Hazard Core Ashes 388g

Hazard Core Ashes 388g.Popol z nebezpečného jadra.Predtréningový tréning pre náročných spotrebiteľov, založený na 4 komplexoch: prvý na báze oxidu dusnatého na zvýšenie intenzity takzvanej svalovej pumpy; druhý - komplex, ktorý zvyšuje ATP - to znamená energiu produkovanú bunkami pre všetky telesné aktivity (najmä tréningové), tretí - komplex podporujúci kognitívne funkcie; štvrtý - komplex elektrolytov a vitamínov potrebných pre optimálne fungovanie tela.
Príchute
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Hazard Core Ashes 388g.Popol z nebezpečného jadra.Predtréningový tréning pre náročných spotrebiteľov, založený na 4 komplexoch: prvý na báze oxidu dusnatého na zvýšenie intenzity takzvanej svalovej pumpy; druhý - komplex, ktorý zvyšuje ATP - to znamená energiu produkovanú bunkami pre všetky telesné aktivity (najmä tréningové), tretí - komplex podporujúci kognitívne funkcie; štvrtý - komplex elektrolytov a vitamínov potrebných pre optimálne fungovanie tela. Nebezpečný jas popol zahŕňa:

Prvý komplex (založený na oxidoch dusíka):

Beta-alanín - jeden z najlepšie skúmaných doplnkov stravy pre športovcov. Suplementácia beta-alanínom zvyšuje cvičebnú kapacitu, vytrvalosť počas tréningu, a tým aj kvalitu jeho výkonu a vplyv na účinky. Chráni pred takzvaným svalovým kolapsom v dôsledku vyčerpania energetických zásob.

Arginín ketoglutarát - arginín alfa-ketoglutarát podporujúci syntézu oxidu dusnatého. Je to forma účinnej aminokyseliny, ktorá sa vyznačuje jednou z najlepších stráviteľnosti. Je to jedna z troch foriem arginínu používaného v komplexe.

Dusičnan arginín - ďalšia forma arginínu, okrem arginínu alfa-ketoglutarátu, s rovnako dobrou stráviteľnosťou pre telo. Má účinok proti zrážaniu krvi, zvyšuje prietok krvi, podporuje tvorbu nových krvných ciev. Zlepšuje účinnosť zvýšením kapacity kyslíka

Arginín kremičitan (stabilizovaný inozitolom) - tretia forma arginínu obohatená o použitie inozitolu. Známy ako posilňovač oxidu dusnatého, podporuje zvýšený prietok krvi v tele, podporuje krvný obeh a zlepšuje tréningový výkon.

Citrulín malát - kombinácia citrulínu s kyselinou jablčnou zvyšuje absorpciu tejto aminokyseliny. To je veľmi dôležité, pretože citrulín má veľmi pozitívny vplyv na prácu obehového systému a zvýšený prietok krvi, čo vedie k vysokej úrovni prekrvenia tela. GPLC (Glycine Propionyl-L-Karnitine) - Hazard Core implementovalo do komplexu tri rôzne typy karnitínu. Zlúčenina ovplyvňuje dilatáciu krvných ciev, prietok krvi a transport do svalov. V jednej štúdii sa zistilo, že GPLC poskytuje zvýšenú schopnosť tela (v tomto prípade silového tréningu mužov) pracovať anaeróbne so zníženým množstvom uloženého laktátu.

ALC (Acetyl-L-Karnitín) - okrem vazodilatácie ALC urýchľuje regeneráciu svalov po tréningu a znižuje ich bolestivosť. Zaručuje tak možnosť použitia ďalšej tréningovej jednotky v rýchlejšom čase bez poškodenia svalového tkaniva. A čo viac, ovplyvňuje transport tuku do mitochondrií a ich oxidáciu, kde sú potom formou energie, ktorá sa má použiť na prácu (intenzívne cvičenie) - čo má vplyv na zníženie telesného tuku.

L-karnitínový tartrát - tretia forma karnitínu v kombinácii s vyššie uvedenými dvoma tvorí veľmi prospešný komplex. Je to aminokyselina, ktorá je antioxidantom s výhodami pre spaľovanie tukov. A čo viac, znižuje hladinu lipidov v krvi a ovplyvňuje celkové zdravie.

Druhý komplex - ATP

Kreatín malát - jedna zo štyroch foriem kreatínu, ktoré sa používajú na vytvorenie komplexu ATP. Kreatín malát poskytuje silové zisky bez nadmerného zadržiavania podkožnej vody. Vykazuje vysokú biologickú dostupnosť a rýchlo sa vstrebáva do krvného obehu.

Kreatín hydrochlorid (kreatín HCL) - najčistejšia forma kreatínu, najviac študovaná. Odporúča sa ako anaboliká pre športovcov. Zvyšuje účinnosť svalového systému neutralizáciou kyseliny mliečnej a pozitívnym ovplyvnením regenerácie.

Kreatín dusičnan - vzniká kombináciou dusičnanu s molekulou kreatínu. Poskytuje väčšiu svalovú pumpu a vykazuje vynikajúcu biologickú dostupnosť.

Kreatínfosfát - štvrtá forma kreatínu, fosforylovaná. Jeho úlohou je preniesť fosfátovú skupinu na ADP - potom sa vytvorí ATP (ktorý je nosičom energie). Prispieva k zvýšeniu účinnosti tela, ako aj k zlepšeniu cvičebnej kapacity.

Agmatín sulfát - zvyšuje účinok svalovej pumpy, zvyšuje prietok krvi, podieľa sa na mnohých metabolických reakciách a má neuroprotektívne a antidepresívne vlastnosti.

Glycerín Monostearát (GMS) - Glycerín je vo vode nerozpustná a emulgačná zlúčenina. Zabraňuje zadržiavaniu vody v tele.

Beta-cyklodextrín - látka zo skupiny dextrín, pôsobí ako nosič zlúčenín. To má vplyv na zlepšenie asimilovaných zlúčenín.

L-taurín - neproteínová aminokyselina s komplexným účinkom, podporujúca syntézu oxidu dusnatého a ATP (nosič energie).

Tretí komplex - kognitívne schopnosti

N-acetyl-L-tyrozín (NAT / NALT) - zlepšuje kognitívne schopnosti a zameranie, znižuje citlivosť tela na stres - podporuje adaptačné schopnosti tela na stres. Jeho pôsobenie je preto rozhodujúce pre športovcov, ktorí počas namáhavých tréningov podrobujú svoje telo vysokému "vykorisťovaniu".

Glucuronolactone - organická zlúčenina obsiahnutá v laktónoch, môže urýchliť metabolizmus a zlepšiť funkciu pečene. Stimuluje inzulín, čo môže pomôcť zabrániť hromadeniu tukového tkaniva. Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, zameranie a koncentráciu.

Metylxantín bezvodý - alkaloid, ktorý podporuje nervový systém, má vplyv na expanziu priedušiek, čo umožňuje telu prijať viac vzduchu (vrátane kyslíka).

Dimetylaminoetanol (DMAE) - Táto zlúčenina sa prirodzene vyskytuje v tele v mozgu. DMAE môže zvýšiť výkon, podporiť pamäť a zlepšiť náladu. Ďalšou vlastnosťou je schopnosť znižovať vrásky. Je to medziprodukt v endogénnej syntéze cholínu štrukturálne podobný. Je to jedna z nootropných látok a liekov, ktoré stimulujú centrálny nervový systém s miernymi stimulačnými vlastnosťami.

3'7-dihydro-3'7-dimetyl-1h-purín-2'6-dión - patrí do rovnakej skupiny zlúčenín ako kofeín. To je dôvod, prečo dodáva energiu, zlepšuje náladu a sústredenie, znižuje únavu a pocit vyčerpania.

- Toto sú dve najsilnejšie stimulačné zlúčeniny, ktoré vám okamžite dodávajú energiu. Vďaka nim je možné trénovať v najnáročnejších podmienkach.

poskytuje stimulačný účinok, znižuje únavu na minimum. je jednou z najdôležitejších stimulačných látok. Okrem toho funguje aj ako spaľovač tukov. Poskytuje silný nárast energie, koncentrácie a stimulácie.

má podobnú štruktúru ako, DMBA (amp-citrát) a tuaminoheptán (2-aminoheptán), z ktorých všetky sa považujú za sympatikomimetické stimulanty alebo psychostimulanty. 2-Aminoisoheptane zlúčeniny sú známe ako monoamín uvoľňujúce činidlá, čo sú zlúčeniny so schopnosťou zvýšiť hladinu dopamínu a norepinefrínu. Sú zodpovedné za uplatňovanie mnohých typických účinkov vyvolaných stimulantmi - vrátane nootropných účinkov, eufórie, bdelosti (bdelosti) a zvýšenej motivácie konať. Aby zlúčenina fungovala ako uvoľňovacie činidlo, musí byť štrukturálne a metabolicky spojená s klasickými monoamínovými neurotransmitermi. V prípade a jeho štrukturálnych príbuzných, ako je, majú spoločnú štruktúru a sú schopní uvoľniť dopamín aj norepinefrín aktiváciou receptora viazaného na stopový amín 1 a zároveň dočasne zabrániť ich opätovnému zachyteniu do presynaptického nervu. Tým sa zastaví ich schopnosť viazať sa na cieľové receptory, čím sa dlhšie udržiava aktivita dopamínu a norepinefrínu, čím sa vytvára stimulačný účinok.

AMP citrát - vykazuje stimulujúce vlastnosti, pretože napodobňuje účinky uvoľňovania dopamínu, norepinefrínu a adrenalínu. Zvyšuje bdelosť a motiváciu konať.

β-metylfenetylamín (BMPEA) - BMPEA je prírodná látka porovnateľná s amfetamínmi, pretože výrazne zvyšuje kognitívne a výkonnostné schopnosti. Je to chemická látka, ktorá dodáva telu energiu zvýšením krvného tlaku a zvýšením srdcovej frekvencie. Má stimulačný účinok na mozog.

Synefrín HCL a metylnefrín - majú podobný účinok, pretože silne stimulujú nervový systém a dodávajú energiu. Majú pozitívny vplyv na premenu tuku na energiu (stimulujú prácu metabolizmu), čo viac, zvyšujú syntézu adrenalínu a norepinefrínu.

Metyl hordenín HCL - zlúčenina, ktorá stimuluje a stimuluje nervový systém, má tiež antibakteriálne vlastnosti. N-metyl-tyramín - zlúčenina, vďaka ktorej telo efektívne rozkladá tuk v tukových bunkách a tiež sa podieľa na výrobe energie, vďaka čomu je jeho činnosť účinná.

Octopamín HCL - látka obsiahnutá v horkej oranžovej farbe, ktorá pozitívne ovplyvňuje prácu mozgu a nervového systému. Podporuje zvyšovanie športových výkonov.

Alpha-GPC - je forma cholínu s vysokou biologickou dostupnosťou. Transformuje sa na acetylcholín v mozgu, čo je neurotransmiter podporujúci rozvoj kognitívnych funkcií a tiež pozitívne ovplyvňujúci zlepšenie pamäti. Alfa GPC je súčasťou bunkových membrán v mozgu a iných tkanivách tela. Zvýšené hladiny acetylcholínu sa premietajú do lepšej pamäte a koncentrácie. Alpha GPC aktivuje parasympatický systém (relaxačný, sedatívny), zvyšuje hladinu GABA (inhibičný neurotransmiter) a rastového hormónu (GH, regeneračný hormón), znižuje adrenergnú (sympatickú) aktivitu, čím znižuje účinky stresu a podráždenia. Má upokojujúci, antistresový a relaxačný účinok. Podporuje regeneráciu nervového systému.

L-theanín - klasifikovaný ako nootropiká, obsiahnutý v listoch zeleného čaju. Uľahčuje to s  

Štvrtý komplex - elektrolyty a vitamíny Vitamín C - Jeden z najsilnejších vo vode rozpustných antioxidantov, ktorý chráni telesné tekutiny pred voľnými kyslíkovými radikálmi. Široko používaný pri posilňovaní imunitného systému. Vitamín C má obrovský vplyv na produkciu a konzerváciu kolagénu, z ktorého sa vyrába spojivové tkanivo. Názov tohto tkaniva pochádza z úlohy, ktorú hrá v našom tele, pretože spája rôzne bunky a má vplyv na ich udržanie tvaru a efektívne fungovanie. Kolagén sa nachádza v kostiach (vrátane stavcov chrbtice), rohovke oka, zuboch, šľachách, svaloch, kĺboch, koži a krvných cievach. Kolagén uľahčuje hojenie rán a zlomenín, inhibuje tvorbu modrín, krvácanie a krvácanie ďasien. Vďaka nemu sa zdravé bunky stávajú rezistentnými voči infekcii a poškodeniu. Strava športovcov vo vytrvalostných a silových disciplínach, ako je fitness a kulturistika, berú do úvahy zvýšenú potrebu vitamínu C, pretože zvyšuje odolnosť tela, najmä v obdobiach fyzického preťaženia. Vitamín C podporuje imunitný systém stimuláciou rastu imunitných buniek T a B a iných bielych krviniek, ktoré bojujú proti inváznym mikroorganizmom.

Komplex vitamínov skupiny B (B3, B6, B12) - vitamíny skupiny B sa používajú v mnohých procesoch súvisiacich s výrobou energie. Preto ich možný nedostatok môže spôsobiť únavu, problémy s imunitným systémom alebo neschopnosť bojovať proti stresu. Vitamíny skupiny B sa podieľajú na katalyzovaní a regulácii aktivity mnohých metabolických ciest. Dopyt po nich sa zvyšuje s množstvom vylučovanej energie (čím viac suplementácie smeruje k športovcom). Tieto vitamíny sprostredkúvajú energetické procesy transformácie tukov, sacharidov, bielkovín a tiež DNA. Prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a imunitného systému. Účinné látky produktu sa podieľajú na procesoch správnej tvorby krvi a delenia buniek. Zohrávajú tiež dôležitú úlohu pri výrobe určitých biologicky aktívnych látok potrebných pre správne fungovanie tela, tj steroidných hormónov a enzýmov.

Elektrolyty (sodík, horčík, draslík) - príjem elektrolytov je jedným zo základných princípov zdravého športu. Bohužiaľ, telo ich vylučuje potom, takže by sa mali pravidelne dopĺňať. Ovplyvňujú udržanie správneho fungovania nervového, svalového a obehového systému, ako aj úroveň rovnováhy vody a elektrolytov v tele.

Dávkovanie: Podľa individuálnej tolerancie organizmu. Začiatočníkom sa odporúča použiť jednu odmerku (asi 7,75 g), pokročilých športovcov - asi dve odmerné poháre (asi 15,5 g). Táto dávka sa má užiť asi 15 minút pred plánovaným začiatkom tréningu.

Hazard Core
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward