Centurion labz E-liminate arimistane 90 kapslí estrogen blocker

Centurion labz E-liminate arimistane 90 kapslí estrogen blocker.Centurion labz E -Liminate - je najnovší a najlepší produkt postcyklovej terapie, aký bol kedy vytvorený. E-Liminate obsahuje brilantný arimistan (Androsta-3,5-dién-7,17-dión), ktorý drasticky znižuje estrogén a rýchlo zvyšuje hladinu prírodného testosterónu.Arimistane (Androsta-3,5-dién-7,17-dión)-je veľmi účinný inhibítor aromatázy (AI), ktorý prostredníctvom radu rôznych mechanizmov uvádza naše telo do anabolického stavu. Znižuje hladinu kortizolu a estrogénu a zároveň zvyšuje hladinu voľného testosterónu. Používatelia používajúci E-Liminate zaznamenali výrazné zlepšenie libida a lepšie silové prírastky v tréningu. Navyše pri použití redukčnej diéty môžete vidieť zrýchlené spaľovanie tukového tkaniva.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Centurion labz E-liminate arimistane 90 kapslí estrogen blocker.Centurion labz E -Liminate - je najnovší a najlepší produkt postcyklovej terapie, aký bol kedy vytvorený. E-Liminate obsahuje brilantný arimistan (Androsta-3,5-dién-7,17-dión), ktorý drasticky znižuje estrogén a rýchlo zvyšuje hladinu prírodného testosterónu.


Arimistane (Androsta-3,5-dién-7,17-dión)-je veľmi účinný inhibítor aromatázy (AI), ktorý prostredníctvom radu rôznych mechanizmov uvádza naše telo do anabolického stavu. Znižuje hladinu kortizolu a estrogénu a zároveň zvyšuje hladinu voľného testosterónu. Používatelia používajúci E-Liminate zaznamenali výrazné zlepšenie libida a lepšie silové prírastky v tréningu. Navyše pri použití redukčnej diéty môžete vidieť zrýchlené spaľovanie tukového tkaniva.

E-liminát AKTÍVNE ZLOŽKY
Jedna porcia 1 kapsula
Počet porcií v balení 90
Balenie 90 kapsúl
Obsah v 1 porcii (1 kapsula) vrátane :
       Arimistane (Adrosta-3, 5-Diene-7,17-Dione) 25mg

Dávkovanie:

2-3 kazuly denne

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Centurion Labz
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Genius Joy 100 kapslí Genius Joy 100 kapslí
  • Iba online
  • -30,00 €

Genius Joy 100 kapslí

Cena 39,98 € Bežná cena 69,98 € -30,00 €
MyoBlox Rubix 137g MyoBlox Rubix 137g
  • Iba online
  • -20,00 €

MyoBlox Rubix 137g

Cena 29,99 € Bežná cena 49,99 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward