Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tabliet

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tabliet je silný prohormónový zásobník, ktorý dokonale zvyšuje úroveň anabolizmu a zvyšuje rast čistej svalovej hmoty. Doplnok je vynikajúcim posilňovačom a je ideálny počas obdobia priberania na váhe a redukcie.
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tabliet je silný prohormónový zásobník, ktorý dokonale zvyšuje úroveň anabolizmu a zvyšuje rast čistej svalovej hmoty. Doplnok je vynikajúcim posilňovačom a je ideálny počas obdobia priberania na váhe a redukcie.

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tabliet je veľmi silný produkt založený na troch rôznych prohormónoch, ktoré sa zameriavajú na podporu budovania svalovej hmoty. Obsahuje tri silné prohormóny so silným anabolickým účinkom, ktoré sú ideálne pre obdobie budovania svalovej hmoty na podporu vašich tréningových aktivít. Silná akcia vám pomôže dosiahnuť rýchle výsledky. Doplnok poskytuje obrovské zisky svalovej sily, podobne ako klasický Halotestin, ktorý patrí k farmakologickým činidlám. Nie je bezdôvodné, že výrobca tu poukázal na účinky klasického steroidu, pretože účinky dosiahnuté s HTP Halotestin sú veľmi podobné.

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestínové efekty:

 • Zvyšuje silu a veľkosť
 • Vysoko účinný anabolický prostriedok
 • Zvyšuje hladinu testosterónu
 • Zvýšené libido
 • Zlepšuje vaskularitu
 • Zvýšenie výkonu
 • Zlepšuje svalovú hustotu
 • Zvyšuje vytrvalosť a zotavenie


Komu sa odporúča HTP Halotestin?
Halotestín sa odporúča pokročilým ľuďom, ktorí očakávajú silnú akciu. Produkt funguje nekompromisne, silne zvyšuje anabolický metabolizmus a umožňuje vám dosiahnuť významné zisky v suchej svalovej hmote v krátkom čase. Silný účinok je spôsobený tromi aktívnymi zlúčeninami, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Doplnok je vhodný aj na obdobie redukcie tukového tkaniva. To vám umožní zintenzívniť lipolytické procesy, čo vám umožní spáliť zostávajúci tuk na tele dáva vašej siluete extrémnu sochu.

Zloženie:
1 porcia, 1 kapsula:
17beta-androstan-3-one,17 a-ol - tiež nazývaná 17-andro táto látka patrí k jednému z najnovších prohormónov, podobne v akcii ako 1-testosterón. V ľudskom tele sa premieňa na dihydrotestosterón, silný prohormón so silným androgénnym účinkom. DHT má vynikajúci vplyv na vysokú hladinu libida, zlepšuje náladu a podporuje rast suchej svalovej hmoty. A čo viac, 17beta-androstan-3-one,17 a-ol tiež vykazuje aktivitu blokovania SHGB, ktorá podporuje hladinu testosterónu.

4-Androstene-3B-ol-17-one - alebo 4-DHEA je predchodcom testosterónu. V tele sa 4-DHEA premieňa na testosterón, čo nám dáva úplne novú príležitosť na zvýšenie anabolizmu a budovanie svalovej hmoty. Látka má veľmi silný účinok na budovanie svalov, silne podporuje rast svalovej sily a umožňuje vám dosiahnuť oveľa lepšie tréningové výsledky. 4-Androsten-3B-ol-17-one ne aromatizuje a nie je premenený na estrogén, čo umožňuje dosiahnuť účinok suchých a tvrdých svalov.

3B-Hydroxyethioallocholan-17-one - tiež nazývaný epiandrosterón, je prohormón z nemetylovanej skupiny, čo znamená, že je bezpečný pre pečeň. V tele sa epiandrosterón premieňa na testosterón, čo nám dáva podobné účinky ako použitie anabolických látok, ktoré sú založené na testosteróne. Funguje veľmi dobre ako prostriedok na zvýšenie svalovej hmoty, ale často sa používa aj na redukciu, ako prvok, ktorý pomáha udržiavať svalovú hmotu a dáva jej podrobný vzhľad.


Dávkovanie: 2 kapsuly denne. 1 kapsula ráno a 1 kapsula popoludní. Udržujte približne 8-hodinový interval medzi porciami.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Swanson Gaba 60 kapslí Swanson Gaba 60 kapslí
 • Iba online
 • -15,00 €

Swanson Gaba 60 kapslí

Cena 13,98 € Bežná cena 28,98 € -15,00 €
Olympus Labs Endur3 482g Olympus Labs Endur3 482g
 • Iba online
 • -20,00 €

Olympus Labs Endur3 482g

Cena 29,98 € Bežná cena 49,98 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward