• Iba online

IPL STYliGHT 2 náhradná lampa HR, SR 300 000 snímok

IPL na epiláciu a omladenie.Profesionálne zariadenie IPL STYliGHT je založené na technológii IPL (intenzívne pulzné svetlo), ktorá je považovaná za najefektívnejšiu a najbezpečnejšiu na dnešnom trhu.IPL epilácia 530-1100nm je najúčinnejšia technológia na trvalú epiláciu celého tela!Výkon a životnosť lampy: Až 300 000 snímok,podľa nastavenia intenzity IPL!5Hz frekvencia.Teraz aj IPL  lampa 650-1100nm na kompletné omladenie pokožky!

149,98 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku - termín upresníme
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Poloprofesionálny epilátor+omladenie IPL STYliGHT 2v1 na domáce použitie 300 000 snímok!2 Hz frekvencia,2 snímok na jeden impulz!Veľký 4,4 x 1,6 cm spot ošetrenia! Špička na trhu! CE!IPL epilátor na celé telo a tvár(530-1100nm)! Štandard!IPL omladenie pokožky,odstraňuje vrásky,akné,pehy,znamienka,tvárové vady,odumreté bunky (650-1100nm)! Štandard!IPL epilácia je najúčinnejšia technológia na trvalú epiláciu celého tela!IPL omladenie pokožky!Výkon a životnosť jednej lampy:  300 000 snímok,podľa nastavenia intenzity IPL!

Čo je to IPL :

Zariadenie je založené na technológii IPL (intenzívne pulzné svetlo), ktorá je považovaná za najefektívnejšiu a najbezpečnejšiu na dnešnom trhu. V definícii trvalého úbytku vlasov podľa FDA sa uvádza, že po ukončení ošetrenia musí byť sledovaných minimálne 30 mesiacov bez nového rastu.IPL je najinovatívnejším zariadením na odstraňovanie chĺpkov pracujúcim na báze svetla, ktoré slúži na použitie v súkromí vašich domov.Na dosiahnutie odstránenia ochlpenia je potrebné zničiť nie iba chĺpok ale aj kmeňové bunky, ktoré chĺpky vytvárajú. Je dôležité pochopiť, že chĺpok je iba kanálom pre svetlo a cieľom úspešnej trvalej redukcie ochlpenia je zničenie kmeňových buniek, ktoré vytvárajú vlasové folikuly. Zariadenie na domáce odstraňovanie ochlpenia je malé, prenosné zariadenie na báze IPL. Špecifikácie zariadenia zahŕňajú vlnové dĺžky svetla od 530 do 1100nm.Odstraňovanie chĺpkov na báze svetla nie je vhodné pre prirodzene tmavé odtiene pokožky alebo opálenú pokožku. Z tohto dôvodu je súčasťou zariadenia jedinečný Senzor odtieňa pokožky na stanovenie typu ošetrovanej pokožky na začiatku každého zásahu a príležitostne počas zásahu. Senzor zabezpečuje, aby boli pulzy emitované iba na vhodný odtieň pokožky, čím sa vylúči zasiahnutie nevhodného miesta. Senzor odtieňa pokožky zabudovaný v zariadení je navrhnutý na meranie charakteru ošetrovaného povrchu. Umožňuje teda aplikáciu iba na pokožku s vhodným charakterom. 

Táto jedinečná bezpečnostná vlastnosť vám nedovolí používať zariadenie tam, kde je vaša pokožka priveľmi tmavá alebo priveľmi opálená. 44 x 16 mm optická šošovka, cez ktorú sú svetelné pulzy vysielané, je navyše zapustená vo vnútri lampy na vrchnej časti. Umožňuje to zariadeniu chrániť vašu pokožku pred priamym kontaktom pokožky s optickou šošovkou.Zariadenie nie je navrhnuté pre každého. Pred použitím si, prosím, prečítajte a zvážte informácie v nasledujúcej časti. Viac informácií a osobné poradenstvo vám poskytne zákaznícke servisné centrum. Ak si nie ste istý, či je použitie zariadenia Espil pre vás bezpečné, požiadajte o konzultáciu svojho lekára alebo dermatológa.

 

O technológii IPL?

Zariadenie je založené na technológii intenzívneho pulzného svetla (Intense Pulsed Light – IPL). Je to osobné zariadenie založené na kombinovanej energii na trvalé odstránenie ochlpenia. Na dosiahnutie odstránenia ochlpenia je potrebné zničiť nie iba chĺpok ale aj kmeňové bunky, ktoré chĺpky vytvárajú. Je dôležité pochopiť, že chĺpok je iba kanálom pre svetlo a cieľom úspešnej trvalej redukcie ochlpenia je zničenie kmeňových buniek, ktoré vytvárajú vlasové folikuly.Zariadenie na domáce odstraňovanie ochlpenia je malé, prenosné zariadenie na báze IPL. Špecifikácie zariadenia zahŕňajú vlnové dĺžky svetla od 530 do 1100nm.

Prináša zariadenie trvalé výsledky?

Zariadenie je založené na technológii IPL (Intenzívne pulzné svetlo), ktorá je považovaná za najefektívnejšiu a najbezpečnejšiu na dnešnom trhu. Je dôležité lepšie pochopiť technológiu IPL a to, ako na pokožke pracuje. Ako pri každom zariadení na odstraňovanie chĺpkov na báze svetla alebo laserové odstraňovanie výsledky nie sú okamžité a môžu vyžadovať niekoľko aplikácií. Pri 3 – 6 výkonoch sa bežne dosiahne 70 – 90 %-ná miera úspešnosti na ošetrovanej ploche. Každý chĺpok na našom tele prechádza tromi fázami rastového cyklu: anagen, catagen a telogen. Tieto tri fázy majú významný vplyv na to, ako proces odstraňovania chĺpkov na báze svetla pracuje. Anagen (84%) je rastová fáza, kým catagen(2%) a telogen(14%) sú obe pokojové fázy. V ktoromkoľvek danom momente je väčšina vlasových folikulov v ktorejkoľvek oblasti pokožky v jednej z pokojových fáz. Na tieto chĺpky v pokoji nemožno pôsobiť laserom alebo svetlom. Avšak chĺpky vo anagénnej fáze rastu reagujú. Preto je potrebný celý cyklus rastu chĺpku na to, aby boli výsledky odstraňovania chĺpkov na báze energie úplné. Impulzy neničia bunky (papily) zodpovedné za rast chĺpkov vo fáze pokoja (catagen a telogen). Je to jedným z hlavných dôvodov potreby opakovanej aplikácie na dosiahnutie želaného výsledku odstraňovania chĺpkov.

 

Ako často mám používať?

Ako pri každom zariadení na odstraňovanie chĺpkov na báze svetla alebo laserovom zariadení výsledky nie sú okamžité a vy môžete mať dojem, že ste aplikáciou nič nedosiahli. Výkony treba opakovať každé 2 – 4 týždne minimálne 3-krát a v prípade potreby až 7 – 8-krát. Po 6 mesiacoch by mali byť dosiahnuté úplné výsledky (70 – 90%).

Môže spôsobovať bolesť?

Keď je zariadenie používané správne, väčšina používateľov zariadenia hovorí o miernom pocite tepla počas pulzu svetla. Energetická hladina zodpovedá intenzite svetelného pulzu, ktorý je vysielaný na pokožku počas aplikácie, od najnižšej hladiny (-) po najvyššiu (+). Kontrolky na svetelnom paneli indikujú energetickú hladinu, na ktorú je zariadenie nastavené. Keď sa hladina zvýši, zvýšia sa aj výsledky aplikácie ako aj riziko vedľajších účinkov. Pri prvom použití zariadenia začínajte vždy na najnižšej úrovni nastavenia energie (jedna kontrolka na “-”)! Iba ak nemáte žiadne alebo iba nepatrné nepríjemné pocity počas používania a po použití zariadenia atď. pri každom následnom odstraňovaní chĺpkov. Používatelia s hrubšími a tmavšími chĺpkami môžu mať mierne nepríjemnejšie pocity, tieto však ustúpia po skončení aplikácie. Pred použitím zariadenia pokožku ohoľte. Oholenie zredukuje tŕpnutie, spálenie alebo bolesť počas aplikácie. Ak je znečistená ošetrovaná oblasť alebo filter náplne, môže to zapríčiniť, že bolesť bude väčšia. Takže ošetrovaná oblasť má byť dobre oholená a filter očistený utretím vlhkou textíliou.

 

Kde na tele môže byť zariadenie použité?

Zariadenie bolo navrhnuté na ošetrovanie pokožky celého tela. Najbežnejšie ošetrované oblasti sú: nohy, podpazušie, ramená a u žien oblasť bikín. Hrudník, chrbát, nohy a ramená u mužov. Zariadenie sa odporúča na použitie na tvári. Pri použítí na tvári dbajte na ochranu očí!

Môže mať použitie zariadenia vedľajšie účinky?

Pokiaľ je zariadenie používané v súlade s pokynmi, vedľajšie účinky a komplikácie spojené s používaním sú vzácne. Každá kozmetická procedúra vrátane tých, ktoré sú určené pre domácu aplikáciu, predstavuje určitý stupeň rizika. Môžete pociťovať tŕpnutie, pálenie, svrbenie, môžu sa objaviť červené miesta, tmavšia pigmentácia alebo mierna bolesť pri používaní tohto zariadenia. Mierne nepríjemné pocity sú normálne.

 

Je zariadenie účinné na biele, šedivé alebo blond chĺpky?

Zariadenie je najúčinnejšie na tmavé typy chĺpkov alebo také chĺpky, ktoré obsahujú viac melanínu. Melanín je pigment, ktorý dáva chĺpkom a pokožke farbu a účinnejšie absorbuje svetlo. Čierne a tmavohnedé chĺpky reagujú najlepšie, hoci hnedé a svetlohnedé budú tiež reagovať, avšak zväčša vyžadujú viac aplikácií pre dosiahnutie želaných výsledkov.

Technické údaje:

Názov: STYliGHT IPL Depilačný systém
Nastavenie energie: 1 - 10 
Technológia: Intenzívne pulzné svetlo (IPL)

 Výkon: 150W

 Váha: 1,75 kg

Rozmery: 27x23x12 cm

Vlnová dĺžka: 530 – 1100 nm na trvalú epiláciu IPL

Vlnová dĺžka: 650 - 1100 nm na vrásky,pehy,akné,znamienka,tvárové vady,odumreté bunky

Max. energetická úroveň 7 J/cm2 / 5 Hz frekvencia na jeden impulz
Veľkosť spotu: 44 x 16 mm
Štandardný obsah balenia IPL STYliGHT-epilátor+omladenie:

Jednotka,IPL kazetová lampa HR,SR 300 000 

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Fyzio EMS-Elektroterapia Fyzio EMS-Elektroterapia
  • Iba online
  • -160,00 €

Fyzio EMS-Elektroterapia

Cena 439,98 € Bežná cena 599,98 € -160,00 €
arrow_upward