• Iba online
  • -30,00 €

Chaos Crew Bring The Chaos 372g

Chaos Crew Bring The Chaos 372g-25 dávok.DMHA verzia English Walnut Tree Extract leaf . Hardcore predtréningová NO pumpa,stimulant!

Príchute
59,99 €
29,99 € Ušetríte 30,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Chaos Crew Bring The Chaos 372g-25 dávok.DMHA verzia English Walnut Tree Extract leaf . Hardcore predtréningová NO pumpa,stimulant!

1.Čo to je?

Juglans Regia Extract,English Walnut Tree Extract leaf ktorý je vedecky známy ako 2-amino-5-metylheptán , je prírodne sa vyskytujúcim zdrojom DMHA (Octodrine), ktorý pochádza z kôry stromu anglického vlašského orecha. Z molekulárneho hľadiska sa pri porovnaní extraktu Juglans Regia Extract so synteticky vytvorenou verziou DMHA (2-amino-6-metylheptán) javia ako veľmi podobné s prevládajúcim rozdielom medzi dvoma, ktorými je atóm uhlíka, na ktorý je metylová skupina viazaná, v molekule. molekulový reťazec. Pokiaľ ide o účinky, tieto dve verzie sú veľmi porovnateľné a možno ich považovať za iné stimulanty, ktoré už nie sú v Austrálii k dispozícii, vrátane AMP citrátu (DMBA), efedrínu a DMAA.

Získanie verzie DMHA English Walnut Tree Extract leaf v prírode je oveľa nákladnejšie na získanie, a preto sa používa menej často vo výrobkoch na trhu. Uvádza sa však, že poskytuje vyššiu pevnosť a potenciu ako umelá forma, ako aj má zvýšenú absorpčnú schopnosť a poskytuje „čistejší“ zdroj energie. Juglans Regia Extract pomaly upútava pozornosť nadšencov doplnkov kvôli svojim ohláseným výhodám, a ako výsledok sa pomaly objavuje vo vzorcoch rôznych prípravkov na predbežné cvičenie a spaľovanie tukov, ktoré v súčasnosti vstupujú na trh.

2.Čo to robí?

Kvôli extrémnej podobnosti molekulárneho zloženia extraktu Juglans Regia a syntetickej formy DMHA sú účinky extrémne porovnateľné. Je to psychoaktívny stimulátor centrálneho nervového systému, ktorý sa používa na zvýšenie úrovne energie a duševnej bdelosti. Medzi ďalšie výhody použitia extraktu Juglans Regia patrí zlepšená kognitívna funkcia, znížená chuť do jedla, zlepšená bronchodilatácia, zvýšená hladina hormónov „dobrý pocit“ a zvýšený prah bolesti. Výsledkom je, že výťažok z Juglans Regia bol zaradený do rôznych prípravkov na predbežné cvičenie a spaľovanie tukov vďaka svojim vlastnostiam zlepšujúcim výkon a náladu, ako aj vďaka schopnosti potlačiť chuť do jedla.

Výťažok z Juglans Regia English Walnut Tree Extract leaf sa v starovekej čínskej bylinnej medicíne často používa na vyliečenie nespočetných chorôb. Najznámejší je pre svoje protizápalové vlastnosti, ale používa sa aj pre schopnosť lubrikovať črevá a pokožku, zmierňovať pocity únavy a stresu a znižovať hladinu cukru v krvi.

3.Kedy to vezmem?

Aby ste využili výkonnostné a kognitívne podporné funkcie tejto zložky, je najlepšie si ju vypracovať približne 15 - 30 minút pred vypracovaním. Je bezpečné skladať sa s ďalšími prísadami zvyšujúcimi výkon, ako sú kofeín, beta-alanín a kreatín, aby sa optimalizoval váš výkonový potenciál.

Účinná dávka syntetickej formy DMHA je približne 50 - 100 mg. Pri prirodzenej forme, ktorá poskytuje vyššiu silu a potenciu, očakávame, že účinná dávka sa bude pohybovať medzi 25 až 75 mg na dávku.

4. Ako dlho to trvá?

Výťažok z Juglans Regia začne fungovať ihneď po vstrebaní do krvného riečišťa. Zvyčajne to trvá 15 - 30 minút, v závislosti od toho, či ho užívate na prázdny alebo plný žalúdok. Extrakt z Juglans Regia má lepšiu schopnosť prekonať hematoencefalickú bariéru v porovnaní so svojím syntetickým náprotivkom. Preto si všimnete zvýšenú úroveň duševného zamerania, zvýšenú energiu a zníženie chuti do jedla, ako aj zvýšený pocit pohody a motivácie.

Extrakt z Lotus Leaf sa vyrába z listu rastliny Nelumbo nucifera Craertn. Obsahuje nuciferín, ktorý je alkaloidom spojeným s blokádou receptorov dopamínu. Môže sa používať v doplnkoch na zdravie pri znižovaní telesnej hmotnosti, pri redukcii tuku v tele, pri znižovaní obsahu triglyceridov a cholesterolu v sére, pri kontrole a úprave lipidov v krvi a pri podpore rozkladu tukov.

 

Originálny popis a zloženie doplnku: 

Dávkovanie: 1 odmerka 30-60 min. pred tréningom

 

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Chaos Crew
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward