• Iba online
  • -30,00 €

Core Labs X NZT Power 20 kapslí

Core Labs X NZT Power 20 kapslí-Nootropikum je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.Charakteristiky účinkov takejto látky sú tieto: Viditeľný účinok na mentálne funkcie a samoregulačné mechanizmy mozgu s pomerne rýchlym nástupom.Ľahká priechodnosť mozgovou krvnou bariérou.Zostrenie zmyslového vnímania, spracovanie väčšieho množstva informácií, zlepšenie schopnosti pamäti, stabilizáciu emócií a nálad, aktivizáciu duševných aj fyzických síl, zlepšenie funkcie samoregulačného režimu, zvýšenú odolnosť voči stresovým činiteľom, zvýšenú sexuálnu apetenciu a energiu, účinnú prevenciu pred degeneratívnymi ochoreniami, spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov.

89,98 €
59,98 € Ušetríte 30,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Core Labs X NZT Power 20 kapslí-20 dávok.Nootropikum, stimulant a energizér.

V Brain Booster NZT Power by Core Labs sú obsiahnuté nasledujúce aktívne zložky:

200 mg Modafinil:  nemecký liek na predpis na  zvýšenie hladiny neurotransmiterov dopamínu a norepinefrínu.  Stimuluje nielen CNS, ale tiež  znižuje únavu a príznaky únavy.  Aj keď podobne stimuluje ako stimulanty kategórie amfetamín a metylfenidát, nie je návykový ani narkotický ani patologicky euforický. Vďaka lepšej výžive mozgu má užívateľ úžitok zo  zvýšenej hladiny energie  a  vyššej motivácie a ochoty pracovať.

150 mg DMHA:  Dôvod, prečo je tento produkt nazvaný POWER. Uvoľňovanie dopamínu a norepinefrínu  zvyšuje  koncentráciu, zaostruje zmysly a  znižuje únavu . Na kognitívnej úrovni sa pamäť tiež rozširuje, zatiaľ čo  fyzický výkon sa  zvyšuje a  znižuje sa pocit bolesti.

60 mg N-acetyl-L-tyrozínu:  Táto aminokyselina sa významne podieľa na  metabolizme neurotransmiterov  . Syntetizuje katecholamíny a podporuje  produkciu adrenalínu a norepinefrínu.

50 mg acetyl L-karnitínu:  špeciálna forma karnitínu, ktorá  stimuluje stimuláciu mentálnych funkcií  . V mitochondriách karnitín transportuje tukové bunky do vnútra bunky. Zároveň  reguluje  tomu je  metabolizmus neurotransmiterov  a tak poskytuje okrem iného pre  maximálnu účinnosť v CNS.

50 mg L-Theanine:  Theanine má  upokojujúci účinok  na ľudskú pamäť. Na úrovni Alpha Wave podporuje činnosť mozgu a zabraňuje  ospalosti a zmätkom . Theanine umožňuje čo  najlepšie získanie a aktiváciu vedomostí.

Výťažok z hroznových jadierok 30 mg:  flavonoid s vysokou  antioxidačnou aktivitou . Zatiaľ čo konfrontácia so stresovými (testovacími) situáciami vedie k tvorbe zvýšených voľných radikálov, dodávanie antioxidantov je elementárne počas období zvýšeného alebo špeciálneho stresu. Takže je  ochrana nervových štruktúr  zaistí minimálne v čo najväčšej miere.

K týmto 20 mg  naringínu sa pridá 10 mg 95% piperínu, 100 mg alfa GPC  a  100 mg teacrínu .

Nootropiká, nootropikum, nootropné doplnky výživy, znižujú stres, úzkosť, proti zápalové účinky, zvyšujú koncentráciu, náladu a celkovú kognitívnu funkciu, chránia neuróny,pred voľnými radikálmi, zvyšujú produktivitu, znižujú únavu, výrazne zvýšená vytrvalosť a celková fyzická výkonnosť, zlepšená kognitívna výkonnosť. Nootropikum alebo nootropná látka je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.Charakteristiky účinkov takejto látky sú tieto: Viditeľný účinok na mentálne funkcie a samoregulačné mechanizmy mozgu s pomerne rýchlym nástupom. Ľahká priechodnosť mozgovou krvnou bariérou. Zanedbateľný výskyt vedľajších nežiaducich účinkov, nemožnosť vzniku závislosti na užívaní a neprítomnosť abstinenčných príznakov po prerušení alebo ukončení užívania. Užívanie mozgového nutrientu poskytuje: zostrenie zmyslového vnímania, spracovanie väčšieho množstva informácií, zlepšenie schopnosti pamäti, stabilizáciu emócií a nálad, aktivizáciu duševných aj fyzických síl, zlepšenie funkcie samoregulačného režimu, zvýšenú odolnosť voči stresovým činiteľom, zvýšenú sexuálnu apetenciu a energiu, účinnú prevenciu pred degeneratívnymi ochoreniami, spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov.

Dávkovanie: 1 kapsla denne

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Cellucor Alpha Amino 640g Cellucor Alpha Amino 640g
  • Iba online
  • -15,00 €
  • novinka

Cellucor Alpha Amino 640g

Cena 24,99 € Bežná cena 39,99 € -15,00 €
arrow_upward