Intelligent Muscle Sharp Amf 300g

Intelligent Muscle Sharp Amf 300g, 30 dávok.Hardcore NO pumpa a stimulant!Sharp Amf je silný predtréningový vzorec založený na najúčinnejších stimulantoch, medzi ktoré patria okrem iného tri formy yohi.Vysoko koncentrovaná receptúra obsahuje skutočne vysoké dávky zložiek, ktoré vám umožnia dosiahnuť najlepšie tréningové účinky. Produkt zvyšuje tréningový výkon, poskytuje energiu na celý deň a vďaka zložkám zvyšujúcim oxid dusnatý ovplyvňuje trvalú svalovú pumpu a zvýšenie sily. Produkt výrazne zvyšuje tréningovú agresivitu, zaostruje zmysly a zlepšuje sústredenie a náladu. Pokročilé zložky redukujúce tuk podporujú rýchle chudnutie aj z oblastí, ako je brucho, spodná časť chrbta a zadok.

Príchute
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Platba kartou, prevodom, hotovosť a na dobierku SR, ČR

 

Doručenie tovaru do 1-3 dní SR, ČR, AT, DE, HU, PL

Intelligent Muscle Sharp Amf 300g, 30 dávok.Hardcore NO pumpa a stimulant!

Sharp Amf je silný predtréningový vzorec založený na najúčinnejších stimulantoch, medzi ktoré patria okrem iného tri formy yohi.Vysoko koncentrovaná receptúra obsahuje skutočne vysoké dávky zložiek, ktoré vám umožnia dosiahnuť najlepšie tréningové účinky. Produkt zvyšuje tréningový výkon, poskytuje energiu na celý deň a vďaka zložkám zvyšujúcim oxid dusnatý ovplyvňuje trvalú svalovú pumpu a zvýšenie sily. Produkt výrazne zvyšuje tréningovú agresivitu, zaostruje zmysly a zlepšuje sústredenie a náladu. Pokročilé zložky redukujúce tuk podporujú rýchle chudnutie aj z oblastí, ako je brucho, spodná časť chrbta a zadok.

Sharp AMF je:

  • Silná stimulácia
  • Pevná svalová pumpa,
  • Obrovský prísun energie,
  • Výrazné zvýšenie pevnosti,
  • Maximálna koncentrácia.

Predtréningovka Sharp AMF je jedným z najsilnejších prípravkov so stimulačnými vlastnosťami a vďaka svojmu mimoriadne silnému pôsobeniu sa odporúča pokročilým používateľom s predchádzajúcimi skúsenosťami s používaním stimulantov.

Zloženie obsahuje:

Beta alanín- je nevyhnutný na produkciu karnozínu a blokuje stavebné proteíny, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu tela. Zlúčenina podporuje správne fungovanie a vývoj svalov. Aminokyselina je známa tým, že znižuje svalovú únavu, čo môže pomôcť vašim svalom lepšie pracovať počas tréningu. To zase podporuje rast svalov. Beta-alanín je obzvlášť užitočný pri intenzívnom krátkodobom tréningu, ako je vzpieranie. Niektorí ľudia užívajúci beta-alanín si môžu všimnúť mierny pocit brnenia známy ako parestézia. Brnenie vzniká, pretože beta-alanín rozširuje krvné cievy, čo umožňuje dodávať do svalov viac kyslíka a krvi.

L-citrulín- endogénna aminokyselina. Citrulín vedie k zvýšeniu arginínu, čo zvyšuje produkciu oxidu dusnatého v tele zintenzívnením svalovej pumpy. Suplementácia citrínom znižuje pocit únavy, čo vám umožňuje robiť dlhé tréningy. Účinne zlepšuje fungovanie obehového systému a môže byť nápomocný pri erektilnej dysfunkcii.

Agmas je jedným z najnovších a najzaujímavejších doplnkov výživy s mnohými fyziologickými výhodami, a to aj ako predtréningové opatrenie na podporu celkového športového výkonu. Je to biogénny amín a je najkvalitnejšou formou síranu agmatínu na trhu.

Acetyl-l-tyrozín-acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozínu. Obyčajný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť k zníženej biologickej dostupnosti. Acetyl-L-tyrozín podporuje funkciu mozgu podporou syntézy katecholamínu norepinefrínu a dopamínu (neurotransmitery). Pomáha pri správnom fungovaní nervového systému, pomáha udržiavať normálne psychologické funkcie a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

-je stimulačná zlúčenina, ktorá má iné názvy, ako je 2-aminoizoheptán alebo oktodrín. má relaxačný účinok na priedušky, vďaka čomu sa zvyšuje naša aeróbna kapacita a má tiež dekongestívnu aktivitu (zúženie krvných ciev, čo spôsobuje zvýšenie rýchlosti prietoku kyslíka.

- funguje skvele ako stimulant aj ako spaľovač tukov, najmä v kombinácii s kofeínom a inými látkami, ktoré stimulujú nervový systém a zintenzívňujú fenomén termogenézy. Táto silná účinná látka účinne poskytuje silnú stimuláciu. Nepriamo stimuluje zvýšenie hladiny adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Poskytuje silný nárast energie, vzrušenia a koncentrácie. V kombinácii s kofeínom sa zvyšuje jeho účinnosť. Geranium stimuluje uvoľňovanie dopamínu po preniknutí do nervového systému, vďaka čomu poskytuje sústredenie a dobrú náladu, ktorá je počas tréningu rozhodujúca.

Extrakt zo zeleného čaju - katechíny obsiahnuté v zelenom čaji inhibujú enzým nazývaný katechol O-metyltranferáza alebo COMT, ktorý v skutočnosti rozkladá hormón spaľovania tukov, norepinefrín. Pretože zelený čaj je bohatý na katechín, pomáha zvyšovať hladinu norepinefrínu, udržiavať ho na zvýšenej úrovni a predlžovať termogenézu. Ukázalo sa tiež, že existuje synergická interakcia medzi kofeínom v zelenom čaji a katechínmi (najmä EGCG) v zelenom čaji, čo zvyšuje využitie kalórií ako energie v tele. Okrem toho sa zistilo, že kombinácia kofeínu a EGCG v zelenom čaji významne zvyšuje pokojovú rýchlosť metabolizmu.

Metyl-synefrín HCLsynefrín je jednou z najpopulárnejších zložiek elitných spaľovačov tukov a do veľkej miery je zodpovedný za ich činnosť. Na trhu existuje veľa termogénnych produktov, ktoré účinne znižujú tukové tkanivo, a synefrín v najrôznejších formách je látka, ktorá ich všetky spája. Jeho účinok na odbúravanie tukov bol dokázaný pred mnohými rokmi a popularita tejto zlúčeniny stále rastie predovšetkým vďaka jej vysokej účinnosti.

Higenamín ovplyvňuje produkciu kyseliny dusičnej. Kyselina dusičná ovplyvňuje uvoľňovanie hormónov a adrenalínu. Je tiež isté, že produkt urýchľuje regeneračný čas tela a tiež zvyšuje množstvo prietoku krvi, a preto je množstvo živín dodávaných do svalov oveľa väčšie.

Metyl hordenín HCL- ďalšia stimulačná látka, dokonale dopĺňajúca kofeín, pelargónie a synefrín. Zatiaľ čo hlavným účinkom týchto posledných látok je stimulácia uvoľňovania adrenalínu a norepinefrínu v tele, ktoré iniciujú spaľovanie tukov a energetické zmeny, Hordeina predlžuje ich životnosť. Zabraňuje predčasnej degradácii adrenalínu, čo znamená, že účinok stimulácie a zvýšenie energetickej hladiny trvá oveľa dlhšie. Je mimoriadne dôležité, aby prípad hordeinu zostal stabilný. Zahrnutie tejto látky do kompozície umožňuje nielen posilniť termogénny účinok. Je to skvelý spôsob, ako sa vyhnúť účinku náhleho energetického kongresu.

Citrus Aurantium- horký pomaranč nie je jedlé ovocie, ale je vynikajúcim zdrojom vitamínu C, ktorého množstvo v extrakte môže dosiahnuť dokonca 42%. Horké pomaranče sú oveľa bohatšie ako len vitamín C, ale aj antioxidanty, ako sú bioflavonoidy, ako je hesperidín. Okrem vysokého obsahu dokonale stráviteľného vitamínu C je horký pomaranč známy predovšetkým obsahom rastlinného synefrínu, ktorý je prirodzenou náhradou ephedry. Synefrín má podobnú štruktúru ako efedrín. Získava sa prirodzeným spôsobom z nezrelých citrusových plodov, napr. citrusového uránu L., Citrus aurantium L. Táto látka je prírodnou náhradou ephedry.

Extrakt z hroznových jadierok - extrakt z hroznových jadierok. Hroznové semená sú bohaté na antioxidanty vrátane fenolových kyselín, antokyanov, flavonoidov a komplexov oligomérneho proantokyanidínu (OPC). Vďaka vysokému obsahu antioxidantov môže GSE pomôcť chrániť pred oxidačným stresom, poškodením tkanív a zápalmi a predchádzať chorobám.

Synefrín HCL-je jednou z najpopulárnejších zložiek elitných spaľovačov tukov a z veľkej časti je zodpovedný za ich prevádzku. Na trhu existuje veľa termogénnych produktov, ktoré účinne znižujú tukové tkanivo, a synefrín v najrôznejších formách je látka, ktorá ich všetky spája. Jeho účinok na odbúravanie tukov bol dokázaný pred mnohými rokmi a popularita tejto zlúčeniny stále rastie predovšetkým kvôli vysokej účinnosti a relatívne nízkemu riziku takých účinkov, ako sú bolesti hlavy alebo zhoršenie pohody. Synefrín v produkte Venom je zdrojom hydrochloridu farmaceutickej kvality, preto do tela dodávame iba účinnú látku, ktorá je samozrejme spojená s vyššou účinnosťou.

Niacínje primárne jedným z prvkov tvoriacich dva mimoriadne dôležité koenzýmy: NAD a NADP. Každý z tLem prostredníctvom spojenia s proteínom produkuje enzým nazývaný oxidoreductáza. Oxidoreductáza je zlúčenina, ktorá má neoddeliteľný vplyv na metabolizmus všetkých základných makroživín našich potravín - bielkovín, tukov a sacharidov. Suplementácia niacínom tiež prospieva imunitnému systému.

Yoh 8%- veľmi vysoká štandardizácia obsahu yohimbínu. Získané z rastliny pochádzajúcej z Južnej Afriky. Známy po celom svete ako silné afrodiziakum. Extrahuje sa z vnútornej kôry tropického stromu západnej Afriky Corynanthe Yohi. Ovplyvňuje telo stimuláciou sympatického nervového systému, aktiváciou reakcie boja alebo úteku. To spôsobuje uvoľňovanie chemických zlúčenín nazývaných katecholamíny do krvného obehu, ktoré ovplyvňujú zvýšenie telesnej teploty a krvného tlaku. Chemikálie (hlavne adrenalín a norepinefrín) majú schopnosť viazať sa na tukové bunky prostredníctvom adrenergných receptorov, čím iniciujú proces spaľovania tukov.

Alpha Yoh HCL-Rauwolscine-extrakt z koreňa Rauwolfia vomitoria, rastliny z čeľade Apocynaceae, ker, ktorý prirodzene rastie v tropických oblastiach Afriky. Má antioxidačné, protizápalové a analgetické vlastnosti, podporuje metabolizmus uhľohydrátov a inzulínu, pôsobí proti rakovine a zlepšuje duševné zdravie. Vysoká štandardizácia extraktu z rauwolscine, inými slovami yohimbínu alebo izohimínu, zameriava pôsobenie produktu na nervový systém a stratu zbytočnej telesnej hmotnosti. Inhibuje činnosť cholinergného systému, zvyšuje koncentráciu adrenalínu, stimuluje telo k pôsobeniu a zintenzívňuje proces lipolýzy. Znížením aktivity α2-adrenergných receptorov zvyšuje adenylylcyklázu a cyklický adenozín-3', 5'-monofosfát (cAMP), čím zvyšuje oxidáciu mastných kyselín v mitochondriách. Podporuje spaľovanie predtým uloženého tukového tkaniva v oblastiach tela bohatých na α2-adrenergné receptory, hlavne v dolnej časti brucha a na bokoch.

Yoh HCL- yohimbín hydrochlorid, látka, ktorá je užitočná v boji proti takzvanému rezistentnému tukovému tkanivu, ktoré sa nachádza hlavne v oblastiach hrudníka a dolného pásu mužov a bokov, zadku a stehien u žien. Yohimbine účinkuje tak, že blokuje receptory typu α2, čo jednoznačne uľahčuje chudnutie a je užitočné pri tvarovaní častí tela odolných voči chudnutiu. Stojí za to pripomenúť, že yohimbín účinne eliminuje inzulín. Preto je užívanie tejto zlúčeniny okolo jedál obsahujúcich sacharidy zbytočné. Yohimbine je obzvlášť účinný pri pôste, pred fyzickým cvičením.

Piperín- aktívna zložka čierneho korenia, má termogénny účinok. Môže zvýšiť prívod krvi do tkanív tráviaceho traktu, čo vedie k lepšej stráviteľnosti zložiek potravy. Výrazne zlepšuje asimiláciu mnohých aktívnych zložiek doplnkov.

Naringenín-flavonoid nájdený v grapefruite. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu, zvyšuje lipolýzu, posilňuje cievy, má protizápalové vlastnosti a znižuje hladinu cholesterolu.

N-metyl-tyramín - zlúčenina extrahovaná z plodov horkého pomaranča alebo jačmeňa. N-metyl-tryamín (NMT) vzniká pridaním "metylovej" skupiny do známeho biogénneho amínu L-tyramínu. Nie, toto nie je syntetická zložka. Rastliny môžu skutočne produkovať NMT s enzýmom tyramín N-metyltransferázy. Extrakcia NMT z rastlín je lacnejšia ako syntéza NMT. Jeho pôsobenie je založené na stimulácii beta receptorov, ktoré hrajú významnú úlohu v procese spaľovania tukov. Okrem toho zlúčenina má anabolický účinok, zvyšuje prietok krvi do svalov a zvyšuje výkonnosť buniek pri spaľovaní glukózy. Ďalšou dôležitou výhodou je, že zlepšuje fungovanie mozgu - Zvyšuje množstvo neurotransmiterov, takže myslíte rýchlejšie a reagujete za zlomok sekundy. To je veľmi užitočné najmä v športových súťažiach.

Octopamín HCL- oktopamín - prírodná látka, ktorá je odvodená z horkého pomarančového ovocia. Má vlastnosti modulujúce adrenergný systém. Stimuluje beta-3 adrenergné receptory, čo vedie k odbúravaniu tukových buniek v tele. V športovom suplementácii sa používa v spaľovačoch tukov a predtréningových doplnkoch vďaka svojim termogénnym a lipolytickým vlastnostiam. Látka tiež účinne inhibuje chuť do jedla.

Dávkovanie:1 odmerka 30-45 minút pred tréningom

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward