• novinka

Innovative Laboratories Wicked 330g

Innovative Laboratories Wicked 330g.Wicked Innovative Laboratories svetovo preslávený predtréningový prípravok z USA, v novej verzii, tentoraz v rovnako silnej verzii DMHA. Vzorec je založený na troch súboroch najúčinnejších zložiek novej generácie:N.O Zosilňovacia matica- vytvára maximálne svalové pumpy.Anabolický bunkový volumizer- poskytuje rast, nové svalové bunky.Neurogénne energizéry- zvyšuje energiu na kognitívnej úrovni a zlepšuje fungovanie neurónových sietí.
Príchute
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Innovative Laboratories Wicked 330g.Wicked Innovative Laboratories svetovo preslávený predtréningový prípravok z USA, v novej verzii, tentoraz v rovnako silnej verzii DMHA. Vzorec je založený na troch súboroch najúčinnejších zložiek novej generácie:
  • N.O Zosilňovacia matica- vytvára maximálne svalové pumpy.
  • Anabolický bunkový volumizer- poskytuje rast, nové svalové bunky.
  • Neurogénne energizéry- zvyšuje energiu na kognitívnej úrovni a zlepšuje fungovanie neurónových sietí.

Inovatívne laboratóriá Wicked sú:

  • Silná stimulácia,
  • termogénne účinky,
  • Zvýšenie vytrvalosti a sily,
  • Podpora anabolizmu,
  • Silná svalová pumpa.

Inovatívne zložky s vedecky dokázanými účinkami: ako kyselina guanidinopropiónová, kremičitan agmatín, taurín, extrakt z červeného hrozna, D-Rybose, Rauwolfia Serpentina obohatená o DMHA predstavujú mimoriadne účinný predtréningový vzorec pre športovcov, ktorí hľadajú najlepšie riešenia na zabezpečenie maximálnych tréningových výhod. Intenzívna energia, zvýšená svalová hmota, rozsiahla pumpa, rýchle zotavenie, extrémne sústredenie, zvýšená sila a zlepšená pohoda sú všetko účinky, ktoré sprevádzajú tréning s Wicked. Predtréningovka je k dispozícii v dvoch príchutiach: Grape a Punishing Punch.

zloženie:
1 porcia, 11 gramov:

2-aminoizoheptán HCL- je stimulačná zlúčenina, ktorá má iné názvy, ako je 2-aminoizoheptán alebo oktodrín. má diastolický účinok na priedušky, čo zvyšuje našu aeróbnu kapacitu, navyše má kontraktilnú aktivitu (zúženie krvných ciev, čo spôsobuje zvýšenie rýchlosti toku kyslíka), nespôsobuje "stupor" a zaostruje zmysly, ktoré nebolo možné vždy zažiť.

Beta alanín - je nevyhnutný na výrobu karnozínu a proteínových stavebných blokov, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu. Zlúčenina podporuje správnu funkciu a vývoj svalov. Je známe, že aminokyselina znižuje svalovú únavu, čo môže pomôcť vašim svalom lepšie pracovať počas tréningu. To zase podporuje rast svalov. Beta-alanín je obzvlášť užitočný pri intenzívnych krátkodobých tréningoch, ako je vzpieranie. Niektorí ľudia užívajúci beta-alanín si môžu všimnúť mierny pocit brnenia, známy ako parestézia. Brnenie nastáva, pretože beta-alanín rozširuje krvné cievy, čo umožňuje dodávanie väčšieho množstva kyslíka a krvi do svalov.

L-citrulín - podieľa sa na syntéze oxidu dusnatého (NO) a fosfokreatínu a metabolizme aeróbnej glukózy, čím zvyšuje príjem kyslíka, glukózy, aminokyselín a kreatínu a produkciu energie cez svalové bunky. Znižuje koncentrácie kyseliny mliečnej a amoniaku vo svaloch, čím umožňuje telu rýchlejšie obnoviť energiu zvýšením hladín kreatínfosfátov a resyntézou ATP. Je oveľa účinnejšia ako vysoké dávky arginínu, pretože je prekurzorom arginínu. V rovnakej dávke ako arginín je účinnejší pri zvyšovaní množstva arginínu v tele ako samotný arginín.

Extrakt z červeného vína - extrakt z červeného hrozna je bohatým zdrojom silných antioxidantov, antokyanov, chráni pokožku pred fotostarnutím a obsahuje účinnú látku, ktorá podporuje syntézu kolagénu. Robí krvné cievy pružnejšími, zabraňuje lámaniu kapilár. Zlepšuje krvný obeh, metabolizmus a regeneráciu kožných buniek zvýšením ich aktivity. Extrakt z červeného vína štandardizovaný na 30% glycerolu pôsobí ako silný bunkový volumizér v kostrovom svalstve a pomáha nasávať ďalšiu vodu a živiny. Zvýšená hydratácia má za následok väčšiu vytrvalosť, plnšie a zaoblenejšie svaly a maximálny nárast svalových púmp.

Kreatín dusičnan - významné zvýšenie pevnosti je možné dosiahnuť použitím vysoko kvalitného kreatínu. Kreatín je obľúbený medzi aktívnymi ľuďmi ako doplnok výživy vďaka svojej schopnosti slúžiť ako zdroj energie, najmä počas intenzívneho cvičenia. Kreatín sa syntetizuje v pečeni a ukladá sa vo veľkých svaloch, srdcových a kostrových tkanivách.

Silikát kyseliny 2-aminoetánsulfónovej - taurín (vo forme kyseliny 2-aminoetanesulfónovej) - patrí do skupiny biogénnych aminokyselín. Je to organická chemická zlúčenina nachádzajúca sa v ľudských tkanivách. Najväčšie množstvo taurínu sa nachádza v srdci, kostrových svaloch, mozgu a sietnici. Proces syntézy taurínu prebieha za účasti dvoch ďalších aminokyselín, cysteínu a metionínu. Schopnosť ľudského tela syntetizovať ho sama je obmedzená, takže suplementácia je niekedy potrebná. Taurín je neproteínová aminokyselina, čo znamená, že nevytvára proteíny ľudského svalstva. Vyskytuje sa vo voľnom stave v tkanivách a krvnom riečisku a jeho koncentrácia v tele je 1/1000 telesnej hmotnosti. Pre neproteínovú aminokyselinu je to veľa - preto je taurín obrovskou úlohou pri regulácii mnohých telesných funkcií. Taurín má ďalšiu veľmi dôležitú vlastnosť, ktorá určila vysokú popularitu tejto aminokyseliny medzi športovcami - inhibuje katabolické procesy vo svaloch a zvyšuje anabolizmus. To uľahčuje cvičencom budovať svalové tkanivo a regenerovať telo po vyčerpávajúcom tréningu.

Agmatín kremičitan - kremičitan agmatín. Účinne zvyšuje sekréciu oxidu dusnatého v ľudskom tele, čo sa prejavuje silným pocitom svalovej pumpy počas tréningu. Vazodilatácia podporuje prítok krvi a živín do pracujúcich svalov, čo výrazne urýchľuje proces regenerácie a budovania nových svalových vlákien.

(N-(aminoiminometyl)-beta-alanín) - známy ako kyselina guanidinopropiónová, N- (aminoiminometyl)-beta-alanín je analógom kreatínu monohydrátu. Kyselina guanidinopropiónová má množstvo výhod, vrátane: zvyšuje chudnutie, zlepšuje vstrebávanie kreatínu. Podieľa sa na metabolizme glukózy. Zlepšuje citlivosť svalových buniek na inzulín, čím účinne podporuje resyntézu glykogénu. Výsledkom je, že látka maximalizuje účinnosť regenerácie po tréningu.

D-ribóza - súčasť ATP. Zvyšuje rýchlosť, akou sa ATP regeneruje po intenzívnej fyzickej aktivite. Podporuje regeneráciu organizmu, znižuje únavu a podporuje obnovu zásob ATP - hlavného chemického nosiča energie v ľudskom tele.

Kreatinol-O-fosfát - je molekula pozostávajúca z derivátu kreatínu - kreatinolu - a k nej pripojenej fosfátovej skupiny. Akonáhle vstúpi do tela, rozpadá sa na jeho jednotlivé časti, takže sa zúčastňuje na energetických procesoch tela. Vysokoenergetické fosfátové skupiny sa podieľajú na syntéze ATP, čím zabezpečujú vysokú úroveň energie počas tréningu. Účinná látka pôsobí ako špecifický tlmivý roztok, ktorý zabraňuje príliš rýchlemu poklesu pH vo svalovom tkanive. To účinne odďaľuje pocit únavy počas dlhodobého tréningu.

Bezvodý kofeín - bezvodý kofeín má termogénny účinok a potláča chuť do jedla zvýšením produkcie adrenalínu a noradrenalínu. Ukázalo sa, že zvyšuje tvorbu neurotransmiterov, ako je dopamín, acetylcholín a dokonca aj serotonín v centrálnom nervovom systéme, čím má stimulačný účinok a zvyšuje kognitívne funkcie. Celkový účinok kofeínu na telo mu umožňuje udržiavať účinnosť tréningu a udržiavať pozitívnu náladu napriek nedostatku kalórií.

Histidín - podieľa sa na stavbe svalového tkaniva, čím má pozitívny vplyv na tréningovú kapacitu tela. V kombinácii s beta-alanínom tvorí histidín karnozín, ktorý je špecifickým tlmivým roztokom vo svalovom tkanive. Účinkom tejto zlúčeniny je neutralizácia vedľajších produktov metabolizmu, čo zabraňuje zmene pH svalov. Udržuje účinnosť metabolizmu, ktorý sa tam vyskytuje, čo sa premieta do udržiavania výkonu počas intenzívneho tréningu.

Rauwolfia Serpentina - vykazuje antioxidačné, protizápalové, analgetické, sacharidovo-inzulínové vlastnosti, protirakovinové a duševné zdravie. Vysoká štandardizácia extraktu na rauwolscín alebo alfa yohimbín alebo iso yohimbín zameriava pôsobenie produktu na nervový systém a chudnutie. Zasahovaním do cholinergného systému zvyšuje koncentráciu adrenalínu, stimuluje telo k pôsobeniu a zintenzívňuje proces lipolýzy. Zintenzívnením oxidácie mastných kyselín v mitochondriách. Podporuje spaľovanie predtým nahromadeného tukového tkaniva v oblastiach tela bohatých na α2-adrenergné receptory, hlavne spodnú časť brucha a bokov.

Vitamín C - tvorí základ pre pokožku, kosti, chrupavky, šľachy, krvné cievy a chlopne v srdci. Kyselina askorbová je silný antioxidant, urýchľuje rozklad škodlivých látok vytvorených intenzívnym tréningom a účinne chráni pred infekciami. Ďalšou výhodou tohto vitamínu je, že zlepšuje vstrebávanie železa a transport kyslíka do buniek, čo sa jednoznačne premieta do zlepšeného stavu svalov. Efektívna absorpcia kyslíka predlžuje pracovný čas svalov a oneskoruje fázu anaeróbneho dýchania vo svaloch, čo spôsobuje bolestivosť. Okrem toho vitamín C účinne vyplavuje kyselinu mliečnu zo svalov, čím urýchľuje proces obnovy po tréningu. Okrem toho kyselina askorbová ovplyvňuje uvoľňovanie mužských hormónov vrátane testosterónu, ktorý je žiaduci pre športovcov.

Niacín - je predovšetkým jedným zo stavebných kameňov dvoch mimoriadne dôležitých koenzýmov: NAD a NADP. Každý z nich väzbou na proteín produkuje enzým nazývaný oxidoreductáza. Oxidoreductáza je zase zlúčenina, ktorá má prirodzený vplyv na metabolizmus všetkých základných makroživín našich potravín - bielkovín, tukov a sacharidov. Suplementácia niacínom má tiež výhody pre imunitný systém. Má najlepšiu biologickú dostupnosť. Chráni pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, rozširuje cievy a znižuje hladinu cholesterolu a lipidov.

Vitamín B6 - je koenzým pre mnohé enzýmové transformácie v tele, vrátane transaminácie a dekarboxylácie aminokyselín. Obzvlášť dôležitá je jeho účasť na metabolizme tryptofánu, čo vedie k tvorbe serotonínu a kyseliny nikotínovej. Je nevyhnutný pre fosforyláciu, ovplyvňuje glykogenézu a glykogenolýzu vo svaloch a hrá dôležitú úlohu v imunitných a krvotvorných procesoch. Znižuje sekréciu prolaktínu, čo má negatívny vplyv na mužské libido.

Inozitol - je prírodná zlúčenina potrebná pre správne fungovanie nášho tela. Zlepšuje náladu, reguluje endokrinný systém, znižuje hladinu zlého cholesterolu a stimuluje regeneráciu všetkých tkanív v našom tele. Okrem toho je nevyhnutný pre správne fungovanie reprodukčného systému u mužov a žien, a preto sa niekedy označuje ako "vitamín plodnosti".

Dávkovanie: 2 odmerky 30 minút pred cvičením

Innovative Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward