• -600,00 €

uSKIN 10v1-Mikrodermabrázia

Kozmetický-dermatologický prístroj.Profesionálny uSKIN 10v1: Diamantová mikrodermabrázia+Vákuum+Spréj+Odstránenie fľakov-škvrn+Vysoká frekvencia+Ultrazvuk na tvár a okolo očí+Kožná škrabka-ultrazvuk+Kefka+Galvanické ošetrenie+kryo-termo hlavica.

1 599,00 €
999,00 € Ušetríte 600,00 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku! Na splátky! INFOLINKA:+421910901998
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

uSKIN 10v1: Diamantová mikrodermabrázia+Vákuum+Spréj+Odstránenie fľakov+Vysoká frekvencia+Ultrazvuk na tvár a okolo očí+Kožná škrabka-ultrazvuk+Kefka+Galvanické ošetrenie+kryo-termo hlavica

1. Diamantová mikrodermabrázia (obrúsenie kože)

Funkcia mikrodermabrázie bez použitia kryštálu vyžíva abrazívne zahrotené tyčinky a podtlak na odstránenie nevodivých mŕtvych buniek zo stratum corneum (zrohovatená vrstva). Stratum corneum je ochrana kože a tela, ako aj najväčší inhibítor penetrácie výrobku. Použitím mikrodermabrázie dokážeme vytvoriť čistý povrch na hlbšiu rovnomernú absorpciu topickej liečby, čo umožní zvýšenú penetráciu spôsobov liečby založených na led svetle, nižší odpor povrchu voči vstupu mikro-prúdu, ultrazvuku a infúzii iónov. Vynikajúca pomôcka na prípravu, aby sa dosiahli zosilnené výsledky.

 

2. Horúce a studené kladivo
Kryoterapia/Termoterapia


Liečba známa ako horúce a studené kladivo je dôveryhodná terapia chladom ako ľad s teplotou 5°C na jednej strane a príjemným teplom s teplotou 40°C na druhej strane. Keď sa kladivo používa na kryoterapiu, chlad aplikovaný na kožu sa vynikajúco používa ako záverečný krok liečby. Dokáže schladiť a upokojiť kožu po mikrodermabrázii. Keď sa aplikuje, spomalí aj prietok krvi alebo bunkový metabolizmus. Spomalenie a uzatvorenie pórov uzamkne aktívne zložky starostlivosti o kožu použité počas liečby, čo umožní efektívny účinok v danej oblasti dlhšiu dobu. Je vynikajúca aj v prípade horúcej alebo podráždenej kože. Keď sa použije pred niektorými dermálnymi injekciami na znecitlivenie oblasti a zníženie nepohodlia, nie je potrebná príprava a jednorazové chladiace podušky.
Horúca strana kladiva (termoterapia) sa používa pred liečbou a aplikáciou starostlivosti o kožu. Teplo má na kožu a tkanivá istý účinok tým, že uvoľňuje danú oblasť a otvára póry. Oblasť sa stáva priepustnejšou pre topické prípravky. Otvorené póry sú pripravené na uvoľnenie toxínov a vo vynikajúcom stave pre mikrodermabráziu alebo škrabku. Dá sa použiť aj v priebehu masáže na uvoľnenie stuhnutia svalov a kĺbov.

 

3. Odstránenie fľakov


Tento prístroj je navrhnutý na používanie profesionálmi. Prístroj na odstránenie fľakov podporuje nekrózu epidermálnych buniek prostredníctvom koagulácie elektrickým prúdom s vysokou frekvenciou a môže vyčistiť tvár a fľaky na povrchu kože okamžite, napríklad starecké škvrny, pehy, granulácie, očné línie, tetovanie, materské znamienka a tak podobne, bez krvácania, bez spôsobenia jaziev a účinok je zjavný.

Používanie
1. Odstránenie fľakov
1) Krížom prejdite ihlou dotýkajúc sa kožného fľaku, kým fľak spálením neočernie. Malý fľak sa dá odstrániť na jedenkrát.
2) Veľký fľak bude lepšie odstrániť na 2-3-krát. A kozmetička musí mať pevnú ruku v rovnováhe, nesmie sa jej triasť, a tak isto aj zákazník/zákazníčka, lebo inak sa môže počas hojenia vytvoriť rana a jazva.
2. Odstránenie materského znamienka
Tento prístroj je dobrý na odstránenie materských znamienok vo vrstve kože, ale nie na podkožné materské znamienka. Materské znamienko, prosím, odstraňujte po malých častiach a nepoškrabte kožu materského znamienka ani raz. Na zotavenie sa kože je lepšie dezinfikovať vysokou frekvenciou a potrieť nejakou výživnou esenciou, ak sa objaví rana bez zápalu.
3. Odstránenie granulácie
Dotknite sa koreňa granulácie ihlou, spáľte ho na jedenkrát, ak ide o malú granuláciu. Granulácia odpadne po týždni. Veľká granulácia si vyžaduje na odstránenie viacnásobné ošetrenie.

Pozor
1. Po skončení liečby vypnite, prosím, napájanie a vyberte ihlu použitú na elimináciu materského znamienka kvôli očisteniu a sterilizácii.
2. Pri napichovaní znamienka ihlou sa nesmie hrot ihly zasunúť príliš hlboko do kože, aby sa nespálila škára (dermis).
3. Ak sa na jedenkrát nepodarí odstrániť všetky pehy, mali by ste sa o to pokúsiť znova, keď sa vytvorí chrasta. Nevpichujte príliš hlboko, aby ste nezanechali jazvy ako konkávno-konvexné jamky.
4. Na jedenkrát neodstraňuje príliš veľa znamienok. Normálne sa odstraňuje 3 až 5 znamienok na jedenkrát.
5. Odporúčajte, aby nedošlo ku kontaktu s vodou v priebehu 24 hodín po ošetrení. Nejedzte žiadne jedlo obsahujúce hlboký pigment.

 

4. Vysoká frekvencia


Prístroj na vysokofrekvenčnú elektroterapiu je dobrým nástrojom na kožné akné. Jeho vysokofrekvenčné prúdy dokážu prenikať cez kožné vlákna, zahrievať a podporovať cirkuláciu krvi, čím pomáhajú koži absorbovať výživu, vylúčiť odpadné produkty, podporujú termálnu relaxáciu neurálneho napätia, čo vyúsťuje do permeability kože pre rozpustené látky, znižuje sekréciu kože a má baktericídny účinok hrajúci úlohu pri podpore hojenia rán. Výsledky sú zjavné.
Funkčné ovládacie rozhranie

 

5. Ultrazvuk na ošetrenie tváre a celého tela


Dve ultrazvukové sondy vytvoria až 1,1 MHz vibračné cykly za sekundu. Jeho špecifické funkcie sú nasledovné: spôsobovať zmäknutie krvných zrazenín a odstraňovať „červenú tvár“, čo sa má používať na tvárové jemné deformácie krvných ciev, tvárové krvné prúžky a krvné fliačiky spôsobené nerovnováhou cirkulácie krvi, krvné fľaky alebo rosacea rovnako spôsobená drobnou infekciou

 

6. Kožná škrabka-ultrazvuková škrabka.


Ultrazvuková vlnová multifunkčná kožná kefka je prístroj na zdravotnícku starostlivosť, ktorý je zvlášť určený na riešenie problémov s hraničnými stavmi nedostatočného zdravia, ktorý kombinuje ultrazvukovú a najnovšiu elektronickú techniku. Ide o prielom v tradičnej metóde a technike a poskytuje značkovú novú zdravotnícku metódu ošetrovania kože. Fyzikálna terapia sa prijala na vykonávanie starostlivosti o svoje zdravie a kožu bezpečne a účinne. Prispôsobujeme intenzitu výkonu počítača a permanentne a účinne sa zbavujeme rezania, tuku, čiernych bodiek a bielych bodiek.

 

7. Podtlak-vákuum


① Vyčistite špinu z pórov a tukové výlučky, ktoré uzatvárajú póry, odchlipkávaním sacími rúrkami.
① Poskytnite špeciálny spôsob masáže, ako napríklad permeabilná lymfatická masáž.
① Podporte cirkuláciu krvi, ktorá prispieva absorpcii výživy povrchovými bunkami.
① Zvýšte elasticitu kože, čím redukujete vrásky.

 

8. Rozprašovač-vákuum+sprej so stlačeným vzduchom


A: Po zapnutí začne motor poháňať podtlakovú pumpu, potom sa v podtlakovej pumpe mení priestor, čo vytvára účinok podtlakového satia a sprejovanie stlačeným vzduchom. Rozprašovač a podtlak sa dosahujú súčasne, predovšetkým pre účely starostlivosti chladným rozprašovaním rozličných tekutých výrobkov starostlivosti o kožu.
B: Funkcia
① Rozprašovacie tekuté produkty starostlivosti o kožu sú ako
hmla, takže padajú rovnomerne na tvár.
② Používajte ich po vyčistení kože, pomáhajú dokonale vyčistiť nečistoty z pórov.
① Prispôsobte hodnotu pH kože.
③ Doplňte kožnú vlhkosť.
④ Pomôžte vyčistiť, sterilizovať, dezinfikovať a stiahnuť kožu.

 

9. Čistiaca kefka na pokožku


Kefovanie tváre sa vykonáva suchou, mäkkou prírodnou alebo nylonovou štetinovou kefkou. Jednoducho ňou masírujte svoju tvár pomocou jemných ťahov nahor a kruhov okolo T-zón, ak je Vaša koža mastná, aby ste odstránili čierne hlavičky. Uistite sa, že používate jemný zvlhčujúci krém. Tvárové kefovanie tváre neodlúpi len mŕtvu kožu, ale pomôže aj zlepšiť cirkuláciu. Zlepšená cirkulácia vedie k zdravému rumencu v tvári, čo dáva koži zdravší, mladší vzhľad. Kefovanie tváre sa dá vykonávať aj na celom tele. Rodan, Fields a Bush píšu, že používanie suchej kefky alebo morskej huby lufa lepší cirkuláciu a prietok lymfy a krvi. Keď suchou kefou kefujete svoje telo, začnite na svojich nohách, pokračujte na trupe a potom pokračujte na pleciach a opäť svoj trup kvôli optimálnym výsledkom.

 

10. BIO kozmetika tváre (face lifting)


Funkcia BIO face lift má niekoľko v sebe obsiahnutých funkcií:
1. Prístroj na BIO kozmetiku kože (skin lifting) dokáže spomaľovať pokles ľudských schopností, je vytvorený pomocou mikro-prúdových programov a bioelektriny ľudského tela na rezonanciu, ktorá stimuluje aktiváciu buniek, podporuje metabolizmus a obnovuje silu a vitalitu organizmu.
2. Zrýchľuje cirkuláciu krvi v mikrovaskulárnom riečisku, čím zlepšuje permeabilitu buniek, vlhkosť, a tým zlepšuje hladkosť a elasticitu kože.
3. Prúdová mikroprúdová stimulácia až do hĺbky gliového tkaniva kože a svalového tkaniva. Stimuluje a obnovuje kožné elastické vlákna, takže napína vrásky.
4. Príčina starnutia kože je pomalý metabolizmus, redukcia elektrickej energie, kapacita obnovy buniek je nedostatočná, aby bojovala proti starnutiu tela spôsobenému vnútornými a vonkajšími faktormi. Preto opätovné nabitie energie na obnovu normálnych metabolických funkcií je účinnou metódou spomalenia starnutia.

 

11. BIO facelifting+Fotónová LED 7 terapia 2v1


Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a odpovedajú rozličnými spôsobmi na rozličné farby svetla. LED (dióda emitujúca svetlo) je známa ako laser nízkej úrovne, a keď sa správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky na koži. LED dodáva koži potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu, liečivú odpoveď, cirkuláciu krvi a lymfy. Každá farba svetla používaná v systéme série Q ovplyvňuje kožu a pod ňou ležiace tkanivá rozličnými prospešnými spôsobmi.
Fotónový prístroj využíva 7 druhov svetla. Dobre známe svetlo používané v aréne krásy je ČERVENÉ svetlo známe svojou schopnosťou vyhladzovať a stimulovať tvorbu kolagénu a aktivitu fibroblastov za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu. Existuje aj ZELENÉ svetlo vynikajúce na upokojenie a dokonalé na rosaceu alebo MODRÉ svetlo známe ako bojovník proti baktériám a vynikajúce na kožné akné. LED je vynikajúca, keď sa používa samostatne alebo spolu s ďalšími modalitami ošetrenia.

Fotónové funkcie

♦ Červené svetlo:
Podporuje metabolizmus, zrýchľuje cirkuláciu krvi, zlepšuje hydratáciu kože, zvyšuje kožný kolagénový proteín, zintenzívňuje elasticitu a vyhladenie jemných vrások.
♦ Modré svetlo:
Zabíjanie baktérií, čistenie kože, aktivácia buniek, liečenie zranenia, podpora zloženia proteínu-oseínu.
♦ Zelené svetlo:
Účinná redukcia melanínových buniek, zníženie tvorby pigmentu, úprava funkcie kožných žliaz, zníženie podráždenia mazových žliaz.
♦ Červené + modré (purpurové svetlo):
Červené a modré svetlo je dvojzložkové svetlo. Kombinuje obidve účinnosti svetelného vplyvu, obzvlášť je užitočné pri liečbe a oprave akné a jaziev po akné.
♦ Červené + zelené svetlo:
Zlepšovanie funkcie zmeny kyslíka v bunkách, podporuje mikrocirkuláciu, rozkladá pigment, podporuje vylučovanie jedov lymfou, lieči zhrubnutia kože, červené fliačiky a nedostatočný obeh.
♦ Zelené + modré svetlo:
Zvyšuje energiu buniek v správnom poradí, dokáže účinne zrýchliť metabolizmus.
♦ Červené + zelené + modré svetlo:
Preniká do hlbokých vrstiev kože, zrýchľuje aktívny metabolizmus tkaniva, rozkladá škvrny a zlepšuje jemné čiary a ochabnutú kožu.
♦ Automatické svetlo:
Svetlá sa náhodne menia, aby sa koža cyklicky úplne ošetrila.

 

12. Galvanické ošetrenie


Galvanické ošetrenie má za cieľ zlepšiť kožu dvomi spôsobmi: (1) čistenie: proces nazývaný desinkrustácia a 2) vyživovanie stavu kože prostredníctvom elektrochemického procesu, ktorý sa nazýva ionoforéza (nazývaná tiež ionizácia). Dosahuje sa to aplikáciou malého, stáleho, jednosmerného prúdu. Ošetrenie pracuje na princípe, že nabité ióny v koži sú buď priťahované alebo odpudzované od elektród, čo má za následok isté chemické zmeny.

 

13. Magická rukavica


Kožná terapia magickou rukavicou používaním najnovšej techniky mikroprúdu v kombinácii s rukavicami z vylepšenej elektrickej zliatiny uplatňujúc súčasne účinok terapie mikroprúdom je ako jediná zdravá, ale môže vytvoriť aj dôveru zákazníka. Experiment dokazuje, že vybavenie dokáže vpravovať jednotlivé zložky do hlbších buniek a účinok je 1,5-krát rýchlejší, čo dodáva bunkám energiu a aktivuje kožné bunky, čím zlepšuje starecké kožné vrásky a obnovuje lesk a elasticitu kože.

 

Technické parametre:

Funkcie

Špecifikácie

Vysoká frekvencia

1  veľká sklenená elektróda  
1 sklenená elektróda lyžica

1 ohnutá elektróda

100kHz-350kHz

Diamantová mikrodermabrázia

12 x diamantové hroty

Ultrazvuková frekvencia

1,1 Mhz

Odstraňovanie škvŕn

4 ihly

Kožná ultrazvuková škrabka

Mechanická vibrácia: 28 000 krát za sekundu

Galvanický

3 x elektródy: Valčekové a s hrotom

Vákuum

3 x sklenené násadce,pre rôzne oblasti na tvári

Sprej

2 x Spray fľaše 

Rotačná kefa

5 rôznych tvarov štetiek

Prenosná hliníková krabica

1

 

Napätie

Frekvencia

Výkon

Rozmery

Hrubá hmotnosť

uTRIX 9v1

100V-120V, 220V-240V.

50Hz-60Hz.

850 W

42 * 36 * 36 cm

12kgs

Technické parametre výstupného vlnenia:

Vlnová dĺžka červeného svetla 640nm+/-10nm

Vlnová dĺžka modrého svetla 470nm+/-10nm

Frekvencia 1-30Hz

Vlnová dĺžka zeleného svetla 525nm+/-10nm

Čas činnosti 10-15 minút

 

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

eSKIN-Bipolárna RF+LED eSKIN-Bipolárna RF+LED
  • Iba online
  • -500,00 €

eSKIN-Bipolárna RF+LED

Cena 399,98 € Bežná cena 899,98 € -500,00 €
Fyzio EMS-Elektroterapia Fyzio EMS-Elektroterapia
  • Iba online
  • -200,00 €

Fyzio EMS-Elektroterapia

Cena 399,98 € Bežná cena 599,98 € -200,00 €
eSKIN2-Bipolárna RF eSKIN2-Bipolárna RF
  • Iba online
  • -60,00 €

eSKIN2-Bipolárna RF

Cena 239,98 € Bežná cena 299,98 € -60,00 €
arrow_upward