• Iba online
  • -300,00 €

V-Shape-Kavitácia 40K-RF 5v1 na chudnutie, omladenie, vrásky

Novinka!V-shape 5v1 na odstránenie celulitídy,tuku a omladenie 5v1.1)40K kavitácia M80 2)Vakuum s rádiofrekvenciou RF 3) 3 polárna rádiofrekvencia RF s LED.4) 6 polárna bipolárna RF s LED.5) 4 polárna RF+LED

1 999,00 €
1 699,00 € Ušetríte 300,00 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku - termín upresníme
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

V-Shape 5v1na odstránenie celulitídy,tuku a omladenie 5v1.V-shape 5v1 na odstránenie celulitídy,tuku a omladenie 5v1.1)40K kavitácia M80 2)Vakuum s rádiofrekvenciou RF 3) 3 polárna rádiofrekvencia RF s LED.4) 6 polárna bipolárna RF s LED.5) 4 polárna RF+LED

1) 40kHz kavitácia M80

2) 4 polárna rádiofrekvencia RF s LED

3) Vakuum+rádiofrekvenciou RF na telo

4) 3 polárna rádiofrekvencia RF s LED na tvár

5) 6 polárna RF s LED na telo

Špičková kombinácia,pre maximálny efekt!

Pracovné princípy:

Kavitácia na základe ultrazvukovej technológie umožňuje koncentrovať energiu smerom do pacienta len na veľmi špecifické oblasti. Je schopná selektívne narušiť podkožné tukové bunky, pričom kožu, cievne, nervové a svalové tkanivá ponechá v nezmenenom stave. Po zničení tukového tkaniva, tuk vo forme triglyceridov je uvoľňovaný do intersticiálnej tekutiny medzi bunkami, kde sú enzymaticky metabolizované do glycerolu a voľných mastných kyselín. Glycerol rozpustný vo vode je absorbovaný obehovým  systémom a slúži ako zdroj energie, zatiaľ čo nerozpustné voľné mastné kyseliny sú transportované do pečene, kde sa spracovávajú ako akákoľvek iná z mastných kyselín ,vrátane mastných kyselín z potravy. Väčšina skúsenosti niektorých pacientov je zmenšenie obvodu tela po jedinom ošetrení. Ďalšia liečba spôsoby dramatické odbúranie tuku a zmenšenie obvodu tela.

Použitie- aplikácia:

Kavitácia:

-Odstránenie celulitídy,tuku,chudnutie, tvarovanie

-Tvarovanie tela, formovanie postavy a omladenie pokožky

RF zariadenie na rejuvenizáciu kože využíva princíp aktivácie pohybu subepidermálnych buniek, zvýšenie účinku ošetrenia kože, zvýšenie elasticity kože, stiahnutie pórov, korekcia vrások a zvýšenie prieniku kozmetických prípravkov tak, aby mohli pomáhať rejuvenizovať pokožku.

Hlboký ohrev pomocou RF technológie:

Hlboký ohrev pomocou RF vplýva na elektrické vlastnosti tkaniva, ktorého biologická odpoveď spočíva v elektrickej polarizácii mobility ľudských tkanív, kde elektrický efekt vzniká otáčaním a vzájomnými zrážkami molekúl za vzniku bioenergie, čím sa koža v hĺbke zohrieva a okamžite sa stimuluje kontrakcia kolagénu, stimuluje sa sekrécia nového kolagénu, ktorý vypĺňa medzery spôsobené atrofiou kolagénu a upravuje a rekonštruuje sa „mäkká“ štruktúra kože, čo v konečnom dôsledku vedie k spevneniu kože, odstráneniu vrások, obnove elasticity a lesku kože.

1) Tvarovanie čŕt tváre, ako pri face-lifte, redukcia dvojitej brady, redukcia jemných a mimických vrások a napnutie voľnej kože, nahrádza a účinkom ide za chirurgický face-lift,lifting.
2) Drenáž lymfatickej tekutiny, eliminácia nadbytku vody a toxínov, odstránenie vačkov a tmavých kruhov pod očami, stiahnutie pórov a akné.
3) Rozptýlenie falošných mimických vrások a korekcia strií.
4) Zmäkčenie zrohovatenia, redukcia melanínu a očistenie a zosvetlenie kože.
5) Systémový anti-ageing, napnutie a úprava kože na krku a na chrbte, tvarovanie pásu, okolia brucha a dolných končatín.

Technické parametre:

-40KHZ Ultrazvuková frekvencia: 40KHZ
-Vakuum RF frekvencia: 5MHZ
-2-3-8 -pólová RF frekvencia: 5MHZ
-RF frekvencia: 1MHZ
-RF intenzita pulzu: 1-20J
-Výkon: 350W
-Napätie: 110AVC~240VAC
-Pracovný režim: 10℃~35℃
-Hmotnosť: 40KG
-Rozmery: 45*55*38CM

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

eSKIN3D čistiaca kefka eSKIN3D čistiaca kefka
  • Iba online
  • -30,00 €

eSKIN3D čistiaca kefka

Cena 19,99 € Bežná cena 49,99 € -30,00 €
arrow_upward