• Iba online
  • -100,00 €

Benus-laserový epilátor

Laserový epilátor na tvár a malé plochy. Epilátory- depilátory na tvár. Kozmetický prístroj-diódový laser 808nm. Laserová epilácia je najúčinnejšia technológia na trvalú epiláciu celého tela a tváre! Trvalé odstránenie ochlpenia diódovým laserom. Laserový epilátor.Odporúčame dokúpiť Dermedics CRYO gél.

199,98 €
99,98 € Ušetríte 100,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Benus diódový laser 808nm-Laserový epilátor na tvár a telo

Laserová epilácia je najúčinnejšia technológia na trvalú epiláciu celého tela a tváre!

Trvalé odstránenie ochlpenia diódovým laserom.Laserový epilátor.Odporúčame dokúpiť Dermedics CRYO gél.

Benus Laser Hair Remover-katalóg

Benus diódový laser vlasový eliminátor je lekársky nástroj vyrobený na základe vedeckých výskumov a technológií. 808nm vlnovej dĺžky sa používa na celom svete na odstraňovanie chĺpkov. Je preukázaná účinnosť vo výške 80% platnej pre trvalé odstránenie chĺpkov od popredných svetových výskumných ústavov a vysokých škôl. Aj keď laser nie je emitovaný priamo na vlasy, ale má efekt na odstraňovanie chĺpkov tým, že vypúšťa do koreňovej srsti pokožky 808nm vlnovej dĺžky, ktorá preniká hlboko do koreňa vlasov.

 

Výhody:

Benus sa ľahko používa, jednoducho nastavíte laser na nízku, strednú alebo vysokú intenzitu. Benus je bezpečný, pretože je CE certifikovaný, čo znamená, že spĺňa požiadavky na bezpečnosť a ochranu zdravia uvedené v medzinárodných smerniciach. Benus je možné použiť v pohodlí a súkromí svojho domova, trvale odstránenie vlasov všade tam, kde chcete. Benus technológia sa ukázala byť viac ako 80% účinná pre trvalé odstránenie chĺpkov poprednými výskumnými ústavmi a vysokými školami. Môžete cítiť jemne zúženie pokožky z  pórov po ošetrení. Benus je najekonomickejšie riešenie, pokiaľ ide o trvalú redukciu ochlpenia. Ušetrite tisíce na ošetrenie a produkty v salóne krásy.

 

Diódový laser 808nm

Odstráňme neželané chĺpky – navždy. Diódový laser

Princíp laserovej epilácie. Pri laserovej epilácii korienok vlasu absorbuje energiu laseru. Počas laserového pulzu sa tak zvýši teplota v rastových centrách chĺpkov uložených pri korienkoch vlasov. Rastové centrá riadia rast chĺpkov a určujú tak dĺžku, hrúbku a intenzitu zafarbenia chĺpkov. Zvýšená teplota vedie ku poškodeniu rastových centier.
Chĺpok, ktorý narastie po laserovom zákroku je kratší, tenší a menej pigmentovaný. Cieľom laserovej epilácie teda nie je úplná epilácia “do hladka”, ale podstatné zjemnenie resp. dosiahnutie ochlpenia obdobného vzhľadu ako má ochlpenie napr. na čele. Na tomto mieste má ochlpenie každý človek, no vzhľadom na to, že chĺpky sú tenké, krátke, nepigmentované, existenciu ochlpenia si ani neuvedomujeme.
Laserová epilácia vedie síce ku podstane zníženému počtu chĺpkov na ošetrovaných miestach, ale hlavný efekt je daný “zmenšením a odfarbením” chĺpkov.

 

Prečo treba laserovú epiláciu opakovať ?

Chĺpky počas života neustále vypadávajú a na tých istých miestach opäť dorastajú. Rastové centrum je vyvinuté iba počas jedného obdobia rastu chĺpku. Rastové centrá sú prítomné iba u jednej tretiny z aktuálne narastených chĺpkov. Laser tak dokáže tepelne ovplyvniť iba práve túto jednu tretinu. Na zasiahnutie ďalších korienkov spolu aj z ich rastovými centrami si treba určitý čas počkať napr. pri epilácii bikín 2 – 3 mesiace. Práve toľko trvá, aby sa tzv. spiace chĺpky zobudili, začali aktívne rásť a prešli tak do obdobia aktívneho rastu, kedy sú v korienkoch vyvinuté rastové centrá a možno ich zasiahnuť laserom.
Keďže na jedno ošetrenie sa zasiahne približne jedna tretina chĺpkov, laserovú depiláciu treba minimálne 3-krát opakovať. Po 3 opakovaniach sa zasiahne každý chĺpok práve jeden krát.

Pre navodenie tepelného efektu je rozhodujúce množstvo energie v hĺbke kože v oblasti korienkov a nie množstvo energie, ktorá je aplikovaná na povrch kože. Dvakrát väčšia plocha laserového lúča zabezbečí doručenie väčšieho množstva energie laserovélo lúča do hĺbky kože ku korienkom chĺpkov. Resp. pre navodenie rovnakého efektu stačí pri novom prístroji použiť nižšie nastavenia intenzity (hustoty energie). Tým pádom je zabezpečený vyšší efekt laserovej epilácie. Efektívnejšie sa tak môžu epilovať bledšie chĺpky, pri ktorých doterajšie systémy nestačili, alebo je možné efektívnejšie epilovať klientov s tmavšou pokožkou.

 

Laserová epilácia vo všeobecnosti

Epilácia lasermi sa zakladá na tepelnej deštrukcii vlasového korienka absorpciou svetelného lúča. Opakovaným tepelným pôsobením na korienok vlasu sa stráca schopnosť chĺpku rásť, chĺpok sa stenčuje, stráca farbu a skracuje sa jeho dĺžka. Chĺpky 3 – 4 týždne pred ošetrením nesmú trhať, pretože zákrok by mal nižšiu účinnosť. Resp. vytrhnutím by sa stratil “záchytný bod” pre laser. Takisto 3 – 4 týždne pred zákrokom sa nesmie vystavovať ošetrované miesto slnečnému žiareniu a soláriu. Po nedodržaní tejto podmienky sa podstatne zvyšuje riziko popálenia pri zákroku a zároveň znižuje jeho účinnosť. Do hlbšej vrstvy kože, kde sú uložené korienky, prenikne iba tá časť laserovej energie, ktorá sa nezachytí v pokožke. Pokožka aj vlasové korienky obsahujú rovnaké farbivo, v ktorom sa laserové žiarenie zachytáva. Pri laserovom pulze sa ohrieva pokožka aj vlasový korienok.

Parametre zákroku treba navoliť tak, aby sa pokožka teplom neovplyvnila a bol teplom zasiahnutý iba korienok. Ideálnym klientom na epiláciu je klient s bledou kožou a tmavými chĺpkami, kedy pokožka najmenej “konkuruje” vo vychytávaní laserového žiarenia chĺpkom. Čím je farebný kontrast medzi pokožkou a chĺpkami menší, tak tým je laserová epilácia menej účinná – treba navoliť nižšie energetické parametre, aby sa zabránilo tepelnému poškodeniu pokožky.
3 – 4 týždne pred zákrokom sa môžu chĺpky holiť alebo odstraňovať depilačnými prípravkami (krémy, peny atď). Na prvé laserové ošetrenie je vhodné prísť s chĺpkami dĺžky 0,5 až 1 mm.

2 až 3 týždne po zákroku sa postupne z kože uvoľňujú devitalizované chĺpky, čo budí dojem rastúcich chĺpkov, devitalizované chĺpky v priebehu 2 až 3 týždňov spontánne vypadnú.

 

Technické údaje:

Názov: Benus Home 808 nm
Výkon zacielenia lúča 1000 mw
Výstup do tkaniva 950 mw
 
Vlnová dĺžka: 808 nm / Životnosť laserovej diódy 5000 hodín!
Výkon pulzu 7-20 J/cm
Veľkosť spotu: 2 mm
Rozmery/váha/napätie: 180 x 55 x 55mm / 138g / 220V/60Hz

Obsah balenia: Benus, AC adaptér,chladiaci gél 70ml, revitalizujúci gél 40ml, manuál.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

eSKIN EMS-Elektroterapia eSKIN EMS-Elektroterapia
  • Iba online
  • -40,00 €

eSKIN EMS-Elektroterapia

Cena 39,98 € Bežná cena 79,98 € -40,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward