Hero Nutrition Red Alert 315g

Hero Nutrition Red Alert 315g.USA Hero Red Alert 315g predtréningový posilňovač s najsilnejším stimulantom!Hero Red Alert je predtréningový posilňovač, ktorý je vysoko stimulujúci. Produkt obsahuje až 125 mg! Jedná sa o veľmi silný doplnok, ktorý vás môže podnietiť k akcii aj po bezsennej noci. Produkt je určený pre pokročilých ľudí, ktorí vedia, ako používať veľmi silný predtréningový tréning. Ak hľadáte skutočne silný produkt, potom je Red Alert vynikajúcou voľbou.
Príchute
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Platba kartou, prevodom, hotovosť a na dobierku SR, ČR

 

Doručenie tovaru do 1-3 dní SR, ČR, AT, DE, HU, PL

Hero Nutrition Red Alert 315g.USA Hero Red Alert 315g predtréningový posilňovač s najsilnejším stimulantom!Hero Red Alert je predtréningový posilňovač, ktorý je vysoko stimulujúci. Produkt obsahuje až 125 mg! Jedná sa o veľmi silný doplnok, ktorý vás môže podnietiť k akcii aj po bezsennej noci. Produkt je určený pre pokročilých ľudí, ktorí vedia, ako používať veľmi silný predtréningový tréning. Ak hľadáte skutočne silný produkt, potom je Red Alert vynikajúcou voľbou.

Hero Red Alert je:

  • Až 125 mg na porciu!
  • Pridaný alfa yoh,
  • Veľmi silná stimulácia,
  • Zlepšená nálada,
  • Silné zvýšenie energie.

VEĽMI silný stimulačný účinok, zvýšená výdrž a pevné čerpadlo!

Zloženie Hero Red Alert:

1 porcia, 10,5 gramu:

Vitamín D3 - 2000 IU- Mineralizácia kostí a zdravý rast kostry sú do značnej miery spôsobené vitamínom D3. Koriguje abnormálny pomer vápnika a fosforu a udržuje hladiny oboch v krvi konštantné. Prekvapivo tiež pomáha udržiavať zdravé srdce a štíhlu postavu. Vitamín D3 je tiež nevyhnutný pre produkciu energie, podporuje rast testosterónu a zlepšuje fyzickú zdatnosť.

Vitamín C - 200 mg - inak známy ako kyselina askorbová hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia. Je nevyhnutný pre mnohé procesy v tele a nedostatky sú vážne škodlivé. Vitamín C neovplyvňuje len našu imunitu. Jeho pôsobenie tiež posilní svaly, kĺby, šľachy - vďaka svojmu vplyvu na produkciu kolagénu.

Vitamín B12 - 30 mcg - zdravie pokožky, vlasov a nechtov závisí od adekvátnych hladín vitamínu B12, rovnako ako kardiovaskulárny, neurologický a tráviaci systém tiež vyžaduje optimálne množstvo B12. Hoci výhody vitamínu B12 sú niekedy viditeľné až po výskyte nedostatku, je stále užitočné vedieť, či poskytujete optimálne množstvo. Pri športovej suplementácii je obzvlášť dôležitá kvôli svojim podporným vlastnostiam pre metabolizmus a produkciu energie.

Citrulín malát - 4000 mg - je typ citrulínu, ktorý bol zmiešaný s kyselinou jablčnou. Jeho pôsobenie umožňuje zvýšiť hladinu arginínu v tele. Produkcia arginínu sa zvyšuje citrulínom, ktorý zase ovplyvňuje hladiny oxidu dusnatého v tele. Suplementácia citrulínom pomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť, ale je tiež veľmi dobrým prostriedkom bez posilňovača.

Beta-alanín - 2000 mg- pridanie beta-alanínu nám umožňuje trénovať oveľa intenzívnejšie. Jeho pôsobenie je zamerané hlavne na funkciu svalovej vytrvalosti. beta-alanín umožňuje CI vykonávať viac opakovaní, aby svaly pracovali ešte tvrdšie. Beta-alanín vám umožňuje skrátiť čas potrebný na odpočinok medzi sériami.

Kreatín HCL - 1 000 mg- Kreatín vo forme hydrochloridu je doplnok, ktorý podporuje svaly, ale aj nervový systém. Kreatín má množstvo jedinečných vlastností, ktoré sú ideálne na tréning. Jeho pôsobenie ovplyvňuje tvorbu svalovej sily, umožňuje akumuláciu väčšieho množstva glykogénu, čo priamo ovplyvňuje úroveň hypertrofie.

Alfa GPC - 500 mg- je L-alfa-glycerylfosforylcholín so silnými biologickými účinkami. Cholín v tejto forme je vynikajúco absorbovaný telom, čo účinne ovplyvňuje úroveň kognitívneho výkonu. V predtréningu sa pridáva na stabilizáciu úrovne stimulácie, zlepšenie funkcie mozgu a koncentrácie. Má nootropný účinok, zlepšuje pamäťovú funkciu a umožňuje efektívnejšiu duševnú prácu.

N-acetyl tyrozín - 500 mg- alebo acetylovaný tyrozín, je silným prekurzorom neurotransmiterov. Dopamín a noradrenalín, dva kľúčové neurotransmitery zapojené do mnohých mentálnych funkcií a emócií, sa produkujú s tyrozínom. Jeho nedostatky budú preto zodpovedné za našu horšiu náladu a náladu. Od toho závisí neurologický systém a celková pohoda. Aminokyselina tyrozín ovplyvňuje aj štítnu žľazu. Tyrozín je potrebný na produkciu trijódtyronínu (T3) a tyroxínu, dvoch hormónov štítnej žľazy, ktoré regulujú metabolizmus.

Kofeín - 200 mg - je jedným z najčastejšie používaných stimulantov v športe vďaka svojim miernym a predvídateľným účinkom. Užíva sa v primeraných dávkach (približne 300 mg na porciu), stimuluje neurotransmitery a zlepšuje vytrvalosť. Kofeín má schopnosť neutralizovať pocit únavy, čo umožňuje nervovému systému pracovať dlhšie. Je to základná zložka, ktorá dobre funguje s inými stimulantmi a nootropikami.

N-fenetyldimetylamín - 200 mg - látka je známa z rastliny Eria Jarensis, ktorá má široké zloženie alkaloidov. Extrakt je primárnym zdrojom N-fenyl dimetylamínu, ktorý preukázateľne zvyšuje hladinu norepinefrínu v tele. Keďže podobné zložky, ako je efedrín a DMAA, boli na trhu výrazne obmedzené, tento extrakt sa v posledných rokoch stal populárnejším. Vďaka svojej schopnosti zvýšiť hladinu norepinefrínu a dopamínu v tele sme schopní zažiť náhly príval energie a lepšiu náladu. Zložka môže dať pocit eufórie.

125mg- silný stimulant - pelargónie HCL. Jeho pôsobenie je náhla a intenzívna stimulácia prostredníctvom významnej produkcie neurotransmiterov. Geramin je tiež zodpovedný za pozitívnu náladu, pocit nesmrteľnosti, ktorý môžeme použiť pri vysoko intenzívnych tréningoch. V športových doplnkoch je široko používaný v predtréningových doplnkoch. Jeho účinky sú na špičkovej úrovni. Pelargónie je ideálne pre slabšie dni alebo chvíle, keď sa chceme dostať do top formy a chýba nám energia na tréning.

Cholín bitartrát - 100 mg - kyselina vínna a cholín sa spájajú ako doplnok nazývaný cholín-vínan. Ide o cielenú zmes na zvýšenie účinnosti samotného cholínu. Cholín, ktorý je prekurzorom neurotransmitera acetylcholínu, ovplyvňuje činnosť srdca zvýšením srdcovej frekvencie, rozšírením krvných ciev a znížením krvného tlaku. Zlepšuje duševnú výkonnosť aktiváciou centrálneho nervového systému. Je užitočná pri zložitých duševných úlohách alebo dlhodobom štúdiu. Pomáha regenerovať pečeň a pomáha jej pri odstraňovaní toxínov.

Mucuna Pruriens - 100 mg - extrakt štandardizovaný na 15% L-DOPA. Je to prekurzor chemického dopamínu v mozgu. Ajurvédska medicína ho používa na liečbu Parkinsonovej choroby od roku 1936, keď bola l-dopa prvýkrát izolovaná zo semien fazule. L-dopa podporuje nervové bunky, zabraňuje bunkovej smrti a udržuje kognitívnu aktivitu v mozgu. V športovom suplementácii sa jeho účinky používajú na nootropné účely, ale aj na optimalizáciu hormónov. L-dopa má schopnosť zvýšiť produkciu testosterónu, ale tiež znižuje hladinu prolaktínu.

Hordenín HCL - 50 mg- stimuluje, zvyšuje energiu a zlepšuje metabolizmus tukov. V priemysle doplnkov sa najčastejšie vyskytuje ako termogénna zložka v spaľovačoch tukov. Používa sa v predtréningových doplnkoch vďaka svojmu priaznivému stimulačnému účinku a miernym nootropickým účinkom.

Higenamín HCL - 50 mg- patrí do skupiny stimulantov, ktoré sa nachádzajú v malých množstvách v káve. Jeho účinkom je stimulácia zvýšenia neurotransmiterov, ako je adrenalín a noradrenalín. V športovom suplementácii sa používa na svoje pôsobenie na zvýšenie bdelosti a sústredenia. Je zaujímavé, že má tiež antioxidačné účinky.

Alfa Yoh- je najsilnejším typom yohimbínu, ktorý je v súčasnosti dostupný v športových doplnkoch. Zvyšuje hladiny neurotransmiterov, čo zase zvyšuje vzrušenie nervového systému, ako aj zvyšuje srdcovú a respiračnú intenzitu. Významné zvýšenie metabolickej aktivity je spojené s termogénnym účinkom yoh. To nám umožňuje efektívnejšie využívať tuk pre energetické potreby.

Huperzín A - 200 mcg- látka s nootropnými účinkami. V tele je schopný zvýšiť prietok krvi cez mozog. Umožňuje tak efektívnejší prístup k kyslíku a živinám. Jeho pôsobenie tiež ovplyvňuje hladiny neurotransmiterov (predovšetkým hladín acetylcholínu), umožňuje lepšiu koncentráciu a sústredenie.

Dávkovanie Hero Red Alert:

1 porcia, 10,5g 20-30 min pred tréningom.

Hero Nutrition
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward