Hammer Labz Ibuta Strength MK-677 60 kapslí

Hammer Labz Ibuta Strength 60 kapslí.Doplnok Ibuta Strength Hammer Labz obsahuje Ibutamoren tiež známy ako MK-677. Prípravok bol vyvinutý pre pokročilých športovcov na boj proti nedostatkom rastového hormónu a inzulínu podobného rastového faktora IGF 1. Produkt obsahuje 15 mg zlúčeniny na kapsulu. Účinky používania zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na zvýšenú chuť do jedla, zvýšený metabolizmus tukov, ktorý vám umožní znížiť zbytočný tuk.
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Hammer Labz Ibuta Strength 60 kapslí.Hammer Labz je novým výrobcom doplnkov stravy z USA. Široká škála produktov zahŕňa doplnky so silnými, aktívnymi zložkami pre pokročilých športovcov. Efektívna prevádzka a silné receptúry, ako aj testovanie a analýza každej šarže výrobkov nezávislými laboratóriami zabezpečujú najvyššiu starostlivosť o spotrebiteľa. Vysoko kvalitné výrobky v klinických dávkach zabezpečujú najlepšie športové výsledky. Inovatívne recepty vytvorené spoločnosťou Hammer Labz majú šancu stať sa lídrom medzi predtréningovými doplnkami, prípravkami na budovanie svalov, prohormónmi a spaľovačmi tukov.

Doplnok Ibuta Strength Hammer Labz obsahuje Ibutamoren tiež známy ako MK-677. Prípravok bol vyvinutý pre pokročilých športovcov na boj proti nedostatkom rastového hormónu a inzulínu podobného rastového faktora IGF 1. Produkt obsahuje 15 mg zlúčeniny na kapsulu. Účinky používania zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na zvýšenú chuť do jedla, zvýšený metabolizmus tukov, ktorý vám umožní znížiť zbytočný tuk.

MK-677 zvyšuje lipolýzu a zvyšuje metabolizmus, a to aj v malých dávkach. Je to jeden z najlepších prostriedkov na regeneráciu tela a stratu zbytočného tuku používaného profesionálnymi športovcami. Poskytuje zdravý pokojný spánok bez prebudenia uprostred noci, urýchľuje regeneračné procesy a znižuje problém nespavosti spôsobenej nadmerným tréningom alebo používaním silných anabolických látok. Zaujímavé je, že ovplyvňuje aj rast vlasových folikulov, inhibuje nadmernú aktivitu androgénov, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov. Prípravok má silný anabolicko-antikatabolický účinok, účinne znižuje hladinu kortizolu v krvi a vytvára ideálne podmienky pre rozvoj svalovej hmoty. Okrem toho nemení hladiny prolaktínu a luteinizačného hormónu (LH). V niektorých prípadoch to môže viesť k zníženiu celkového testosterónu, ale bez zasahovania do množstva voľného testosterónu.

Dávkovanie:

1 kapsula 1-2 krát denne počas jedla

Hammer Labz
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward