• Iba online
  • -10%

eSKIN2-Bipolárna RF 2v1 na chudnutie a omladenie

Bipolárna RF 1MHz na omladenie pokožky,redukciu vrások, akné, čiernych kruhov pod očami, vodných a tukových vačkov pod očami! RF(bipolárna rádiofrekvencia) lifting na rejuvenizáciu-omladenie pokožky. Ručné RF zariadenie na rejuvenizáciu kože využíva princíp RF bipolárnej rádiofrekvencie.Na domáce použitie.

299,98 €
269,98 € Zľava 10%
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku - termín upresníme
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

eSKIN2-bipolárna rádiofrekvencia RF 1MHZ na omladenie,vrásky a chudnutie,tuk na domáce použitie.Bipolárna RF 1MHz na omladenie pokožky,redukciu vrások,akné,čiernych kruhov pod očami, vodných a tukových vačkov pod očami! RF(bipolárna rádiofrekvencia) lifting na rejuvenizáciu-omladenie pokožky.Ručné RF zariadenie na rejuvenizáciu kože využíva princíp RF bipolárnej rádiofrekvencie.

 

eSKIN RF 1 MHz-Na omladenie pokožky,vrásky

Omladenie pleti najúčinnejšími technológiami!

Kozmetický-dermatologický prístroj.Výborný na omladenie pokožky,redukciu vrások,chudnutie.

RF(rádiofrekvenčný) 1 MHz prístroj na rejuvenizáciu-omladenie pokožky

Ručné RF zariadenie na rejuvenizáciu kože využíva princíp RF a svetelnej terapie LED,z ktorých robí vynikajúcu kombináciu. Princíp je aktivácia pohybu subepidermálnych buniek, zvýšenie účinku ošetrenia kože, zvýšenie elasticity kože, stiahnutie pórov, korekcia vrások.

Hlboký ohrev pomocou RF 1 MHz technológie:

Pokožka sa zohrieva do hĺbky 1,5 až 2 cm a okamžite sa stimuluje kontrakcia kolagénu, stimuluje sa sekrécia nového kolagénu, ktorý vypĺňa medzery spôsobené atrofiou kolagénu a upravuje a rekonštruuje sa „mäkká“ štruktúra kože, čo v konečnom dôsledku vedie k spevneniu kože, odstráneniu vrások, obnove elasticity a lesku kože.

Cieľom rádiofrekvenčnej terapie je napnúť pokožku tela, rozšírené póry a nakoniec zlepšiť vzhľad celulitídy aplikovaním elektromagnetických vysokofrekvenčných vĺn. Odpor tkaniva pri vysokofrekvenčnom prúde produkuje teplo, ktoré vyvoláva sťahovanie spojivových tkanív a stimuluje kolagénové bunky (fibroblasty).
Konečným výsledkom je zvýšená pevnosť a napnutie pokožky (ako pri vyhladzovaní vrások). Špeciálne zohrievanie podkožného tuku zároveň spôsobuje sťahovanie tukových buniek (adipocytov), ktoré vedie k uvoľňovaniu mastných kyselín.

1) Tvarovanie čŕt tváre, ako pri face-lifte, redukcia dvojitej brady, redukcia jemných a mimických vrások a napnutie voľnej kože, nahrádza a účinkom ide za chirurgický face-lift,lifting.
2) Drenáž lymfatickej tekutiny, eliminácia nadbytku vody a toxínov, odstránenie vačkov a tmavých kruhov pod očami, stiahnutie pórov a akné.
3) Rozptýlenie falošných mimických vrások a korekcia strií.
4) Zmäkčenie zrohovatenia, redukcia melanínu a očistenie a zosvetlenie kože.
5) Systémový anti-ageing, napnutie a úprava kože na krku a na chrbte, tvarovanie pásu, okolia brucha a dolných končatín.

Indikácie:


1, Odstraňovanie čiernych kruhov pod očami, vrások a vačkov
2, Lifting horných očných viečok
3, Tvarovanie tela po pôrode
4, Generalizovaná obezita, lokalizovaná obezita, rozpúšťanie tuku, zjemňovanie pokožky ( zadok,ruka, noha, rameno, chrbát,brucho a bedrá)
5, Zmierňovanie bolestí pri artritíde a celková fyzická terapia
6, Vyhládzanie strií


Kontraindikácie :


1, Kardiostimulátor a defibrilátor v tele
2, Kov pod ošetrovanou oblasťou
3, Rakovina a kožné ochorenia
4, Iné závažné ochorenia ako ochorenia srdca a diabetes
5, Tehotenstvo a kojenie
6, Horučkovité ochorenia, krčové žili(variksy)
7, Otvorené rany
8, Citlivosť na svetlo
9, Opálená pokožka
10, Menštruácia

Technické parametre:

Napätie: 220V

Frekvencia RF: 1Mhz

Výkon RF: 50W 

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward