BPI Sports A-HD Elite 30 kapslí

BPI Sports A-HD ELITE-500mg /30 kapslí-Testosterón Booster, Anti-Estrogén, PCT!Originálna aktuálna verzia USA!TOP na trhu!NOVINKA 2016!Koncentrovaná zmes od BPI Sports pre podporu vášho testosterónu (TST) a minimalizáciu estrogénu.A-HD ELITE™ je zmes, ktorá pôsobí vo vašom tele maximálne androgénne, pričom je navrhnutá tak, aby zvýšila produkciu testosterónu a samozrejme minimalizovala neželaný estrogén. Minimalizácia estrogénu vedie k lepším prírastkom kvalitnej svalovej hmoty a vaša postava bude vyzerať omnoho masívnejšie a muskulatúrnejšie.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

BPI Sports A-HD ELITE-500mg / 30 kapslí/30 dní-Testosterón Booster, Anti-Estrogén, PCT!Originálna aktuálna verzia USA!


Koncentrovaná zmes od BPI Sports pre podporu vášho testosterónu (TST) a minimalizáciu estrogénu.

A-HD ELITE™ je zmes, ktorá pôsobí vo vašom tele maximálne androgénne, pričom je navrhnutá tak, aby zvýšila produkciu testosterónu a samozrejme minimalizovala neželaný estrogén. Minimalizácia estrogénu vedie k lepším prírastkom kvalitnej svalovej hmoty a vaša postava bude vyzerať omnoho masívnejšie a muskulatúrnejšie. A to len pri užití jednej kapsuly denne! Žiadne náhrady steroidov sa tomuto prípravku účinnosťou ani len nepribližujú!

Ak ukončujete svoj cyklus (kúru), nie je nič lepšie ako A-HD. Váš tréning mimo cyklu nemusí byť až taký zlý. A-HD naštartuje testosterón, ktorý bol počas kúry na minime.

Kľúčové výhody: žiadna retencia vody, žiadne zaliate svaly, naberáte kvalitnú svalovú hmotu, len jedna kapsula denne.  

Odporúčané dávkovanie: 60 dňový cyklus!

Užite 1 dávku denne, vždy s raňajkami v rovnakom čase. Neprekračujte toto dávkovanie. Odporúčame užívať minimálne 30 dní a maximálne 60 dní. Medzi cyklami odporúčame prestávku aspoň 4 týždne.

https://bpisports.com/products

 

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

USP Labs MaxReps 372g USP Labs MaxReps 372g
  • Iba online
  • -15,00 €

USP Labs MaxReps 372g

Cena 24,98 € Bežná cena 39,98 € -15,00 €
arrow_upward