Innovative Labs Monster Plexx 60 tabliet

Prohormóny Innovative Labs Monster Plexx 60 tabliet. Silný stack! Čistý objem,sila,hustota svalov. Najlepšie z USA! Prohormóny predstavujú syntetické látky, ktoré sú špeciálne vytvorené pre športovcov, a tak sa od svojho vzniku stali bodom záujmu veľkého množstva amatérskych, rovnako tak profesionálnych atlétov. Ich pozitívne účinky na zvýšenie výkonnosti, sily a svalovej hmoty oslovili tisíce užívateľov po celom svete. Okrem toho sa ihneď po objavení v americkom trhu ujali svojho pevného miesta. Prečo je to tak? Z jednoduchých dôvodov. Klasické suplementy boli pre niektorých športovcov príliš „slabé“, na druhej strane anabolické steroidy predstavovali a predstavujú priveľké riziko poškodenia zdravia.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Monster Plexx od Innovativeje silné anabolicko-androgénne činidlo, ktoré obsahuje 5 zlúčenín, ktoré ovplyvňujú vysoký nárast svalovej hmoty. Kombinácia 1-Andro, Epiandrosterón, 4-Androsterón, Diosterol a extrakt z Ajuga Turkestanica v kombinácii s technológiou Cyclosom umožňuje maximálny potenciál látky v tele. Prípravok vytvára prostredie pre predĺžené uvoľňovanie prohormónov, čo zabraňuje rýchlemu vylúčeniu látky z krvného obehu. Okrem toho pôsobí na dobrý stav pohybového aparátu, vrátane správneho stavu kĺbov, chráni pred zraneniami pri intenzívnom tréningu. Za zmienku stojí, že doplnok je nemetylovaný, takže sa nemusíte obávať o zdravie pečene, čo z neho robí ideálny prostriedok pre začiatočníkov, ktorí užívajú parahormóny.

1 deňje androgénny pohlavný hormón. Je to nemetylovaná anabolická zlúčenina navrhnutá tak, aby pomohla užívateľovi zlepšiť silu, získať sušinu a predovšetkým spáliť tuk. 1-Androsterón je nemetylovaná zlúčenina, ktorej primárnym metabolitom je 1-androstendión (1-AD). Nomenklatúra pre 1-Andro je 1-androsten 3b-ol, 17-one. 1-Andro sa nepremieňa na testosterón alebo estrogén, ale v skutočnosti sa mení na 1-testosterón. To v podstate znamená, že vedľajšie účinky súvisiace s estrogénom by sa nemali vyskytnúť, takže môžete očakávať zvýšenie telesnej hmotnosti a stratu telesného tuku. Keďže 1-AD nie je transformovaný na estrogén a má antiestrogénnu aktivitu, znamená to, že je to dobrá zlúčenina na použitie v redukčnom cykle, pretože pomáha pri strate tuku. Kvôli nedostatku zadržiavania vody v tele nebudú prírastky násilné, ale stabilné a veľmi jednoduché na údržbu počas cyklu a po ňom. Produkty od 1-Androsteron sú skvelé na kombinovanie s inými prohormónmi a sarmami. Vedľajšie účinky spojené s užívaním 1-Androsterónu sú veľmi malé, ak vôbec, pretože táto zlúčenina nie je metylovaná. Nemetylovaná povaha tejto zlúčeniny znamená, že nie je toxická pre pečeň. Chýbajú tiež vedľajšie účinky súvisiace s estrogénom, ako je gynekomastia.

Epiandrosterón -sa transformuje do stanolonovej konštitúcie a stáva sa veľmi androgénnou. Epiandrosterón nearomatizuje na estrogén, takže nedochádza k zadržiavaniu vody a gynekomastii. Táto zlúčenina nevytvára veľa hmoty v porovnaní s inými prohormónmi, ale je obzvlášť dobrá na zvýšenie sily a hustoty a definície svalov, vďaka čomu je skvelá na použitie počas redukčného cyklu alebo spolu s prohormónmi, ktoré pomáhajú budovať hmotu. Ďalšou výhodou epiandrosterónu je, že má okamžitý neurologický účinok, takže od prvej dávky sa zvyšuje agresivita a vytrvalosť pri cvičení. Keďže nejde o metylovanú zlúčeninu, nemala by nepriaznivo ovplyvňovať pečeňové testy. Nekonvertuje sa na estrogén (nie je aromatizovaný). Neovplyvňuje drasticky os HPTA. Epiandro sa používa hlavne ako aditívum k prohormonálnym zásobníkom.

4-Androsterón- po požití prechádza 4-Andro na testosterón prostredníctvom dvojstupňovej konverzie. Zlúčenina vykazuje výrazne vysokú anabolickú aktivitu, čo má za následok zvýšenie svalovej hmoty a sily, pričom sa súčasne výrazne zvyšuje sexuálna túžba. 4-Androsterón je nemetylovaný prohormón, čo znamená, že má minimálnu funkciu pečene na vnútorných orgánoch. 4-Androsterón je zameraný na rozvoj svalovej hmoty, asi 4-6 kg čistej svalovej hmoty v priebehu 4 až 6 týždňov nie je nezvyčajné. Upozorňujeme, že tento efekt bude viditeľnejší pri správnej strave a tréningu. Okrem toho má 4-Andro pozitívny vplyv na znižovanie kortizolu – vyrovnáva pomer DHEA/kortizol, čím reguluje hladinu kortizolu v prípade nadmernej hladiny (hyperkortizolémia). Znížené hladiny kortizolu ovplyvňujú systémový znížený stres.

Diosterol – stimuluje sekréciu hypotalamu luteinizačného hormónu (LH). Pôsobenie diosterolu má za následok zvýšenú produkciu testosterónu. Steroidné saponíny ako bioaktívne zložky sú zodpovedné za anabolický efekt, ktorý umožňuje produkciu väčšieho množstva testosterónu a zvýšenie LH. S nárastom luteinizačného hormónu sa zvyšuje hladina testosterónu.

Ajuga Turkestanica - rastlinný extrakt, ktorý zlepšuje športový výkon, zvyšuje silu, svalovú vytrvalosť, udržuje váhu a buduje nové svalové tkanivo.

Dávkovanie:

1 tableta ráno a 1 tableta večer s jedlom
Pozor hardcore anabolizér náhrada steroidov od Innovative Labs Monster Plexx 60 tabliet. Silný stack! Čistý objem,sila,hustota svalov.

Dávkovanie: 1 tableta ráno a 1 tableta po obede 30 dní, potom 30 dní PCT a 4 týždne pauza  ,doporučujeme pridať zdravé tuky OMEGA 3.

Prohormóny predstavujú syntetické látky, ktoré sú špeciálne vytvorené pre športovcov, a tak sa od svojho vzniku stali bodom záujmu veľkého množstva amatérskych, rovnako tak profesionálnych atlétov. Ich pozitívne účinky na zvýšenie výkonnosti, sily a svalovej hmoty oslovili tisíce užívateľov po celom svete. Okrem toho sa ihneď po objavení v americkom trhu ujali svojho pevného miesta. Prečo je to tak? Z jednoduchých dôvodov. Klasické suplementy boli pre niektorých športovcov príliš „slabé“, na druhej strane anabolické steroidy predstavovali a predstavujú priveľké riziko poškodenia zdravia.

Kto stojí za zrodom prohormónov?

Prvé zaznamenané použite prohormónov vo svete športu sa datuje do roku 1996, kedy americký chemik Patrick Arnold vyvinul komerčnú, životaschopnú formu prohormónu – androstenediónu. Doktor Arnold je americký chemik, ktorý je známy najmä v oblasti zvyšovania účinnosti športových výživových doplnkov. Je spojený s prohormónom androstenedión (alebo tiež ANDRO). Neskôr stál pri zrode ďalších účinných látok: 4-AD, 1-AD. Práve posledne menovaný prohormón je považovaný za jeden z najúčinnejších prohormónov na svete.

Čo sú prohormóny?

Prohormóny sú stavebnými kameňmi, ktoré môže vaše telo využiť na vytvorenie anabolických steroidov. Po užití prohormónov (ďalej len PH) sú filtrované v pečeni, kde ich niektoré pečeňové enzýmy menia na steroidy. Je to skvelý spôsob ako budovať svalovú hmotu rýchlo, bezpečne a regulovaným spôsobom. 
Aj keď slovo steroid je dnes spájaný s dopingovými látkami, steroidy vytvorené vďaka PH nie sú nelegálne, pretože sú to prírodné steroidy vytvorené v tele. Dôvod, prečo sú PH bezpečnejšie ako steroidy je, že steroidy môžete užívať v neobmedzenom množstve, a keď to preženiete, máte problém. Avšak steroidy vytvorené prirodzenou formou sú vyprodukované v obmedzenom množstve a telo ich bude vytvárať len toľko, aby mu to neublížilo. 

Ďalším významným rozdielom medzi PH a anabolickými steroidmi je ten, že PH sú vytvorené pre športovcov, kulturistov a pre všetkých tých, ktorí chcú budovať svalovú hmotu v krátkom čase. PH predstavujú bezpečný spôsob ako dosiahnuť postavu snov. PH za účelom pomoci športovcom sa rozšírili v USA začiatkom 90. rokov. Najlepšie produkty dnes pochádzajú z USA a z Veľkej Británie. Ich výskumu a následnému vývinu sa venovalo množstvo športových laboratórií. 
Využite PH je skutočne rozmanité. Sú určené k užívaniu v samostatných cykloch v kombinácii s bežnými suplementmi. Sú vhodné pre ľudí, ktorí dosiahli vrchol svojich možností, ich progres stagnuje, ale nechcú siahnuť po anabolických steroidoch. Rovnako tak môžu byť využívané v preklenovacom období medzi jednotlivými steroidovými kúrami, kedy napomáhajú udržať nadobudnutú svalovú hmotu a silu.

Účinky prohormónov na rast svalovej hmoty a zlepšenie športovej výkonnosti

Ak by sme mali prohormóny klasifikovať do nejakej kategórie, bolo by to nemožné, pretože sami o sebe tvoria samostatnú kategóriu. Sú viac efektívnejšie a silnejšie než klasické doplnky výživy. Atraktivita a populárnosť prohormónov je najvyššia hlavne v USA. Ich vplyv je významný najmä v raste svalovej hmoty, sily, zlepšení svalovej tvrdosti a definície. Zaujímavá je tiež schopnosť skrátiť dobu potrebnú na regeneráciu. Nie sú však vhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov.

Podľa dostupných informácií, ja najefektívnejšie užívať ich v cykloch trvajúcich maximálnu dobu 4 – 8 týždňov. Toto obdobie by malo byť prerušené minimálne štyri týždne trvajúcou prestávkou v užívaní, kedy je potrebné nasadiť PCT (Post Cycle Therapy). 
Samotné prohormóny však nie sú všetko. V dostupnej literatúre odborníci píšu, že ich účinky sa zvyšujú kvalitným tréningom, regeneráciou, rovnako tak dostatočným suplementačným režimom v podobe bielkovinových preparátov, aminokyselín alebo kreatínu.

Výsledky užívania prohormónov sú rozdielne a to v závislosti od mnohých okolností. V priemere sa však jedná o prírastok na hmotnosti od 2 – 10 kg za jeden cyklus pri súčasnom znížení množstva telesného tuku, zlepšení svalovej hustoty a tréningového prekrvenia svalov.

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Innovative Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nutra Bio Alpha EAA 446g Nutra Bio Alpha EAA 446g
  • Iba online
  • -10,00 €

Nutra Bio Alpha EAA 446g

Cena 29,98 € Bežná cena 39,98 € -10,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward