eSKIN2 Home-Frakčná RF

THERMAGE-Frakčná RF+modré LED svetlo na omladenie,vrásky a liečba akné.2 x hlavica.Kozmetický prístroj na omladenie pokožky celého tela, na tvári, krku, dekoltu, pod brady a ošetrenia okolo očí!Neinvazívny jediný a prvý prístroj tohto typu určený,pre dermatológiu a kozmetiku s jedinečnými výsledkami po jednom neinvazívnom ošetrení.Špička na svetovom trhu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na ceste 2 ks! Na splátky! Dobierka SR a ČR zadarmo! INFOLINKA:+421910901998

Výpredaj

299,98 €

329,98 €

Zľava

eSKIN2 Home-THERMAGE-frakčná RF+modré LED svetlo na omladenie, vrásky a liečba akné.

Na domáce použitie.

2 x ošetrovacia hlavica,životnosť 1500 až 3000 impulzov(podľa nastavenia výkonu!

(možnosť dokúpiť Thermage RF hlavica: 69,-EUR/ks)

eSKIN Home má dávkovací riadiaci systém energie na jeden impulz!

NOVINKA 2015!

Prístroj na omladenie pokožky celého tela, na tvári, krku, dekoltu, pod brady a ošetrenia okolo očí!Špička na svetovom trhu!

Neinvazívny jediný a prvý prístroj tohto typu určený,pre dermatológiu a kozmetiku s jedinečnými výsledkami po jednom neinvazívnom ošetrení.

Maximálne omladenie pokožky po jednom ošetrení frakčnou RF, pričom nedôjde k popáleniu pokožky.

Najvýkonnejšia technológia eSKIN na omladenie celého tela Frakčnou RF!

Princíp starostlivosti o pokožku a účinok eSKIN Home-Frakčná RF

Rádiofrekvenčný (RF) prístroj pôsobí na pokožku frekvenciou 8,6 miliónov kmitov za sekundu. Vysokofrekvenčný rádiový signál vyvoláva rýchly pohyb molekúl v pokožke, čím sa generuje teplo. Vplyvom masívnej absorpcie tepelnej energie dokáže kožné tkanivo syntetizovať veľké množstvo nového kolagénu. Vzniknutý kolagén vyhladzuje vrásky a súčasne spevňuje štruktúru pokožky. V dôsledku toho sa pokožke rýchlo vráti mladistvý vzhľad a zlepší sa aj jej zdravotný stav. Prístroj, okrem toho, že vyhladzuje vrásky a spevňuje pokožku, odďaľuje aj jej starnutie.

Vysokofrekvenčné elektromagnetické pole prenikajúce cez vrchnú vrstvu pokožky vytvorí v podkožnom tkanive uzavretý prúd kladných a záporných iónov. Pôsobením elektromagnetického
poľa vzniká rezonancia s podkožnými bunkami, ktorá zrýchľuje metabolizmus a aktivuje kolagénovú regeneráciu buniek, čím sa dosiahne vyhladenie vrások, odstránenie drobných jazvičiek ako aj ďalšie pozitívne efekty.

Infračervené svetlo zlepšuje krvný obeh, zrýchľuje metabolizmus a aktivuje bunky. Priaznivo pôsobí pri poruchách tvorby kolagénu, pri zápaloch a svrbení kože a má aj ďalšie pozitívne účinky na zdravie.

Kozmetická ošetrovacia hlavica frakčnej RF

1. Kozmetická hlavica je zhotovená z vysokokvalitného materiálu FR4 zloženého zo sklených vlákien, ktorý má stabilné elektroizolačné vlastnosti, vynikajúcu rovinnosť a hladký povrch bez jamiek.

RF stimulácia+Elektromagnetické pole=Regenerácia kolagénu

2. Maticová elektróda novej konštrukcie so 144 aktívnymi bodmi má povrch, ktorý lepšie prilieha k pokožke, zlepšuje krvný obeh, zrýchľuje metabolizmus a podporuje regeneráciu kolagénu, vďaka čomu umožňuje dôsledne vyriešiť vaše problémy s vráskami, jazvičkami, škvrnami a podobne.

3. Prístroj má exkluzívny dizajn, vďaka ktorému je používanie prístroja jednoduché a pohodlné.

Ovládacie prvky

1. Jednoduché ovládanie, viaceré režimy činnosti.

2. Automatické vypnutie prístroja po 15 minútach činnosti, ergonomický dizajn, pohodlné a bezpečné používanie.

Materiál puzdra

1. Puzdro prístroja je vyrobené z vysokokvalitného materiálu ABS s matnou povrchovou úpravou. Tento materiál poskytuje prístroju lepšiu rozmerovú
stabilitu, vysoký stupeň odolnosti voči chemikáliám a vynikajúce elektroizolačné vlastnosti. Materiál puzdra je zárukou kvality, bezpečnosti a spoľahlivosti prístroja, odolnosti voči mechanickému namáhaniu ako aj dlhej životnosti.

2. Bočné plochy prístroja majú protisklzovú úpravu. Materiál puzdra sa neznečisťuje a zachováva pôvodnú farbu.

Frakčná RF technológia (endy Med) ponúka – prvýkrát, úplne bezpečný, energeticky systém, ktorý kombinuje hĺbkovú riadenú epidermálnu frakčnú abláciu, so súčasnou dodávkou tepla hlboko do podkožnej vrstvy(dermis).

Tento špičkový prístroj eFRAC pracuje na báze revolučnej multipolárnej fokusovanej rádiofrekvencie s konštantným 3DEEP účinkom. Prenos energie je mnohonásobne vyšší než u tradičných rádiofrekvenčných prístrojoch.

Prevratná 3DEEP technológia zaručuje okamžitý efekt vypnutia pleti s následnou remodeláciou kolagénu, pri dodržaní maximálnej bezpečnosti klienta. V priebehu ošetrenia je nepretžite monitorovaná teplota pokožky. Ošetrenie je preto absolútne bezpečné  ale i bezbolestné, bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Klient vníma samotné ošetrenie ako príjemnú ľahkú hrejivú masáž.

Dosiahnuté výsledky sú dlhodobého charakteru. Po ošetrení môžete okamžite pokračovať v bežných aktivitách. Bezprostredne po ošetrení môže vzniknúť mierne začervenanie, ktoré ustúpi do niekoľkých hodín.Osvedčila sa aj kombinácia týchto dvoch metód, kedy klient dosiahne znásobený výsledok.

Frakčná rádiofrekvencia eSKIN pracuje s aplikátormi, pre cielené ošetrenie tváre a celého tela:

-Vypínanie kontúr tváre: čelo, krk, brada, podbradok, oblasť očí a oblasť pier

-Vypínanie pokožky partií najviac postihnutých stratou tonusu: paže, kolená, dekolt, brucho, vnútorné stehná, boky

-Frakčná rejuvenizácia pokožky so silným vypínacím efektom!

Frakčná technológia RF zaručuje vynikajúci výsledok na omladenie pokožky celého tela.

-Multifunkčné zariadenie: telo a pleť /omladenie

-Bez bolesti, bez operácie, neinvazívne a nemá vedľajšie účinky

-Lekárske CE technológie

-Kompletné, bezpečne a efektívne

Použitie eSKIN-frakčná RF: Návod ošetrenia od AzarTech.sk

-1 x mesačne 15 minútové ošetrenie na danú časť pokožky,tvár,pod brada,krk,dekolt.......maximálne 6-8 ošetrení po sebe,potom si dajte 1 mesiac pauzu!

-Postupne prikladajte hlavicu po celej ošetrovanej oblasti z ľava do prava, potom znova opakujte,riadte sa podľa vašich pocitov,aby ošetrenie bolo príjemné!

-Prvé 15 minútové ošetrenie absolvujte na najnižšej intenzite výkonu,pre osvojenie účinkov eFRAC.Potom postupne intenzitu výkonu pridávajte podľa vašich pocitov!

-Nepoužívajte posuvné pohyby!

-Zo začiatku budete pociťovať jemné pichanie potom teplo a prehriatie pokožky!

-Začervenanie pokožky je prirodzený efekt po ošetrení znamená to,že ošetrenie bolo maximálne účinné,po čase zmizne!

-Ak máte citlivú pokožku na teplo,pred ošetrením cca 5 min je dobré natrieť chladiaci gél(zvlhčujúci),po ktorom bude pokožka vlhká,čo zvýši citlivosť a reakciu prístroja s pokožkou.(funguje aj bez použitia chladiaceho gélu)

-Po ošetrení sa môže aplikovať kozmetický prípravok,sérum,lepšie sa vstrebe do pokožky a zvýši sa jeho účinok napr. Espil-chladiaci a revitalizujúci krém

-Po ošetrení nevystavujte ošetrovanú pokožku slnečnému žiareniu!

Frakčná RF je najúčinnejšia a najvýkonnejšia technológia na omladenie:

-Omladenie pokožky celého tela.

-Pružnosť pokožky  a natiahnutie pokožky

Technické parametre:

Napätie  AC

100-240V

Výstupné napätie DC

12V, 2A

                                                    Výkon RF

                                                    Výkon RF frekvencie

15W

2/4 MHz

Výkon ohrevu 

25 J/CM2 

 Životnosť jednej hlavice

3 000 šotov 

Hmotnosť

200g

Rozmery

2 x Veľkosť spotu ošetrenia

257*40*42mm

Hlavica 1) 30 x 20 mm

Hlavica 2) 25 x 15 mm


 
 

 

 

Podobný tovar