MICRODERMA-dermabrázia

Dermedics kryštalická a diamantová mikrodermabrázia 2v1.Filter cirkulačného systému je úplne uzavretý, dvojitý a aseptický, čo zabezpečuje voľný prúd kryštálov bez prerušení a hladký chod zariadenia.Tlakové a elektronické ovládanie prúdu kryštálov zabezpečuje ich rovnomerný tok.Využite ovládací panel okruhu na ovládanie všetkých typov ventilov a vzduchových čerpadiel na uvedenie prírodných mikrokryštálov do obehu a na starostlivosť o pokožku.

http://www.dermedics.com/

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku! Cena na vyžiadanie! Na splátky! INFOLINKA:+421910901998

Výpredaj

0,00 €

MICRODERMA Dermedics-kryštalická a diamantová mikrodermabrázia 2v1

http://www.dermedics.com/

 

Profesionálna kryštalická a diamantová mikrodermabrázia 

Princíp:

Filter cirkulačného systému je úplne uzavretý, dvojitý a aseptický, čo zabezpečuje voľný prúd kryštálov bez prerušení a hladký chod zariadenia.Tlakové a elektronické ovládanie prúdu kryštálov zabezpečuje ich rovnomerný tok.Využite ovládací panel okruhu na ovládanie všetkých typov ventilov a vzduchových čerpadiel na uvedenie prírodných mikrokryštálov do obehu a na starostlivosť o pokožku.

 

Rozsah starostlivosti:

Starostlivosť o pokožku pomocou peelingu kryštálmi:

Na rozdiel od iných chemických spôsobov exfoliácie ide o suchý proces, ktorý je bezpečný na mnohých častiach tela, vrátane oblasti tváre.Exfoliáciu môžeme chápať ako odstraňovanie mŕtvych buniek pokožky. Použitie dodávaných jemných kryštálov pomáha vyhladiť vrásky. Priaznivo účinkuje aj na jazvy po zraneniach alebo detských kiahňach.

Takisto pomáha uvoľňovať póry, stimuluje krvný obeh v pokožke, odstraňuje mŕtve bunky pokožky z jej vrchnej vrstvy a zlepšuje schopnosť pokožky udržiavať si prirodzenú vlhkosť. Pokožke dáva mladistvý a zdravý vzhľad.

Príslušenstvo:

1 x Kryštalická hlavica: 6 násadcov

1 x Diamantová sada

Použitie:

-Zlepšuje tmavú, žltú, mastnú pleť, kožné škvrny
-Odstraňovanie nečistôt hlboko v pokožke
-Zlepšuje hrubú pokožku, akné, jamky, hrubé póry,
-Upravuje fliačiky farebných odtieňov, drobné vrásky, jamky,
-Zdokonaľuje rozšírené póry a tiež mierne jazvy po akné.

Podobný tovar