Toxic Pharma Laser Melt 300g GW Cardarine

Toxic Pharma Laser Melt 300g,30 dávok, USA hardcore NO pumpa,stimulant,GW Cardarine.Toxic Pharma - Laser Melt 300g je veľmi silný predtréningový prípravok, ktorý kombinuje najsilnejšie účinné látky. V produkte nájdete zmes geramínu, yohi, alfa yohi, ako aj ďalšie špeciálne prísady, ako je PPAR Cardarine. Predtréningový posilňovač je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu podporu!
Príchute
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Toxic Pharma Laser Melt 300g,30 dávok, USA hardcore NO pumpa,stimulant,GW Cardarine...Toxic Pharma - Laser Melt 300g je veľmi silný predtréningový prípravok, ktorý kombinuje najsilnejšie účinné látky. V produkte nájdete zmes geramínu, yohi, alfa yohi, ako aj ďalšie špeciálne prísady, ako je PPAR Cardarine. Predtréningový posilňovač je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu podporu!

Predtréningový posilňovač spoločnosti Toxic Pharma - Laser Melt je:

  • kombinácia stimulantov,
  • Veľmi silná stimulácia,
  • Rýchlo pôsobiace,
  • Okamžité zvýšenie energie,
  • Maximálna vytrvalosť počas tréningu.

Ako funguje predtréningovka Toxic Pharma - laserová tavenina?

Predtréningovka je navrhnutá tak, aby maximálne stimulovala váš nervový systém k práci. Výrobca tu použil nekompromisné riešenie vo forme veľmi bohatého zloženia. Jeho pôsobenie zlepšuje vašu náladu a dodáva vám maximálny energetický kop už 15 minút po konzumácii! Produkt je zameraný na veľmi silnú stimuláciu, ktorá zvyšuje intenzitu vášho tréningu.

Vďaka svojmu rozsiahlemu zloženiu je predtréningovka ideálna aj na odbúravanie tukov. Laser Melt obsahuje dva typy yohi, ktoré majú veľmi silný stimulačný a termogénny účinok. A čo viac, doplnok obsahuje PPAR Cardarine. Kardarín je známy svojimi vlastnosťami zvyšujúcimi cvičenie vrátane redukcie tuku.PPAR má tiež množstvo zdraviu prospešných vlastností. Reguluje hladinu lipidov a podporuje činnosť srdca.

Toxic Pharma - Laserová tavenina 300g zloženie:

1 porcia, 10 gramov:

Vitamíny - v predtréningovke nájdete pridané vitamíny:
Vitamín C - 350 mg Vitamín D - 250 mcg Vitamín B3 - 50 mg Vitamín B5 - 50 mg Vitamín B6 - 5 mg

Vitamín B12 - 50 mcg

Uhličitan horečnatý - 50 mg - známy ako uhličitan horečnatý, to je základná forma prvku, ktorý hrá významnú úlohu v ľudskom tele. Horčík podporuje fungovanie nervového systému a svalov. Okrem iného je zodpovedný za silu svalovej kontrakcie počas tréningu.

L-citrulín - 2500 mg - Aminokyselina l-citrulín je známa svojim silným účinkom ako no-booster. Citrulín zvyšuje produkciu arginínu, čo sa priamo premieta do pôsobenia syntézy oxidu dusnatého. Citrulín tiež pomáha budovať vytrvalosť.

Citrulín Di Malate - 1000 mg - Citrulín di malát je pokročilejšia forma citrulínu, ktorá sa absorbuje ešte lepšie ako klasická voľná forma. Citrulín účinne zintenzívňuje svalovú pumpu, podporuje cvičenie, zvyšuje vytrvalosť a zvyšuje svalovú silu.

Beta alanín - 1000 mg - veľmi známa a široko používaná látka s účinkami zvyšujúcimi svalovú vytrvalosť. Beta-alanín nám umožňuje vykonať niekoľko ďalších opakovaní počas tréningu, čo sa premieta do vyššej intenzity. Beta-alanín tiež urýchľuje čas na zotavenie svalov medzi sériami.

Kreatín HCL - 1000 mg - kreatín je nevyhnutný pre akumuláciu energie vo svaloch vo forme kreatínfosfátu. Jeho pôsobenie zvýši svalovú silu, ale tiež podporí budovanie svalovej hmoty. Kreatín je vysoko anabolická látka a umožňuje ukladanie väčšieho množstva vody a glykogénu vo svalových tkanivách.

N-acetyl L-tyrozín - 500 mg - tyrozín je aminokyselina, ktorá je zodpovedná za množstvo metabolických zmien. Jeho pôsobenie okrem iného zlepšuje metabolizmus uhľohydrátov a aminokyselín. Tyrozín tiež zlepšuje sústredenie a umožňuje lepšiu koncentráciu počas tréningu.

Acetyl L-karnitín - 500 mg - karnitín je aminokyselina zodpovedná za budovanie vytrvalosti. Jeho pôsobenie ovplyvňuje využitie tukov na energiu. Karnitín tiež pôsobí ako antioxidant.

L-karnitín L-tartrát - 500 mg - tiež známy ako l-karnitín tartrát, je špeciálna forma karnitínu so silnejším účinkom. Umožňuje svalom pracovať efektívnejšie, dodáva energiu a zvyšuje oxidáciu mastných kyselín na energiu.

Bezvodý kofeín - 350 mg - patrí k látkam so stimulačným účinkom. Kofeín blokuje špecifické receptory v mozgu, čím dáva pocit väčšej energie. Kofeín má tiež termogénny účinok a zlepšuje vytrvalostný výkon.

Taurín - 350 mg - patrí do skupiny aminokyselín, ktoré ovplyvňujú energetický metabolizmus. Taurín chráni svaly pred katabolizmom, ale tiež zvyšuje anabolické hladiny. Aj keď nepatrí do skupiny stimulantov, mnohí ľudia cítia lepšiu náladu po užití taurínu.

Norvalín - 150 mg - zlepšuje cvičebnú kapacitu, ale tiež prispieva k rýchlejšiemu zotaveniu. Jeho pôsobenie tiež stabilizuje syntézu oxidu dusnatého v tele. Norvalín podporuje pôsobenie arginínu v tele, čo prispieva k jeho účinnejšiemu pôsobeniu.

L-Theanín - 100 mg - patrí do skupiny aminokyselín s podpornými účinkami nervového systému. Theanín je spojený so sedatívnymi a upokojujúcimi účinkami, ale nielen. Jeho činnosť stabilizuje náladu a pohodu, vďaka čomu sme ochotnejší zapojiť sa do činnosti.

 - 100 mg - látka zo skupiny stimulantov, ktorá mala nahradiť nedostatky na trhu s suplementáciami. Jeho účinky sú veľmi podobné účinku ako geramín. Silne stimuluje a dodáva nám značnú dávku energie.

 - 60 mg - veľmi silný stimulant, ktorý pôsobí veľmi silne na nervový systém. Pelargónie spôsobuje náhle zvýšenie neurotransmiterov, čo prispieva k významnej stimulácii. má veľmi silnú a rýchlu akciu. Umožňuje výrazné zvýšenie sily a vytrvalosti.

Zelený čaj 98% - 60 mg - zelený čaj je známy svojimi energeticky posilňujúcimi účinkami. V športovom suplementácii sa používa na pomoc pri využívaní telesného tuku na energiu. Dôležité je, že má antioxidačné účinky.

Synefrín HCL - 50 mg - látka s termogénnymi účinkami. Synefrín sa často porovnáva s efedrínom. Má podobný mechanizmus účinku na kardiovaskulárny systém a bronchiálnu funkciu. Jeho pôsobenie umožňuje výrazné zvýšenie cvičebnej kapacity.

Hordenín HCL - 50 mg - patrí medzi zosilňovače metabolizmu. Jej činnosť je zameraná na zvýšenie výdavkov na energiu, čo sa premieta do zvýšenej energetickej hladiny. Hordenín stimuluje zvýšením produkcie noradrenalínu - neurotransmitera so stimulačnými účinkami.

N-fenetyldimetylamín citrát - 50 mg - pôsobí ako neuromodulátor na centrálny nervový systém a poskytuje mnoho výhod pre kognitívne funkcie. Poskytuje účinky zvyšujúce náladu zvýšením hladiny dopamínu a norepinefrínu v tele. Okrem toho látka účinne zlepší náladu a pohodu.

Halostachín HCL - 30 mg - zvyšuje sekréciu adrenalínu a noradrenalínu, bude zodpovedný za úroveň vzrušenia a intenzitu tréningu. V dôsledku zvýšenej syntézy neurotransmiterov je telo schopné pracovať maximálnou rýchlosťou. Halostachín HCL má podobný účinok ako pelargónie, a preto je ďalším stimulačným doplnkom.

Teobromín HCL - 30 mg - látka má podobný účinok ako kofeín, ale nemá žiadny negatívny vplyv na krvný tlak. Pri športovej suplementácii často dopĺňa ďalšie stimulanty, ktoré dávajú synergický účinok pôsobeniu iných účinných látok. Okrem toho má vazodilatačný účinok.

Higenamín - 30 mg - látka zo skupiny stimulantov, ktorá má podobné účinky ako kofeín. Jeho pôsobenie zahŕňa zvýšenie schopnosti srdca pracovať, zvýšenie frekvencie práce, ako aj sily kontrakcie. To umožňuje oveľa intenzívnejšie cvičenie. Zvyšuje tiež úroveň termogenézy v tele, čo podporuje redukciu tuku.

Extrakt z hroznových jadierok - 20 mg - v doplnkoch výživy, ktoré sa skladajú z viacerých zložiek, extrakt z hroznových jadierok, okrem iného, podporuje využitie účinných látok v tele. Okrem toho zlepšuje prietok krvi cez pracovné svaly, čo prispieva k ich cvičebnej schopnosti.

Kardarín (GW-501516) - 12,5 mg - látka zo skupiny PPAR, ktorá má podobný účinok na telo ako cvičenie. Kardarín umožňuje aktiváciu adaptačných procesov súvisiacich s prípravou tela na väčšie úsilie. Jeho pôsobenie účinne zvýši tréningovú kapacitu, čo sa zase premietne do zlepšenej svalovej vytrvalosti. Kardarín tiež umožňuje efektívnejšie využívanie energie z uloženého telesného tuku.

Metyl-synefrín HCL - 12,5 mg - ešte silnejšia verzia synefrínu v metylovanej forme. Jeho pôsobenie má oveľa silnejší vplyv na nervový systém, čo umožňuje silnejšiu stimuláciu organizmu k cvičeniu. Táto akcia účinne zintenzívňuje termogénny účinok a urýchľuje spaľovanie tukov.

Gama-butyrobetaine Ethyl Ester HCL - 12,5 mg - látka tiež známa ako super l-karnitín, umožňuje efektívnejšie využitie tukového tkaniva na energiu. Okrem toho jeho pôsobenie tiež znižuje krvný tlak a zlepšuje prietok krvi v žilách.

Extrakt z čierneho korenia (std. až 95% piperínu) - 5 mg - pridanie piperínu je určené na zlepšenie absorpcie účinných látok obsiahnutých v produkte. Jeho pôsobenie ovplyvňuje enzymatickú kapacitu tela a prispieva k silnejšiemu účinku produktu.

N-metyltyramín HCL - 5 mg - je účinná látka, ktorá má podobnú štruktúru ako tyrozín. Jeho pôsobenie umožňuje lepšiu produkciu energie organizmom a následne efektívnejšie zníženie tuku. V štúdiách má látka pozitívny vplyv aj na cvičebnú kapacitu.

Naringenín - 5 mg - organická chemická zlúčenina, ktorá je klasifikovaná v skupine flavonoidov. Jeho pôsobenie účinne zlepší používanie zložiek doplnku.

Yohi HCL - 2,5 mg - je hydrochlorid yohi v čistej forme. Zvyčajne sa extrahuje synteticky. Yohi HCL je jediný alkaloid, ktorý sa nachádza v extraktoch Yohi. Yohi HCL je najznámejšia forma yohi, ktorá sa široko používa v spaľovačoch tukov alebo ako jediná látka. Yohi ovplyvňuje hladiny neurotransmiterov, stimuluje termogénne procesy a zvyšuje odbúravanie tukov. Umožňuje dobrú stimuláciu a zvyšuje intenzitu cvičenia.

Alpha-Yohi HCL - 1 mg - v súčasnosti najbežnejšie používaný typ yohi, s ktorým sa stretávame ako v spaľovačoch tukov, tak aj v predtréningových doplnkoch. Tento typ yohi nám umožňuje získať veľmi vysokú úroveň energie, výrazne zvyšuje metabolické schopnosti, čo sa premieta do väčšej účinnosti tréningu. Má silný termogénny účinok, čerpá energiu z uloženého telesného tuku. Alpha Yohi je tiež známy ako Rauwolscine. Je to alkaloid extrahovaný z rastlín skupiny Rauvolfia a Corynanthe. Má silný termogénny účinok a silne zvyšuje lipolytické procesy na dosiahnutie nízkeho telesného tuku.

Toxic Pharma - laserová tavenina 300g dávkovanie:

1 porcia, 10g, 30 min pred tréningom.

Toxic Pharma
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward