• Iba online
  • -1 000,00 €

V-shape 4v1-Kavitácia+RF+LED na chudnutie, omladenie a vrásky

Kozmetický prístroj na odstránenie celulitídy,tuku a omladenie pokožky, vrásky.V-shape 4v1-Kavitácia 40 KHz+RF bipolárna rádiofrekvencia+RF lifting+BIO foton LED.Kavitácia na základe ultrazvukovej technológie umožňuje koncentrovať energiu smerom do pacienta len na veľmi špecifické oblasti. Je schopná selektívne narušiť podkožné tukové bunky, pričom kožu, cievne, nervové a svalové tkanivá ponechá v nezmenenom stave.

1 999,98 €
999,98 € Ušetríte 1 000,00 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku - termín upresníme
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

V-Shape 4v1 kozmetický prístroj na odstránenie celulitídy,tuku a omladenie pokožky, vrásky.V-shape 4v1-Kavitácia 40 KHz+RF bipolárna rádiofrekvencia+RF lifting+BIO foton LED.Kavitácia na základe ultrazvukovej technológie umožňuje koncentrovať energiu smerom do pacienta len na veľmi špecifické oblasti. Je schopná selektívne narušiť podkožné tukové bunky, pričom kožu, cievne, nervové a svalové tkanivá ponechá v nezmenenom stave.

1) Kavitácia 40 KHz na chudnutie

2) 6 polárna rádiofrekvencia RF s červeným LED svetlom 630nm na chudnutie

3) RF 3 polar+LED na vrásky a omladenie pokožky

4) RF okolo očí

Profesionálny systém na odstránenie celulitídy,tuku a kompletné omladenie pokožky tela a tváre!

Kavitácia na základe ultrazvukovej technológie umožňuje koncentrovať energiu smerom do pacienta len na veľmi špecifické oblasti. Je schopná selektívne narušiť podkožné tukové bunky, pričom kožu, cievne, nervové a svalové tkanivá ponechá v nezmenenom stave. Po zničení tukového tkaniva, tuk vo forme triglyceridov je uvoľňovaný do intersticiálnej tekutiny medzi bunkami, kde sú enzymaticky metabolizované do glycerolu a voľných mastných kyselín. Glycerol rozpustný vo vode je absorbovaný obehovým  systémom a slúži ako zdroj energie, zatiaľ čo nerozpustné voľné mastné kyseliny sú transportované do pečene, kde sa spracovávajú ako akákoľvek iná z mastných kyselín ,vrátane mastných kyselín z potravy. Väčšina skúsenosti niektorých pacientov je zmenšenie obvodu tela po jedinom ošetrení. Ďalšia liečba spôsoby dramatické odbúranie tuku a zmenšenie obvodu tela.

 

Hlboký ohrev pomocou RF rádiofrekvencie technológie:

Pokožka sa v hĺbke zohrieva a okamžite sa stimuluje kontrakcia kolagénu, stimuluje sa sekrécia nového kolagénu, ktorý vypĺňa medzery spôsobené atrofiou kolagénu a upravuje a rekonštruuje sa „mäkká“ štruktúra kože, čo v konečnom dôsledku vedie k spevneniu kože, odstráneniu vrások, obnove elasticity a lesku kože.

1) Tvarovanie čŕt tváre, ako pri face-lifte, redukcia dvojitej brady, redukcia jemných a mimických vrások a napnutie voľnej kože, nahrádza a účinkom ide za chirurgický face-lift,lifting.
2) Drenáž lymfatickej tekutiny, eliminácia nadbytku vody a toxínov, odstránenie vačkov a tmavých kruhov pod očami, stiahnutie pórov a akné.
3) Rozptýlenie falošných mimických vrások a korekcia strií.
4) Zmäkčenie zrohovatenia, redukcia melanínu a očistenie a zosvetlenie kože.
5) Systémový anti-ageing, napnutie a úprava kože na krku a na chrbte, tvarovanie pásu, okolia brucha a dolných končatín.

Použitie- aplikácia:

Kavitácia 40 kHz:

-Odstránenie celulitídy,tuku,chudnutie, tvarovanie

-Tvarovanie tela, formovanie postavy

RF bipolárna,tripolárna a monopolárna rádiofrekvencia :

-Odstránenie čiernych kruhov pod očami

-Omladenie pleti,naturálny facelifting,lifting

-Zlepšuje rozšírené póry ,pokožku,akné,strie

-Zlepšenie metabolizmu pokožky,zjemnenie pokožky

-Spevnenie,pružnosť a natiahnutie pokožky, vyhladenie vrások, zdvihnutie poprsia

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

• Fototerapia celého tela,omladenie pleti.Minimalizuje vrásky a jemné linky

• Redukuje poranenia na nohách
• Zjemňuje a spevňuje pokožku
• Uzdravuje poškodenú pokožku
• Uzdravuje a zabraňuje akné
• Stimulácia a regenerácia kolagénu
• Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
• Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
• Lieči kožné škvrny
• Redukuje zhoršovanie pokožky
• Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
• Detoxikácia organizmu
• Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
• Zvyšuje cirkuláciu
• Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
• Redukuje veľkosť pórov
• Redukuje hrubosť pokožky
• Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

 

Ultrazvuková kavitácia
Kavitácia je biologický jav založený na vytváraní bublín medzi bunkami, ktoré implodujú pôsobením nízkofrekvenčného ultrazvuku. Takto sa vytvárajú rázové vlny, ktoré selektívne narúšajú membránu adipocytov (tukových buniek), a spôsobujú vytečenie tekutého tuku do lymfatického systému a nakoniec do pečene, kde sú metabolizované. Je vedecky dokázané, že po terapii kavitáciou sú prebytočné tekutiny či lymfatické toxíny odvádzané z tela cez močový systém.
Tento jav je pozorovateľný pri prvom zákroku už po 10 minútach. Súčasne dochádza k významnému zvýšeniu diurézy (produkcie moču obličkami) v priebehu niekoľkých hodín po zákroku. Diuréza obyčajne pretrváva do ďalšieho dňa, kedy telo metabolizuje prebytočnú vodu a toxíny.
Mierna kyslosť a zmena arómy a sfarbenia moču môžu byť pozorované hneď po prvej ultrazvukovej kavitácii, a to najmä u klientov so zvýšením podielom telesného tuku.
Rádiová frekvencia (RF)
Cieľom rádiofrekvenčnej terapie je napnúť pokožku tela, rozšírené póry a nakoniec zlepšiť vzhľad celulitídy aplikovaním elektromagnetických vysokofrekvenčných vĺn. Odpor tkaniva pri vysokofrekvenčnom prúde produkuje teplo, ktoré vyvoláva sťahovanie spojivových tkanív a stimuluje kolagénové bunky (fibroblasty).
Konečným výsledkom je zvýšená pevnosť a napnutie pokožky (ako pri vyhladzovaní vrások). Špeciálne zohrievanie podkožného tuku zároveň spôsobuje sťahovanie tukových buniek (adipocytov), ktoré vedie k uvoľňovaniu mastných kyselín.
Fotón+BIO facelifting
Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a reagujú rôznym spôsobom na rozličné farby svetla. LED dióda (dióda emitujúca svetlo), známa aj pod názvom terapeutický laser, pri správnom aplikovaní prináša mnohé prospešné účinky na pokožke. LED dióda dodáva pokožke potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu, liečivej reakcie, obehu krvi a lymfatických ciev. Každé zariadenie fungujúce na princípe farby svetla vplýva na pokožku a podkožné tkanivá rôznymi priaznivými spôsobmi.
Fotónový prístroj využíva 7 druhov svetla. Veľmi známe svetlo používané v kozmetickom priemysle je RED svetlo, ktoré je známe svojou schopnosťou vyhladzovať, stimulovať produkciu kolagénu a podporovať aktivitu fibroblastov na boj proti účinkom starnutia. Existuje aj ZELENÉ svetlo, ktoré vynikajúco upokojuje a lieči ružovku, či MODRÉ svetlo známe ako bojovník proti baktériám a vynikajúce na kožné akné. Liečba LED svetlom prináša vynikajúce výsledky, keď je použitá samostatne alebo spolu s inými spôsobmi terapie.
RF BIO – tvarovanie očí a lifting tváre
1. BIO podporuje oslabené funkcie ľudského tela pomocou mikroprúdu a telesnej bioelektriny na stimuláciu aktivácie buniek, podporu metabolizmu a posilňovanie odolnosti a vitality organizmu.
2. Zrýchľuje obeh krvi v mikrovaskulárnom riečisku, čím zlepšuje permeabilitu buniek a zvlhčovanie, a tým zlepšuje hladkosť a elasticitu kože.
3. Mikroprúdová stimulácia preniká až do gliového tkaniva kože a svalového tkaniva. Stimuluje a obnovuje kožné elastické vlákna, a tak vyhladzuje vrásky.
4. Príčinou starnutia kože je spomalený metabolizmus, zníženie elektrickej energie a nedostatočná schopnosť buniek obnovovať sa, a tak bojovať proti starnutiu tela spôsobovanému vnútornými a vonkajšími faktormi. Dobíjanie energie na obnovu normálnych metabolických funkcií je preto účinnou metódou spomaľovania starnutia.
INFORMÁCIE O VÝROBKU
Používanie
Ultrazvuková kavitácia
Cielene ničí tukové bunky na pažiach, bruchu, zadku a stehnách a zlepšuje pružnosť pokožky.
Rádiová frekvencia (RF)
Formovanie postavy, spaľovanie tuku a zlepšovanie stavu celulitídy na bruchu, bokoch a nohách a tvarovanie postavy.
Fotón+BIO facelifting
Tvár, pokožka tela, epikranius
BIO – tvarovanie očí a lifting tváre
Tvár a oči

Výhody
• bezpečné a bezbolestné,
• nemá vedľajšie účinky,
• neinvazívna redukcia tuku a tvarovanie postavy,
• vhodné pre všetky typy pokožky,
• kompaktný prístroj,
• jednoduché ovládanie,
• dlhotrvajúci výsledo

Technické údaje:

Napätie: 220V

Kavitácia: 40K

Frekvencia:35-40hz,

Výkon kavitácie:3W-100W
RF Frekvencia:1Mhz,

Výkon RF:10W-100W
Fotón-LED červené: vlna:620-630nm

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward