• Iba online
  • -500,00 €

eSKIN-Kavitácia 40K na chudnutie a formovanie postavy

Profesionálny kozmetický prístroj na domáce použitie-kavitácia 40kHZ.Na chudnutie a omladenie.Kavitácia na základe ultrazvukovej technológie umožňuje koncentrovať energiu smerom do pacienta len na veľmi špecifické oblasti. Je schopná selektívne narušiť podkožné tukové bunky, pričom kožu, cievne, nervové a svalové tkanivá ponechá v nezmenenom stave.

899,98 €
399,98 € Ušetríte 500,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

eSKIN-Kavitácia 40 KHz.Profesionálny kozmetický prístroj na domáce použitieOdporúčanie:Pre maximálny účinok eSKIN-Kavitácia 40kHz použite Dermedics SLIM Lipo gél!Profesionálny systém na odstránenie celulitídy,tuku a omladenie.Pracovné princípy:

Kavitácia na základe ultrazvukovej technológie umožňuje koncentrovať energiu smerom do pacienta len na veľmi špecifické oblasti. Je schopná selektívne narušiť podkožné tukové bunky, pričom kožu, cievne, nervové a svalové tkanivá ponechá v nezmenenom stave. Po zničení tukového tkaniva, tuk vo forme triglyceridov je uvoľňovaný do intersticiálnej tekutiny medzi bunkami, kde sú enzymaticky metabolizované do glycerolu a voľných mastných kyselín. Glycerol rozpustný vo vode je absorbovaný obehovým  systémom a slúži ako zdroj energie, zatiaľ čo nerozpustné voľné mastné kyseliny sú transportované do pečene, kde sa spracovávajú ako akákoľvek iná z mastných kyselín ,vrátane mastných kyselín z potravy. Väčšina skúsenosti niektorých pacientov je zmenšenie obvodu tela po jedinom ošetrení. Ďalšia liečba spôsoby dramatické odbúranie tuku a zmenšenie obvodu tela.

Použitie- aplikácia:

Kavitácia 40 kHz:

-Odstránenie celulitídy,tuku,chudnutie, tvarovanie

-Tvarovanie tela, formovanie postavy

Ultrazvuková kavitácia
Kavitácia je biologický jav založený na vytváraní bublín medzi bunkami, ktoré implodujú pôsobením nízkofrekvenčného ultrazvuku. Takto sa vytvárajú rázové vlny, ktoré selektívne narúšajú membránu adipocytov (tukových buniek), a spôsobujú vytečenie tekutého tuku do lymfatického systému a nakoniec do pečene, kde sú metabolizované. Je vedecky dokázané, že po terapii kavitáciou sú prebytočné tekutiny či lymfatické toxíny odvádzané z tela cez močový systém.
Tento jav je pozorovateľný pri prvom zákroku už po 10 minútach. Súčasne dochádza k významnému zvýšeniu diurézy (produkcie moču obličkami) v priebehu niekoľkých hodín po zákroku. Diuréza obyčajne pretrváva do ďalšieho dňa, kedy telo metabolizuje prebytočnú vodu a toxíny.
Mierna kyslosť a zmena arómy a sfarbenia moču môžu byť pozorované hneď po prvej ultrazvukovej kavitácii, a to najmä u klientov so zvýšením podielom telesného tuku.

Výhody
• bezpečné a bezbolestné,
• nemá vedľajšie účinky,
• neinvazívna redukcia tuku a tvarovanie postavy,
• vhodné pre všetky typy pokožky,
• kompaktný prístroj,
• jednoduché ovládanie,
• dlhotrvajúci výsledok.

Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward