• novinka

USP Labs Pink Magic Super-Test Stimulator 180 tabliet

USP Labs Pink Magic Super-Test Stimulator 180 tabliet.Pink Magic Super Test-Stimulator je nový, výkonný posilňovač testosterónu vyvinutý s najsilnejšími známymi zložkami. Účinné látky vyvinuté na báze bylinných extraktov a anabolík, ktoré zvyšujú hladinu testosterónu. Doplnok prispieva k zvýšeniu mužského hormónu, zvýšeniu sexuálnej výkonnosti a rozvoju hustej a tvrdej svalovej hmoty.Vďaka použitiu patentovaných extraktov a silných anabolikov je doplnok jedným z najlepších prípravkov podporujúcich anabolické prostredie a vytvára ideálne podmienky pre rast svalov. Posilňovač testosterónu má silný vplyv na reguláciu mužskej hormonálnej rovnováhy.
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

USP Labs Pink Magic Super-Test Stimulator 180 tabliet.Pink Magic Super Test-Stimulator je nový, výkonný posilňovač testosterónu vyvinutý s najsilnejšími známymi zložkami. Účinné látky vyvinuté na báze bylinných extraktov a anabolík, ktoré zvyšujú hladinu testosterónu. Doplnok prispieva k zvýšeniu mužského hormónu, zvýšeniu sexuálnej výkonnosti a rozvoju hustej a tvrdej svalovej hmoty.

Vďaka použitiu patentovaných extraktov a silných anabolikov je doplnok jedným z najlepších prípravkov podporujúcich anabolické prostredie a vytvára ideálne podmienky pre rast svalov. Posilňovač testosterónu má silný vplyv na reguláciu mužskej hormonálnej rovnováhy.

Zloženie Pink Magic:

Epiandrosterón - transformuje sa v tele na stanolón a stáva sa veľmi androgénnym. Zlúčenina je obzvlášť vhodná na zvýšenie svalovej sily a hustoty, vďaka čomu je skvelá na použitie počas redukčného cyklu alebo spolu s prohormónmi, ktoré pomáhajú budovať hmotu. Ďalšou výhodou epiandrosterónu je, že má okamžité neurologické účinky, takže od prvej dávky sa zvyšuje tréningová agresivita a vytrvalosť.

Laxogenín - je sapogenín izolovaný z rastliny Smilax sieboldii. Laxogenín je známy svojimi účinkami podporujúcimi rast rastlín. Zlúčenina je jednou z mála zložiek, ktoré môžu rýchlo zvýšiť pevnosť a hmotnosť. Pri budovaní svalovej hmoty zvyšuje chuť do jedla, čo vám pomôže viac pribrať. Je však potrebné spomenúť, že napriek zvýšeniu chuti do jedla osoby konzumujúcej laxogenín si nevšimnete žiadne zvýšenie telesného tuku. Možno si všimnúť, že látka nielen pomáha zvyšovať svalovú hmotu, ale spôsobuje aj stratu zbytočného tukového tkaniva. To uľahčuje získanie zdravej, svalnatej a kompaktnej postavy. Zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200% pri pestovaní. Použitie tejto zložky je bezpečné, pretože nemá negatívny vplyv na hormonálnu rovnováhu tela. Je zaujímavé, že pravidelné používanie sa jasne premieta do zvýšenia fyzickej vytrvalosti.

Extrakt z Eucommia Ulmoides - je to tradičná rastlina používaná v čínskej medicíne odporúčaná na zlepšenie vitality a podporu dlhovekosti. Je bohatým zdrojom flavonoidov, lignanov a irioidných zlúčenín. Výskum ukazuje, že extrakt môže hrať úlohu pri prevencii úbytku kostnej hmoty, čo vedie k úbytku tukov, zníženiu krvného tlaku a zníženiu triglyceridov. Rastlina spaľuje termogenézu zvyšujúcu tuk. Kôra rastliny je bohatá na fytoandrogény schopné stimulovať androgénové receptory. Preto majú priaznivý vplyv na vývoj mužských znakov vrátane budovania svalového tkaniva. Obsah prírodných účinných látok zvyšuje potenciál pre rozvoj silných svalov bez vedľajších účinkov.

Extrakt z Tribulus Terrestris - zvyšuje hladinu voľného testosterónu a stimuluje uvoľňovanie glykoproteínových hormónov. Výsledkom je, že zlepšujú zadržiavanie dusíka, stimulujú syntézu bielkovín a rast svalov, zvyšujú počet červených krviniek a zvyšujú fyzickú silu. Prohormonálna aktivita Tribulus Terrestris závisí od dávky a obsahu steroidných saponínov. Saponíny zvyšujú hladinu prírodného, endogénneho testosterónu a zároveň blokujú androgénové receptory, vďaka čomu sa zvyšuje iba anabolická aktivita. Extrakty Tribulus Terrestris znižujú koncentráciu triglyceridov a cholesterolu v krvi. Pôsobia antidiabetikom a znižujú patologicky zvýšený krvný tlak. Saponíny majú schopnosť viazať toxíny a predchádzať tukovej degenerácii vnútorných orgánov. Tiež zintenzívňujú diurézu, zvyšujú odstraňovanie toxínov v moči, a preto sa často používajú v detoxikačnej terapii.

Massularia Acuminata Vodný extrakt - rastlina patrí k prírodným afrodiziakám. Rastlinný extrakt má účinok zvyšujúci testosterón. Zintenzívňuje tiež anabolické procesy, urýchľuje budovanie svalovej hmoty a zvyšuje vytrvalosť. Účinné látky ovplyvňujú pohodu a zvyšujú sexuálne funkcie.

Extrakt zo senovky gréckej - má stimulujúci, výrazný vplyv na zvýšenie množstva voľného testosterónu. Saponíny vo senovke gréckej fungujú dvoma spôsobmi. Prvým je zvýšenie uvoľňovania CRH z hypotalamu, ktorý stimuluje hypofýzu k produkcii ACTH, čo zase zvyšuje produkciu androgénov v kôre nadobličiek. Druhým spôsobom je priamo sa pripojiť k rovnakým receptorom, na ktoré sa testosterón viaže a uplatňuje svoje anabolické androgénne účinky. Má pozitívny vplyv na celkovú hladinu androgénov. Senovka grécka stimuluje tvorbu červených krviniek, zvyšuje vstrebávanie živín v tenkom čreve, zvyšuje zadržiavanie dusíka v tele, stimuluje syntézu bielkovín, čím stimuluje myogenézu (vývoj svalového tkaniva), rast chrupavky, kostí a správneho spojivového tkaniva.

Výťažok z Maca - Extrakt z peruánskeho korenia (Lepidium meyenii), bohatý na prírodné zloženie aminokyselín, mastných kyselín, vitamínov (vrátane B1, B2, B3, B12, A, E, C) a minerálov (meď, zinok, mangán, železo, selén, bór, fosfor, horčík, vápnik, síra, selén) a sterolov. Produkt je určený pre fyzicky a intelektuálne aktívnych ľudí s vysokým temperamentom. Koreň maca patrí do skupiny látok nazývaných adaptogény. Adaptogénna aktivita je založená na zmierňovaní a pôsobení účinkov fyzického a psychického stresu spôsobeného škodlivými faktormi z okolitého prostredia. Adaptogény regulujú stav centrálneho nervového systému, môžu zvýšiť úroveň adaptácie tela na ťažkú fyzickú námahu a duševnú prácu a pomôcť udržať homeostázu.

Extrakt z Dioscorea Makino - nový patentovaný extrakt s názvom Diosterol ™ odvodený z rastliny Dioscorea Nipponica Makino. Diosterol ™ má anabolicko-androgénny účinok. Zložka je určená pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť hladinu testosterónu. Je to silná rastlina anabolická s koncentrovaným účinkom. Je bohatá na bioaktívne zložky: steroidné furostanolové saponíny a glykozidy.

Dávkovanie Pink Magic:

3 tablety ráno a 3 tablety popoludní.

USPlabs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward