Velashape Slimming & Anti Aging na celulitídu a omladenie

Velashape Slimming & Anti Agin BodyShape2 5v1 IR+LED+bipolárna RF+Vákuum+Endermológia(nastavenie 4 smerov masáže!!!)na odstránenie celulitídy, rozpúšťanie tuku,formovanie postavy,omladenie pokožky a fyzioterapia!Omladenie tváre,krku a dekoltu. Obnova pokožky (vrásky,strie,lieči akné) kolagénu a melanínu.Vrásky okolo očí.Novinka na chudnutie a kompletné omladenie.V jednej ošetrovacej hlavici 5 najúčinnejších technológií v dermatológií!Fyzioterapeutický prístroj proti antritíde-fyzioterapia!
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Velashape Slimming & Anti Agin BodyShape 5v1 IR+LED+bipolárna RF(13,6 MHz)+Vákuum+Endermológia

(nastavenie 4 smerov masáže!!!)5v1, TOP na trhu!

-IR+LED+RF+Vákuum+LPG-Endermológia(nastavenie 4 smerov masáže!!!) na odstránenie celulitídy, rozpúšťanie tuku,formovanie postavy,kompletné omladenie pokožky a fyzioterapia!

-Fyzioterapeutický prístroj proti antritíde! Fyzioterapia!

Omladenie tváre,krku a dekoltu. Obnova pokožky (vrásky,strie,lieči akné) kolagénu a melanínu.

Vrásky okolo očí.

Novinka na chudnutie a kompletné omladenie.

V jednej ošetrovacej hlavici 5 najúčinnejších technológií v dermatológií!

-IR 10W(640nm)

-LED svetlo 10W(690nm)

-RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)

-Vákuum

-Endermológia-LPG-Nastavenie,až 4 smerov masáže!!!

5 technológií v jednej aplikačnej hlavici!

Najnovšie Body Shape  je neinvazívny systém a unikátny estetický prístroj, ktorý využíva podtlak. Útočný sací systém vákua zdvíha pokožku, kožnú vrstvu a podkožný tuk, potom viaže a ťahá rôzne spojivové tkaniva vonkajšieho obalu. Pohybovaním môže účinne odbúravať podkožný tuk a znižuje tuk generácie bunkového tkaniva. V rovnakej dobe, lisuje kapilárne plavidlá a lymfatické kapiláry sú uvoľnené, metabolizmus je tým zrýchlený štyrikrát. V skutočnosti sa zmení bunka na mastné kyseliny po pasívnom pohybovaní a vylúči sa z tela počas každodenného života bez predchádzajúceho upozornenia.

Najnovšie Body Shape2, ktoré používa bi-polárnu RF 50W(13,6 MHz), LED 10W(690nm) , IR 10W(640nm) a mechanické valčekové vákuové odsávanie(Endermológia) je schopné plniť všetky požiadavky našich klientov a ich zákazníkov.

Našim klientom poskytujeme služby, ktoré im pomôžu vyzerať, cítiť sa a žiť lepšie.

Natiahnutie pokožky,odstránenie strií a vyhladenie vrások-omladenie:

LED 10W (690nm) a RF bipolárna rádiofrekvencia 50W (13,6 MHz) môže ohriať v cieľových tkanivách hlboké vrstvy pokožky pre vytvorenie kolagénu. Zlepšuje krvný obeh, spevňuje pokožku tváre a odstraňuje vrásky. Zameraním na vysokú rádio vysokofrekvenčnú energiu do tukových buniek cielenú pod pokožku dosahuje okamžité a viditeľné zlepšenie.Hlboké a podkožné tukové vrstvy sú zasiahnuté súčasne, výsledkom je zvýšenie produkcie kolagénu,dlhotrvajúci plynulejší a oválny tvar, vzhľad tkaniva pokožky.

Formovanie postavy a odstránenie celulitídy,tuku:

IR 10W(640nm),LED 10W(690nm) a vysoká RF rádiofrekvencia môže ohriať a preniknúť do hĺbky 5-20mm pod pokožku, posilňuje šírenie molekúl kyslíka, buniek, látkovú výmenu, podporujú metabolizmus tukov, takže vodu a glycerín prerozdeľuje, infračervené svetlo zvyšuje pružnosť pokožky v rámci ochrany pokožky,zohrieva podkožný tuk. Mechanická vákuová masáž zvyšuje krvný obeh a podporuje uvoľňovanie enzýmov metabolizmu tukov tkaniva. Ohniskom vykurovania tukových buniek,  zvyšuje metabolizmus a rýchlosť.

Rozpustený tuk je vylučovaný cez lymfatický systém. Po vylúčení rozpusteného tuku sa tukové bunky zmenšujú. Čím sa formuje postava a znižuje telesný obvod.

LED žiarenie 10W (690nm) vlnovej dĺžky mení priepustnosť membrán tukových buniek a tým napomáha skvapalnenému tuku premiestniť sa do intersticiálneho priestoru. Tieto prechodné zmeny nepoškodzujú adipocyty, celistvosť buniek je zachovaná. Zacielená oblasť sa prekrvuje a obnovuje sa lymfatická cirkulácia, stimuluje sa tvorba vlastného kolagénu.

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

. Fototerapia celého tela,omladenie pleti
• Minimalizuje vrásky a jemné linky
• Redukuje poranenia na nohách
• Zjemňuje a spevňuje pokožku
• Uzdravuje poškodenú pokožku
• Uzdravuje a zabraňuje akné
• Stimulácia a regenerácia kolagénu
• Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
• Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
• Lieči kožné škvrny
• Redukuje zhoršovanie pokožky
• Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
• Detoxikácia organizmu
• Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
• Zvyšuje cirkuláciu
• Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
• Redukuje veľkosť pórov
• Redukuje hrubosť pokožky
• Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

Podkožný tuk v pokožke organizovaný do lalôčika tuku, ktorý oddeľuje kolagénové vlákna. Keď sa tieto lalôčiky zduria, rozšírený tuk, prijíma charakteristické vzory celulitídy. Celulitída je najviac viditeľná na problematických oblastiach najme u žien. Stehná, kde je koža priviazaná dole na základné svaly. Pre efektívne ošetrenie celulitídy sa nie len tukové bunky musia scvrknuť, ale kolagénové vlákna je potrebné posilniť a dotiahnuť.

Príjemne lieči celulitídu RF priamym zameraním tepla do tukových buniek v týchto konkrétnych oblastiach. Spoluprácou s ručným vákuovým nasávaním môže zlepšiť krvný obeh a zvýšiť kyslík v krvi v cieľovej oblasti. Prístroj ohrieva tukové bunky hlboko v koži (podkoží vrstvy pokožky), urýchľuje uvoľňovanie tekutého tuku a ihneď zmenšuje ich veľkosť. Súčasne je kontrakcia kolagénových vlákien v koži obnovená.Je bližšie k jeho pôvodnej forme. 

Miera zvýšenia produkcie kolagénových vlákien pre dlhotrvajúce klinické výsledky. Pokožka je hladšia, viac tvarovaná,pri súčasnom znížení výskytu celulitídy.

Teplo preniká hlboko do podkožia, tým vylučuje  fibroblasti zo spojivového tkaniva, dochádza k obnove kolagénových a elastických vlákien.

Endermológia – cesta ku zdraviu a kráse

Endermológia ošetruje kožné a podkožné spojivové tkanivo. Táto technológia sa dokonale prispôsobuje všetkým oblastiam tela a je vysoko účinná ako z fyziologického, tak i z kozmetického hľadiska. Zameriava sa na celulitídu – pôsobí na podkožné spojivové tkanivo, posilňuje cievny systém, podporuje vylučovanie toxických látok, stimuluje látkovú výmenu a mobilizuje „spojivový gél“ z dôvodu obnovy jeho hladkosti.
Endermológia povzbudzuje cievny a lymfatický systém, a tým redukuje zadržiavanie vody v tele. Taktiež modeluje postavu a zmenšuje objem určitých častí tela zvýšením lipolýzy v rôznych vrstvách tukového tkaniva. Zanedbateľný nie je ani jej vplyv na pokožku, keďže pôsobí ako peeling, ktorý odstraňuje odumreté bunky a obnovuje prirodzenú žiarivosť pleti.
 
Vďaka týmto mnohým výhodám sa metóda endermológie využíva ako omladzujúca terapia. Poskytuje prakticky všetko, čo ženy od kozmetiky požadujú. Ako súčasť odtučňovacieho programu (pre mužov aj ženy) dosahuje perfektné výsledky mechanickým a fyziologickým pôsobením na hlboko uložené tukové vrstvy a stimuláciou telesného mechanizmu na odstraňovanie tukov. Táto metóda je ideálnym riešením na redukciu celulitídy a zlepšenie celkového estetického vzhľadu. V kontexte liposukcie sa využíva pred operáciou i po nej na zlepšenie pooperačných výsledkov.
Efektívnosť endermológie klinicky spočíva v pôsobení na kožné a podkožné štruktúry, ako je spojivové a tukové tkanivo, ale taktiež aj na na cievny a lymfatický obeh. Výsledkom je vytvarovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky.

Použitie-indikácie:

- Formovanie postavy, kontúrovanie,odstránenie celulitídy
- Odstránenie opuchov
- Starostlivosť o tvár / Celulitída/ Rozpustenie tuku /Ošetrenie jaziev /Pod brada(dvojitá brada)
- Obnovu pleti,omladenie / Fitnes / SPA /
- Rehabilitácia / podpora krvného obehu /
- Anti-aging efekt

Ošetrenie tela 5v1:

HLAVICA 1: IR+LED 10W ! LED 10W ! RF bipolárna rádiofrekvencia 50W ! LPG-Endermologia !  Vákuum! V jednej ošetrovacej hlavici!!!

HLAVICA 2: LED 10W ! RF bipolárna rádiofrekvencia 50W ! LPG-Endermologia !  Vákuum! V jednej ošetrovacej hlavici!!!

2-3 x týždenne / 20/30/40 min. ošetrenie

Formovanie postavy/Odstránenie celulitídy a tuku/Rozpúšťanie tuku/ Strie/ Spevnenie, vypnutie, pružnosť a zjemnenie pokožky/(brucho, boky, zadok, stehná, lýtka, ramená, paže, chrbát)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ošetrenie tváre, krku,dekoltu a pod brady 3v1:

HLAVICA 3: LED 10W(690nm)! RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)! Vákuum!

V jednej ošetrovacej hlavici!!!

2 x týždenne / 30 min. ošetrenie

Fotorejuvenizácia/Vyliečenie akné/Omladenie/Facelifting/Up-lifting/Vypnutie,spevnenie, pružnosť a zjemnenie pokožky/ Odstránenie jemných vrások/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ošetrenie okolo očí 2v1:

HLAVICA 4: RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)! Vákuum! V jednej ošetrovacej hlavici!!!

2 x týždenne /15 min. ošetrenie

Lifting/Opuchy pod očami/ Čierne kruhy pod očami/Tukové a vodové vačky/Viečka- vypne, natiahne, spevní a zjemní/Vyhladí jemné vrásky okolo očí/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aké výsledky sa dosiahli používaním ?

-Zjemnenie pokožky, odstránenie čiernych kruhov pod očami a taktiež vrások a vačkov.

-Lifting horných očných viečok!!!

-Liečba adiposis universalis(všetkých tukov), odstraňovanie vrások, lipolýza a tvarovanie tela (ramena,zadok, nohy, plecia, pás, brucho a boky), generalizovaná obezita, lokalizovaná obezita, rozpúšťanie tuku!!!

-Tvarovanie tela po pôrode!!!

-Reparuje hĺbkové tkanivá a hornú vrstvu pokožky, kontúruje telo!!!

-Odstraňuje strie, vylieči akné!!!

-Relaxuje svaly a poskytuje celkové telesné uvoľnenie. Zmierňovanie bolestí pri artritíde, celková fyzická terapia!!!

Popis prístroja:

- Len jeden prístroj so 4 hlavicami s RF rádiofrekvenciou
- Veľký a jednoducho ovládateľný 10,4”dotykovým LCD displej
- Automatické mechanické valčeky rotujú rôznymi smermi(Endermológia)

- Dosiahnutie skutočných liečebných výsledkov
- Prostredníctvom kľúčových tlačidiel na hlave regulátora (rukoväti), môže používateľ spustiť / zastaviť zariadenie, kontrolu tlaku vzduchu vákua ,intenzitu LED svetla, dynamického lasera, RF a mechanických valčekov(Endermológia)
- Vákuová pumpa je priamo z Nemecka. (25cub.m / h)
- Moderný dizajn prístroja bude dobre ladiť s interiérom
- Mikropočítačom riadený program pomôže užívateľovi ovládať prístroj pohodlne a jednoducho
- Lekárske CE a ISO13485 schválené

- Prístroj má 4 rôzne veľkosti hlavíc, pre rôzne oblasti liečby a každá hlavica má funkciu RF
- Hlavica  5 v 1 technológie: IR 10W(640nm)+LED10W(690nm)+RF bipolar 50W(13,6MHz) + Vákuum + Endermológia.
- 4 rôzne funkcie smeru liečby, aby liečba bola účinnejšia

Technické špecifikácie:

Model: Body Shape II. | Trieda: 2
Ovládanie režimu: Mikropočítač ARM9
Komunikácia človek-stroj: Vysoká jasnosť LCD s dotykovým panelom(10.4”)
Napájacie napätie: 200-240V AC/50Hz 110V AC/60Hz
Spotreba elektrickej energie: 900VA
Poistky: S časovým oneskorením,keramické teleso, 10A
Teplota: 10℃to 40℃  (Prevádzková)
5℃ to 60℃  (Skladovacia)
Čistá hmotnosť: 45 kg
Rozmery (vxšxh): 680 x 600 x 1200 mm
Sacia rýchlosť: 25cub.m/h
Max. Regulované Vákuum,podtlak: 70 kPa / 700 mbar
Infračervená energia-laser: max 20W / Trieda: II.A
Infračervené spektrum lasera:LED svetlo: 640 nm690 nm
Bipolárna RF výstup:RF frekvencia: max 50W13,6 MHz

 

-2 roky záruka+po záručný servis!

1. Čo je V- Shape&smooth?

V-Shape&smooth je zariadenie určené na kontúrovanie tela. Je kombináciou 4 technológií: bipolárnej rádiofrekvencie, blízkeho IČ žiarenia o vlnovej dĺžke 940 nm,vákua a  endermológie(mechanickej manipulácie s tkanivami). Kombinácia týchto 4 technológií efektívne zlepšuje metabolizmus lipocytov, teda tukových buniek a taktiež vláknitých buniek, do takej miery, že dokáže efektívne tvarovať telo a odstraňovať celulitídu.

2. Ako dlho trvá jedno sedenie? Kedy sa dostaví požadovaný efekt ?

Ošetrenie trvá od 20-60 min. CELÉ TELO:jeden kurz zahŕňa 8 ošetrení,2 krát do týždňa.OČI A TVÁR: jeden kurz zahŕňa 4 ošetrenia,1 krát do týždňa. Viditeľný efekt sa dostaví do jedného mesiaca, stehná sa zúžia o 1 až 5 cm, pás o 2 až 6 cm ( normálny obvod tela poklesne o 2 až 3 cm ). Spevnenie tela sa zvýši na 50 až 70 %.

3. Je používanie Shape&smooth bezpečné ? Ako sa cíti klientka počas zákroku?

Používanie Shape&smooth je úplne bezpečné, keďže bol navrhnutý podľa prísnych medicínskych noriem. Klientka sa cíti počas zákroku veľmi komfortne.

4. Čo môže klientka očakávať po zákroku?

Po vykonaní kompletného zákroku sa zvýši vylučovanie moču. Keďže Shape&smooth zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, rozpustené tukové bunky sú vylučované do lymfatického systému.

5. Prečo má klientka pocit vyžarovania tepla zvnútra?

Shape&smooth využíva bipolárnu rádiofrekvenčnú technológiu. Pracovná hĺbka je od 5 do 15 mm pod kožou, preto je eliminácia tepla pomalšia. Ak zákrok prebehol podľa očakávaní, pocit tepla pretrváva polhodinu až hodinu po zákroku.

6. Čomu by som sa mala klientka vyhýbať po absolvovaní zákroku?

Odporúča sa vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu.

7. Môže klientka absolvovať sedenie počas menštruácie?

V dôsledku zníženej rezistencie nervových vláken počas menštruácie sú klientky citlivejšie na bolesť a preto sa neodporúča absolvovať sedenie počas tohto obdobia.

8. Aký dosahujeme efekt po použití Shape&smooth?

65% hĺbkového tkaniva spolu s hornými vrstvami pokožky je odstránené, respektíve vylepšené. Boky sa zúžia o viac ako 3,2 cm. Veľa klinických testov preukázalo tvarovací efekt v krátkom období po skončení liečby.

9. Prečo používaním Shape&smooth môžeme dosiahnuť starostlivosť o hĺbkové tkanivá a zároveň horné vrstvy pokožky?

Shape&smooth obsahuje 4 nástavce, ktoré pracujú na základe 4 rôznych technológií: bipolárnej rádiofrekvencie, využitím lasera vysielajúceho žiarenie o vlnovej dĺžke 940 nm, endermológie a mechanickej masáže tkanív. Ak použijeme nástavec, ktorý zlepšuje pružnosť a pohyblivosť pokožky, zahrievajú sa hĺbkové tkanivá a vrchné vrstvy pokožky. Popritom táto štvorkombinácia technológií zabezpečí efektívne zvýšenie metabolizmu lipocytov, čo znamená, že požadovaný výsledok a to odstraňovanie celulitídy a tvarovanie tela dosiahneme počas komfortného relaxu.

10. Aké sú princípy starostlivosti Shape&smooth?

Shape&smooth predstavuje revolučnú kombináciu bipolárnej rádio frekvencie, a infračerveného lasera, endermológie a mechanickej masáže tkanív. Podkožné tkanivá dostávajú teplo a metabolizmus je zvýšený. Ako výsledok dosahujeme zjemnenie pokožky, lifting očného kútika, odstraňovanie čiernych kruhov pod očami, tvarovanie tela…

11. Detaily o tvarovaní tela a zjemňovaní pokožky.

A) Tvarovanie: Infračervený laser 940 nm, zlepšuje flexibilitu pokožky,obnovuje kolagén. RF energia dokáže teplom aktivovať podkožný tuk a tým rozpúšťať lipocyty. Pôsobením na kožu zlepšuje prekrvenie, čím sa zrýchľuje metabolizmus tuku.

B) Na odstránenie hĺbkových tukových tkanív a vrchných vrstiev pokožky: Pôsobením valčekov na kožu zvyšuje obsah kyslíka v krvi.

C) Facelifting: Infračervený laser 940 nm, obnovuje kolagénové a elastické vlákna a tým odstraňuje vrásky. RF dodáva teplo pre podkožný tuk a negatívny tlak podporuje pohyb lymfy.

12. Aké výsledky sa dosiahli používaním Shape&smooth?

  1. Zjemnenie pokožky, odstránenie čiernych kruhov pod očami a taktiež vrások a vačkov.
  2. Lifting horných očných viečok!!!
  3. Liečba adiposis universalis(všetkých tukov), odstraňovanie vrások, lipolýza a tvarovanie tela (ramena,zadok, nohy, plecia, pás, brucho a boky), generalizovaná obezita, lokalizovaná obezita, rozpúšťanie tuku!!!
  4. Tvarovanie tela po pôrode!!!
  5. Reparuje hĺbkové tkanivá a hornú vrstvu pokožky, kontúruje telo!!!
  6. Odstraňuje strie!!!
  7. Relaxuje svaly a poskytuje celkové telesné uvoľnenie. Zmierňovanie bolestí pri artritíde, celková fyzická terapia!!!

Otázky ohľadom starostlivosti o tvár

1. Závisí účinok od typu pokožky?
Obyčajne áno. Väčšinou sa dosahujú lepšie výsledky pri mastnej ako pri suchej pleti. Vlákna suchej pokožky sa odbúravajú ťažšie, preto je potrebné navlhčiť pokožku pred aj po zákroku, aby sa dosiahol maximálny účinok.

2. Ako dlho pretrvá účinok po jednom sedení?
Normálne 3 až 7 dní.

3. Môžu klientky so zlatými niťovými implantátmi podstúpiť zákrok?
Je potrebné vyskúšať prístroj na malom úseku a pozorovať.

4. Môžu klientky s injekčnými náplňami podstúpiť zákrok? 
Tieto materiály nie sú odolné voči vysokým teplotám. Z toho dôvodu sa pacientkám neodporúča tento druhy terapie.

5. Môžu pacientky so silikagélovými náplňami podstúpiť zákrok? 
Nie nemôžu, pretože silika gél stráca tvar po absorbovaní tepla.

6. Môžu klientky s porcelánovými zubnými náhradami podstúpiť zákrok? 
Závisí to od citlivosti klientky.

7. Môžu klientky s kovovými zubnými náhradami podstúpiť zákrok?
Závisí to taktiež od citlivosti klientky. Veľa ľudí môžu podstúpiť zákrok, pokiaľ sa im ošetrovaná oblasť prikryje kúskom bavlny.

8. Môžu klientky s pleťou náchylnou na kožné alergie podstúpiť zákrok?
Odporúča sa zákrok nepodstupovať.

9. Prečo nemôžu zákrok podstúpiť ľudia so zápalom tvarového nervu ? 
Pretože ľudia trpiaci touto chorobou nie sú schopný zniesť akúkoľvek stimuláciu.

10. Môže klientka podstúpiť terapiu IPL a Shape&smooth v rovnakom čase?
Odporúča sa použiť Shape&smooth jeden až dva dni pred použitím IPL, alebo sedem dní po použití IPL.

11. Kedy môže klientka podstúpiť zákrok po vyhojení rán? 
Závisí to na hĺbke rany: normálne jeden až tri mesiace po operácii brucha, aj keď sa rana zahojí na povrchu pokožky, svaly potrebujú viac času na úplné vyhojenie.

Otázky ohľadom starostlivosti o okolie očí

1. Čo pociťuje klientka počas zákroku?
Klientka má pocit tepla. Tento pocit zmizne do 20 minút.

2. Aký výsledok môžeme očakávať ?
Pozorujeme vyhladenie vrások, vyblednutie kruhov pod očami a očný kútik sa natiahne. U niektorých ľudí pozorujeme jemný opuch. Opuch neznačí nič závažné a zmizne do dvoch až troch dní.

3. Aký efekt pozorujeme pri liečbe vrodených kruhov pod očami? 
Efekt nie je zrejmý a vyžaduje si častejšie opakovanie zákroku.

4. Čo môžeme očakávať po liečbe očných vačkov?
Vačky sú buď tukové alebo edematické. U tukových sa dostavuje účinok pomalšie a vyžadujú si opakované sedenia. U edematických sa výsledok dostaví rýchlo, zvyčajne do troch sedení.

5. Je vhodné použiť prístroj na vrásky lokalizované na očných viečkach?
Áno a práve toto je najväčšia výhoda Shape&smooth. Čo viac, terapia je veľmi efektívna.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward