BodyShape-IR-LED-RF-vákuum

IR+LED+RF+Vákuum+Endermológia(nastavenie 4 smerov masáže)na odstránenie celulitídy, rozpúšťanie tuku,formovanie postavy,omladenie pokožky a fyzioterapia!Omladenie tváre,krku a dekoltu. Obnova pokožky (vrásky,strie,lieči akné) kolagénu a melanínu.Vrásky okolo očí.Novinka na chudnutie a kompletné omladenie.V jednej ošetrovacej hlavici 5 najúčinnejších technológií v dermatológií!Fyzioterapeutický prístroj proti antritíde-fyzioterapia!

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku! Cena na vyžiadanie! INFOLINKA:+421910901998

Výpredaj

0,00 €

BodyShape-IR+LED+RF(13,6 MHz)+Vákuum+Endermológia.NOVINKA 2017!

(nastavenie 4 smerov masáže!!!)5v1

 

-IR+LED+RF+Vákuum+Endermológia(nastavenie 4 smerov masáže!!!) na odstránenie celulitídy, rozpúšťanie tuku,formovanie postavy,kompletné omladenie pokožky a fyzioterapia!

-Fyzioterapeutický prístroj proti antritíde! Fyzioterapia!

Omladenie tváre,krku a dekoltu. Obnova pokožky (vrásky,strie,lieči akné) kolagénu a melanínu.

Vrásky okolo očí.

Novinka na chudnutie a kompletné omladenie.

V jednej ošetrovacej hlavici 5 najúčinnejších technológií v dermatológií!

-IR 10W(640nm)

-LED svetlo 10W(690nm)

-RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)

-Vákuum

-Endermológia-Nastavenie,až 4 smerov masáže!!!

5 technológií v jednej aplikačnej hlavici!

Najnovšie Body Shape  je neinvazívny systém a unikátny estetický prístroj, ktorý využíva podtlak. Útočný sací systém vákua zdvíha pokožku, kožnú vrstvu a podkožný tuk, potom viaže a ťahá rôzne spojivové tkaniva vonkajšieho obalu. Pohybovaním môže účinne odbúravať podkožný tuk a znižuje tuk generácie bunkového tkaniva. V rovnakej dobe, lisuje kapilárne plavidlá a lymfatické kapiláry sú uvoľnené, metabolizmus je tým zrýchlený štyrikrát. V skutočnosti sa zmení bunka na mastné kyseliny po pasívnom pohybovaní a vylúči sa z tela počas každodenného života bez predchádzajúceho upozornenia.

 

Najnovšie Body Shape, ktoré používa bi-polárnu RF 50W(13,6 MHz), LED 10W(690nm) , IR 10W(640nm) a mechanické valčekové vákuové odsávanie(Endermológia) je schopné plniť všetky požiadavky našich klientov a ich zákazníkov.

Našim klientom poskytujeme služby, ktoré im pomôžu vyzerať, cítiť sa a žiť lepšie.

Natiahnutie pokožky,odstránenie strií a vyhladenie vrások-omladenie:

LED 10W (690nm) a RF bipolárna rádiofrekvencia 50W (13,6 MHz) môže ohriať v cieľových tkanivách hlboké vrstvy pokožky pre vytvorenie kolagénu. Zlepšuje krvný obeh, spevňuje pokožku tváre a odstraňuje vrásky. Zameraním na vysokú rádio vysokofrekvenčnú energiu do tukových buniek cielenú pod pokožku dosahuje okamžité a viditeľné zlepšenie.Hlboké a podkožné tukové vrstvy sú zasiahnuté súčasne, výsledkom je zvýšenie produkcie kolagénu,dlhotrvajúci plynulejší a oválny tvar, vzhľad tkaniva pokožky.

Formovanie postavy a odstránenie celulitídy,tuku:

IR 10W(640nm),LED 10W(690nm) a vysoká RF rádiofrekvencia môže ohriať a preniknúť do hĺbky 5-20mm pod pokožku, posilňuje šírenie molekúl kyslíka, buniek, látkovú výmenu, podporujú metabolizmus tukov, takže vodu a glycerín prerozdeľuje, infračervené svetlo zvyšuje pružnosť pokožky v rámci ochrany pokožky,zohrieva podkožný tuk. Mechanická vákuová masáž zvyšuje krvný obeh a podporuje uvoľňovanie enzýmov metabolizmu tukov tkaniva. Ohniskom vykurovania tukových buniek,  zvyšuje metabolizmus a rýchlosť.

Rozpustený tuk je vylučovaný cez lymfatický systém. Po vylúčení rozpusteného tuku sa tukové bunky zmenšujú. Čím sa formuje postava a znižuje telesný obvod.

LED žiarenie 10W (690nm) vlnovej dĺžky mení priepustnosť membrán tukových buniek a tým napomáha skvapalnenému tuku premiestniť sa do intersticiálneho priestoru. Tieto prechodné zmeny nepoškodzujú adipocyty, celistvosť buniek je zachovaná. Zacielená oblasť sa prekrvuje a obnovuje sa lymfatická cirkulácia, stimuluje sa tvorba vlastného kolagénu.

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

. Fototerapia celého tela,omladenie pleti
• Minimalizuje vrásky a jemné linky
• Redukuje poranenia na nohách
• Zjemňuje a spevňuje pokožku
• Uzdravuje poškodenú pokožku
• Uzdravuje a zabraňuje akné
• Stimulácia a regenerácia kolagénu
• Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
• Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
• Lieči kožné škvrny
• Redukuje zhoršovanie pokožky
• Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
• Detoxikácia organizmu
• Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
• Zvyšuje cirkuláciu
• Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
• Redukuje veľkosť pórov
• Redukuje hrubosť pokožky
• Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

Podkožný tuk v pokožke organizovaný do lalôčika tuku, ktorý oddeľuje kolagénové vlákna. Keď sa tieto lalôčiky zduria, rozšírený tuk, prijíma charakteristické vzory celulitídy. Celulitída je najviac viditeľná na problematických oblastiach najme u žien. Stehná, kde je koža priviazaná dole na základné svaly. Pre efektívne ošetrenie celulitídy sa nie len tukové bunky musia scvrknuť, ale kolagénové vlákna je potrebné posilniť a dotiahnuť.

 

Príjemne lieči celulitídu RF priamym zameraním tepla do tukových buniek v týchto konkrétnych oblastiach. Spoluprácou s ručným vákuovým nasávaním môže zlepšiť krvný obeh a zvýšiť kyslík v krvi v cieľovej oblasti. Prístroj ohrieva tukové bunky hlboko v koži (podkoží vrstvy pokožky), urýchľuje uvoľňovanie tekutého tuku a ihneď zmenšuje ich veľkosť. Súčasne je kontrakcia kolagénových vlákien v koži obnovená.Je bližšie k jeho pôvodnej forme.

 

Miera zvýšenia produkcie kolagénových vlákien pre dlhotrvajúce klinické výsledky. Pokožka je hladšia, viac tvarovaná,pri súčasnom znížení výskytu celulitídy.

Teplo preniká hlboko do podkožia, tým vylučuje  fibroblasti zo spojivového tkaniva, dochádza k obnove kolagénových a elastických vlákien.

 

Endermológia – cesta ku zdraviu a kráse


Endermológia ošetruje kožné a podkožné spojivové tkanivo. Táto technológia sa dokonale prispôsobuje všetkým oblastiam tela a je vysoko účinná ako z fyziologického, tak i z kozmetického hľadiska. Zameriava sa na celulitídu – pôsobí na podkožné spojivové tkanivo, posilňuje cievny systém, podporuje vylučovanie toxických látok, stimuluje látkovú výmenu a mobilizuje „spojivový gél“ z dôvodu obnovy jeho hladkosti.

Endermológia povzbudzuje cievny a lymfatický systém, a tým redukuje zadržiavanie vody v tele. Taktiež modeluje postavu a zmenšuje objem určitých častí tela zvýšením lipolýzy v rôznych vrstvách tukového tkaniva. Zanedbateľný nie je ani jej vplyv na pokožku, keďže pôsobí ako peeling, ktorý odstraňuje odumreté bunky a obnovuje prirodzenú žiarivosť pleti.
 
Vďaka týmto mnohým výhodám sa metóda endermológie využíva ako omladzujúca terapia. Poskytuje prakticky všetko, čo ženy od kozmetiky požadujú. Ako súčasť odtučňovacieho programu (pre mužov aj ženy) dosahuje perfektné výsledky mechanickým a fyziologickým pôsobením na hlboko uložené tukové vrstvy a stimuláciou telesného mechanizmu na odstraňovanie tukov. Táto metóda je ideálnym riešením na redukciu celulitídy a zlepšenie celkového estetického vzhľadu. V kontexte liposukcie sa využíva pred operáciou i po nej na zlepšenie pooperačných výsledkov.

Efektívnosť endermológie klinicky spočíva v pôsobení na kožné a podkožné štruktúry, ako je spojivové a tukové tkanivo, ale taktiež aj na na cievny a lymfatický obeh. Výsledkom je vytvarovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky.

 

Použitie-indikácie:

- Formovanie postavy, kontúrovanie,odstránenie celulitídy
- Odstránenie opuchov
- Starostlivosť o tvár / Celulitída/ Rozpustenie tuku /Ošetrenie jaziev /Pod brada(dvojitá brada)
- Obnovu pleti,omladenie / Fitnes / SPA /
- Rehabilitácia / podpora krvného obehu /
- Anti-aging efekt

 

Ošetrenie tela 5v1:

HLAVICA 1: IR 10W ! LED 10W ! RF bipolárna rádiofrekvencia 50W ! LPG-Endermologia !  Vákuum! V jednej ošetrovacej hlavici!!!

HLAVICA 2: LED 10W ! RF bipolárna rádiofrekvencia 50W ! LPG-Endermologia !  Vákuum! V jednej ošetrovacej hlavici!!!

2-3 x týždenne / 20/30/40 min. ošetrenie


Formovanie postavy/Odstránenie celulitídy a tuku/Rozpúšťanie tuku/ Strie/ Spevnenie, vypnutie, pružnosť a zjemnenie pokožky/(brucho, boky, zadok, stehná, lýtka, ramená, paže, chrbát)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ošetrenie tváre, krku,dekoltu a pod brady 3v1:

HLAVICA 3: LED 10W(690nm)! RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)! Vákuum!

V jednej ošetrovacej hlavici!!!

2 x týždenne / 30 min. ošetrenie

Fotorejuvenizácia/Vyliečenie akné/Omladenie/Facelifting/Up-lifting/Vypnutie,spevnenie, pružnosť a zjemnenie pokožky/ Odstránenie jemných vrások/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ošetrenie okolo očí 2v1:

HLAVICA 4: RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)! Vákuum! V jednej ošetrovacej hlavici!!!

2 x týždenne /15 min. ošetrenie


Lifting/Opuchy pod očami/ Čierne kruhy pod očami/Tukové a vodové vačky/Viečka- vypne, natiahne, spevní a zjemní/Vyhladí jemné vrásky okolo očí/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aké výsledky sa dosiahli používaním ?

-Zjemnenie pokožky, odstránenie čiernych kruhov pod očami a taktiež vrások a vačkov.

-Lifting horných očných viečok!!!

-Liečba adiposis universalis(všetkých tukov), odstraňovanie vrások, lipolýza a tvarovanie tela (ramena,zadok, nohy, plecia, pás, brucho a boky), generalizovaná obezita, lokalizovaná obezita, rozpúšťanie tuku!!!

-Tvarovanie tela po pôrode!!!

-Reparuje hĺbkové tkanivá a hornú vrstvu pokožky, kontúruje telo!!!

-Odstraňuje strie, vylieči akné!!!

-Relaxuje svaly a poskytuje celkové telesné uvoľnenie. Zmierňovanie bolestí pri artritíde, celková fyzická terapia!!!

 

Popis prístroja:

- Len jeden prístroj so 4 hlavicami s RF rádiofrekvenciou
- Veľký a jednoducho ovládateľný 10,4”dotykovým LCD displej
- Automatické mechanické valčeky rotujú rôznymi smermi(Endermológia)

- Dosiahnutie skutočných liečebných výsledkov
- Prostredníctvom kľúčových tlačidiel na hlave regulátora (rukoväti), môže používateľ spustiť / zastaviť zariadenie, kontrolu tlaku vzduchu vákua ,intenzitu LED svetla, dynamického lasera, RF a mechanických valčekov(Endermológia)
- Vákuová pumpa je priamo z Nemecka. (25cub.m / h)
- Moderný dizajn prístroja bude dobre ladiť s interiérom
- Mikropočítačom riadený program pomôže užívateľovi ovládať prístroj pohodlne a jednoducho
- Lekárske CE a ISO13485 schválené

- Prístroj má 4 rôzne veľkosti hlavíc, pre rôzne oblasti liečby a každá hlavica má funkciu RF
- Hlavica  5 v 1 technológie: Dynamický laser 10W(640nm)+LED10W(690nm)+RF bipolar 50W(13,6MHz) + Vákuum + Endermológia.
- 4 rôzne funkcie smeru liečby, aby liečba bola účinnejšia

Technické špecifikácie:

Model:BodyShape
Ovládanie režimu:Mikropočítač ARM9
Komunikácia človek-stroj:Vysoká jasnosť LCD s dotykovým panelom(10.4”)
Napájacie napätie:200-240V AC/50Hz 110V AC/60Hz
Spotreba elektrickej energie:900VA
Poistky:S časovým oneskorením,keramické teleso, 10A
Teplota:10℃to 40℃  (Prevádzková)
5℃ to 60℃  (Skladovacia)
Čistá hmotnosť:45 kg
Rozmery (vxšxh):680 x 600 x 1200 mm
Sacia rýchlosť:25cub.m/h
Max. Regulované Vákuum,podtlak:70 kPa / 700 mbar
Infračervená energia:max 20W / Trieda: 2
Infračervené spektrum:LED svetlo:640 nm690 nm
Bipolárna RF výstup:RF frekvencia:max 50W13,6 MHz

 

-2 roky záruka+po záručný servis!

-Servis do 24 hodín v záruke!

Podobný tovar