Centurion Labz Retreat PCT 180 kapslí

Centurion Labz Retreat PCT 180 kapslí.Extrémne silný zvyšovač testosterónu,anti estrogen,anti kortizol,spaľuje tuk,anabolizér,PCT!Retreat PCT je produkt vytvorený na obnovenie normálneho riadenia hormónov po silných cykloch na prohormonálnej úrovni alebo pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svoju produkciu testosterónu. Na rozdiel od iných produktov tohto typu, produkt zaručuje dlhotrvajúci účinok, pretože jedno balenie vydrží 60 dní. Vysoká hladina testosterónu podporuje rast čistej svalovej hmoty, zvýšenie hmotnosti a spaľovanie telesného tuku z typicky ženských miest, ako sú hrudník alebo stehná.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Centurion Labz Retreat PCT 180 kapslí.Extrémne silný zvyšovač testosterónu,anti estrogen,anti kortizol,spaľuje tuk,anabolizér,PCT!Retreat PCT je produkt vytvorený na obnovenie normálneho riadenia hormónov po silných cykloch na prohormonálnej úrovni alebo pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svoju produkciu testosterónu. Na rozdiel od iných produktov tohto typu, produkt zaručuje dlhotrvajúci účinok, pretože jedno balenie vydrží 60 dní. Vysoká hladina testosterónu podporuje rast čistej svalovej hmoty, zvýšenie hmotnosti a spaľovanie telesného tuku z typicky ženských miest, ako sú hrudník alebo stehná.


Senovka grécka - obsahuje výťažok zo senovky gréckej - bylinu, ktorá vykazuje zreteľný stimulačný účinok na rast voľného testosterónu. Saponín obsiahnutý v pískavici gréckej účinkuje dvoma spôsobmi.Prvým z nich je zvýšenie uvoľňovania CRH z hypotalamu, ktorý stimuluje hypofýzu k produkcii ACTH, čo zase zvyšuje produkciu androgénov v kôre nadobličiek. Druhým spôsobom je priame pripojenie k rovnakým receptorom, na ktoré sa viaže testosterón, a anabolicko-androgénny účinok. Pozitívne ovplyvňuje celkovú hladinu androgénov. Senovka grécka stimuluje produkciu červených krviniek, zvyšuje absorpciu živín v tenkom čreve, zvyšuje retenciu dusíka v tele, stimuluje syntézu bielkovín, čím stimuluje myogenézu (vývoj svalového tkaniva), rast chrupaviek, kostí a celkového spojivového tkaniva.

Arimistane- veľmi účinný inhibítor aromatázy (AI), ktorý prostredníctvom mnohých rôznych mechanizmov privádza naše telo do anabolického stavu. Znižuje hladinu kortizolu a estrogénu a zároveň zvyšuje hladinu voľného testosterónu. Užívatelia užívajúci Arimistane zaznamenali výrazné zlepšenie libida a zvýšenie prírastku sily v tréningu. Nielenže zvyšuje hladinu anabolických hormónov, ale tiež blokuje transformáciu požadovaného testosterónu na estrogén. Každý športovec vie, aká nepriaznivá je pre naše telo vysoká hladina estrogénu, ktorá ovplyvňuje zhoršenie estetiky tela. Arimistan je najúčinnejší inhibítor aromatázy na trhu. Účinne odstraňuje opuchy a prebytočnú vodu z tela.Tvrdí svaly, zvyšuje anabolizmus, podporuje rast voľného testosterónu a zlepšuje výsledky počas tréningov. Ďalšou výhodou doplnku je znateľné zvýšenie libida.

Kyselina D-asparágová - je prirodzene sa vyskytujúca látka v ľudskom tele, patriaca do skupiny endogénnych aminokyselín. DAA zvyšuje produkciu testosterónu. Okrem toho použitie DAA zlepšuje pamäť a kognitívne funkcie. Táto zlúčenina spôsobuje zvýšenie sekrécie dopamínu, čo je dôležitý neurotransmiter zodpovedný za vysokú hladinu energie a motiváciu konať.

Saw Palmetto- umožňuje zastaviť negatívne zmeny, ktoré sa objavujú s vekom, a svedčí o znížení hladiny mužských hormónov v tele a chráni pred nepríjemnými vedľajšími účinkami zníženia hladiny testosterónu v tele. Serenoa repens získaná z ovocia sa vyznačuje vysokým obsahom mastných kyselín, ktoré majú schopnosť inhibovať aktivitu 5-alfa-reduktázy, ktorá premieňa testosterón na dihydrotestosterón. Pre DHT je charakteristický oveľa vyšší adrenergný potenciál, ktorý spôsobuje veľa vedľajších účinkov charakteristických pre príliš vysokú hladinu androgénu. Okrem zníženia negatívnych účinkov aktivity dihydrostestosterónu podporuje Saw's aj vysoké hladiny mužského pohlavného hormónu v krvi.

Diindolylmetán -Diidolometán - okrem silného protikarcinogénneho účinku bojuje proti zápalom a posilňuje imunitu. Diidolometán pozitívne ovplyvňuje metabolizmus estrogénov a indukciu pečeňových detoxikačných enzýmov na neutralizáciu škodlivých metabolitov estrogénu a xenoestrogénu. DIM podporuje priaznivé hladiny testosterónu, zabraňuje jeho premene na DHT a optimalizuje metabolizmus estrogénu a efektívne spaľovanie tukov.

Dávkovanie:

3 tablety 1 - 2 krát denne.

Dávkovanie: 3 kapsle ráno pred raňajkami a 3 kapsle pred obedom

 

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Centurion Labz
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward