Coolplas-Kryolipolýza na chudnutie

Kryolipolýza-chudnutie chladom 3v1.Formovanie postavy a odstránenie celulitídy zmrazením tuku.Kryolipolýza 3v1 s 2 hlavicami.Použitie 2 hlavíc naraz! Ošetrenie 2 krát mesačne!Kryolipolýza+Kavitácia 40kHz+RF 3v1.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Coolplas Kryolipolýza.Kryolipolýza-chudnutie chladom 3v1.

Formovanie postavy a odstránenie celulitídy zmrazením tuku.

Kryolipolýza 3v1 s 2 hlavicami.

Použitie 2 hlavíc naraz! Ošetrenie 2 krát mesačne!

Kryolipolýza+LED+Vákuum 3v1 !

Princíp fungovania:
Triglyceridy tuku sa pri nízkych teplotách premenia na pevné látky (kryštály). Pevné triglyceridy odumrú a normálny metabolizmus ich z organizmu vylúči.
Ľudský organizmus sa v dôsledku toho cíti ľahší.
Hlavnými funkciami tohto vybavenia sú funkcia vákuovej absorpcie a funkcia úbytku hmotnosti zmrazením.
Kryolipolýza je založená na princípe spočívajúcom v tom, že bunky sú citlivejšie na odobratie energie (ochladenie) než okolité tkanivo. Na ošetrovanú oblasť sa priloží neinvazívny aplikátor, ktorého úlohou je odobrať energiu z podkožného tukového tkaniva, pričom zároveň chráni pokožku, nervy, svaly a iné tkanivá. Schladené tukové bunky podstupujú apoptózu (kontrolovanú bunkovú smrť) a postupne sú eliminované, čím sa zmenší hrúbka tukovej vrstvy.
Prístroj využíva nasledujúce vyspelé moduly:
Infračervené vlny: na lepšiu cirkuláciu krvi a dosiahnutie dobrej flexibility liečby.

10,4-palcový TFT displej – jednoduchá komunikácia človeka s prístrojom: intuitívne rozhranie s dotykovým displejom a liečbou pomocou počítača uľahčuje liečbu všetkým používateľom, od nováčikov po skúsených používateľov. Parametre liečby možno upraviť tak na dotykovom LCD paneli prístroja, ako aj na terapeutickej hlavici, s ktorou operátor ľahko manipuluje.

 

Terapeutické pracovné hlavice Kryolipolýza. Jedinečnou vlastnosťou tejto liečby je zameranie sa na tukové bunky pomocou špeciálnej chladiacej techniky. Tukové bunky sú postupne eliminované v priebehu dvoch až štyroch mesiacov.

LED svetlo s vlnovou dĺžkou 690  nm dokážu zahriať fibroblasty spojovacieho tkaniva s cieľom urýchliť obnovu kolagénu a elastického tkaniva, ako aj cirkuláciu krvi, aby sa urýchlil metabolizmus tukových buniek.

LED žiarenie 10W (690nm) vlnovej dĺžky mení priepustnosť membrán tukových buniek a tým napomáha skvapalnenému tuku premiestniť sa do intersticiálneho priestoru. Tieto prechodné zmeny nepoškodzujú adipocyty, celistvosť buniek je zachovaná. Zacielená oblasť sa prekrvuje a obnovuje sa lymfatická cirkulácia, stimuluje sa tvorba vlastného kolagénu.

 

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

. Fototerapia celého tela,omladenie pleti
• Minimalizuje vrásky a jemné linky
• Redukuje poranenia na nohách
• Zjemňuje a spevňuje pokožku
• Uzdravuje poškodenú pokožku
• Uzdravuje a zabraňuje akné
• Stimulácia a regenerácia kolagénu
• Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
• Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
• Lieči kožné škvrny
• Redukuje zhoršovanie pokožky
• Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
• Detoxikácia organizmu
• Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
• Zvyšuje cirkuláciu
• Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
• Redukuje veľkosť pórov
• Redukuje hrubosť pokožky
• Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

 

Podkožný tuk v pokožke organizovaný do lalôčika tuku, ktorý oddeľuje kolagénové vlákna. Keď sa tieto lalôčiky zduria, rozšírený tuk, prijíma charakteristické vzory celulitídy. Celulitída je najviac viditeľná na problematických oblastiach najme u žien. Stehná, kde je koža priviazaná dole na základné svaly. Pre efektívne ošetrenie celulitídy sa nie len tukové bunky musia scvrknuť, ale kolagénové vlákna je potrebné posilniť a dotiahnuť.

Prispôsobiteľné vákuum  zabezpečí vtiahnutie kožného tkaniva do priestoru medzi dve elektródy. Inhalačné zmrazované tkanivo možno presne kontrolovať.
1. Vákuum nasaje tuk do rukoväte.
2. Čipy s mraziacou funkciu zabezpečia zmrazenie nasatého tuku.
3.O 60 až 90 minút sa nasatý tuk ochladí, zamrzne a zmení sa na pevný triglycerid.
4. Pevný triglycerid o 2 mesiace odumrie a normálny metabolizmus ho z tela vylúči. Tuková vrstva tak ostane tenká.

 

Terapeutický princíp technológie FASTR:

Technológia FASTR s infračerveným svetlom na účely kryolipolýzy je vysoko účinný, bezpečný a bezbolestný liečebno-estetický postup, ktorý lekárom umožňuje poskytovať vyspelé riešenia, ktoré majú širokú oblasť liečebno-estetického využitia vrátane redukcie vrások a omladenia pokožky pomocou liečby celulitídy. Kryolipolýza. Rukoväť A s neinvazívnou „chladiacou“ technológiou ochladzuje tukové tkanivo s cieľom vyvolať lipolýzu, vďaka čomu sa zníži objem telesného tuku bez poškodenia iných tkanív. O niekoľko dní po ošetrení prístrojom FASTR sa tukové bunky, ktoré boli zamrazené, začnú zmenšovať. Tieto poškodené tukové bunky organizmus v priebehu niekoľkých mesiacov pomaly strávi a odstránia sa prirodzeným spôsobom. Je známe, že vystavenie mrazu spôsobí, že tukové bunky sa začnú prirodzene odstraňovať, čím sa postupne zmenší hrúbka tukovej vrstvy.
Ošetrenie je rýchle a nevyžaduje si anestéziu ani dlhú rekonvalescenciu. Pacienti môžu hneď pokračovať v obvyklej činnosti. Čo je najlepšie, technológia FASTR poskytuje stabilné zlepšenie s vynikajúcimi a dlhodobými výsledkami v oblasti spevnenia pokožky. Postup sa obvykle vykonáva ako jedno ošetrenie trvajúce 30 až 40 minút v závislosti od ošetrovanej oblasti. Keďže nie je potrebný čas na regeneráciu, pacienti sa môžu rýchlo vrátiť do normálnych koľají.
Po liečbe môže byť pokožka deň alebo dva mierne začervenaná. Väčšina ľudí však okamžite po liečbe pokračuje vo svojich pravidelných činnostiam bez potreby času na regeneráciu alebo špeciálnej následnej starostlivosti.
Ihneď po ošetrení by ste mali cítiť, že vaša pokožka je hladšia, pevnejšia a vypnutejšia. Môžete tiež spozorovať spevnenie kontúr, v dôsledku čoho sa začne zlepšovať tvar vašej postavy.

Po ošetrení by ste mali ďalej pozorovať zlepšenie stavu svojej pokožky v dôsledku tvorby nového kolagénu vo zvýšenom množstve, ako aj ďalšie spevnenie kontúr, pretože spevňovací účinok ošetrenia bude pretrvávať. Tieto účinky sa budú postupne prejavovať až šesť mesiacov a vy by ste mali spozorovať trvalé výsledky.

Aplikácia: odstránenie celulitídy,tuku…

Výhody:

-Posledná neinvazívna Kryolipolýza , technológia so schválením FDA
-Až 23% tukových buniek je odstránených po jednom ošetrení
-Komfortný a dobrý pocit v priebehu liečby a po nej
-2-3 veľkosti násadca na rôzne veľkostí liečebných častí
-Účinná a bezpečná liečba zaistená moderne navrhnutým systémom
-Pokročilý, intuitívny a ľahko ovládateľný softvér počítača

 

Použitie 2 hlavíc:

 

Technická špecifikácia:

 

Obrazovka 10,4 palcový dotykový farebný displej
Rukoväť-obrazovka 2 palce 
Rukoväť-obrazovku Pulz 
Šírka pulzu 0,5-10s
Vákuum A: 0kPa-100kPa rukoväť B: 0kPa-100kPa
Obrazovka 10,4 palcový dotykový farebný displej
Rukoväť-obrazovka 2 palce 
Práca modelu Pulz 
Šírka pulzu 0,5-10s
Výkon hlavíc kryolipolýzy-kavitácie

Chladenie-teplota: -15-5 C

Ultrazvuková kavitácia-frekvencia: 40K

Ultrazvuková kavitácia-výkon: 0-70w/cm2

Výkon hlavíc RF

RF frekvencia: 2M HZ

RF energia: 1 - 50J/cm2

Napätie AC220V ± 10%, 50Hz / AC110V ± 10%, 60 Hz
Výstupný výkon 1800W
 

-2 roky záruka+po záručný servis!

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward