EX4EX Hyper Dose 300g

EX4EX Hyper Dose 300g,30 dávok.Je neskutočne silná predtréningovka, ktorá má vysoko koncentrované zloženie, naplnené až po okraj stimulantmi. Produkt je primárne navrhnutý tak, aby silne stimuloval a to je naozaj skvelé. Kombinácia geramínu, je účinná zmes, ktorá vás postaví na nohy aj po dlhom a náročnom dni. Produkt tiež veľmi dobre pumpuje, poskytuje príjemné sústredenie, umožňuje vykonávať tréning na 100% v súlade s našimi predpokladmi a dokonca nám umožňuje urobiť niečo viac. Toto je skvelá voľba pre ľudí, ktorí hľadajú tvrdý predtréningový tréning so silným účinkom.
Príchute
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

EX4EX Hyper Dose 300g,30 dávok.EX4EX Hyper Dose 300g je neskutočne silná predtréningovka, ktorá má vysoko koncentrované zloženie, naplnené až po okraj stimulantmi. Produkt je primárne navrhnutý tak, aby silne stimuloval a to je naozaj skvelé. Kombinácia geramínu, je účinná zmes, ktorá vás postaví na nohy aj po dlhom a náročnom dni. Produkt tiež veľmi dobre pumpuje, poskytuje príjemné sústredenie, umožňuje vykonávať tréning na 100% v súlade s našimi predpokladmi a dokonca nám umožňuje urobiť niečo viac. Toto je skvelá voľba pre ľudí, ktorí hľadajú tvrdý predtréningový tréning so silným účinkom.

EX4EX Hyper Dose je:

  • Veľmi silný stimulačný efekt,
  • Zlepšenie koncentrácie,
  • vysoká dávka stimulantov,
  • Dva druhy citrulínu,
  • bez posilňovača,
  • Zvýšenie svalovej sily a vytrvalosti,
  • Nootropný účinok,
  • Žiadny nárazový efekt. 

EX4EX Hyper Dose je venovaný skúseným ľuďom, ktorí majú radi nekompromisné predtréningové cvičenia. Produkt bol navrhnutý tak, aby maximalizoval stimuláciu, znížil únavu a zameral sa na akciu. Zlepšuje koncentráciu, umožňuje vám plne sa sústrediť na tréning. Hardcore aditíva udržujú aktivitu na veľmi vysokej a intenzívnej úrovni. Doplnok je ideálny pre tvrdý tréningový deň nôh alebo chrbta. Hyper Dose zaistí, že všetky vaše série budete vykonávať v plnej koncentrácii, pri plnej záťaži a vy budete mať chuť ešte viac. Rozsiahle a bohaté zloženie stimulujúcich a nootropných látok zaisťuje maximálnu dávku energie, skvelý pocit pohody, bez pocitu „odpadnutia“ po cvičení.

zloženie:

Komplex vitamínov a minerálov - predtréningovka dodá vitamín C, D3, B6 a horčík.

Citrulín a citrulín di-malát - prísady určené na zvýšenie syntézy arginínu v tele. Arginín zase zlepšuje množstvo syntézy oxidu dusnatého, čo prispieva k rozšíreniu ciev a lepšiemu napumpovaniu svalov. Oxid dusnatý má silné vazodilatačné vlastnosti, čo umožňuje lepší transport oxidu a živín. Ba čo viac, podporuje výdrž.

Beta-alanín – pôsobením beta-alanínu je zvýšenie množstva karnozínu v tele, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Karnozín sa stará predovšetkým o správny transport vodíkových iónov, čím skracuje regeneráciu svalov a priamo ovplyvňuje ich výdrž. Zaujímavé je, že sa skracuje aj oddychový čas medzi sériami. Svaly sú rýchlejšie pripravené na ďalšiu námahu.

Kreatín HCL - kreatín je zodpovedný za úroveň ukladania energie vo svalovom tkanive. Jeho primerané množstvo sa premietne do resyntézy ATP, čo účinne podporuje rast svalovej sily, ale ovplyvňuje aj možnosť dlhodobej svalovej práce. Ba čo viac, suplementácia kreatínom efektívne zvyšuje množstvo glykogénu uloženého vo svalovom tkanive, čo ovplyvňuje jeho cvičebnú kapacitu.

Acetylovaný tyrozín - tyrozín v acetylovanej forme je oveľa lepšia forma, biodostupnejšia, ktorá dokonale podporuje prácu nervového systému. Tyrozín je bielkovinová aminokyselina, jej špeciálnou úlohou je ovplyvňovať činnosť štítnej žľazy, ale aj regulovať hladinu niektorých hormónov. Tyrozín tiež podporuje produkciu dôležitých neurotransmiterov, ktoré sú zodpovedné za našu pohodu, ochotu konať a vysokú úroveň fyzickej aktivity.

Taurín – je aminokyselina, ktorá sa aktívne podieľa na mnohých procesoch transformácie energie v ľudskom tele. Zodpovedá okrem iného za metabolizmus bielkovín a sacharidov. Jeho primeraná hladina dokonale podporí prácu mnohých orgánov, udrží optimálny svalový tonus, zlepší hydratáciu a regeneráciu tkanív.

ALC - acetylovaný L-karnitín je typ karnitínu, ktorý vykazuje nootropné vlastnosti. Účinne zvyšuje hladinu energie v našom tele, podporuje koncentráciu a umožňuje nám silne sa sústrediť na akciu. ALC má vlastnosti podporujúce výživu mozgu, má silný antioxidačný účinok, pôsobí neuroprotektívne. Acetylovaný L-karnitín sa často považuje za doplnok, ktorý zabraňuje starnutiu mozgu.

Bezvodý kofeín – kofeín je najznámejší a najpoužívanejší stimulant. Patrí do skupiny purínových alkaloidov, má silný stimulačný účinok na nervový systém, pôsobí na adenozínové receptory v mozgu, čím umožňuje predĺženie bdelosti. Zabraňuje pocitu únavy, ospalosti, pôsobí ergogénne (podporuje fyzickú námahu). Vo vedeckom výskume má kofeín účinok, ktorý podporuje svalovú vytrvalosť.

Norvalín – má vlastnosti, ktoré inhibujú rozklad arginínu v tele, čo sa premieta do väčšieho množstva v našom tele. To znamená, že nepriamo pôsobí ako no-booster, čo spôsobuje zvýšenie arginínu, čo následne ovplyvňuje vyššie množstvo oxidu dusnatého. Norvaline sa používa aj v športe kvôli jeho účinku na zvýšenie svalovej vytrvalosti.

2-aminoizoheptán , silný stimulant, ktorý vykazuje silný účinok, podobný, ale dávka zodpovedajúca sile čistého geramínu je o niečo vyššia. Zložka má silný nootropný účinok, zostruje zmysly, ale nespôsobuje podráždenie a rozptýlenie. Silne podporuje fyzickú námahu, uvoľňuje priedušky, ovplyvňuje sťahovanie ciev, čo spôsobuje rýchlejší transport kyslíka. Charakteristickým účinkom je jej analgetický účinok, ktorý môže byť užitočný aj pri dlhotrvajúcom, intenzívnom cvičení.

garemín , je silne stimulujúca látka, ktorá dokonale stimuluje nervový systém k aktivite. Silné vlastnosti geramínu, ktoré ovplyvňujú prácu dýchacieho a kardiovaskulárneho systému, umožňujú nášmu telu trénovať dlhšie a intenzívnejšie. Pôsobenie stimuluje uvoľňovanie norepinefrínu a navyše inhibuje jeho spätné vychytávanie, čo účinne zvyšuje množstvo neurotransmiterov.

Zelený čaj - extrakt zo zeleného čaju pôsobí antioxidačne, zabraňuje oxidačným reakciám, znižuje aktivitu voľných radikálov. Zelený čaj je navyše bohatý na epigalokatechín galát (EGCG), ktorý má účinok podporujúci využitie lipidov pre energetické potreby a uľahčuje spaľovanie tukov.

Hordenine HCL - patrí medzi zlúčeniny zo skupiny alkaloidov, prirodzene sa vyskytuje u niektorých druhov kaktusov. Stimuluje nervový systém a podporuje srdcovú kontrakciu. Navyše má nootropné vlastnosti a podporuje tvorbu norepinefrínu. Hordenín má pomerne krátky polčas rozpadu, preto výborne funguje ako prvok núdzovej suplementácie, napr. na predtréningových stretnutiach.

Extrakt z hroznových jadierok - extrakt bohatý na antioxidanty, chráni organizmus pred oxidačnými reakciami, zabraňuje šíreniu voľných radikálov. Účinne podporuje boj proti zápalom, má protirakovinové vlastnosti.

L-theanín - patrí k látkam podporujúcim nervový systém. Funguje tak, že optimalizuje hladinu jednotlivých neurotransmiterov tak, aby ich pomery boli čo najprospešnejšie pre fungovanie mozgu. Ako monoprípravok má L-theanín relaxačný a tonizujúci účinok a upokojuje reakciu organizmu na stres. Umožňuje vám sústrediť sa viac na vykonávané úlohy. Zabraňuje emocionálnemu stresu.

Metylovaný synefrín HCL - prirodzene sa synefrín nachádza v horkých pomarančoch, z ktorých sa získava vo forme extraktu. Metylovaná verzia synefrínu vo forme hydrochloridu nám poskytuje čistú farmaceutickú dávku účinnej látky. Synefrín pôsobí podobne ako efedrín, podporuje nervový systém, stimuluje a rozširuje priedušky a zrýchľuje tep.

Extrakt z čierneho korenia - extrakt obsahuje vysoký obsah piperínu, ktorý podporuje vstrebávanie účinných látok. V doplnku stravy je navrhnutý tak, aby účinne zvýšil účinnosť doplnku a uľahčil jeho biologickú dostupnosť.

N-Methyltyramine HCL - fenetylamínový alkaloid má vlastnosti uvoľňujúce katecholamíny, ľahko prechádza hematoencefalickou bariérou. V športovej suplementácii sa využíva vďaka svojmu stimulačnému potenciálu množstvo adrenalínu v tele. Pôsobenie tyramínu dopĺňa vlastnosti stimulujúcich látok obsiahnutých v predtréningovke.

Narigina – patrí medzi flavonoidné glykozidy, prirodzene sa vyskytuje v horkých citrusových plodoch, ako sú grapefruity. Má silný antioxidačný účinok, podporuje lipolytické procesy, stimuluje telo k využívaniu energie uloženej vo forme tukového tkaniva. Okrem toho je schopný znížiť hladinu kortizolu a brzdí rozklad svalových bielkovín.

patrí medzi stimulanty zo skupiny alkaloidov. V ľudskom tele je schopný stimulovať centrálny nervový systém, čím zvyšuje telesnú cvičebnú kapacitu. Okrem toho stimuluje telo k uvoľneniu väčšieho množstva adrenalínu a norepinefrínu, čo umožňuje dlhší a tvrdší tréning. V športovej suplementácii je hojne využívaný vďaka svojim termogénnym vlastnostiam, podporuje odbúravanie tukov.

 

Dávkovanie: 1 odmerka 10 g 30 minút pred tréningom.

EX4EX
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

FortiFX Protein Bar 63g FortiFX Protein Bar 63g
  • Iba online
  • -2,00 €

FortiFX Protein Bar 63g

Cena 1,99 € Bežná cena 3,99 € -2,00 €
arrow_upward