• Iba online

Athletic Xtreme Lean FX 84kaps

Athletic Xtreme Lean FX 84 kapslí-DHEA, skvalitňuje, spevňuje svalovú hmotu, hustotu svalov,spaľuje tuky, testosterón booster, anti kortizol. Najlepšie z USA!Jedným z hormónov, ktorý je pomerne často prehliadaný a podceňovaný, je dehydroepiandrosterón (slovná skratka DHEA). Považujú ho za otca všetkých hormónov, keďže telo si z neho vyrába rôzne iné hormóny. Je produkovaný v nadobličkách a jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Udržiavanie jeho optimálnej hladiny v organizme zlepšuje výsledky pri budovaní svalovej hmoty a pri redukcii telesného tuku.

 


59,98 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na ceste 12 ks! Dobierka 3€! INFOLINKA:+421910901998. Objednávka nad 60€:Dobierka zdarma!
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Athletic Xtreme Lean FX 84 kapslí-DHEA, skvalitňuje, spevňuje svalovú hmotu, hustotu svalov,spaľuje tuky, testosterón booster, anti kortizol. Najlepšie z USA!

Čo sa týka budovania svalovej hmoty a spaľovania nadbytočného telesného tuku, športovcov rôznych kategórii a výkonnostných úrovni zvyčajne najviac zaujíma to, ako zvýšiť hladinu testosterónu a rastového hormónu. Ak nedosiahnu optimálne hladiny týchto dvoch kľúčových hormónov, môžu očakávať zníženie podielu svalovej hmoty a zvýšenie množstva tukových zásob v tele.

V týchto vzájomných závislostiach však ešte chýba viacero faktorov, ktorými je možné ovplyvňovať jednotlivé ciele. Ide o spolupôsobenie rôznych iných hormónov a tzv. hormonálnych mediátorov .

Jedným z hormónov, ktorý je pomerne často prehliadaný a podceňovaný, je dehydroepiandrosterón (slovná skratka DHEA). Považujú ho za otca všetkých hormónov, keďže telo si z neho vyrába rôzne iné hormóny. Je produkovaný v nadobličkách a jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Udržiavanie jeho optimálnej hladiny v organizme zlepšuje výsledky pri budovaní svalovej hmoty a pri redukcii telesného tuku.

Dnes už existuje viacero vedeckých štúdii o pôsobení DHEA v našom tele. Jedna z nich priniesla zaujímavý záver v tom, že v moči dvadsiatich troch starších a obéznych jedincov s cukrovkou DHEA úplne chýbal. Ďalšia zo štúdii zas potvrdila to, že tento hormón zvyšuje citlivosť na inzulín a má schopnosť blokovať enzým glukóza-6-fosfát dehydrogenázu (G6PD).

Touto blokáciou sa v tele výrazne obmedzuje schopnosť ukladať a tvoriť tuk. DHEA je tiež zodpovedný za naštartovanie niekoľkých reťazových reakcií (vrátane anabolických procesov). Jeho účinok je napríklad spojený s pôsobením hormónu IGF-1, ktorý je silným anabolickým hormónom podporujúcim svalový rast a redukciu telesného tuku.

DHEA takisto aktivuje určité enzýmy v mitochondriách buniek, ktoré sú súčasťou mechanizmu spaľovania tukov a ich následnej premeny na energiu. DHEA sa môže v tele premieňať na hormóny testosterón a estradiol, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie mužov a žien. Áno, aj ženám môže prospievať mierny nárast hladiny testosterónu, čo následne podporí zvýšenie podielu svalovej hmoty a zlepší hustotu kostí.

Hormón DHEA vám teda pomôže nielen pri vypracovaní peknej postavy, ale zlepšuje aj celkovú kvalitu života a má viacero pozitívnych účinkov, z ktorých môžeme spomenúť ešte napríklad podporu imunitného systému, zvýšenie sexuálnej potencie, znižovanie hladiny krvného cukru alebo priaznivý vplyv na pokožku.DHEA sa predáva aj samostatne v syntetickej forme ako doplnok výživy a s jeho suplementáciou sa najčastejšie odporúča začať vo veku okolo 30 rokov. Lenže pozor! Kým v USA je jeho voľný predaj povolený, v Európskej únii je naopak zakázaný. Hlavným dôvodom je v podstate to, že zahrávanie sa s hormónmi je vo všeobecnosti považované za dosť nebezpečnú záležitosť.

Originálny popis a zloženie doplnku:       http://www.athleticx.net/products/lean-fx

Dávkovanie: 3 x denne 1 kapsla s jedlom(maximálne 3 kapsle denne)4 týždne, doporučujeme pridať zdravé tuky OMEGA 369 k Lean FX.

 

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov. Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Renegade Pharma
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward