• novinka

HIFU PROFI vysokointenzívny cielený ultrazvuk na omladenie a chudnutie

Profesionálny HIFU PROFI ULTRAMAX. HIFU na omladenie a chudnutie-vysokointenzívny cielený ultrazvuk!Ultrazvukový lifting HIFU je jednoznačne najmodernejším  a vyhľadávaným neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, krku a dekoltu. Nielen ochabnuté kontúry, ale aj vrásky.  Iba HIFU sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive, vo vrstve SMAS, ktorá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Ovplyvnenie tejto časti má najvýraznejší vplyv na výsledky ošetrenia. Pôsobí v mieste, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri klasickom zákroku. HIFU využíva regeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Najnovší profesionálny ULTRAMAX HIFU PROFI na omladenie a chudnutie-vysokointenzívny cielený ultrazvuk!Ultrazvukový lifting HIFU je jednoznačne najmodernejším  a vyhľadávaným neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, krku a dekoltu. Nielen ochabnuté kontúry, ale aj vrásky.  Iba HIFU sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive, vo vrstve SMAS, ktorá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Ovplyvnenie tejto časti má najvýraznejší vplyv na výsledky ošetrenia. Pôsobí v mieste, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri klasickom zákroku. HIFU využíva regeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

-10 kaziet po 10 000 šotov
-3 najmodernejšie HIFU hlavice

1,5 mm: vhodné na lifting obočia a pri očiach

2,0 mm: špeciálna veľkosť, vhodné na okolie očí, na odstránenie vrások v blízkosti úst


3,0 
mm: stimulácia proliferácie kolagénu

4,5 mm: používa sa pri SMAS, na lifting tváre a odstránenie vrások


6,0 mm: vhodné pre dvojitú bradu, ruky, na spevnenie tela


9,0 
mm: na brucho, nohy na spevnenie tela

13,0 mm: na brucho, zadok na spevnenie tela
 

Trvanie: 30 – 60 minút

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Stav po zákroku: Môže pretrvávať nevýrazné začervenanie a opuch počas niekoľkých hodín. Citlivosť v ošetrovanej lokalite má  prechodný charakter. Rekonvalescencia nie je potrebná.

 

Výsledný efekt: Jediné ošetrenie naštartuje omladzovací proces. Bezprostredne po ňom sú jasne viditeľné známky zlepšenia stavu pleti ako vypnutie a pevnosť. Nasledujúce 2-3 mesiace prebieha regeneračný proces a výsledky sa umocňujú. Prebieha novotvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia. Benefit ošetrenia pretrváva počas 5 rokov.

Odporúčanie: Ideálny kandidát je žena alebo muž po 35. roku s ochabnutou pleťou, ktorá stráca pevnosť. Veľmi dobré výsledky dosahujeme aj pri poklesnutom obočí. HIFU nenahrádza chirurgický facelifting. Je alternatívou pre všetkých, ktorí ho z rôznych dôvodov odmietajú.

HIFU je dobre známy najefektívnejší, neinvazívny prostriedok proti starnutiu, odstraňovaniu vrások, omladzovaniu pleti a je široko vítaný u klientov, takmer ako základný projekt v každom salóne.

HIFU využíva najnovšiu technológiu MMFU.
-- V rôznych častiach sa používajú rôzne metódy zaostrovania:
1. Tvár využíva metódu mikrozaostrovania na zaostrenie na malú oblasť a má vysokoúčinný prevodník, ktorý môže zabezpečiť efektívny a stabilný energetický výstup; presná úroveň, bezbolestná starostlivosť a pohodlie sa výrazne zlepšili ;
2. Telo si osvojí metódu makro-zaostrenia na zhromaždenie veľkej ohniskovej oblasti, ktorá dokáže rozpúšťať tuk a rozkladať tuk efektívnejšie; energetická veľkosť telesnej sondy je osemkrát väčšia ako v prípade tváre, ktorá je zameraná najmä na rozpúšťanie tuku vrstvením tuku.
Účinok je lepší ako obyčajný HIFU.

Frekvencia kaziet má 4 druhy frekvencií a používajú sa rôzne frekvencie podľa hĺbky vrstvy pokožky. Efektívny a trvalý účinok. 
Urobili sme test o originálnom HIFU a 7D HIFU, pozrite si prosím video prílohu.

Porovnajte teda originálny stroj HIFU, je efektívnejší a bezbolestný.

na lifting tváre: 1,0 mm 2,0 mm 3,0 mm, 4,5 mm
na zoštíhlenie tela: 6,0 mm, 9,0 mm, 13 mm
každá kazeta s 20 000 výstrelmi

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward