Core Labs X Nitric Bomb 300g

Core Labs X Nitric Bomb 300g.Core Labs Nitric Bomb hardcore predtréningovka je kombináciou najúčinnejších stimulačných zložiek a posilňovačov oxidu dusnatého N.O.Dusičná bomba je predtréningový pre všetkých fanúšikov hardcore stimulantov. Ideálne pre pokročilých športovcov, prispieva k rýchlemu budovaniu svalovej hmoty a poskytuje účinok plných svalov a prináša to najlepšie z postavy. Nitric Bomb je jedným z najlepších komplexných predtréningových posilňovačov dostupných na trhu. Poskytuje vysokú tréningovú energiu vďaka použitiu pelargónie.Poskytuje vysokú energiu a sústredenie počas tréningu, čím sa tréning zvyšuje na vyššiu úroveň.
Príchute
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Core Labs X Nitric Bomb 300g.Core Labs Nitric Bomb hardcore predtréningovka je kombináciou najúčinnejších stimulačných zložiek a posilňovačov oxidu dusnatého N.O.Dusičná bomba je predtréningový pre všetkých fanúšikov hardcore stimulantov. Ideálne pre pokročilých športovcov, prispieva k rýchlemu budovaniu svalovej hmoty a poskytuje účinok plných svalov a prináša to najlepšie z postavy. Nitric Bomb je jedným z najlepších komplexných predtréningových posilňovačov dostupných na trhu. Poskytuje vysokú tréningovú energiu vďaka použitiu pelargónie.Poskytuje vysokú energiu a sústredenie počas tréningu, čím sa tréning zvyšuje na vyššiu úroveň.

Dusičná bomba pred tréningom prispieva k výraznej strate telesného tuku vďaka yohimbínu. Použitie čerpacej zmesi má pozitívny vplyv na rozšírenie krvných ciev a trvanlivú svalovú pumpu. Pridanie zložiek s termogénnymi vlastnosťami: kofeín, synefrín zintenzívňujú proces termogenézy a urýchľujú dosiahnutie štíhlej postavy. Antioxidanty a najdôležitejšie vitamíny zvyšujú odolnosť a vytrvalosť tela počas tréningu s vysokou záťažou.

Objavte ingrediencie dusičnej bomby Core Labs:

- je stimulant, ktorý má iné názvy, ako je dmha alebo octodrine. uvoľňuje priedušky, vďaka čomu sa zvyšuje naša aeróbna kapacita, navyše vykazuje dekongestívnu aktivitu (zúženie krvných ciev, čo spôsobuje zvýšenie rýchlosti prietoku kyslíka) a zaostruje zmysly.

- funguje skvele ako stimulant aj ako spaľovač tukov, najmä v kombinácii s kofeínom a inými látkami, ktoré stimulujú nervový systém a zintenzívňujú fenomén termogenézy. Táto silná účinná látka je účinná pri poskytovaní silnej stimulácie. Nepriamo stimuluje zvýšenie hladiny adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Poskytuje silný nárast energie, stimulácie a koncentrácie. V kombinácii s kofeínom sa zvyšuje jeho účinnosť. Po preniknutí do nervového systému geranium stimuluje uvoľňovanie dopamínu, vďaka čomu zaisťuje sústredenie a dobrú náladu, ktorá je počas tréningu kľúčová.

Yo HCL - látka, ktorá je užitočná v boji proti takzvanému rezistentnému tukovému tkanivu, ktoré sa nachádza hlavne v oblasti hrudníka a dolného pásu u mužov a bokov, zadku a stehien u žien. funguje tak, že blokuje receptory typu α2, čo jasne uľahčuje chudnutie a je užitočné pri tvarovaní častí tela odolných voči chudnutiu. Stojí za to pripomenúť, že účinok yo je účinne eliminovaný inzulínom. Takže užívanie tejto zlúčeniny okolo sacharidových jedál nemá zmysel. Yo je obzvlášť účinný, keď sa používa na prázdny žalúdok, pred cvičením.

Zelený čaj - Katechíny v zelenom čaji inhibujú enzým nazývaný katechol O-metyl transferáza alebo COMT, ktorý v skutočnosti rozkladá hormón spaľovania tukov norepinefrín. Vzhľadom k tomu, zelený čaj je bohatý na katechíny, pomáha zvýšiť hladinu norepinefrínu, udržať ho zvýšený a predĺžiť termogenézu. Ukázalo sa tiež, že existuje synergická interakcia medzi kofeínom v zelenom čaji a katechínmi (najmä EGCG) v zelenom čaji, čo zvyšuje využitie kalórií ako energie v tele. Okrem toho sa zistilo, že kombinácia kofeínu a EGCG v zelenom čaji výrazne zvyšuje pokojovú rýchlosť metabolizmu.

Synefrín HCL - horký pomaranč nie je jedlé ovocie, ale je vynikajúcim zdrojom vitamínu C, ktorého množstvo v extrakte môže dosiahnuť až 42%. V porovnaní s bežnými pomarančmi sú horké pomaranče oveľa bohatšie nielen na vitamín C, ale aj na antioxidanty, napr. bioflavonoidy, ako je hesperidín. Okrem vysokého obsahu dokonale stráviteľného vitamínu C je horký pomaranč známy predovšetkým obsahom synefrínu v rastline, ktorý je prirodzenou náhradou efedrínu. Synefrín má podobnú štruktúru ako efedrín. Získava sa prirodzene z nezrelých citrusových plodov, napr. Citrus urán L., Citrus aurantium L. Táto látka je prirodzenou náhradou efedrínu. Čoraz častejšie sa pridáva do liekov a doplnkov stravy určených pre športovcov a ľudí s nadváhou. Táto zlúčenina zvyšuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a zároveň zvyšuje duševnú a fyzickú aktivitu.

Hordenine HCL - stimulujúca látka, ktorá dokonale dopĺňa kofeín, geranamín a synefrín. Zatiaľ čo hlavným účinkom týchto látok je stimulovať uvoľňovanie adrenalínu a norepinefrínu v tele, ktoré iniciujú spaľovanie tukov a energetické transformácie, hordeín predlžuje ich životnosť. Zabraňuje predčasnej degradácii adrenalínu, vďaka čomu účinok stimulácie a zvyšovania energetickej hladiny trvá oveľa dlhšie. Je mimoriadne dôležité, aby vďaka hordeínu zostal na stabilnej úrovni. Zahrnutie tejto látky do kompozície umožňuje nielen posilniť termogénny účinok. Je to skvelý spôsob, ako sa vyhnúť účinku náhleho energetického zostupu.

Extrakt z hroznových jadier - Hroznové semená sú bohaté na antioxidanty, vrátane fenolových kyselín, antokyanov, flavonoidov a oligomérnych proantokyanidínových komplexov (OPC). Vďaka vysokému obsahu antioxidantov môže GSE pomôcť chrániť pred oxidačným stresom, poškodením tkanív a zápalom a predchádzať chorobám. Resveratrol prítomný v extrakte z hroznových jadier pôsobí ako antioxidant, zachytávajúci voľné radikály, ktoré poškodzujú zdravé bunky tela. Je to látka, ktorá znižuje vstrebávanie LDL cholesterolu v stenách krvných ciev, znižuje riziko srdcových ochorení a aterosklerózy. Inhibuje agregáciu krvných doštičiek a zabraňuje tvorbe nebezpečných krvných zrazenín. Je vnímaná ako látka, ktorá má vlastnosti proti obezite a môže mať tiež priaznivý účinok pri prevencii cukrovky. Okrem toho má schopnosť znižovať hladinu krvného tlaku, čo je dôležitý faktor pri prevencii civilizačných ochorení.

L-Theanine - je neproteínová aminokyselina nachádzajúca sa prirodzene v listoch zeleného čaju - kamélia. Má psychoaktívne vlastnosti, pretože ľahko prechádza hematoencefalickou bariérou. Stabilizuje náladu, upokojuje sa, zmierňuje príznaky stresu a úzkosti. Používa sa tiež ako nootropné činidlo - zlepšenie kognitívnych funkcií, efektivity práce a efektívnosti učenia. Výskumníci preukázali účinnosť theanínu pri zvyšovaní koncentrácie, bdelosti a produktivity a účinky sú viditeľné už počas prvej hodiny po podaní. Vedci sa domnievajú, že theanín je zodpovedný za relaxačný účinok zeleného čaju, ktorý ovplyvňuje intenzitu alfa vĺn v mozgu, pravdepodobne tým, že ovplyvňuje aktivitu určitých neurotransmiterov, vrátane dopamínu a serotonínu.

Extrakt z čierneho korenia - piperín je aktívnou zložkou čierneho korenia, má termogénny účinok. Môže zvýšiť prekrvenie tráviacich tkanív, čo vedie k lepšej stráviteľnosti potravinových zložiek. Výrazne zlepšuje biologickú dostupnosť mnohých účinných látok doplnkov.

N-Methyltyramine HCL - zlúčenina extrahovaná z plodov horkého pomaranča alebo jačmeňa. N-metyl-tryamín (NMT) vzniká pridaním "metylovej" skupiny do známeho biogénneho amínu L-Tyramine. Nie, nie je to syntetická zložka. Rastliny môžu skutočne vytvárať NMT pomocou enzýmu tyramín N-metyltransferázy. Extrakcia NMT z rastlín je lacnejšia ako syntetizácia NMT. Jeho pôsobenie je založené na stimulácii beta receptorov, ktoré zohrávajú významnú úlohu v procese spaľovania tukov. Okrem toho má zlúčenina anabolický účinok, zvyšuje prietok krvi do svalov a zvyšuje účinnosť buniek pri spaľovaní glukózy. Ďalšou dôležitou výhodou je, že zlepšuje funkciu mozgu - Zvyšuje množstvo neurotransmiterov, vďaka čomu premýšľate rýchlejšie a reagujete za zlomok sekundy. To je veľmi užitočné najmä v športových súťažiach.

Narinegenin - flavonoid nachádzajúci sa v grapefruite. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu, zvyšuje lipolýzu, posilňuje krvné cievy, má protizápalové vlastnosti a znižuje hladinu cholesterolu.

Bezvodý kofeín - má termogénny účinok a potláča chuť do jedla v dôsledku zvýšenia produkcie adrenalínu a norepinefrínu. Je dokázané, že spôsobuje zvýšenie tvorby takých neurotransmiterov v centrálnom nervovom systéme, ako je dopamín, acetylcholín alebo dokonca serotonín, ktorý má stimulačný účinok a zvyšuje kognitívne funkcie. Celkový účinok kofeínu na telo vám umožňuje udržať účinnosť tréningu a udržať si pozitívnu náladu napriek kalorickému deficitu.

Beta Alanín - je nevyhnutný pre výrobu karnozínu a proteínových stavebných kameňov, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu. Zlúčenina podporuje správne fungovanie a rozvoj svalov. Aminokyselina je známa tým, že znižuje svalovú únavu, čo môže pomôcť vašim svalom lepšie pracovať počas tréningu. To zase podporuje rast svalov. Beta-alanín je obzvlášť užitočný pri intenzívnych krátkodobých tréningoch, ako je vzpieranie. Niektorí ľudia užívajúci beta-alanín si môžu všimnúť mierny pocit brnenia známy ako parestézia. Pocit brnenia nastáva, pretože beta-alanín rozširuje krvné cievy, čo umožňuje dodávať viac kyslíka a krvi do svalov.

L-Citrulín - citrulín prispieva k rozšíreniu krvných ciev, čím sa zvyšuje kapacita žíl. Vďaka tejto liečbe má telo možnosť lepšie vyživovať a okysličiť svalové bunky, čo má za následok ich rýchlejšiu regeneráciu a zlepšenie rastu svalovej hmoty.

Kreatín HCL - čistý kreatín hydrochlorid bez zbytočných príchutí, farbív alebo konzervačných látok. Je to vysoko účinná forma kreatínu, ktorá prispieva k zvýšeniu fyzickej účinnosti, sily a svalovej hmoty. Odporúča sa pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí hľadajú účinný kreatínový doplnok v období budovania ich špičkového stavu, ktorý je možné použiť aj bezprostredne pred súťažou, pretože nespôsobuje zadržiavanie podkožnej vody.

N-Acetyl L-Tyrozín - acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozín. Obyčajný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť k zníženiu biologickej dostupnosti. Acetylácia zvyšuje rozpustnosť a stabilitu niektorých aminokyselín. N-acetyl-L-tyrozín podporuje fungovanie mozgu tým, že podporuje syntézu norepinefrínu katecholamínov a dopamínu (neurotransmiterov).

Taurín - táto aminokyselina zvyšuje vytrvalosť tela a pôsobí proti príznakom únavy a tiež zlepšuje našu koncentráciu. Taurín umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu regeneráciu po tréningu. Ďalšou dôležitou vlastnosťou tejto aminokyseliny je, že znižuje negatívne účinky stresu, keď sme na redukcii a dodržiavame diétu s nízkym obsahom sacharidov. Taurín je tiež antikatabolický a podporuje transport kreatínu.

Acetyl L-karnitín - je acetylovaná a metabolicky aktívna forma aminokyseliny L-karnitínu - látky podobnej vitamínu. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí nootropný, neuroprotektívny, antioxidačný a mitochondriálny metabolizmus tukov. Okrem toho má acetylkarnitín pozitívny vplyv na stav obehového systému a citlivosť tkanív na inzulín; To tiež znižuje pocit únavy. Látka sa tiež podieľa na regulácii hormonálnej rovnováhy - ovplyvňuje hlavne hladiny testosterónu a kortizolu.

Vitamín C- je základom štruktúry kože, kostí, chrupaviek, šliach, krvných ciev a chlopní v srdci. Kyselina askorbová je silný antioxidant, urýchľuje rozklad škodlivých látok vyplývajúcich z intenzívneho tréningu, tiež účinne chráni pred infekciami. Ďalšou výhodou tohto vitamínu je zlepšenie absorpcie železa a zlepšenie transportu kyslíka do buniek, čo sa premieta do zlepšeného stavu svalov. Účinná absorpcia kyslíka predlžuje pracovný čas svalov a odďaľuje štádium anaeróbneho dýchania svalov, čo spôsobuje tvorbu bolestivosti. Okrem toho vitamín C účinne vyplavuje kyselinu mliečnu zo svalov, a tým urýchľuje regeneračný proces po tréningu. Okrem toho kyselina askorbová ovplyvňuje uvoľňovanie mužských hormónov vrátane testosterónu, čo si športovci želajú.

Vitamín D3 - suplementácia vitamínom D prispieva k zvýšeniu hladiny testosterónu u mužov, ktorí sa predtým sťažovali na jeho nízku hladinu. Môže tiež viesť k zníženiu SHBG, teda globulínu viažuceho pohlavné hormóny, vďaka čomu sa zvyšuje koncentrácia biologicky aktívneho voľného testosterónu.

Vitamín B3 - je mimoriadne dôležitý pre fungovanie periférneho nervového systému. Niacín zvyšuje aktivitu mitochondrií. Okrem toho prispieva k správnemu udržaniu cholesterolu v krvi a tiež sa podieľa na syntéze pohlavných hormónov: inzulínu, kortizolu a tyroxínu.

Vitamín B6 - je koenzým mnohých enzymatických zmien v tele, vrátane transamilancie a dekarboxylácie aminokyselín. Jeho účasť na transformácii tryptofánu, ktorý produkuje serotonín a kyselinu nikotínovú, je obzvlášť dôležitá. Je nevyhnutný v procese fosforylácie, ovplyvňuje glykogénézu a glykogénolýzu vo svaloch a hrá dôležitú úlohu v imunitných a krvotvorných procesoch. Znižuje sekréciu prolaktínu, ktorý má negatívny vplyv na mužské libido.

Horčík - má pozitívny vplyv na mnoho dôležitých zdravotných procesov. Prípravok s vysokou dávkou horčíka zvyšuje prirodzený tok energie a podporuje výkon v posilňovni, najmä pre aktívnych športovcov. Horčík tiež pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi a krvný tlak a podieľa sa na energetickom metabolizme a syntéze bielkovín.

Core Labs Dávkovanie nitrickej bomby:

1 odmerka 30 minút pred tréningom.

Core Labs X
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward