BTL VANQUISH na chudnutie

BTL VANQUISH systém na odstránenie celulitídy,tuku,chudnutie.Prvé bezkontaktné zariadenie na trhu na tvarovanie tela a chudnutie. Môže sa použiť na liečbu brušných a bedrových neoplaziem naraz bez použitia viacerých typov sond a trvá len 30 minút. Vzhľadom k tomu, že liečba je bezkontaktná,zariadenie sa priamo nedotýka pacienta, a tým výrazne znižuje rizika potenciálnych vedľajších účinkov vyplývajúcich z kontaktu medzi sondou a vrstvou tkaniva pokožky.

0,00 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku! Cena na vyžiadanie! Na splátky! INFOLINKA:+421910901998
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

BTL VANQUISH systém na odstránenie celulitídy,tuku,chudnutie.Prvé bezkontaktné zariadenie na trhu na tvarovanie tela a chudnutie. Môže sa použiť na liečbu brušných a bedrových neoplaziem naraz bez použitia viacerých typov sond a trvá len 30 minút. Vzhľadom k tomu, že liečba je bezkontaktná,zariadenie sa priamo nedotýka pacienta, a tým výrazne znižuje rizika potenciálnych vedľajších účinkov vyplývajúcich z kontaktu medzi sondou a vrstvou tkaniva pokožky.

Ako najbezpečnejšie a najefektívnejšie zariadenie na chudnutie hlavne na abdominálne a obojstranné abdominálne tukové rozpustenie,to je tvarovateľná plocha rozpustná v tukoch: 20 x 70, vhodná pre mužov a ženy.Selektívne RF pole + technológia ladenia, selektívna vysoká frekvencia označuje výber podľa impedancie; RF pole index pozitívne a negatívne mapovanie prsta; ladenie v realnom čase odporový spätnoväzbový systém.

Neinvazívne, bezdotykové, neintruzívne, pohodlné a bezbolestné.
Priemerná strata hmotnosti adipocytov bola 7 cm (celý priebeh).
Vplyv chronickej apoptózy adipocytov trvalý,bezdotykové, neinvazívne, bezbolestné, nevratné a rýchle.

Špecifikácia výrobku
Rádiofrekvencia poľa zaostrovacieho poľa typu lasera
Max. Príkon 200 W
Výstupná frekvencia 27,12 MHz
Liečba Trvanie 1 až 30 min
Režim nepretržitý
Výstupný výkon 0 W - 200 W
Rozmery zariadenia 22 vo W x 39 v H x 22 v D
Hmotnosť zariadenia 84 libier
Grafická farebná dotyková obrazovka 8,4 ″, 640 × 480 pixelov
Rozmery nanášacieho zariadenia bez kábla 27 v Š x 7,6 v H x 4,1 v
Hmotnosť aplikátora 3,9 libier
 
Neinvazívny postup s najväčšou liečebnou oblasťou v priemysle
Žiadna anestézia alebo lieky proti bolesti
 
Žiadne prestoje a neprekonateľné ľahké použitie
 
Žiadne nákladné jednorazové prostriedky
 
Na stroji nie sú vopred načítané žiadne hodinové limity,
 
Operátorské zjednodušené protokoly
 
Konzistentné a merateľné výsledky
 
Komfort pacienta s neprekonateľnou komplianciou pacienta
 
Krátke doby liečby
 
Rýchla návratnosť investícií
 
Vanquish používa impedančné ladiace obvody v reálnom čase. Táto konštrukcia pomáha zamerať tepelný efekt na hlboké tkanivo a zároveň chráni okolité vrstvy
 
Čo je to?
 
Vanquishov systém je neinvazívna, bezkontaktná selektívna RF technológia, ktorá selektívne zahrieva tukové tkanivo do bodu apoptózy, zatiaľ čo okolité tkanivo zostáva nedotknuté. Výsledkom je bezpečný a prirodzený pokles vrstvy tukového tkaniva.
 
Ako funguje postup pri ošetrení?
 
Vanquish dodáva energiu založenú na impedancii tukového tkaniva. Zariadenie neustále upravuje dodávanie energie, aby vyvolalo a udržalo homogénne zahrievanie tkaniva. Len čo adipocyty dosiahnu terapeutickú teplotu, adipocyty sa stanú apoptickými, čo vedie k bunkovej smrti.
 
Aká vysoká je teplota?
 
Tukové bunky majú nižšiu vodivosť ako okolité tkanivo, napríklad koža a svaly. Vanquish je schopný selektívne zahrievať tukové bunky na teplotu 44 - 45 ° C, zatiaľ čo okolité tkanivo zostáva pri 40 - 41 ° C neovplyvnené.
 
Kto vyvinul vanquishský postup?
 
Apoptóza je proces programovaných bunkových zmien a smrti, ktoré sa môžu vyskytnúť v mnohobunkových organizmoch. Na rozdiel od nekrózy, ktorá je formou traumatickej smrti buniek, ktorá je výsledkom akútneho poškodenia buniek, apoptóza vo všeobecnosti poskytuje výhody počas životného cyklu organizmu. Na rozdiel od nekrózy produkuje apoptóza bunkové fragmenty nazývané apoptotické telieska, ktoré fagocytárne bunky dokážu pohltiť a rýchlo odstrániť skôr, ako sa obsah bunky vysype na okolité bunky a spôsobí poškodenie. Výskum apoptózy a okolo nej sa od začiatku 90. rokov 20. storočia výrazne zvýšil. Tukové bunky sú citlivé na účinky selektívneho zahrievania. Ich prvotné dôkazy uverejnené v Lasers v Chirurgii a medicíne v roku 2013, dospeli k záveru, že kontrolované lokálne zahrievanie tkanív môže indukovať selektívne zníženie tukových buniek a následnú stratu podkožného tuku bez poškodenia iných vrstiev tkaniva. To viedlo k vývoju patentovanej selektívnej RF technológie za neinvazívnym Vanquishovým postupom.
 
Kto stojí za Vanquishom?
 
Spoločnosť BTL, založená v roku 1993, sa stala jedným z hlavných svetových výrobcov zdravotníckych pomôcok. Primárne segmenty spoločnosti BTL zahŕňajú kardiológiu, ako sú systémy na monitorovanie holterov a systémy záťažových testov, PT, pneumológia a lekárska estetika. Estetická divízia spoločnosti BTL vyrába nechirurgické estetické zariadenia, ktoré predstavujú najlepšie v oblasti tvarovania tela, redukcie tuku, napínania pokožky a starostlivosti proti vráskam a proti celulitíde. Výrobné a výskumné a vývojové zariadenia spoločnosti BTL boli certifikované podľa normy ISO 13485 a kanadskej organizácie CMDCAS. Výrobky BTL sú označené značkou CE a mnohé z nich schválila Health Canada, US FDA, ako aj množstvo ďalších regulačných orgánov.
 
Ako sa vykonáva vanquishské ošetrenie?
 
Po pohodlnom umiestnení pacienta sa aplikátor umiestni nad ošetrovanú oblasť. Toto je bezkontaktný postup, preto zariadenie neprichádza do priameho kontaktu s pacientom. Po začatí liečby prístroj zmeria impedanciu tkaniva a začne sa „naladiť“ na tukové tkanivo. Poskytovateľ liečby bude monitorovať reakciu pacienta a ladenie počas liečby. Rukoväte brucha a lásky sa ošetrujú 30 minút.
 
Aké výsledky môžu očakávať moji pacienti?
 
Po sérii štyroch 30 minútových ošetrení klinické štúdie ukazujú, že vanquishský postup vedie k konzistentným viditeľným a merateľným výsledkom s vysokou spokojnosťou pacientov.
 
Ako sa Vanquish porovnáva s inými technológiami?
 
Vanquish je prvé bezkontaktné zariadenie na kontúrovanie tela bez použitia rúk na trhu. Na rozdiel od iných neinvazívnych postupov je Vanquish bezbolestný a ľahko sa ovláda. Neexistuje žiadne riziko únavy obsluhy a kvôli ľahkej aplikácii existuje len veľmi malý priestor pre ľudské chyby. To znamená konzistentné výsledky. Na rozdiel od iných neinvazívnych zariadení, ktoré vyžadujú viac malých ošetrovacích oblastí a zdĺhavých ošetrovacích procedúr, Vanquish poskytuje najväčšiu ošetrovanú oblasť v priemysle, a to všetko za 30 minút.
 
Aké sú bežné vedľajšie účinky po zákroku?
 
Pacienti sa môžu okamžite vrátiť do svojej každodennej rutiny. Vedľajšie účinky sú minimálne a prechodné a zahŕňajú mierne začervenanie, teplo a citlivosť tkanív. Tieto vedľajšie účinky trvajú minúty alebo až hodinu po liečbe.
 
Kto je vhodným kandidátom na liečbu?
 
Vanquish je určený pre pacientov, ktorí majú veľké oblasti nežiaduceho tuku.
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

eSKIN-Ultrazvuk 1MHz+LED eSKIN-Ultrazvuk 1MHz+LED
  • Iba online
  • -50,00 €

eSKIN-Ultrazvuk 1MHz+LED

Cena 99,98 € Bežná cena 149,98 € -50,00 €
arrow_upward