eSKIN-Ultrazvuk-LED 7v1

Ultrazvuk 3MHz+Fotónová LED terapia svetla.Červené,modré,zelené,žlté LED svetlo,galvanizácia,vibračná masáž.Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a odpovedajú rozličnými spôsobmi na rozličné farby svetla. LED (dióda emitujúca svetlo) je známa ako laser nízkej úrovne, a keď sa správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky na pokožku.Galvanizácia, vibračná masáž.

Viac detailov

Dostupnosť: Do 24h na vašej adrese! Dobierka SR a ČR zadarmo!

1 na sklade

Výpredaj

79,98 €

149,98 €

Zľava

eSKIN 2-7v1-Ultrazvuková 3MHZ+Fototermálna LED svetelná terapia-červené,modré,zelené,žlté LED svetlo, galvanizácia, vibračná masáž!

Pre maximálny účinok eSKIN 7v1-ultrazvuk 3MHz použite ultrazvukový gél!

ULTRAZVUKOVÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ NA OMLADENIE A CHUDNUTIE

(1) Analýza miesta, ktoré chcete masírovať:
1. Pri masáži oblastí so silnejšími podkožnými tkanivami, napríklad pri masáži pásu, bokov, stehien a lýtok nastavte vysoký výkon prístroja.
2. Pri masáži oblastí, kde je menej svalstva alebo podkožného tuku, napríklad pri masáži tváre, nastavte stredný alebo nízky výkon prístroja.
(2) Na čo je potrebné dávať pozor pri používaní prístroja:
1. Pred použitím prístroja najprv očistite oblasť, ktorú chcete masírovať.
2. Na oblasti, ktoré chcete zoštíhľovať, posilňovať alebo kde chcete odstraňovať vrásky naneste špeciálny gél
(alebo krém).
3. Účinok ultrazvukového prístroja sa dosiahne bez ohľadu na to, či budete používať vyšší alebo nižší výkon prístroja. Preto odporúčame používať skôr nižší výkon.
4. Ak prístroj nepoužívate, vypnite ho.
5. Prístroj nepoužívajte v kúpeľni alebo na vlhkých miestach.
6. Po skončení procedúry očistite sondu suchou látkou alebo hygienickými vreckovkami.
7. Ultrazvukový masážny prístroj bol overený klinickými skúškami ako terapeutické zariadenie. Preto pri jeho používaní postupujte striktne podľa návodu.
(3) Ultrazvukový prístroj umožňuje masírovať dvomi spôsobmi:
1. Masírovanie hladením:
Masírovanie hladením sa používa pri masírovaní väčších svalových partií ako sú stehná, boky, brucho a podobne. Masíruje sa tak, že počas 2 až 3 sekúnd sa vymasíruje vzdialenosť približne 10 cm.
2. Masírovanie krúživými pohybmi
Masírovanie krúživými pohybmi sa aplikuje na tie časti tela, kde je menej svalstva, napríklad pri masírovaní tváre. Rýchlosť je podobná ako pri masírovaní hladením.
(4) Vlastnosti prístroja
1. Prístroj je možné používať v dvoch pracovných režimoch: kontinuálny režim a pulzný režim.
2. V kontinuálnom režime sa ultrazvukové vibrácie generujú neprerušovane, zatiaľ čo v pulznom režime sa ultrazvukové vibrácie generujú prerušovane, v "pulzoch".
3. Bzučiak:
(a) Ak je prístroj zapnutý, po stlačení akéhokoľvek tlačidla sa ozve krátke zabzučanie označujúce začiatok procedúry.
(b) Po skončení procedúry sa bzučiak ozve znovu v nastavenom čase 15 minút.
(5) Ako často možno používať ultrazvukový prístroj
1. Prístroj možno používať 2 – 3 krát denne s minimálne 5 hodinovými prestávkami.
Každá procedúra trvá 15 minút a potom sa prístroj automaticky vypne.
2. Majte na pamäti, že príliš dlhé alebo príliš časté používanie prístroja bez dostatočných prestávok môže zapríčiniť svalovú únavu, čo nepriaznivo vplýva na organizmus a môže mať za následok zvýraznenie drobných vrások.
3. Ultrazvuk zlepší schopnosť podkožného tkaniva prijímať výživné látky.
(6) Účinkom ultrazvukových vĺn by nemali byť vystavené osoby s týmito ťažkosťami:
1. Osoby s teplotami nad 38°C.
2. Pacienti s infekčnými chorobami.
3. Pacienti s akútnymi zdravotnými problémami.
4. Pacienti s chorobami srdca.
5. Pacienti trpiaci vysokým krvným tlakom (hypertenziou) ako aj pacienti po mozgovej príhode.
6. Osoby trpiace závažnými akútnymi alebo chronickými kožnými chorobami, ekzémami a podobne.
7. Osoby trpiace angiómami, pásovým oparom (herpes zoster), ťažkým akné, zápalmi kože, sklerotickí pacienti a pacienti trpiaci Addisonovou chorobou.
8. Krvácajúci pacienti alebo osoby s krvácajúcimi poraneniami.
9. Ženy s implantovanými vnútromaternicovými antikoncepčnými prostriedkami.
10. Tehotné ženy.
11. Ženy počas menštruácie by nemali aplikovať procedúry v oblasti podbrušia.

Vynikajúce účinky ultrazvukového masážneho prístroja
Pomocou tohto ultrazvukového masážneho prístroja dosiahnete tieto vynikajúce účinky:

(1) Skrášľovanie pokožky
(2) Zoštíhľovanie
(3) Zlepšenie telesnej kondície


(1)Skrášľovanie pokožky pomocou ultrazvukového masážneho prístroja

1. Vrásky sa odstraňujú pomocou kontinuálneho režimu. Podmienkou krásy je hladká pleť bez vrások. Zdravá pokožka znamená, že pokožka pôsobí mäkko a pružne. Ak starne proteín, ktorý zabezpečuje elasticitu vašej pokožky, pokožka stráca svoju mäkkosť a pružnosť. Vtedy sa začínajú tvoriť viditeľné vrásky. To nie sú drobné vrásky, ale výrazné vrásky, ktoré sa objavujú na čele a okolo krku. Drobné vrásky sú dôsledkom zníženého metabolizmu pokožky. V dôsledku zníženého metabolizmu keratinizované bunky ostávajú v pokožke vo väčšej miere a tým bránia nahrádzaniu starých buniek novovytvorenými bunkami, čo má za následok hrubnutie pokožky a vznik drobných vrások. Za týchto okolností prináša použitie ultrazvukového masážneho prístroja okamžité zlepšenie stavu pokožky, redukciu vrások a vaša pleť bude znovu žiariť. Účinok je očividný.


2. Odstraňovanie tmavých škvŕn. (Tmavé škvrny sa odstraňujú pomocou kontinuálneho režimu). Mladý človek sa nemusí príliš obávať slnečného žiarenia. Avšak s vekom sa tmavé škvrny stávajú čoraz viac viditeľnými. Preto 15 minútová aplikácia ultrazvukového masážneho prístroja spôsobí, že tieto škvrny sa stanú svetlejšími. Pri malých škvrnách je účinok viditeľný už po krátkom čase používania prístroja, pretože energia vysokofrekvenčného ultrazvukového žiarenia rozkladá melanín. Ultrazvukové vlny spôsobujú, že tmavé škvrny na vaše pokožke sa stanú svetlejšími, čím sa dosiahne bieliaci účinok. Experimenty preukázali, že vplyvom ultrazvukových vĺn sa melanín rozloží a prostredníctvom lymfatického obehu a krvného obehu sa dostane do obličiek, odkiaľ sa močom vylúči z tela.


3. Odstraňovanie akné. (Akné sa odstraňuje pomocou kontinuálneho režimu.)
Mazové žľazy sa nachádzajú v hlbokých vrstvách pokožky, zvyčajne pri korienkoch vlasov v takzvaných vlasových folikuloch, odkiaľ sa maz vylučuje na povrch tela.
Vylučovaný maz sa na povrchu pokožky mieša s potom, ktorý vylučujú potné žľazy a spolu tvoria tukovú membránu, ktorá chráni vašu pleť. V čase dospievania sa začnú tvoriť hormóny, ktoré vplývajú na mazové žľazy a tieto začnú vo zvýšenej miere produkovať maz. Nadmerná produkcia mazu spôsobuje upchanie pórov a ak sa do pórov dostanú baktérie, spôsobujú zápaly, čím vznikajú akné. Preto je potrebné najprv odstrániť z povrchu pokožky tukovú vrstvu. Potom použite ultrazvukový masážny prístroj, ktorý prečistí pokožku a má schopnosť odstrániť nečistoty z pórov. Tým sa zabráni tvorbe akné.


(2) Zoštíhľujúci účinok ultrazvukového masážneho prístroja

1. Odstraňovanie tukov
Hlavnou príčinou obezity je prejedanie sa. Prijaté nadbytočné uhľohydráty a proteíny sa premenia na tuk, ktorý sa ukladá v tele. Obezita znamená, že sa v tele nachádza nadmerné množstvo tuku. Samozrejme, že fyzickým pohybom možno tuky spáliť a tak znížiť svoju hmotnosť, ale väčšina populácie nemá možnosť venovať sa športu sústavne a preto výsledky nebývajú uspokojivé. No pomocou ultrazvukového masážneho prístroja dokážete tuk odstrániť. Avšak namiesto výrazu "odstrániť tuk" by v tomto prípade bolo správnejšie povedať, že energia ultrazvukových vĺn tuk rozloží. Vibrácie spôsobené ultrazvukovými vlnami zvýšia teplotu telového tuku, ktorý sa potom rozloží na zložky, ktoré organizmus dokáže spáliť a vylúčiť z tela vo forme tepelnej energie.
2. Lokálne chudnutie. (Lokálne chudnutie sa uskutočňuje pomocou kontinuálneho režimu.)
Ultrazvukové vlny dokážu rozpúšťať tuky. Preto aplikáciou ultrazvukových vĺn na tukové partie môžete dosiahnuť lokálne chudnutie. Na tie časti tela, kde sa ľahko ukladá tuk, ako napríklad podbrušie, boky, stehná, lýtka alebo dvojitá brada, aplikujte ultrazvukové vlny 15 minút jeden krát denne. ZA DVA MESIACE budete mať takú figúru, ktorú vám budú všetci závidieť.
3. Klinické experimenty preukázali dôležitý fakt, že ultrazvukové vlny môžu zlepšiť absorpčnú schopnosť pokožky.

Fotónová LED terapia

Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a odpovedajú rozličnými spôsobmi na rozličné farby svetla. LED (dióda emitujúca svetlo) je známa ako laser nízkej úrovne, a keď sa správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky na koži. LED dodáva koži potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu, liečivú odpoveď, cirkuláciu krvi a lymfy. Každá farba svetla používaná v systéme série Q ovplyvňuje kožu a pod ňou ležiace tkanivá rozličnými prospešnými spôsobmi.

Fotónový prístroj využíva 7 druhov svetla. Dobre známe svetlo používané v aréne krásy je ČERVENÉ svetlo známe svojou schopnosťou vyhladzovať a stimulovať tvorbu kolagénu a aktivitu fibroblastov za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu. Existuje aj ZELENÉ svetlo vynikajúce na upokojenie a dokonalé na rosaceu alebo MODRÉ svetlo známe ako bojovník proti baktériám a vynikajúce na kožné akné. LED je vynikajúca, keď sa používa samostatne alebo spolu s ďalšími modalitami ošetrenia.

Používanie

1. Lepší účinok sa ukáže, ak je koža dokonale vyčistená kefkou.

2. Rozotrite účinnú esenciu pred liečbou, čo zlepší ošetrenie kože.

3. Podržte fotónovú hlavicu a tlačte tesne na kožu počas doby expozície približne 10 minút.

4. Fotónové funkcie

 

♦ Červené svetlo:

Podporuje metabolizmus, zrýchľuje cirkuláciu krvi, zlepšuje hydratáciu kože, zvyšuje kožný kolagénový proteín, zintenzívňuje elasticitu a vyhladenie jemných vrások.

♦ Modré svetlo:

Zabíjanie baktérií, čistenie kože, aktivácia buniek, liečenie zranenia, podpora zloženia proteínu-oseínu.

♦ Zelené svetlo:

Účinná redukcia melanínových buniek, zníženie tvorby pigmentu, úprava funkcie kožných žliaz, zníženie podráždenia mazových žliaz.

♦ Červené + modré (purpurové svetlo):

Červené a modré svetlo je dvojzložkové svetlo. Kombinuje obidve účinnosti svetelného vplyvu, obzvlášť je užitočné pri liečbe a oprave akné a jaziev po akné.

♦ Červené + zelené svetlo:

Zlepšovanie funkcie zmeny kyslíka v bunkách, podporuje mikrocirkuláciu, rozkladá pigment, podporuje vylučovanie jedov lymfou, lieči zhrubnutia kože, červené fliačiky a nedostatočný obeh.

♦ Zelené + modré svetlo:

Zvyšuje energiu buniek v správnom poradí, dokáže účinne zrýchliť metabolizmus.

♦ Červené + zelené + modré svetlo:

Preniká do hlbokých vrstiev kože, zrýchľuje aktívny metabolizmus tkaniva, rozkladá škvrny a zlepšuje jemné čiary a ochabnutú kožu.

♦ Automatické svetlo:

Svetlá sa náhodne menia, aby sa koža cyklicky úplne ošetrila.

Pozor 

1. Noste, prosím, ochranu zraku, aby ste si chránili svoje oči pred dlhodobou fotónovou liečbou.

2. Dávajte pozor na blízkosť očí zákazníka alebo ich pokryte vlhkým bavlneným kúskom, keď pracujete na fotónovom ošetrení hlavy alebo prsníka.

3. Fotónová hlavica sa nemôže používať na oči.

4. Držte sa pri ošetrovaní kože mimo častí s ranami.

5. Zakázané používať u gravidných žien.

Fotónové vlny

Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a odpovedajú rozličnými spôsobmi na rozličné farby svetla. LED (dióda emitujúca svetlo) je známa ako laser nízkej úrovne, a keď sa správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky na pokožku. LED dodáva koži potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu, liečivú odpoveď, cirkuláciu krvi a lymfy. Každá farba svetla používaná v systéme série Q ovplyvňuje kožu a pod ňou ležiace tkanivá rozličnými prospešnými spôsobmi.
Fotónový prístroj využíva 7 druhov svetla. Dobre známe svetlo používané v aréne krásy je ČERVENÉ svetlo známe svojou schopnosťou vyhladzovať a stimulovať tvorbu kolagénu a aktivitu fibroblastov za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu. Existuje aj ZELENÉ svetlo vynikajúce na upokojenie a dokonalé na rosaceu alebo MODRÉ svetlo známe ako bojovník proti baktériám a vynikajúce na kožné akné. LED je vynikajúca, keď sa používa samostatne alebo spolu s ďalšími modalitami ošetrenia.

Kozmetická žehlička eTRIX vysokej kvality pre domáce použitie v sebe skrýva dve veľmi účinné terapie proti vráskam a štyri rôzne vlnové dĺžky.

Žehlička na pleť generuje 3 milióny mikro-kmitov za sekundu (3MHz), ktoré prenikajú do 1mm hĺbky pokožky a tým vyhladia vrásky. Žehlička je navrhnutá tak, aby dosahovala najväčšie účinky v oblasti okolo očí. Ultrazvukové a mechanické vibrácie prinášajú aj hrejivý efekt, čím sastimuluje aktivácia buniek a zlepšuje metabolizmus pokožky.

Funkcie žehličky na pleť

Ošetrenie pokožky fotónmi je známa fráza v medicíne. Žehlička na vrásky využíva prirodzené svetelné vlny špecifických dĺžok, ktoré sú ako prúdy fotónov dodávané do pokožky.
Mnoho štúdií dokazuje pozitívny efekty fotónov na pleť, a takmer všetky preukazujú, že bunky pokožky sa obnovujú omnoho rýchlejšie , ak sa vystavia vplyvu určitých vlnových dĺžok. Práve preto sa používajú v luxusných kozmetických salónoch a my Vám tento luxus ponúkame pre domáce použitie.

Táto funkcia žehličky na pleť je používaná pre ošetrovanie poškodených mäkkých tkanív a odstraňovanie kožných problémov, ako sú popáleniny, akné, lišajeoparyvredy a prašivina. Vďaka širokej škále svetla, ktorou táto žehlička disponuje, dosahuje obzvlášť efektívne výsledky v boji protivráskamzápalom koževyhladzuje jamky a jazvy. Ošetrenie fotónmi vyrovnáva odtiene kože, podporuje cirkuláciu a brzdí tvrobu melanínového pigmentu.

Funkcia žehličky na pleť – Ultrazvuková terapia-2 ultrazvukové vlny

Ultrazvukový lúč rozkmitá všetky bunky vo svojom dosahu, čo spôsobí skvapalnenie štruktúr aspiku, premenu mechanickej energie na tepelnú a hĺbkový ohrev v tkanive. Množstvo vznikajúceho tepla je závislé na množstve absorbovanej energie.

Ako pomáha ultrazvuk v žehličke na pleť?

  • Zvyšuje vazodilatáciu (rozšírenie ciev vlásočníc) tým, že sa zvyšuje teplota, čo spôsobí lepšiu cirkuláciu a metabolizmus pokožky.
  • Zvýšenie cirkulácie vedie k výraznej svalovej relaxácii.
  • Podporuje lepšie vstrebávanie krémov proti vráskam.
  • Tlmí bolesť
  • Zlepšuje regeneračnú schopnosť pleti.

Modré svetlo

Preniká do hĺbky 0,5 mm. Efektívne pôsobí proti kožným vyrážkam a pleť upokojí. Vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová. Modré svetlo upravuje vylučovaciu funkciu pokožky (vylučovanie kožného mazu), preto je veľmi účinné v boji proti akné (modré svetlo zabíja akné baktérie).

Červené svetlo

Preniká do hĺbky zhruba 8-10 mm, je vhodné pre všetky typy pleti. Zvyšuje mikrocirkuláciu v ošetrenej oblasti, tvorbu kolagénu, redukciu vrások a pleť sa zjemní aj vypne. Najvhodnejšie pre oblasť okolo očí a čela. Zmenšuje veľkosť pórov (obmedzuje sa životný priestor akné baktérií).

Zelené svetlo

Je vhodné pre zmiešanú pleť. Aktivuje sa mikrocirkulácia, ale predovšetkým pleť sa upokojí. Zmierňuje bolesť. Trojfarebná kombinácia výrazne zvyšuje absorpciu živín. Najlepší efekt sa dosahuje kombináciou všetkých troch svetiel.

-LCD Sedem farieb fotónu ,pre krásnu pleť nástroj 

-Rôzne farby svetla majú rôzny účinok na pokožku:

(1) Červené svetlo (R) – vlnová dĺžka 640 nm

(2) Modré svetlo (B) – vlnová dĺžka 480 nm

(3) Zelené svetlo (G)-vlnová dĺžka 518nm

(4) Fialové svetlo (R + B) – vlnová dĺžka 640 nm

(5) Žlté svetlo (R + G) – vlnová dĺžka 590nm

(6) Azúrové svetlo (G+ B)-vlnová dĺžka 640 nm

(7) Biele svetlo (R + B + G)-vlnová dĺžka 510 nm

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

. Fototerapia celého tela,omladenie pleti
• Minimalizuje vrásky a jemné linky
• Redukuje poranenia na nohách
• Zjemňuje a spevňuje pokožku
• Uzdravuje poškodenú pokožku
• Uzdravuje a zabraňuje akné
• Stimulácia a regenerácia kolagénu
• Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
• Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
• Lieči kožné škvrny
• Redukuje zhoršovanie pokožky
• Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
• Detoxikácia organizmu
• Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
• Zvyšuje cirkuláciu
• Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
• Redukuje veľkosť pórov
• Redukuje hrubosť pokožky
• Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry


Napätie: 220V

Výstupné napätie: DC-15V

Frekvencia: 50-60Hz

Ultrazvuková frekvencia: 3 MHz

Výstupná frekvencia: 10W

Balenie: 22 * 18 * 7 cm

Podobný tovar

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili aj: