LuxMaster Slim laser na chudnutie a rozpúšťanie tukov

LuxMaster Slim laser na chudnutie a rozpúšťanie tukov.Netepelné lasery sú jediné nízkoúrovňové laserové terapeutické zariadenia, ktoré sú,pre odbúravanie tukov, redukciu celulitídy a tvarovanie tela. Účinnosť našich strojov bola preukázaná viacerými (úroveň 1) dvojito zaslepenými, randomizovanými, placebom kontrolovanými a multi-site klinickými štúdiami - najdôveryhodnejším výskumom na súčasnom trhu. Liečba je krátka, efektívna a automatizovaná, čo vám umožní ušetriť náklady na zamestnancov a zvýšiť zisky. Neexistuje žiadna súvisiaca bolesť, hlásené vedľajšie účinky alebo prestoje a technológia je veľmi bezpečná s mnohými dôležitými zdravotnými výhodami. Poskytujeme školenia, priebežnú podporu a marketing, aby ste sa vy mohli sústrediť na to, na čom záleží najviac – vašim klientom.

 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

LuxMaster Slim laser na chudnutie a rozpúšťanie tukov na odstránenie celulitídy,tuku a chudnutie,fyzioterapeutické účinky laserom!

Netepelné lasery sú jediné nízkoúrovňové laserové terapeutické zariadenia, ktoré sú,pre odbúravanie tukov, redukciu celulitídy a tvarovanie tela. Účinnosť našich strojov bola preukázaná viacerými (úroveň 1) dvojito zaslepenými, randomizovanými, placebom kontrolovanými a multi-site klinickými štúdiami - najdôveryhodnejším výskumom na súčasnom trhu. Liečba je krátka, efektívna a automatizovaná, čo vám umožní ušetriť náklady na zamestnancov a zvýšiť zisky. Neexistuje žiadna súvisiaca bolesť, hlásené vedľajšie účinky alebo prestoje a technológia je veľmi bezpečná s mnohými dôležitými zdravotnými výhodami. Poskytujeme školenia, priebežnú podporu a marketing, aby ste sa vy mohli sústrediť na to, na čom záleží najviac – vašim klientom.

Laser používa 10 x 532nm pravé zelené laserové lúče (monochromatické, kolimované a koherentné) na vytvorenie malých prechodných pórov pre tukové kvapaliny v tukových bunkách, aby presakovali. Tukové tekutiny sa potom prirodzene vyplavujú lymfatickým systémom.

Výsledkom je, že tukové bunky sa zmenšujú namiesto toho, aby boli zabité. Keď sa to stane, zmenšené tukové bunky sa začnú správať a fungovať ako zdravé chudé bunky, uvoľňujú správne správy do mozgu a vytvárajú komunikačný efekt v celom tukovom orgáne, čo spôsobuje, že ostatné tukové bunky uvoľňujú svoj obsah a vracajú svoje hormonálne reakcie pozitívne.

Pri podávaní liečby existujú dva základné kroky. Po prvé, nájdeme najťažšie oblasti podkožného tuku alebo celulitídy. Potom pomocou diód zameriame na túto oblasť a umiestnime ich približne 9 – 15 cm od pokožky. To optimalizuje vystavenie generovaným lúčom a ošetruje cieľovú oblasť, zatiaľ čo klient relaxuje.

Neexistujú žiadne kódom regulované kontraindikácie, pretože však neexistujú dlhodobé hodnotenia určitých podmienok, neodporúčame používať lasery u tehotných žien, klientov s kardiostimulátorom alebo klientov s fotosenzitívnou epilepsiou. Tiež neodporúčame používať prístroje v oblasti známej rakoviny.

Liečba je oficiálne označená ako "nedočasná" FDA, takže pokiaľ vaši klienti vedú normálny k zdravému životnému štýlu, ich výsledky budú pokračovať. Ak chcete uviesť príklad, ak vaši klienti konzumujú 4000 kalórií denne, aj keď stratia palce počas liečby, môžu tieto centimetre rýchlo vrátiť späť.

Vo všeobecnosti odporúčame, aby ste spolu s kurzom podporovali malé zmeny životného štýlu s možnosťou udržiavacej liečby, ak je to potrebné.

Liečba trvá len 30 minút a je plne automatizovaná, čo vám umožní ušetriť náklady na personál a zvýšiť zisky.

Vaši klienti by mali vidieť zlepšenia už po prvom sedení a výsledky sa budú naďalej zlepšovať s každou liečbou.

Počet ošetrení, ktoré budú vaši klienti vyžadovať, však závisí od ich cieľov, cieľov, životného štýlu, anamnézy a akýchkoľvek liekov, ktoré môžu užívať - vo všeobecnosti bude väčšina pacientov potrebovať 6+ sedení s jednou, dvoma alebo tromi liečbami týždenne.

Lasery ošetrujú celkový obvod tela a zároveň umožňujú vašim klientom zamerať sa na odolné oblasti tuku a celulitídy.

Väčšina ľudí, ktorí podstúpia ošetrenie, sa zameriava na midriff a stehná, ale zariadenie sa môže zamerať aj na akúkoľvek oblasť podkožného tuku, vrátane ramienka podprsenky, nadlaktia, sov, kolien a ďalších.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward