Alpha Gainz 4-ANDRO V2 TD 30ml

Alpha Gainz 4-ANDRO V2 TD 30ml.4-Andro TD je transdermálny vzorec používajúci 4-Andro dodávaný pomocou špičkového doručovacieho systému Iron Legions: Salvo.4-DHEA (4-androsten-3b-ol,17-jeden). 4-DHEA prechádza 2-krokovou konverziou, ktorá začína androstendiolom a končí ako testosterón. To znamená, že má potenciál pôsobiť ako základ pre zásobník s inými produktmi Alpha Gainz.Je to nemetylovaný doplnok, ktorý sa môže premeniť na estrogén. Pri použití s neestrogénnym produktom, ako je 1-Andro, môže pomôcť zmierniť letargiu a problémy s nízkym libidom, ktoré sa môžu vyskytnúť. Aj keď sa používa samostatne, môže pomôcť pri sile, svalovej a sexuálnej túžbe.
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Platba kartou, prevodom, hotovosť a na dobierku SR, ČR

 

Doručenie tovaru do 1-3 dní SR, ČR, AT, DE, HU, PL

Alpha Gainz 4-ANDRO V2 TD 30ml.Transdermálne 4-DHEA

CIEĽ: VYBUDOVAŤ SVALOVÚ HMOTU

  • Zvyšuje veľkosť / svalovú hmotu (zvýšené zadržiavanie dusíka)
  • Vynikajúci na zväčšovanie/opätovné skladanie/rezanie
  • Zvyšuje pevnosť
  • Vynikajúci stohovač
  • Podporuje libido

PREČO

Ak ste narazili na náhornú plošinu v posilňovni alebo jednoducho nie ste spokojní s rýchlosťou, akou sa zlepšujete, 4-Andro je ideálny na zlepšenie celkového výkonu v posilňovni a vytvorenie postavy, ktorú hľadáte. Očakávajte, že uvidíte prírastky svalovej hmoty, nízku konverziu estrogénu, minimálnu retenciu vody a úžasné prírastky sily už z jedného cyklu.

KEĎ, KEDY

4-Andro TD by sa mal používať v krátkych cykloch. Na konci cyklu by potom užívatelia mali absolvovať úplnú PCT terapiu na udržanie svalov a obnovenie endogénnej hormonálnej rovnováhy.

KTO

Pokročilí mužskí stážisti, ktorí už možno používali produkty z hardcore kategórie. Používatelia by mali najprv plne porozumieť produktom.

RECENZIA VÝŽIVY PREDÁTOROV 4-ANDRO TD

4-Andro TD je transdermálny vzorec používajúci 4-Andro dodávaný pomocou špičkového doručovacieho systému Iron Legions: Salvo.

4-DHEA (4-androsten-3b-ol,17-jeden). 4-DHEA prechádza 2-krokovou konverziou, ktorá začína androstendiolom a končí ako testosterón. To znamená, že má potenciál pôsobiť ako základ pre zásobník s inými produktmi Alpha Gainz.

Je to nemetylovaný doplnok, ktorý sa môže premeniť na estrogén. Pri použití s neestrogénnym produktom, ako je 1-Andro, môže pomôcť zmierniť letargiu a problémy s nízkym libidom, ktoré sa môžu vyskytnúť. Aj keď sa používa samostatne, môže pomôcť pri sile, svalovej a sexuálnej túžbe.

Stohovanie 4-Andro TD

Pokročilí používatelia môžu chcieť spočítať so 4-Andro TD.

Dokonca aj pri nemetylovaných PH by sme odporučili užívať doplnky výživy počas a po cykle.

Hoci riziko estrogénnych vedľajších účinkov je počas užívania 4-Andro veľmi nízke, vždy odporúčame, aby ste mali po ruke AI.

Zabezpečte, aby sa po každom dokončenom cykle zohľadnil úplný PCT a primeraný čas zotavenia.

ALPHA GAINZ 4-ANDRO TD INGREDIENCIE & NUTRIČNÉ ÚDAJE

1-DHEA 100 mg v ml x 30 ml
30 porcií
Množstvo na porciu (1ml)
4-DHEA 150mg

DÁVKOVANIE 4-ANDRO TD A SPÔSOB POUŽITIA

Pomocou kvapkadla aplikujte roztok lokálne. Neužívajte viac,ako 3 ml denne! Striedajte aplikačné stránky! Ideálne miesta aplikácie zahŕňajú hrudník, brucho a ramená.
Alpha Gainz
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward