Revange Nutrition Pheni 90 kapslí

Revange Nutrition Pheni 90 kapslí-500mg/kapsla.Nootropikum je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.Viditeľný účinok na mentálne funkcie a samoregulačné mechanizmy mozgu s pomerne rýchlym nástupom.Ľahká priechodnosť mozgovou krvnou bariérou.Zostrenie zmyslového vnímania, spracovanie väčšieho množstva informácií, zlepšenie schopnosti pamäti, stabilizáciu emócií a nálad, aktivizáciu duševných aj fyzických síl, zlepšenie funkcie samoregulačného režimu, zvýšenú odolnosť voči stresovým činiteľom, zvýšenú sexuálnu apetenciu a energiu, účinnú prevenciu pred degeneratívnymi ochoreniami, spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Revange Nutrition Pheni 90 kapslí.500mg/kapsla.Nootropikum, anti stres, relax, spánok.

  • Zvyšuje relaxáciu
  • Vytvára hlbší spánok
  • Znižuje úzkosť
  • Znižuje úroveň stresu
  • Upokojujúce účinky

Pôvodne bol vynájdený v Sovietskom zväze v 60. rokoch minulého storočia, pričom mal pomáhať zvládať úzkosť, nespavosť, posttraumatickú stresovú poruchu, depresie či alkoholizmus. Zo Sovietskeho zväzu sa však postupne rozšíril do celého sveta, kde sa stáva nebezpečným najmä pre svoju ľahkú dostupnosť.

Je z chemického hľadiska derivát známeho neurotransmiteru GABA, teda kyseliny gama-aminomaslovej, pričom jeho chemický názov je beta-fenyl-gama-aminomaslová kyselina. Zatiaľ čo v Rusku, Kazachstane, Ukrajine a Lotyšsku sa používa ako plnohodnotné liečivo, dostupné iba na predpis, vo väčšine krajín Európy a USA nie je schválený na klinické využitie a predáva sa ako voľne dostupný výživový doplnok.

Sa pre svoje účinky radí do viacerých kategórií. Vystupuje zároveň ako tzv. depresant, anxiolytikum a nootropikum. Jeho účinky tak možno prirovnať k alkoholu, GHB, benzodiazepamínom či „smart drugs“, no v mnohých prípadoch je jeho pozitívny účinok na kognitívne funkcie spochybňovaný. Phenibut v závislosti od množstva prijatej dávky spôsobuje úľavu od úzkosti, svalovú relaxáciu, zvýšenú motiváciu a miernu eufóriu.

Na predaj je dostupný v dvoch formách. Vo forme hydrochloridovej soli (HCl), ale aj ako voľná aminokyselina (FAA). Vo forme hydrochloridovej soli sa nechá reagovať s kyselinou chlorovodíkovou, pričom vzniká stabilná, ľahko rozpustná kyslá kryštalická soľ. FAA forma je naopak pH neutrálna, nekryštalická, pomaly sa rozpúšťajúca a mierne horká. Má však asi o 20 % viac molekúl pri rovnakej hmotnosti v porovnaní s HCl verziou.

Čo sa týka časového rámcu, má pomerne dlhú dobu pôsobenia, ale nanešťastie aj dlhý nástup, čo v mnohých prípadoch vedie k prehnanému dávkovaniu. Pozorovateľné zmeny človek zaznamenáva zhruba 2 až 4 hodiny po požití. Účinky na telo pritom trvajú v závislosti od veľkosti dávky 6 až 10 hodín. Samotné dávky sa pohybujú v rozmedzí 0,25 gramov, ktoré zapríčinia ledva pozorovateľné zmeny, až k 3 gramom, ktoré môžu mat u užívateľa za následok veľmi silný efekt.

Fyzické účinky

Má veľký vplyv na celý rad mechanizmov. Na organizmus môže vplývať sedatívne, resp. stimulujúco v závislosti od dávky. Pri nižších dávkach má mierny fyzický a psychický stimulačný účinok, pričom sa človek stáva produktívnejším a bdelejším. Pri vyšších dávkach pôsobí naopak sedatívne a upokojujúco. Ďalej má za následok fyzickú eufóriu, svalovú relaxáciu, nevoľnosť, ale aj zvýšenie libida. Všeobecne sa v súvislosti uvádza, že zvyšuje sexuálnu túžbu a energiu, čo v kombinácii s euforickými účinkami môže zvýšiť pravdepodobnosť neplánovaného sexu podobne ako v prípade alkoholu. Bolesti hlavy, hnačky a žalúdočné kŕče sú už štandardom, ktoré sú uvedené aj na veľkej väčšine voľnopredajných liekov.

Kognitívne účinky

Za najpozorovateľnejšie účinky na myseľ možno považovať potlačenie úzkosti, keďže je všeobecne vnímaný ako anxiolytikum, hoci má menej výrazné účinky ako benzodiazepamíny. Spôsobuje tiež kognitívnu eufóriu, ktorá môže byť dokonca vyššia v porovnaní s alkoholom, čo je zrejme spôsobené oveľa stimulujúcejšou povahou. V neposlednom rade má aj výrazný vplyv na spoločenské správanie, zvýšenie empatie a celkovej náklonnosti. I keď sú tieto účinky oveľa nižšie ako napr. u extázy, prítomné v istej miere sú.

Po odznení účinkov

Po vytriezvení môže mať človek čo dočinenia s ospalosťou a celkovým pocitom zahmlenia či akejsi neistoty. Ďalej sa zvykne dostaviť pád nálady, úzkosť až depresie, ktoré vznikajú najmä po častom a neuváženom dávkovaní. Vo všeobecnosti sa užívateľom odporúča neužívať dávky väčšie ako 1 gram a taktiež neužívať viac ako 2x týždenne. V opačnom prípade človeka vedia skoliť spomínané depresívne nálady, úzkosť až depersonalizácia.

Keďže je mierne fyzicky aj psychicky návykový, práve neuváženým dávkovaním a užívaním sa u nejedného užívateľa rozvinie závislosť. Tá sa môže rozvinúť už po niekoľkých dňoch nepretržitého užívania, pričom sa aj značne zvyšuje tolerancia na látku. Pri náhlom vysadení sa tak môže dostaviť tras, závrate, nevoľnosť, úzkosť, nervozita, nespavosť, únava a podobne. I keď sa teda niektoré látky môžu tváriť ako neškodné, vo väčšine prípadov každá skrýva aj negatívne vlastnosti. Preto sa nikdy nezabudnite dostatočne informovať a zvážiť si ich pre a proti.

Redaktor ani eshop nepodporujú užívanie legálnych či nelegálnych drog. Článok má iba informačný charakter.

PREČO

Je rastlinný liek používaný ako relaxant a na zlepšenie kvality spánku. Môže zvýšiť pocit sebavedomia a obmedziť stres a úzkosť, najmä v sociálnych situáciách. Zvyšuje tiež produkciu rastového hormónu a podporuje regeneráciu a je tiež ideálny pre kulturistov na použitie ako náhrada alkoholu.

KTO

Pre mužov a ženy, ktorí majú problémy so spánkom alebo chcú znížiť svoju hladinu alebo úzkosť a stres.

Je ideálny doplnok pre každého, kto má problémy so spánkom, alebo kto chce doplnok, ktorý môže pomôcť zvýšiť dôveru a zmierniť úzkosť v sociálnych prostrediach. Odporúčame vám ho používať striedmo, pretože sa telo rýchlo prispôsobuje.

Nootropiká, nootropikum, nootropné doplnky výživy, znižujú stres, úzkosť, proti zápalové účinky, zvyšujú koncentráciu, náladu a celkovú kognitívnu funkciu, chránia neuróny,pred voľnými radikálmi, zvyšujú produktivitu, znižujú únavu, výrazne zvýšená vytrvalosť a celková fyzická výkonnosť, zlepšená kognitívna výkonnosť. Nootropikum alebo nootropná látka je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.Charakteristiky účinkov takejto látky sú tieto: Viditeľný účinok na mentálne funkcie a samoregulačné mechanizmy mozgu s pomerne rýchlym nástupom. Ľahká priechodnosť mozgovou krvnou bariérou. Zanedbateľný výskyt vedľajších nežiaducich účinkov, nemožnosť vzniku závislosti na užívaní a neprítomnosť abstinenčných príznakov po prerušení alebo ukončení užívania. Užívanie mozgového nutrientu poskytuje: zostrenie zmyslového vnímania, spracovanie väčšieho množstva informácií, zlepšenie schopnosti pamäti, stabilizáciu emócií a nálad, aktivizáciu duševných aj fyzických síl, zlepšenie funkcie samoregulačného režimu, zvýšenú odolnosť voči stresovým činiteľom, zvýšenú sexuálnu apetenciu a energiu, účinnú prevenciu pred degeneratívnymi ochoreniami, spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov.

Dávkovanie: 1 kapsla 2-4 x denne

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward