XPG SUPPRESS-C - Cortisol Control Gel 100 ml

XPG SUPPRESS-C - Cortisol Control Gel 100 ml, kortizol kontrolný gél - B-adrostenetriol vo forme gélu proti vysokým hladinám kortizolu!Hardcore transdermálny doplnok! Čistý objem,sila,hustota svalov.Rapídne zisky svalov,pevnosťi a spaľovanie tukov v oblasti pása.Kortizol je stresový hormón, ktorý sa bežne spája so zvýšeným ukladaním tukov (najmä v oblasti brucha) as katabolickým účinkom (rozklad svalového tkaniva).Hlavné vlastnosti B-Androstenetriolu: Podporuje kontrolu kortizolu Podporuje odbúravanie tukov. Pomáha chrániť alebo budovať svalovú hmotu Pravdepodobne protizápalové účinky.Suppress-C obsahuje približne 25 mg B-Androstenetriol na 1 ml.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

XPG SUPPRESS-C - Cortisol Control Gel 100 ml, kortizol kontrolný gél - B-adrostenetriol vo forme gélu proti vysokým hladinám kortizolu!Extrémne silný hardcore transdermálny doplnok! Čistý objem,sila,hustota svalov.Suppress-C obsahuje približne 25 mg B-Androstenetriol na 1 ml.Rapídne zisky svalov,pevnosťi a spaľovanie tukov v oblasti pása.V revolučnom transdermálnom aplikačnom systéme, ktorý je navrhnutý na zvýšenie biologickej účinnosti. Dostupnosť, ktorá by jednoducho nebola možná prostredníctvom perorálneho podávania. Inými slovami, dodáva viac účinnej látky do krvného obehu. 

XPG Suppress-C kortizol kontrolný gél - B-adrostenetriol vo forme gélu proti vysokým hladinám kortizolu!

Čo je XPG Suppress-C, ako sa má používať a čo od neho môžete očakávať?

Kortizol je stresový hormón, ktorý sa často spája s mnohými negatívnymi charakteristikami, najmä u športovcov. Poskytuje zvýšené ukladanie tukov, hlavne v perzistentných zónach ako v dolnej časti brucha a navyše je katabolické (odbúravanie svalov). XPG Suppress-C je gél, ktorý sa nanáša na pokožku alebo na problémové oblasti a prostredníctvom tejto cesty rozvíja svoj účinok! Účinnou látkou je B-Androstenetriol, metabolit DHEA, ktorý je podľa svojich vlastností často silnejší ako samotný DHEA, najväčší účinok je účinok inhibujúci kortizol, ktorý má pozitívne následky pre odvetvie športu. XPG Suppress-C teda podporuje odbúravanie tukov, podporuje chudnutie svalovej hmoty a má protizápalové účinky. Keď sa spýtate sami seba, či ste v hromadnej fáze alebo V strave je veľmi ťažké stratiť tuk (najmä v perzistentných zónach) a má tendenciu strácať silu a svalovú hmotu, takže vysoké hladiny kortizolu môžu byť dôvodom. XPG Suppress-C odporúčame pre ambicióznych športovcov v pokročilej fáze diéty, aby ste účinne bojovali proti vysokej hladine kortizolu.

Výhody a výhody kontrolného gélu kortizolu XPG Suppress-C:

  • Silný metabolit DHEA (B-androstenetriol)
  • Rýchlo znižuje hladinu kortizolu!
  • Protizápalový účinok
  • Zostavte svalovú hmotu vytekajúcu
  • Transdermálne požitie - vstrebáva sa cez pokožku
 

Kortizol je stresový hormón, ktorý sa bežne spája so zvýšeným ukladaním tukov (najmä v oblasti brucha) as katabolickým účinkom (rozklad svalového tkaniva).

 

Hlavné vlastnosti B-Androstenetriolu: 
Podporuje kontrolu kortizolu Podporuje odbúravanie 
tukov 
Pomáha chrániť alebo budovať svalovú 
hmotu Protizápalové účinky 
Položte si niekoľko otázok: 
- Ťažko strácate tuk? 
- Cítiš ,že nenapreduješ? 
- Zistíte, že držíte tuk v brušnej oblasti? 
- Máte ťažké budovať chudé svaly? 
- Potrebujete alebo si chcete zachovať chudé svaly počas diéty?

 

Ľudia, ktorí odpovedajú áno na ktorúkoľvek z vyššie uvedených otázok, by sa mohli zaujímať o B-Androstenetriol.

 

Poznámka: Suppress-C obsahuje približne 25 mg. B-Androstenetriol na 1 ml.

Nutritional Information

Isopropyl Alcohol, propylene Glycol, Aqua (Water), Octyl Salicylate, D-Limonene, Triglyceride Complex, B-Androstenetriol, Carbomer

Suppress-C obsahuje približne 25 mg. B-Androstenetriol na 1 ml.

Directions Apply 2ml (2 squirts) to the skin twice daily, preferably spaced out 8-12 hours apart.

 

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward