• Iba online

All Nutrition Omega 3 90 softgels

All Nutrition Omega 3 90 softgels
7,99 €
Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

All Nutrition Omega 3 90 softgels OMEGA-3 je doplnok výživy obsahujúci vysoko kvalitný olejový koncentrát z rýb so studenou vodou, bohatý na omega-3 mastné kyseliny s vynikajúcimi zdraviu prospešnými vlastnosťami. Kyseliny omega-3 podporujú činnosť srdca a mozgu, chránia pred aterosklerózou a rozvojom rakoviny, pôsobia proti obezite a posilňujú imunitu.

Znižujú omega-3 kyseliny cholesterol?
Výsledky mnohých štúdií ukazujú, že aj malé dávky omega-3 mastných kyselín majú antiaterosklerotické účinky. Ich ďalší prísun v potrave významne ovplyvňuje zníženie škodlivého LDL cholesterolu a triglyceridov, ako aj zvýšenie prospešného HDL cholesterolu a zníženie zrážania krvi, ktoré ovplyvňuje srdce a obehový systém.

Ako omega-3 chráni pred rozvojom rakoviny?
Epidemiologické štúdie a pokusy na zvieratách ukazujú, že pridanie kyselín omega-3 do stravy účinne inhibuje tvorbu karcinogénov v tele. Kyseliny omega-3 sú obzvlášť užitočné pri inhibícii rozvoja rakoviny prsníka, prostaty a hrubého čreva - najčastejšie sa vyskytujúcich rakovinových ochorení tohto storočia.

Aký je antidepresívny účinok omega-3 kyselín?
Omega-3 mastné kyseliny sú zodpovedné za správne fungovanie neurónov. Sú dôležitou súčasťou vysoko aktívneho nervového tkaniva, najmä mozgovej kôry a sietnice.Zvyšovanie ich príjmu v strave, zníženie náchylnosti na depresiu, efektívne zlepšuje náladu a hrá kľúčovú úlohu vo vývoji nervového systému, ktorý sa vyskytuje v živote plodu a v ranom detstve.

Môžu omega-3 pomáhať pri chudnutí?
Omega-3 mastné kyseliny sú jednou z kľúčových zložiek chudnutia. U ľudí systematicky konzumujúcich odporúčanú dávku omega-3 mastných kyselín dochádza k strate telesného tuku a zníženiu BMI. Omega-3 mastné kyseliny majú inhibičný účinok na tvorbu tukového tkaniva a aktívne mobilizujú jeho rozklad.

Pre koho sa OMEGA-3 odporúča?
Vzhľadom na vynikajúce zdravotné vlastnosti omega-3 kyselín v prevencii kardiovaskulárnych ochorení sa potravinový doplnok GOLD OMEGA-3 odporúča najmä ľuďom so zvýšenou hladinou cholesterolu, hypertenziou a srdcovými chorobami. Kyseliny omega-3 účinne podporujú znižovanie nadváhy a sú dôležitým prvkom prevencie rozvoja rakoviny.

    
Podporuje srdce a nervový systém.
    
Zlepšuje fungovanie nervového systému.
    
Antikoagulačný.
    
Znižuje LDL lipoproteín (tzv. Zlý cholesterol).

 
Dávkovanie:

1 kapsula raz denne.
All Nutrition
Nový produkt
5 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Genius Consciousness 79g Genius Consciousness 79g
  • Iba online
  • -30,00 €

Genius Consciousness 79g

Cena 39,98 € Bežná cena 69,98 € -30,00 €
FortiFX Protein Bar 63g FortiFX Protein Bar 63g
  • Iba online
  • -2,00 €

FortiFX Protein Bar 63g

Cena 1,99 € Bežná cena 3,99 € -2,00 €
arrow_upward