Centurion labz E-liminate arimistane 90 kapslí estrogen blocker

Centurion labz E-liminate arimistane 90 kapslí estrogen blocker.Centurion labz E -Liminate - je najnovší a najlepší produkt postcyklovej terapie, aký bol kedy vytvorený. E-Liminate obsahuje brilantný arimistan (Androsta-3,5-dién-7,17-dión), ktorý drasticky znižuje estrogén a rýchlo zvyšuje hladinu prírodného testosterónu.Arimistane (Androsta-3,5-dién-7,17-dión)-je veľmi účinný inhibítor aromatázy (AI), ktorý prostredníctvom radu rôznych mechanizmov uvádza naše telo do anabolického stavu. Znižuje hladinu kortizolu a estrogénu a zároveň zvyšuje hladinu voľného testosterónu. Používatelia používajúci E-Liminate zaznamenali výrazné zlepšenie libida a lepšie silové prírastky v tréningu. Navyše pri použití redukčnej diéty môžete vidieť zrýchlené spaľovanie tukového tkaniva.

 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Centurion labz E-liminate arimistane 90 kapslí estrogen blocker.Centurion labz E -Liminate - je najnovší a najlepší produkt postcyklovej terapie, aký bol kedy vytvorený. E-Liminate obsahuje brilantný arimistan (Androsta-3,5-dién-7,17-dión), ktorý drasticky znižuje estrogén a rýchlo zvyšuje hladinu prírodného testosterónu.


Arimistane (Androsta-3,5-dién-7,17-dión)-je veľmi účinný inhibítor aromatázy (AI), ktorý prostredníctvom radu rôznych mechanizmov uvádza naše telo do anabolického stavu. Znižuje hladinu kortizolu a estrogénu a zároveň zvyšuje hladinu voľného testosterónu. Používatelia používajúci E-Liminate zaznamenali výrazné zlepšenie libida a lepšie silové prírastky v tréningu. Navyše pri použití redukčnej diéty môžete vidieť zrýchlené spaľovanie tukového tkaniva.

E-liminát AKTÍVNE ZLOŽKY
Jedna porcia 1 kapsula
Počet porcií v balení 90
Balenie 90 kapsúl
Obsah v 1 porcii (1 kapsula) vrátane :
       Arimistane (Adrosta-3, 5-Diene-7,17-Dione) 25mg

Dávkovanie:

2-3 kazuly denne

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Centurion Labz
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward