• Iba online

Bpi Sports 1.M.R 140g

Bpi Sports 1.M.R.-140g/28 dávok je originálna ultra koncentrovaná a extra silná predtréningová formula. Pomôže vám urobiť –ešte jedno opakovanie naviac.1.M.R. ™ prišiel s novinkou!! Obsahuje super výkonnú zložku, má nový vzhľad a je silnejší ako kedykoľvek predtým. 1.M.R. od BPi Sports je ultra koncentrovaný a extra silný a tak dosiahnete energiu a maximálnu silu pri každom tréningu. Poskytuje nepretržité pumpovanie, prekrvenie, a kŕmi svaly potrebnými živinami.

Príchute
29,99 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na ceste 4 ks!Dobierka 3€! INFOLINKA:+421910901998. Objednávka nad 60€:Dobierka zdarma!
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Bpi Sports 1.M.R.-140g/28 dávok je originálna ultra koncentrovaná a extra silná predtréningová formula. Pomôže vám urobiť - ešte jedno opakovanie naviac.


1.M.R. ™ prišiel s novinkou!! Obsahuje super výkonnú zložku, má nový vzhľad a je silnejší ako kedykoľvek predtým. 1.M.R. od BPi Sports je ultra koncentrovaný a extra silný a tak dosiahnete energiu a maximálnu silu pri každom tréningu. Poskytuje nepretržité pumpovanie, prekrvenie, a kŕmi svaly potrebnými živinami.

- najsilnejší doplnok pred tréningom bez dopingových látok!- šialená energia a perfektné sústredenie počas tréningu- zlepšenie sily a celkovej muskulatúry- nepotrebujete viac ako 1 odmerku!- zažite najlepšie tréningy vášho života- 1.M.R. – „ONE MORE REP“ – urob ešte jedno opakovanie navyše Nové 1.M.R. ma absolútne originálne zloženie, ktoré je skutočne ultra koncentrované. Všetko čo potrebujete je jedna odmerka 1.M.R. Kým pri ostatných produktoch, ktoré sa označujú ako ‚koncentrované‘ potrebujete 2-3 odmerky aby ste cítili poriadny účinok, pri 1.M.R. to dosiahnete už z jednej dávky. 1.M.R. je najrýchlejšie a najlepšie predávaný koncentrovaný doplnok na planéte. Výrobok si vyberajú tí najnáročnejší športovci, od amatérov až po vrcholových profíkov. Je jedno akému športu sa venujete s BPI budete vaša výdrž na maxime, budete silnejší a silnejší a bude sa vám zdať, že máte nekonečnú energiu na tréning.

Asi každý kto sa už nejaký piatok trápi v posilňovni vie, že práve posledné opakovania rozhodujú. S tým či prekonáte prach bolesti a urobíte ešte jedno opakovanie sa už nebudete trápiť sami – 1.M.R. – ‚One More Rep‘ („ešte jedno opakovanie“ , „jedno opakovanie navyše“) vám pomôže ako žiadny iný doplnok. 1.M.R. s označením ORIGINAL nahradilo pôvodný bestseller. Táto verzia s označením ORIGINAL, ktorú si exkluzívne v originálnom zložení môžete kúpiť je bez látok dopingového charakteru a je najsilnejším doplnkom na energiu, nabudenie a celkovo lepší tréning.


https://bpisports.com/products

UpozornenieUrčené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.


chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward