Innovative Labs Monster Plexx 60 tabliet

Monster Plexx od spoločnosti Innovative je silné anabolicko-androgénne činidlo, ktoré obsahuje 5 zlúčenín, ktoré ovplyvňujú vysoký prírastok svalovej hmoty. Kombinácia 1-Andro, epiandrosterónu, 4-androsterónu, dioterolu a extraktu z Ajuga Turkestanica v kombinácii s cyklozómovou technológiou umožňuje maximálny potenciál látky v tele. Prípravok vytvára prostredie pre dlhodobé uvoľňovanie prohormónov, čo zabraňuje rýchlemu vylučovaniu činidla z krvného obehu. Okrem toho ovplyvňuje dobrý stav pohybového systému vrátane správneho stavu kĺbov a chráni pred zraneniami počas intenzívneho tréningu.Monster Plex je nepochybne najlepším produktom svojho druhu na trhu.
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Monster Plexx od spoločnosti Innovative je silné anabolicko-androgénne činidlo, ktoré obsahuje 5 zlúčenín, ktoré ovplyvňujú vysoký prírastok svalovej hmoty. Kombinácia 1-Andro, epiandrosterónu, 4-androsterónu, dioterolu a extraktu z Ajuga Turkestanica v kombinácii s cyklozómovou technológiou umožňuje maximálny potenciál látky v tele. Prípravok vytvára prostredie pre dlhodobé uvoľňovanie prohormónov, čo zabraňuje rýchlemu vylučovaniu činidla z krvného obehu. Okrem toho ovplyvňuje dobrý stav pohybového systému vrátane správneho stavu kĺbov a chráni pred zraneniami počas intenzívneho tréningu. Stojí za zmienku, že doplnok je nemetylovaný, takže sa nemusíte obávať zdravia pečene, čo z neho robí ideálny prostriedok pre začiatočníkov, ktorí používajú parahormóny. Monster Plex je nepochybne najlepším produktom svojho druhu na trhu.

1-Andro je androgénny pohlavný hormón. Je to nemetylovaná anabolická zlúčenina určená na to, aby pomohla používateľovi zlepšiť pevnosť, získať sušinu a predovšetkým spáliť tuky. 1-androsterón je nemetylovaná zlúčenina, ktorej primárnym metabolitom je 1-androstenedión (1-AD). Nomenklatúra pre 1-Andro je 1-androstene 3b-ol, 17-one. 1-Andro sa nepremieňa na testosterón alebo estrogén, ale v skutočnosti sa mení na 1-testosterón. To v podstate znamená, že vedľajšie účinky súvisiace s estrogénom by sa nemali vyskytnúť, takže môžete očakávať zvýšenie telesnej hmotnosti a úbytok telesného tuku. Pretože 1-AD sa nepremieňa na estrogén a má antiestrogénnu aktivitu, znamená to, že je to dobrá zlúčenina na použitie v redukčnom cykle, pretože pomáha pri odbúravaní tukov. Kvôli nedostatku zadržiavania vody v tele nebudú prírastky násilné, ale stabilné a veľmi ľahko udržiavateľné počas a po cykle. Výrobky od 1-Androsteron sú skvelé na kombinovanie s inými prohormónmi a sarmami. Vedľajšie účinky spojené s použitím 1-androsterónu sú veľmi malé, ak vôbec, pretože táto zlúčenina nie je metylovaná. Nemetylovaná povaha tejto zlúčeniny znamená, že nie je toxická pre pečeň. Chýbajú aj vedľajšie účinky súvisiace s estrogénom, ako je gynekomastia.

Epiandrosterón- transformuje sa na stanolónovú konštitúciu, ktorá sa stáva veľmi androgénnou. Epiandrosterón aromatizuje na estrogén, takže nedochádza k zadržiavaniu vody a gynekomastii. Táto zlúčenina nevytvára veľa hmoty v porovnaní s inými prohormónmi, ale je obzvlášť dobrá na zvýšenie sily a svalovej hustoty a definície, čo ju robí skvelou na použitie počas redukčného cyklu alebo spolu s prohormónmi, ktoré pomáhajú budovať hmotu. Ďalšou výhodou epiandrosterónu je, že má okamžitý neurologický účinok, takže od prvej dávky dochádza k zvýšenej agresivite a vytrvalosti pri cvičení. Keďže nejde o metylovanú zlúčeninu, nemala by nepriaznivo ovplyvňovať testy funkcie pečene. Nepremieňa sa na estrogén (nie je aromatizovaný). Drasticky neovplyvňuje os HPTA. Epiandro sa používa hlavne ako prísada do prohormonálnych stohov. Sám o sebe má však vplyv hlavne na zintenzívnenie redukcie telesného tuku a zlepšuje svalovú hustotu a ich definíciu.

4-androsterón - po požití prechádza 4-Andro do testosterónu prostredníctvom dvojstupňovej konverzie. Zlúčenina vykazuje znateľne vysokú anabolickú aktivitu, čo vedie k zvýšeniu svalovej hmoty a sily a zároveň k sexuual drive je výrazne vylepšený. 4-androsterón je nemetylovaný prohormón, čo znamená, že má minimálnu funkciu pečene na vnútorných orgánoch. 4-androsterón je zameraný na rozvoj svalovej hmoty, asi 4-6 kg svalovej hmoty v priebehu 4 až 6 týždňov nie je nezvyčajné. Upozorňujeme, že tento účinok bude viditeľnejší pri správnej strave a tréningu. Okrem toho má 4-Andro pozitívny vplyv na redukciu kortizolu - vyrovnáva pomer DHEA / kortizol, ktorý reguluje hladinu kortizolu v prípade nadmerných hladín (hyperkortizolémia). Znížená hladina kortizolu ovplyvňuje systémové zníženie stresu. Toto je obzvlášť dôležitý účinok pri znižovaní vplyvu neurózy, depresie alebo iných nervových porúch.

Diosterol - stimuluje sekréciu hypotalamu luteinizačného hormónu (LH). Prevádzka dioterolu vedie k zvýšenej produkcii testosterónu. Steroidné saponíny ako bioaktívne zložky sú zodpovedné za anabolický účinok, ktorý umožňuje produkciu väčšieho množstva testosterónu a zvýšenie LH. So zvyšujúcim sa luteinizačným hormónom sa zvyšuje hladina testosterónu.

Ajuga Turkestanica - rastlinný extrakt, ktorý zlepšuje športový výkon, zvyšuje silu, svalovú vytrvalosť, udržuje váhu a buduje nové svalové tkanivo.

Dávkovanie:

1 kapsula ráno a 1 kapsula večer s jedlom
Innovative Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Hammer Labz Crea Max 280 g Hammer Labz Crea Max 280 g
  • Iba online
  • -20,00 €
  • novinka

Hammer Labz Crea Max 280 g

Cena 39,00 € Bežná cena 59,00 € -20,00 €
Nutra Bio EAA Pure 393g Nutra Bio EAA Pure 393g
  • Iba online
  • -15,00 €

Nutra Bio EAA Pure 393g

Cena 24,99 € Bežná cena 39,99 € -15,00 €
RedCon1 Halo 60 kapslí RedCon1 Halo 60 kapslí
  • Iba online
  • -30,00 €

RedCon1 Halo 60 kapslí

Cena 49,98 € Bežná cena 79,98 € -30,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward