100% Skills Kill Zone 300g

100% Skills Kill Zone 300g-30 dávok.USA verzia. Hardcore predtréningová NO pumpa,stimulant!

Príchute
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Kill Zone Hardcore je ďalšou položkou v arzenáli slávnych predtréningových produktov od 100% Skills s mega silným stimulačným účinkom. Tentokrát tu máme verziu Hardcore, ktorá má vo svojom zložení všetko možné, aby bol váš tréning hardcore. Kill Zone Hardcore je kombináciou najsilnejších psychoaktívnych látok, ako sú, AMP, Synefrine, Octopamine a mnohých ďalších aditív, vrátane tých s nootropnými účinkami ako Noopept!

Mnohé predtréningovky ponúkajú podobné zloženie, no značka 100% Skills si naďalej drží úroveň a zdá sa, že si opäť získa srdcia fanúšikov silných hračiek.

Účinok Kill Zone Hardcore:

  • Silný stimulačný efekt,
  • nootropný účinok,
  • bohaté zloženie bez boosterov,
  • Anabolické pôsobenie,
  • Komplex na podporu pevnosti,
  • Zlepšená koncentrácia,
  • Termogénny efekt.

POZOR!!! LEN PRE POKROČILÝCH !!!!
Zloženie tohto doplnku bolo navrhnuté pre pokročilých ľudí, ktorí presne vedia, ako využiť hardcore potenciál Kill Zone!

zloženie:

1 porcia, 10 gramov:
Nitric Oxide System - 5050 mg - komplex podporujúci sekréciu oxidu dusnatého, zosilňujúce svalové pumpy
Citrulín malát - je molekula citrulínu spojená s dvoma molekulami kyseliny jablčnej, čo výrazne zvyšuje biologickú dostupnosť citrulínu. Citrulín je jednou z látok, ktoré chránia arginín, ako aj sám o sebe zvyšuje množstvo arginínu v tele, čo sa premieta do výrazného zvýšenia syntézy oxidu dusnatého.

Beta-alanín – je prekurzorom karnozínu a jeho hlavnou úlohou je podpora svalovej vytrvalosti. Ako antioxidant môže karnozín pomôcť udržať viac arginínu vo svalovom tkanive, čo nepriamo prispieva k zvýšeniu oxidu dusnatého. Beta-alanín je vynikajúci na podporu svalovej vytrvalosti, na zlepšenie regenerácie medzi sériami a na urýchlenie neutralizácie kyseliny mliečnej.

Arginín nitrát - ide o formu aminokyseliny l-arginínu, ktorá pôsobí oveľa silnejšie ako jeho klasická forma. Kreatín nitrát sa lepšie vstrebáva, dáva nám možnosti pre väčšiu syntézu oxidu dusnatého. V športovej suplementácii sa často používa ako no-booster kvôli jeho silnému účinku, ktorý zvyšuje prietok krvi do pracujúcich svalov.

Agm - je látka so všestranným účinkom, kde sa zvyčajne používa ako no-booster. Agm je výborný posilňovač svalovej pumpy, silne stimuluje rast oxidu dusnatého, čo má za následok až o 50% väčšie prekrvenie svalov. Pôsobí aj nootropne, podporuje činnosť nervovej sústavy a podporuje pohyb.

Taurín – tiež známy ako kyselina 2-aminoetánsulfónová, je aminokyselina, ktorá zlepšuje metabolizmus. V športovej suplementácii je známy z energetických nápojov, kde jeho účelom je optimálne využitie v nich obsiahnutých cukrov. Ovplyvňuje tiež zvýšenie syntézy bielkovín a chráni svaly pred katabolizmom.

Extrakt z červenej repy - ďalšie názvy, s ktorými sa môžeme stretnúť, zahŕňajú beta Vulgaris L., extrakt z repy a extrakt z repy, ktoré výrobcovia doplnkov používajú zameniteľne. Funguje tak, že poskytuje hydrogénuhličitany, ktoré majú vlastnosti zvyšujúce produkciu oxidu dusnatého.

Norvalín - patrí medzi neproteínové aminokyseliny, nebuduje priamo svalovú hmotu, ale má niekoľko vlastností, ktoré sa dajú v športe využiť. Norvaline podporuje využitie arginínu, zabraňuje jeho rozkladu v organizme. Chráni molekulu arginínu pred pôsobením enzýmu, ktorý spôsobuje jej deaktiváciu.

Cell Volumizing Complex - 2555 mg - komplex podporujúci rast svalov
Kreatín HCL - kreatín hydrochlorid má veľmi vysokú biologickú dostupnosť. Jeho pôsobenie umožňuje zvýšenie množstva kreatínfosfátu vo svalovom tkanive, čo sa premieta do zvýšenej svalovej sily a zlepšenej regenerácie. Proces resyntézy ATP je priamo spojený s našimi tréningovými možnosťami, čo nám umožňuje podávať oveľa lepšie výkony.

Tri-Creatine Malate - kombinácia kreatínu s kyselinou jablčnou podporuje energetický metabolizmus a umožňuje generovať väčšiu silu svalom. Kreatín je zodpovedný za proces resyntézy APT, ktorý efektívne skracuje dobu regenerácie svalov medzi sériami a umožňuje vám zvýšiť intenzitu vášho úsilia. Kyselina jablčná ovplyvňuje metabolizmus živín, čím prispieva k ich efektívnejšiemu využitiu.

Kreatínnitrát – Ide o kombináciu kreatínu s molekulou dusíka na zvýšenie účinnosti kreatínu. Účelom nitrátov je zvýšiť biologickú dostupnosť kreatínu, čo sa premieta do silnejšieho účinku kreatínu. Vďaka zvýšenému prietoku krvi má kreatín väčšiu šancu dostať sa do pracujúcich svalov.

Glycerol – je látka s anabolickým účinkom, ktorá sa využíva najmä ako pumpujúci prvok. Anabolické pôsobenie glycerolu je založené na zvýšení množstva vody a glykogénu vo svalových bunkách, čo sa premieta do zväčšenia ich objemu. Tento efekt možno pociťovať ako zvýšenú svalovú pumpu. Svaly sú objemovo väčšie.

Bezvodý betaín – tiež známy ako TMG, je látka, ktorá pôsobí zvýšením účinnosti kardiovaskulárneho systému. Jeho pôsobenie vám umožňuje zvýšiť intenzitu vášho tréningu. Betaín navyše môže zintenzívniť fenomén svalovej pumpy a zvýšiť syntézu endogénneho kreatínu.

elevATP - je patentovaný vzorec polyfenolov zvyšujúci hladinu ATP v tele. Jeho pôsobenie zlepšuje hladinu energie, zvyšuje svalovú silu a umožňuje trénovať pri výrazne vyššom objeme. elevate urýchľuje regeneráciu svalov medzi sériami, čo umožňuje vykonávať intenzívnejší tréning.

Neuro Energized Simulant System - 1055 mg - nootropný komplex, ktorý podporuje nervový systém
N-acetyl L-Tyrozín - ALC - je acetylovaná forma l-karnitínu, ktorá môže prechádzať hematoencefalickou bariérou. Okrem klasického l-karnitínu, ktorý transportuje voľné mastné kyseliny do buniek a produkuje energiu, má ALC aj nootropné účinky. Acetyl-l-karnitín účinne podporuje myšlienkové procesy, zlepšuje koncentráciu a sústredenie. Preukazuje tiež ochranný účinok na mozgové bunky.

Metylxantín - kofeín bezvodý - kofeín je najobľúbenejší stimulant, ktorý dokonale odstraňuje pocit únavy. Bežne sa používa v doplnkoch stravy a má účinok, ktorý zlepšuje svalovú vytrvalosť. Kofeín okrem iného blokuje aktivitu adenozínu, čo sa premieta do pocitu stimulácie.

DMAE Bitterate - tiež známy ako deanol, je látka podporujúca syntézu cholínu a má nootropné účinky. Zlepšuje efektivitu myšlienkových procesov, zvyšuje syntézu acetylcholínu, čo následne zlepšuje kognitívne funkcie. Pomáha zmierňovať stres, redukuje voľné radikály. Odstraňuje únavu a zlepšuje duševnú a fyzickú výkonnosť.

2-aminosoheptán - látka, ktorá sa objavila na trhu ako ekvivalent geramínu. Jeho pôsobenie je veľmi podobné, avšak nestimuluje tak silno ako geramín. Jeho pôsobenie je viac nootropné, nabáda nás konať, umožňuje našim zmyslom reagovať rýchlejšie, rýchlejšie si veci pamätá a efektívnejšie reaguje. Je ideálny ako predtréningový prvok, ktorý umožňuje vašim svalom generovať väčšiu silu.

- je silná látka s nootropnými a stimulačnými účinkami. Jeho pôsobenie účinne zvyšuje hladinu energie, silne stimuluje a rozhýbe vás. Je obsiahnutá v mnohých potréningových látkach vďaka svojmu silnému stimulačnému pôsobeniu, ale aj preto, že umožňuje využiť energetické zásoby uložené v tele vo forme tukového tkaniva. Pôsobí termogénne, dodáva silu, výrazne zvyšuje výdrž.

AMP Citrát – je stimulant, ktorý spôsobuje výrazné zvýšenie neurotransmiterov. Jeho pôsobenie zvyšuje hladiny noradrenalínu, adrenalínu a dopamínu. Táto činnosť účinne zvyšuje našu duševnú aktivitu, umožňuje nám lepšie sa sústrediť a dodáva nám energiu konať. AMP bol vynájdený ako náhrada.

Výťažok z Kigelia Africana – jeho všeobecný názov je klobásový strom kvôli jeho charakteristickému ovociu. Pre svoje stimulačné a termogénne účinky sa používa v športovej suplementácii. Mnohé zdroje uvádzajú, že extrakt je bohatý na biologicky aktívne alkaloidy. Jeho pôsobenie účinne znižuje únavu, zlepšuje náladu a dodáva chuť konať.

Bauhinia Purpurea Extract - extrakt z fialovej orchidey je známy svojimi vlastnosťami podporujúcimi rýchlosť metabolizmu. Zvyčajne sa používa v doplnkoch na chudnutie ako prvok, ktorý urýchľuje chudnutie. V jednej z vedeckých štúdií extrakt z orchideí preukázal účinok podpory rastu hormónov štítnej žľazy T3 a T4.

Synefrín HCL – je často prirovnávaný v akcii k efedrínu a je na tom veľa pravdy. Silný termogénny efekt a mierna stimulácia sú hlavné znaky popisujúce jeho pôsobenie. Používa sa hlavne v období redukcie, ale môže byť úspešne použitý aj ako potréningová formulka na zvýšenie energetickej hladiny.

Methyl Synefrine HCL - metylovaná verzia synefrínu má podobný účinok ako klasický synefrín HCL, ale účinok je oveľa silnejší. To znamená, že potrebujete len oveľa menšiu dávku účinnej látky, aby ste využili jej silu. Použitie synefrínu v predtréningovej suplementácii umožňuje zvýšenú stimuláciu, ako aj stimuláciu tela, aby využívalo energetické rezervy.

N, Methyl-Tyramine - tiež známy na doplnkoch ako 4-hydroxyfenyletylamín, je derivát tyrozínu s vlastnosťami zvyšujúcimi oxidáciu tukov. Jeho pôsobenie zvyšuje hladinu energie, čo vám umožňuje využiť tukové zásoby z vášho tela. Ako prekurzor adrenalínu a noradrenalínu je výborným stimulantom a zvyšuje intenzitu tréningu.

Oktopamín HCL – tiež známy ako 4-dihydroxyfenetylamín, je látka, ktorá stimuluje hladinu dopamínu. Vďaka svojej prítomnosti v doplnku účinne podporuje vašu náladu a umožňuje vám efektívnejšie trénovať. Navyše oktopamín spôsobí po tréningu veľmi dobrú náladu, pocit zadosťučinenia.

Noopept – silná látka s nootropným účinkom, zlepšujúca naše duševné schopnosti. Jeho pôsobenie účinne zlepšuje pamäť, urýchľuje myšlienkové procesy a zlepšuje učenie. V športe noopept zlepšuje našu schopnosť sústrediť sa na tréning, umožňuje sústrediť sa na prácu svalov, čo je v kulturistike veľmi dôležité.

Yo HCL - yohimbín je známy svojimi termogénnymi vlastnosťami a redukciou tuku z tých najodolnejších miest v našom tele. Jeho pôsobenie tiež dokonale stimuluje nervový systém, zlepšuje vytrvalosť a dáva nám väčšiu kapacitu. Má vazodilatačný účinok, zlepšuje erekciu a zvyšuje libido.

Piperín 95% - piperín je jednou z účinných látok nachádzajúcich sa v čiernom korení. Funguje tak, že zlepšuje vstrebávanie látok obsiahnutých v predtréningových suplementoch. Piperín má tiež protizápalové a termogénne účinky a uľahčuje trávenie.

Extrakt z hroznových jadierok - Extrakt z hroznových jadierok má silné vlastnosti, ktoré podporujú obehový systém. Navyše má silný antioxidačný účinok, vyrovnáva aktivitu voľných radikálov, čo následne obmedzuje ich deštruktívne pôsobenie na bunky. V doplnkoch stravy sa extrakt z hroznových jadierok používa aj ako prvok zvyšujúci absorpciu účinných látok použitých v doplnku.

Odporúčané dávkovanie: 1 porcia 10 g 30 min pred cvičením.

Dávkovanie: Najprv 1/2 odmerky na zistenie tolerancie,až potom 1 odmerka 30-60 min. pred tréningom

 

100% Skills
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward