5~ 200μm)
Zmes sa aplikuje do kožnej vrstvy(dermis) a pokožky(epidermis) s rýchlosťou 280 metrov za sekundu, aby
dôkladne vyčistila nečistoty vo vnútri kože, zabila anaeróbne baktérie, doplnila
vlhkosť, kyslík a ďalšie živiny v koži, stimuluje regeneráciu a preskupenie kolagénu.

Čo je to kyslíkový lifting – mezoterapia?

Kyslíková mezoterapia je neinvazívna bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka vpravujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky.  V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, jasná a hydratovaná.

Ako kyslíková mezoterapia funguje?

Pri tejto metóde je vstrekovaný 95% kyslík, liečebné séra, vitamíny a iné regeneračné látky pod tlakom hlboko do pokožky. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení, pleť je pevnejšia, mladistvejšia a napnutejšia. Zákrok je veľmi príjemný a úplne antialergický. Je vhodná pre ženy a mužov, ktorí chcú mať tvár mladšiu a zdravšiu, ale bez chirurgických zákrokov.

Kombinácia kyslíka a špeciálnych produktov pôsobí na pokožku ochladzujúcim účinkom, čo spôsobuje dynamizáciu kapilárneho obehu, a tento proces spôsobuje tzv. “regeneračný šok”, pri ktorom dochádza k prirodzenému zrýchleniu obnovy buniek.

Kyslíkový rozprašovač OxyGen zdokonaľuje účinnosť regeneračných látok, ktoré sa vďaka aplikátoru dostávajú do hlbších vrstiev pokožky.

Kyslíkové ošetrenie je nezabudnuteľný zážitok, pocit pohody a zdravia.

Pre koho je toto ošetrenie vhodné?

Je najmä pre ľudí, ktorí sú silne unavení, veľa fajčia, majú zvädnuté pokožku, zlú farbu pleti, nepravidelnú pigmentáciu a sú vystavení stresu.

Výsledky

Ošetrenie Vám pomôže redukovať známky starnutia, poškodenia pokožky slnečným žiarením, vyrovnať suchú a mastnú pokožku a lieči akné. Kyslíková mezoterapia umožňuje doplniť chýbajúci kyslík a vrátiť pokožke pocit sviežosti, jasnosť a zdravý vzhľad.
Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a nemá vedľajšie účinky.

Účinky

-omladenie pleti a podpora tvorby kolagénu,

-vypínací efekt,

-regenerácia bunkovej štruktúry a postupné spevňovanie pleti,

-redukcia pigmentových a stareckých škvŕn,

-dokonalá hydratácia pokožky,

-odstraňuje odumreté bunky z povrchu kože, pleť je celistvá a hladká,

-má pozitívny vplyv na liečbu akné,

-odstraňuje stopy únavy a stresu,

-vyhladzuje drobné mimické vrásky a redukuje hlboké vrásky

Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Kyslík okysličuje krv a tá dodáva potrebné živiny do celého organizmu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém a spomaľuje procesy starnutia.

Oxygenoterapia je metóda používaná v medicíne viac ako sto rokov. Kyslík je nevyhnutný v procese metabolizmu buniek a následne okysličovanie tkanív je dôležité pre všetky normálne fyziologické funkcie. Oxygenoterapia pôsobí na celý organizmus, nie len na orgány choré. Ide o komplexnú liečbu, pri automatizovanom podávaní O2 absolútne bezpečnú a univerzálne použiteľnú.

Vzduch, ktorý dýchame obsahuje približne 21% kyslíka. Zvýšením koncentrácie O2 vdychovaného vzduchu, dochádza automaticky k navýšeniu koncentrácie kyslíka v krvnej plazme. Zvýšenie parciálneho tlaku kyslíka v krvi vedie k zvýšeniu prietoku krvi kapilárnym riečiskom, a tým i k efektívnejšej distribúcii kyslíka tkanivám. Niektoré problémy ako poruchy pamäte, zníženie výkonu, spomalené reakcie, kvalita zraku a sluchu, rovnako ako migrény alebo predčasné starnutie, sú často dávané do súvislosti s nedostatočným prekrvením organizmu. Zvýšením dodávky kyslíka tkanivám, sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje rast a regenerácia organizmu.

Oxygenoterapia fuguje aj ako prevencia ochorení. Pri nedostatku kyslíka v tele, organizmus trpí deficitom energie. Tento stav je možné rýchlo a efektívne zvrátiť intenzívnym prísunom kyslíku a tak dodaním kapiláram a následne tkanivám celého organizmu potrebnú vitalitu.
Terapia
Na dosiahnutie želaných efektov je oxygenoterapiu, čiže vdychovanie zvlhčeného kyslíka, odporúčané absolvovať viackrát. Minimálne účinná frekvencia je 5 až 10 sedení. Jedna terapia trvá 30 minút. Počas terapie klient zažíva pocity celkového upokojenia, zlepšuje sa dych a ustupuje únava. Význam vdychovania koncentrovaného kyslíku spočíva v spomalení procesu fyzického a mentálneho starnutia.

Účinky
Pôsobí priaznivo na psychiku
Posilňuje imunitný systém pri infekciách a celkovom chronickom oslabení organizmu
Zlepšuje energetický stav organizmu
Zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
Oxygenoterapia je vhodná po náročnej fyzickej či psychickej záťaži
Zlepšuje stav po prekonaní choroby alebo počas jej akútneho štádia
Zvyšuje výkonnosť svalov i mozgu
Zlepšuje prekrvenie tkanív a orgánov
Priaznivo pôsobí pri celkovej únave a chronickej vyčerpanosti organizmu
Znižuje nepriaznivé dôsledky nevhodného životného štýlu
Priaznivo ovplyvňuje liečbu ochorení centrálnej nervovej sústavy, kardiovaskulárneho systému, ochorenia tráviacej sústavy, urologické, gynekologické a onkologické ochorenia i ochorenia pohybového aparátu.
Preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam
Zmierňuje nežiaduce účinky užívania liekov
Spomaľuje proces starnutia
Zbavuje vrások
Zmierňuje až odstraňuje prejavy celulitídy
Zásadným spôsobom (vedecké štúdie) predlžuje život

Až 90% našej energie získavame z kyslíka. Nie zo vzduchu, ale z kyslíka. Vzduch obsahuje 21% kyslíka, 78% dusíka a 1% oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Oxygenoterapia zvyšuje príjem kyslíka až na úroveň 90-95% vdychovaného vzduchu.

 

Technická špecifikácia:  

Model:

OxySkin

Prietok:

1-5L / min

Síla 

Spotreba

90W

Čistota kyslíka % pri L/min:

(4 0% -93%) 93% pri 1L / min, 80% pri 2L/min, 70% pri 3L/min, 60% pri 4L/min, 40-50% pri 5L/min, časovač-meranie času

Napätie:

AC220V ± 22V, 50Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15V, 60 Hz ± 1 Hz

Výstupný tlak:

0,04 ~ 0,06 Mpa 

Hluk: 

menej než 40 dB (A)

Čistá hmotnosť:  

5,4 kg 

Rozmery:

245 (L)  x  181 (W)  x  365 (H) mm

Doba trvánia nabitia baterie:

 1,5 hodiny

Výdrž baterie:

Nabitie: 800 krát 

Záruka:

2 roky alebo 5000 hodin

Štandardné príslušenstvo:

1 × kyslíkový koncentrátor

× dýchacia hadička

1 × napájací kabel 
1 × uživatelská príručka

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward